تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 231 از 241 اولاول ... 131181221227228229230231232233234235 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,301 به 2,310 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    سیستم من خیلی وقت بود که یه دفعه خاموش میشد
    حدسم رفت که شاید اتصال بدنه داشته باشه و یه چیزی گذاشتم زیر مادربرد که این مشکل برای مدتی حل شد
    تا اینکه دیدم دوباره این اتفاق افتاد و خاموش شد وقتی روشنش کردم دیدم ویندوز پیغام داده که BSOD اتفاق افتاده چیزی که تا الان بعد از خاموش شدن نمایش نمیداد
    منم گفتم نکنه دفعه های پیشم که خاموش میشد BSOD اتفاق میفتاد ولی یا خیلی سریع صفحه آبی میومد و من نمیدیدم یا اینکه نه بتازگی اینجوری شده
    فایل minidump رو بازبینی کردم دیدم مربوط به (hal.dll (Hardware Abstraction Layer DLL میشه
    در هر صورت فایل Minidump رو ضمیمه کردم که اساتید یه راهنمایی بفرمایند
    ویندوز زو همین امروز نصب کردم و تا April 2015 آپدیت شده
    Windows 7 64 Bit
    Cpu AMD Athlon 64 X2 5000
    Ram 2gig = 1*2 OCZ DDR 2
    Vga Asus 4670

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HAL مخفف Hardware Abstracting Layer یک لایه ی چک کننده ی سخت افزار هستش که یکی از بخشهای مهم سیستم عامل ویندوز هست.
    شما اگر به تازگی سخت افزار جدیدی اضافه کردین حتما بگین.
    فایلتون پاک شده,اگه امکانش هست لطفاً دوباره آپلود کنید و همونطور که در نقل قول ebicross عزیز گفته شده این ارور مربوط به درایورهای سخت افزاری هست.

2. 2 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    جایی بین هیچ کجا و خداحافظ...

پيش فرض

ولی هیچ سخت افزار جدیدی نصب نکردم و همه دارن بخوبی کار میکنن

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام خواهش می کنم منم راهنمایی کنید کلافه شدم از دست هنگ های مکرر سیستمم و خیلی وقت ها همش صفحه ابی میاد

تو صفه قبل هم از مشکلات صفحه ابی لپ تاپم گفته بودم الان چهار ماه هست قضبه همچنان ادامه داره و خیلی اوقات یهو یک دقه بعد روشن کردن گاهی وسط استفاده از مرورگر یا ورد یا هر برنامه ساده دیگه ای یهو ممکنه صفحه ابی بیاد و ریستارت میشه سیستم جالب اینجاست که هر دفعه مسیر زیر میرم فولدرش خالیه !! C:\WINDOWS\Minidump

show hidden file ها هم فعاله

برنامه BlueScreenView هم نصب کردم چن ماه پیش اما هر وقت run می کنم هیچی نشون نمی ده !! اما همین برنامه رو قبلن ها روی یک سیستم دیگه نصب کرده بودم محتویات رو نشون میداد !!!

الان من چه طوری متوجه شم علت این مشکلات از چی هست ؟

قابل ذکره که
    1-اولین باری که سیستم ام دچار این هنگ های مکرر و صفحات آبی شد وقتی بود که بلواستک نصب کردم سیستم تا چن روز دچار مشکل شد و همش هنگ می کرد و اینترنت اش وصل بود پینگ داشت اما هیچ برنامه ای نمی تونست از نت استفاده کنه که مشکل سیستم با ریستور حل شد
    2-چن روز بعدش باز مجبور شدم ه*ا*ت*ا*س*پ*ات نصب کنم که دقیقا از بعد اون سیستم مکرر هنگ و دچار صفحات ابی شد
    3- ویندوز عوض کردم اما مشکل برطرف نشده هنوز
    و همچنان هم هنگ ها هم صفحه ابی ادامه داره
    مرسی پیشاپیش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    1 ماه میشه سیستم دست دوم از مغازه کامپیوتر ایز ایران خریدم. فروشنده هم گفته مطمئنم مشکل سخت افزاری نداره بعد هم گفته برو تو اینترنت تو سایت مادربرد درایوراش رو نصب کن نشد بیار ویندوز عوض کنم منم هر چی بود نصب کردم باز صفحه آبی میاد راهنمایی کنید لطفا

Last edited by sikorsky; 21-06-2015 at 09:30.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وضعیت سیستم من بد جور خرابه حتی بزور تونستم فایل دامپو بزارم اینجا اصلا نمیشه تو مای کامپیوتر رفت ولی با بروزرهای اینترنت با سرعت خیلی بالا و بی هیچ مشکلی اگه فایلهای ویندوز بسته باشه میشه کارکرد
    از اینجا شروع شد که یه فایل نوت پد طولانی باز بود که بهش چند سطر اضافه کردم و موقع بستن نوتپد هنگ کرد و این پیغام اومد و سرعت ویندوز فوق العاده پایین اومد البته قبلش هم یه بار فایرفاکس هنگ کرد که پیعام استپ پلاگین اومد و با بستنش حل شد
    cmd.exe unable to locate component
    msvcpvl.dll was not found
    بعدشم که ار دیروز چند بار صفحه ابی با این مشخصات و ذکر فایل زیر اومد
    win32k.sys
    stop: 0x00000050 (0xF000EEFB,0x00000000,0xBF83F2F8,0x00000002)
    هر دفعه هم سیسم بالا میاد تو تسک منیجر درصد IDM خیلی بالاست ولی با بستنش فرقی ایجاد نمیشه.
    این مدت هم سخت افزاری نصب نکردم و موقع این کار فقط هارد اکسترنال وصل بود
    هیچنین نرم افزاری هم نصب نکردم الان که لیست برنامه ها رو تو کنترل پنل دیدم نمیدونم چرا از اینا تکراری هست
    adobe flash player 11 activex,adobe flash player 17 npapi
    java 7 update 67, java 8 update 25,40,45
    microsoft visual c++ edistributable 2005, x86..., x86...
    nvidia drivers, nvidia physx v 80094
    اپدیت ویندوز هم کلا چند سالیه خاموشه الان که روشن کردم یه گزینه سرویس پک 3 هست اگه نصب کنم ممکنه اثر کنه و ایا محتویات فولدر سی بلایی سرش میاد
    information:
    xp service pack 2 version 2002
    AMD athlon(tm) ii x2 250 1.81 ghz
    2.00 gb ram
    گه میتونستم با این سرعت فایلهای فولدر سی رو به اکسترنال منتقل کنم ویندوز جدید میریختم ولی از دیرو سعی کردم ولی واقعا سخت شده
    Last edited by fcchelsea; 09-06-2015 at 16:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

با سلام
    من زمانی که ویندوز 7 نصب میکردم ویندوز 7 درایور usbو چیپ های اینتل رو به نام اینتل میشناخت اما باز هم جدیدترین آپدیت چیپ اینتل رو نصب میکردم که باعث میشد ارور بلو اسکرین بده چون اولین ارور مربوط بود به چیپ اینتل و بعد از مدتی گرافیک هم درگیر میشد و بعد از گرافیک بعد از مدتی چیپ شبکه نیز درگیر میشد و چون دیدم اولین ارور برای اینتل بود ،زمانی که ویندوز نصب میکردم دیگه چیپ اینتل رو آپدیت نمیکردم و همون درایوری که خود ویندوز بنام اینتل شناخته بود رو عوض نمی کردم که این کار باعث شد تا الان که چند سال است دیگه ارور نبینم.
    تنها درایورهایی که آپدیت میکنم فقط گرافیک و شبکه و صدا , gsata است.
    مادربرد من ep45-ud3r است.
    گفتم تجربه خودم رو بگم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

الان مشخص شد که مشکل ویروسیه چون دقیقا قبل اومدن صفحه ابی پیغام نود 32 در مورد یافتن تروژان با اسمی شبیه js exploit njr agent ظاهر میشه عجیبه محل تروژانو با ادرس http نشون میده و اصلا داخل هارد نیست با چند تا برنامه هم اسکن کردم حل نشد
    حالا پیشنهادتون چیه من میخوام سرویس پک 3 رو از اپدیت ویندوز نصب کنم (البته اگه این کار به محتویات بقیه درایوها C,D,E,F اسیبی میرسونه لطفا بگین ) و اگه مشکلی پیش اومد یه سی دی ویندوز سون دارم اونو نصب میکنم
    بیزحمت اگه میشه لینک کاملی از نحوه تعویض ویندوز و نصب سون و همچنین لینک مطمئنی از دانلود سون اگه هست بدین

داره خودمونی میشه alireza853's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    جایی ندارم ....... !!!

پيش فرض

سلام به دوستان
    روز بخیر
    من وسط بازی هستم که یک دفعه لپتابم ریست میشه و این صفحه میاد،ممنون میشم راهمایی کنید،چون ویندوزم ارجیناله نمیخوام عوضش کنم
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ویندوز 7 من که 64 بیتی هستش الان چند روزه بعد از چند ساعت یهو BSOD میده
    قطعه ی جدیدی اضافه نکردم
    فکر میکنم از وقتی بیت دفندر یا بلو استک نصب کردم اینطوری شده

فایل Minidump sysinfo
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    yon.ir/0Bgc

اگه نباشه جاش خالی می مونه mk367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام من ویندوز 8.1 64 بیت دارم و هیچ قطعه جدیدی یا نرم افزاری هم نصب نکردم وبدون مشکلی سیستمم کار می کرد تا اینکه یهو موقع کار کردن هر 5-6 دقیقه یکی دو دقیقه هنگ می کرد و دوباره به به حالت عادی بر می گشت
    وقتی بررسی کردم دیدن هم دمای سی پییو طبیعیه حدود 45 درجه هم هارد وبقیه چیزا درسته فقط فهمیدم یکی از درایو هام بشدت نیاز به دفرگ کردن داره وقتی این کارو انجام میدادم که خیلی هم طول می کشید با پیغام صفحه ابی رو به رو شدم و برام نوشت با مشکل kernal data inpage reroreروبه رو شدم
    و بعد از راه اندازی خود ویندوز بهم پیغام داد می خواد مشکل رو برای مایکرو سافت بفرسته من لینک فایلهایی که می خواست برای مایکرو سافت بفرسته رو براتون می نویسم
    c:\windows\memory.dmp
    c/windows/minidump/070415-16984-01.dmp
    c/user/appdata/local/temp/wer.246437-o.sysdata.xml

cpu:e8500
    ram 3 gig
    vga gt630 2gig

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •