تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 32 اولاول ... 13192021222324252627 ... آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 313

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ملی آرژانتین | آلبی سلسته

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

هردو تیم عالی هستن .

به نظرم تو یه بازی که هر دو طرف شایستگی قهرمانی رو دارن و هردو اقتدار و قدرتشون رو با رسیدن به فینال ثابت کردن ،بهتر هست فقط از دیدن بازی قشنگ دو تیم لذت ببریم و فقط به این فکر کنیم که قراره یه بازی جذاب و پر هیجان رو ببینم..

شخصا هر دو تیم رو دوست دارم آرژانتین اولین تیم مورد علاقم هست و آلمان دومین تیم .هر کدوم قهرمان بشن لایق هستن و باعث خوشحالی .
    والا منم همینجوری فکر میکنم.اتفاقا فوتبالی ام نیستم.از بازی آرژانتین و سر به زیر بودن و حرفه ای بودن مسی خوشم میاد و دنبال میکنم.ولی آدم تعجب میکنه حرفای طرفداران آلمان رو میشنوه.یچیز بگن بگنجه.به هرحال ممنونم

2. 4 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض ماسکرانو: برای کسب جام با قلب و روحمان به ماراکانا می رویم

خاویر ماسکرانو، هافبک تدافعی آلبی سلسته که در جام جهانی یکی از بهترین بازیکنان جام بوده است در مورد حضور تیم ملی کشورش در فینال جام می گوید: "ما در ماراکانا با روح و قلب خود برای جام می جنگیم، چرا که در آخرین پله برای بدست آوردن افتخار و شکوه قرار داریم."

وی ادامه می دهد: "رویای ما رویایی بزرگ است و ما برای تحقق این رویا به ماراکانا خواهیم رفت و سعی می کنیم با تمام توان بازی کنیم تا هم از بازی لذت ببریم و هم به کسب جام نزدیک تر شویم."

ماسکرانو در پایان می گوید: "اکنون تمام اتفاقات فرداشب در ذهن من می گذرد و از این اتفاق فوق العاده هیجان زده شده ام و این را می دانم که فردا علاوه بر بازیکنان، دوستان و خانواده ما هم با ما خواهند بود."

"طرفداری"

Last edited by V E S T A; 12-07-2014 at 21:07.

4. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض مسی: حاضرم همه ی رکوردهایم را بدهم اما قهرمان جهان شوم

چشم ها در فینال ماراکانا بیش از هر مسئله ی دیگری روی لیونل مسی زوم خواهد کرد. بازیکنی که این فرصت را دارد با کسب عنوان قهرمانی جام جهانی خودش را به عنوان برترین بازیکن تاریخ اعلام کند. مسئله ای که حتی مارادونا هم به آن اعتراف می کند.

کاپیتان تیم ملی آرژانتین در آستانه ی مصاف حساس تیم ملی کشورش مقابل آلمان تاکید کرد که عنوان قهرمانی جهان با هیچ چیز دیگری در دنیا قابل مقایسه نیست: " من حاضر هستم همه ی رکورد های شخصیم را بدهم اما عنوان قهرمانی جهان را کسب کنم.

من ترجیح می دهم قهرمان جهان شوم تا بار دیگر توپ طلا را به دست بیاورم. به عنوان یک بازیکن قهرمانی در جام جهانی حداکثر افتخاری است که می توانید آن را کسب کنید.

دوستانم در بارسلونا پیش از این از حس فوق العاده ی لمس جام جهانی برای من گفته بودند و من بسیار خوشحال هستم که این فرصت را خواهم داشت خودم این جام را بالای سر ببرم."
    مسی تاکید کرد که آرژانتین باید با تمام توانش وارد میدان شود: " باید با تمام قلب و روحمان وارد میدان شویم و همه ی تلاش خود را برای کسب پیروزی انجام دهیم."
    آلبی سلسته یکشنبه شب در ماراکانا به مصاف آلمان خواهد رفت.

"آی اسپورت"

6. 6 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بارمتئو : امیدوارم مسی و ماسچرانو قهرمانی در جام جهانی را تجربه کنند

جوزپ ماریا بارمتئو که در برزیل به سر می برد ابراز امیدواری کرد مسی و ماسچرانو بتوانند با شکست آلمان قهرمانی در جام جهانی را تجربه کنند . بارمتئو همچنین گفت که قصد حمایت از این دو بازیکن را دارد .

بارمتئو در ادامه آنها را سزاوار کسب این موفقیت بزرگ دانست و گفت : " آن دو به دنیا آمده اند تا برنده شوند . من امیدوارم که در بازی فینال با شادی جام قهرمانی را به ارمغان بیاورند " .

مسی در جام جهانی ؟

من بسیار خوشحالم که آنها به هدف اصلی نزدیک هستند . لئو بار دیگر نشان داد بهترین بازیکن جهان است . همه در بارسلونا در مقابل این چالش جدید از او حمایت میکنیم .

ماسچرانو ؟

او نیز یکی دیگر از بازیکنان بزرگ در جام جهانی برزیل بوده است . بازی او بسیار مهم و تعیین کننده است .

آیا شما بازی آلمان و برزیل را تماشا میکردید ؟

من آن زمان در قطار بودم . من از مادرید بر میگشتم . ( اشاره به شرکت در مراسم درگذشت دی استفانو ) . به من اطلاع دادند و من میدانم برزیل در یک شک عظیم بود .

حذف زودهنگام تیم ملی اسپانیا ؟

برای ما غیر منتظره بود . اما این یکی از ویژگی های فوتبال است . با این حال من فکر میکنم سطح رقبای ما بسیار بالا بود .

پله: مدل موها‌ی من بهتر از مسی بود!

صحبت‌های زیادی بر سر اینکه از بین پله، دیگو مارادونا و لیونل مسی کدام یک بهترین بازیکن تاریخ هستند وجود دارد. بسیاری بر اینکه مسی تا یک قهرمانی در جام جهانی نداشته باشد قابل مقایسه با دو اسطوره دیگر نیست تاکید دارند.

پله بر این باور است که کلاس بازی مسی همانند او، مارادونا و آلفردو دی استفانو است اما مدل موهای ستاره آرژانتین به اندازه او خوب نیست!
    وی به شوخی در این زمینه گفت: مدل موهای من بهتر از مسی بود. او بازیکن فوق العاده‌ای است. او را ستایش می‌کنم، درست به همان اندازه که مارادونا و دی استفانو را تمجید می‌کنم.

پله در مورد شکست هفت بر یک برزیل مقابل آلمان نیز گفت: هنوز هم نمی‌توانم در مورد آن حرف بزنم. پیش از آغاز جام جهانی گفته بودم آلمان یکی از تیم‌هایی است که توانایی حضور در فینال را دارد. البته اسپانیا را هم پیش بینی کرده بودم اما آنها حذف شدند.

بکام: قهرمانی در جام‌جهانی برای مسی همه‌چیز است

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال انگلیس به تمجید از ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین در رقابت‌های جام‌جهانی پرداخت. دیوید بکام به تمجید از عملکرد لیونل مسی در جام‌جهانی پرداخت.

آرژانتین در فینال جام‌جهانی مقابل تیم آلمان به میدان خواهد رفت که در دیدار نیمه‌نهایی با نتیجه هفت بر یک برزیل را در ورزشگاه ماراکانا در هم کوبید. آرژانتین پس از ۱۹۸۶ نتوانسته در این رقابت‌های به قهرمانی برسد و مقایسه‌های فراوانی بین مارادونا و مسی صورت گرفته است.

بکام بر این باور است که مسی‌ می‌تواند پایش را جای پای بازیکن اسطوره‌ای آلبی سلسته بگذارد. وی در این باره اظهار داشت: مسی فوق‌العاده است. او خوشحالی زیادی را با شیوه بازی‌اش برای مردم به ارمغان می‌آورد و آنچه او را استثنایی می‌کند این است که به عنوان یک هم‌تیمی خیلی خوب در کار تیمی شرکت می‌کند.

بکام افزود: او توانایی‌های انفرادی فوق‌العاده‌ای دارد اما قهرمانی در این مسابقات برای او به معنای همه چیز است. اگر سایر هم‌تیمی‌هایش گل بزنند، او اولین کسی است که به آنها تبریک می‌گوید و من فکر می‌کنم این خیلی چیزها را درباره او روشن می‌کند.

اسطوره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس خاطرنشان کرد: مطمئنم که بازی کردن برای آرژانتین فشار فراوانی روی او وارد می‌کند اما تصور رسیدن به جایی که آنها رسیده‌اند، باورنکردنی است.

وی اضافه کرد: حضور مسی در فینال جام‌جهانی برای او، خانواده‌اش و هرکسی در سراسر دنیا اهمیت فراوانی دارد.

زانتی: آرژانتین با مسی می‌تواند قهرمان شود

خاویر زانتی گفت: هر اتفاقی ممکن است در فینال جام جهانی رخ دهد اما من ایمان دارم بازیکنان آرژانتین می‌توانند با شکست آلمان قهرمان شوند. همه در آرژانتین برای موفقیت و قهرمانی این تیم دعا می‌کنند.

مدافع پیشین آرژانتین افزود: شاید در نگاه اول آلمان تیم قدرتمندی باشد اما نباید فراموش کرد آرژانتین مسی را دارد که بهترین بازیکن جهان است . زانتی عنوان کرد: به نظر من آرین روبن، جیمز رودریگز، ماسچرانو، دی ماریا و مولر از بهترین‌های جام بودند که با درخشش خود بازی‌های به یاد ماندنی رقم زدند.

مسی: دیدار امروز، مهم ترین بازی عمرم خواهد بود

- لیونل مسی، کاپیتان آرژانتین به تیم ملی آلمان هشدار داد که این دیدار برای آلبی سلسته و بازیکنانش، حکم مرگ و زندگی را دارد.ورزشگاه معروف ماراکانا امشب میزبان فینال جام جهانی است و73 هزار و 500 نفر از نزدیک آن را تماشا می‌کنند.
    آلمان قصد دارد به اولین تیم اروپایی شود که در آمریکای جنوبی قهرمان جام جهانی شده ولی آنها مقابل آرژانتینی قرار خواهند گرفت که با تمام قوا می‌خواهد جام را پس از 28 سال به دست آورد.

مسی در صفحه ی فیس بوکش نوشت: " امروز مهم ترین بازی عمرمان را برای کشورمان انجام خواهیم داد. رویا و امید من با سخت کوشی و از خودگذشتگی در بازی فردا بدست خواهد آمد.

می‌دانستیم که شانس بالایی داریم. مردم ما، آرژانتینی‌ها به ما کمک زیادی کردند ولی هنوز به رویا نرسیده ایم.. فردا می‌خواهیم برنده باشیم و آماده هستیم. آلمان همیشه از لحاظ تاکتیکی و بدنی قدرتمند بوده است. به همین دلیل است که پس از برزیل و ایتالیا پرافتخار ترین تیم جهان هستند. آنها از توپ به خوبی بین خطوط استفاده می‌کنند. آنها همچنین از فواصل بین دفاع‌ با کمک فیلیپ لام بهترین بهره‌وری را می‌کنند."

8. 8 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض اینفوگرافیک: بررسی عملکرد حاویر ماسکرانو در آستانه فینال رقابت های جام جهانی 2014

وب سایت آماری Who Scored، در آستانه دیدار حساس تیم های آرژانتین و آلمان از چارچوب فینال رقابت های جام جهانی 2014 به بررسی عملکرد خاویر ماسکرانو فوق ستاره های شاگردان آلخاندرو سابه یا در این رقابت ها پرداخته است.

10. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dashmojtaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

خدایا آرژانتین وحشیم آرزوست...
    امشب روحیه همیشه ترسناک سرعتی خشن و پرقدرت آرژانتین رو به نمایش میگذاریم و ژرمنها رو راهی قاره یخی خودشون میکنیم...!

12. 2 کاربر از dashmojtaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض آماده فینال رویایی ماراکانا

لیونل مسی اظهار داشت که او هم‌تیمی‌هایش، آماده برگزاری فینال جام جهانی برزیل هستند و برای این بازی انگیزه های فراوانی دارند.هزاران آرژانتینی هم اکنون به ماراکانا رسیده‌اند و آماده برپایی جشن قهرمانی تیمشان در کشور همسایه یا همان دشمن دیرینه فوتبالی‌شان، برزیل هستند.

اتفاقی که می‌تواند برا آلبی‌سلسته، اتفاق قرن لقب بگیرد. مسی که با 4 گل و 1 پاس گل از بهترین‌های این تورنمنت بوده در این باره گفت:"رویای بزرگ من، آرزوی من به حقیقت پیوسته. اکنون در فینال جام جهانی هستیم و سخت تلاش خواهیم کرد. به جز قهرمانی به هیچ چیز راضی نیستیم. بزرگترین بازی زندگی‌ام را با پیراهن آرژانتین انجام خواهم داد."

وی در صفحه اجتماعی خودش ادامه داد:" قهرمانی ما دور از دسترس نیست. ما با حمایت هوادارانمان تا اینجا آمده‌ایم؛ پس ادامه راه نیز هموار خواهد بود. رویا هنوز به حقیقت نپیوسته. ما باید پیروز شویم. این بزرگترین بازی تاریخ زندگی تمام بازیکنان تیم ماست. وقتی چیز به این مهمی در دستان ماست. پس هرگز نباید آن را از دست بدهیم."

تیم ملی آرژانتین، بامداد دوشنبه و از ساعت 00:30 بامداد به مصاف آلمان خواهد رفت.

14. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض لوو : مسی می تواند سرنوشت بازی را عوض کند

سرمربی تیم ملی آلمان در سخت ترین تجربه سرمربیگری خودش در فینال جام جهانی گفت: ما ترسی از آرژانتین نداریم و می خواهم با بازیکنانم قهرمان جام شویم.
    در مصاف پایانی جام بیستم امشب دوتیم آلمان و آرژانتین برابر یکدیگر قرار می گیرند. جدالی سخت که هر دو تیم به دنبال افزایش تعداد ستاره های حک شده روی پیراهن خود هستند.

یوآخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان پیش از دیدار تیمش با آرژانتین در فینال جام‌جهانی در نشست خبری گفت: بیشتر بازیکنانم در بهترین زمان فوتبالی خود قرار دارند. اکثر این بازیکنان در جام‌های جهانی 2006 و 2010 هم در تیم ملی آلمان حضور داشتند اما نتوانستند به قهرمانی برسند.

ما این توانایی را داریم که با این ظرفیت به قهرمانی در جام‌جهانی برسیم. اکنون تمام تمرکزمان روی بازی فینال است؛ چرا که این بازی مهم‌ترین بازی فوتبال ما در چند سال گذشته است.

لوو در پاسخ به این سوال که از چه چیز آرژانتین بیشتر می‌ترسید، گفت: ترسی از آرژانتین ندارم. این دیدار بازی دو تیمی است که بازیکنان بزرگ زیادی در ترکیب خود دارند و در گذشته نیز به افتخارات زیادی دست یافته‌اند. آرژانتین تیمی است که در دفاع بسیار فشرده و سازماندهی شده فوتبال بازی می‌کند. به این تیم مسی، هیگواین و دی‌ماریا را نیز اضافه کنید. این نشان می‌دهد که آنها چقدر می‌توانند تیم خطرناکی باشند. قطعا مسی ستاره آنهاست. او بازیکنی است که می‌تواند به تنهایی سرنوشت مسابقه را عوض کند اما به نظر من مهم‌ترین موضوع در تیم ملی آرژانتین نظم و سازماندهی آنهاست. باید بازی با برزیل را فراموش کنیم. آن بازی دیگر تکرار نمی‌شود. بازی با آرژانتین به طور کل با بازی با برزیل فرق می‌کند و نباید این دو بازی را با هم مقایسه کرد.

لوو ادامه داد: ما در این جام بازی‌های سخت و دشواری را پشت سر گذاشتیم. بازی با الجزایر به شدت ما را آزار داد اما من معتقدم تیمی که قهرمان می‌شود باید در هر بازی و هر شرایطی خودش را نشان دهد و اسیر شرایط خاص مسابقه نشود. ما اکنون به آرژانتین فکر می‌کنیم. سیستمی که آنها در طول جام جهانی داشتند نشان می‌دهد که از ثبات خوبی برخوردار بودند. آرژانتین تیمی است که اول دفاع و بعد حمله می‌کند. این یکی از اصول بازی آنهاست.

سرمربی آلمان در پایان در پاسخ به این سوال که آیا قبل از بازی آرژانتین و هلند دوست داشته است تا با لاله‌های نارنجی روبه‌رو شود، که سرمربی آلمان پاسخ داد: ما پیش از شروع جام بازی‌های هلند را به خوبی آنالیز کرده بودیم. کاملا می‌دانستیم که هلندی‌ها چطور فوتبال بازی می‌کنند. آن‌ها بازیکنان بزرگ زیادی دارند که بعضی‌هایشان در بوندسلیگا مثل آرین روبن بازی می‌کنند. با این حال مهم نبود که با چه تیمی روبه‌رو می‌شویم چرا که هم آرژانتین و هم هلند تقریبا در یک سطح قرار دارند و از بازیکنان بزرگ و تکنیکی بهره می‌برند.

16. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض کارلس پویول: آلمان لیاقت قهرمانی را دارد، اما قلب من با آرژانتین است

به گزارش AS، کارلس پویول فوق ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا که به عنوان نماینده این کشور به عنوان مدافع قهرمانی رقابت ها، در مراسم اهدای جام قهرمانی بیستمین دوره رقابت های جام جهانی در ماراکانا حضور خواهد داشت.

در صحبت هایی با وب سایت FIFA اذعان کرد که در مسابقه امشب، قلبش با تیم ملی آرژانتین است. "برای من واقعا دشوار است که نظرم را در مورد قهرمان رقابت ها بگویم. آلمان تیم فوق العاده ای است، که فوتبال بی نظیری را به نمایش ی گذارد و از هر نظر شایسته فتح عنوان قهرمانی است، اما در نهایت قلب من با تیم ملی آرژانتین خواهد بود، زیرا که دو تن از دوستان نزدیک من در آن جا حضور دارند."

"ماسکه (خاویر ماسکرانو) فوتبالیست فوق العاده ای است و من برایاثبات این حرفم نیازی به دیدن نمایش های عالی او در این تورنمنت نداشتم و لئو نیز همانطور که می دانید، بهترین بهترین ها است و شاید برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن تاریخ تنها قهرمانی مسابقه امشب را در کارنامه اش نداشته باشد."

18. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dashmojtaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اه اه دوستان صدای تی وی رو ببیندید بدترین گزارشگرو برای فینال انتخاب کردن این مزدک نفسش نحسه 4 سال پیشم با گزارش این آقا بود که به آلمان باختیم همش کار عادل انگلیسی پرسته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •