تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 230 از 630 اولاول ... 130180220226227228229230231232233234240280330 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,291 به 2,300 از 6291

نام تاپيک: کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

پروفشنال separate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

ثبت نام اینترنتی دانشگاه از چه موقع شروع میشه ؟

روش و چگونگی ثبت نام رو یکی لطف کنه برام بگه
    اگه منظورتون ثبت نام دانشگاه آزاد هست که دفترچه رو که بگیرید تمام توضیحات مربوط به ثبت نام توش هست

ثبت نام دانشگاه آزاد هم از 15 تا 30 بهمن.

2. این کاربر از separate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MaaRyaaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اگه شما چند تا از جلسات کانونو نری این کارو می کنن برات ؟! عمرا ! مگر اینکه نفعی براشون داشته باشه !
    البته این حرف شما هم زیاد درست نیس
    من پارسال کانون که بودم با اینکه درس نمی خوندم ولی پشتیبانم خیلی حرص میخورد به جای من
    همه دبیرای مدرسه هم دلسوز نیستن اگه دلسوز بودن من پارسال پیشمو غیر حضوری نمی خوندم

لطفا همه رو با هم یکی در نظر نگیرین

به جای اینجور بحثا که کی خوبه کی بده ... درس بخونین

4. 4 کاربر از MaaRyaaMi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

وقتي شما در حال بحث كردن در مورد سنجش و كانون و گزينه 2 و ... هستيد من درس ميخونم و ميدونم كه اگر چه اين موسسات خوب و مفيد هستند ولي هيچ كدوم عامل موفقيت يا شكست من نيستند . اگر من تلاش نكنم و زحمت نكشم فرقي نميكنه كدوم مؤسسه باشم ولي اگر تمام توانم رو به كار بگيرم هر جا باشم بهترينم.

بچه ها به اين سايت حتما سر بزنيد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مطالب جالبي داره . قول ميدم دست خالي بر نمي گرديد .

6. 4 کاربر از Macushla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

راستی شما چرا حاضر نشدی با کانون همکاری کنی ؟!
    مگه آزمون هاش رو نمیدادی ! پس دیگه مشکل از کجاست؟!
    من احساس میکنم یه جور غرور و حس جنگ طلبانه از طرف تو این مساله رو به وجود آورد.
    راستی چرا ؟
    نمي‌دونم، حس مي‌کنم اگه همکاري مي‌کردم براي چندمين بار ذهن بچه‌ها از طرف چيزي که بايد بهش توجه کنن دور مي‌شد و اون تلاش خودشونه (
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    )

ضمناً قبلاً هم گفتم من فقط قلمچي مي‌دادم، به خاطر مدرسه، ولي نه با برنامش درس خوندم و نه پشتيبان داشتم! به خاطر دادن 11 تا آزمون که آدم نمي‌ره همکاري کنه :پي!

8. این کاربر از hackerboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pesarebaba2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    2/1 جهان

6

این دوست عزیز هم pesarebaba2006 این سوال منو جواب بدن ممنون میشم.چرا این 10-20-30 هزار نفر جای خوبی قبول نشدن.اون ها هم خب کانون میومدن!
    چرا از میلیارد ها انسانی که میان به این دنیا و با شرایط نسبتا برابر زندگی میکنند،فقط عده ی خاصی پولدار میشن؟ یا فقط تعدادی بهشت میرند؟! پس چرا بقیه جهنم میرند؟؟؟؟
    1- بسیار خوشحالم که این بحث با رعایت کامل ادب از جانب دو طرف ادامه پیدا میکنه.امیدوارم مدیران به پاک کردن این پست ها دست نزنند.
    2-دوستان عزیز ، قرار نیست هرکسی که اسمش میره توی کانون و کارت واسش چاپ میشه رتبه ی 3 رقمی بیاره !!! هر کس تلاش کنه نتیجه میاره.ولی یکی از دغدغه های همه ی دانش آموزان نداشتن یک برنامه ی درسی خوبه که کانون با طرح کردن این برنامه و برگزاری آزمون های دو هفته ای برای ارزیابی تلاش این دوهفته بسیار به دانش آموزان کمک میکنه.همین.(راستی اگر کسی اصلا درس خون نباشه وبیاد به کانون اتفاقا افت هم میکنه .مثل خود بنده که پارسال رتبه ی 25000 منطقه یک رو آوردم.)
    3-یکی از دوستان میگفت فقط از کتاب ها و دفتر برنامه ریزی صحبت میشه.در صورتی که شما اگر خوب مجله های کانون رو بخونید،بحث اول و آخر سخت کوشی و تلاش خوده فرده.
    4- مهمترین نکته : نمیدونم چرا تقریبا 100% کسانی که کانون نمیاند فکر میکنند که کانون کلاس درسی داره !!!
    واقعا چرا این فکر رو میکنید؟ کانون اصلا کلاس درسی نداره.کانون نمایندگی های خودش رو به آموزشگاه ها داده. مثلا در اصفهان آموزشگاه دکتر شفیعی نمایندگی کانون پسران و پارسایی نمایندگی دختران رو گرفته.
    ولی خود کانون یک کلاس هم از خودش نداره.(به غیر از دوران عید که اون هم روی هم رفته 5 الی 6 جلسه هستش)
    5-ولی در کل اگر شما فکر کنی میتونی یک برنامه ی مطمئن و امتحان پس داده رو برای خودت طراحی کنی ، و خوب باهاش جلو بری و ارزیابی هم از خودت بکنی ، به نظر من هک کانون نری خیلی بهتره.
    ولی وقتی کانون با 200000 تومان یک برنامه با 24 آزمون با جامعه ی آماری 50000 نفر برای هر رشته ، با کارنامه ی کشوری و پاسخ نامه های نیمه جامع () و یک مجموعه ی خوب نمونه ی تست واست فراهم میکنه ، چرا که نه ..................
    فووووووووو خسته نباشم. انشاا... که هم اونایی که عضو کانون هستند هم اونایی که نیستند ، امسال نتیجه ی دلخواهشون رو توی کنکور بگیرند.

10. 3 کاربر از pesarebaba2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

ای بابا من رفته رفته دپرستر میشم

یکی منو بندازه از اینجا بیرون
    .
    .
    .
    .
    .
    ...........................
    به دادم برسید اهل کوفه
    .................................................. .................................................. ........................................
    نمیدونم تنبلیه بی حوصلگیه یه خوره ای افتاده به جونم کتابو باز میکنم میخونم بعد 15 مین کتابو پرت میکنم بعد حرص میخورم!
    عذاب وجدان میگیرم آخر روز میبینی بیشتر از 1 ساعت درس نخوندم....یکی چیزی بگه خب!

.................................................. .................................................. ........................................
    .
    .
    .

.
    .
    .

.
    .
    .
    .

.
    بر پدر کسی لعنت که 2 سال از عمرمو با کنکور خورد
    .
    .
    .
    .
    .
    .

.
    : )
    Last edited by separate; 24-01-2009 at 21:29.

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

seperate naya enghad inja aziz
    beshin darseto bekhun bad be khodet begu age 8 saat khundam miram forum

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

مشکل اینجا نیست

i Can't

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

motad shodia
    jam kon khodeto
    erade dashte bash pesar
    begu nemiam ta 8 saat nashe
    dar zemn i can't vojud nadare
    begu i don't want
    bekhah to mituni

15. این کاربر از rosenegarin13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

آقا من 12 تومن دادم به شیمی کنکور گاج میخوام بدونم چطور کتابیه ؟ من تا حالا دو سه بار همینطوری نگاه کردم چیزه خوبی به نظر میرسه نظر شما درمورد این کتاب چیه؟؟؟
    آقا یکی به داد ما برسه یه کتاب گرفتم به هرکی میگم میگه آشغاله شیمی فقط شیمی بازرگان خوب من آموزش شیمی 2 بازرگانو دارم انصافا خیلی باحاله هر صفر کیلومتری هم میتونه با این کتاب شیمی خفن یاد بگیره ولی مگه تو زمینه تست کتابا چقدر باهم فرق دارن مگه این تست بازرگان نسبت به گاج چه تفاوتهایی داره ؟؟ یعنی این کتاب ارزش تست زدن نداره؟؟؟؟؟ عذاب وجدان گرفتم!!!!!!
    Last edited by rambo_1386; 24-01-2009 at 22:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •