تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 125 اولاول ... 131920212223242526273373123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

پروفشنال mohsenslr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    سوال من شاید مسخره به نظر بیاد ولی سوال هست دیگه!

این لپتاپ بدجور چشمو گرفته میخوام ببینم اگر صبر کنم لپتاپ های جدید با پردازنده sandy bridge اینتل تا دو ماه دیگه وارد ایران میشه یا نه؟ اصلا مثل دسکتاپ تفاوتی داره با نسل قبل یا نه؟
    در کل بخرم یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من شايد تا دو هفته ديگه يكي از اين مدل بخرم.اما با خوندن صفحات قبلي يكم منصرف دارم ميشم از تصميمم.بالاخره دل خوبه يا نه؟من بخرم يانه؟اونايي كه خريدن به مشكلي تا حالا خوردن يا نه؟خواهش ميكنم جواب بديد.15000000تومن كم پولي نيست.

داره خودمونی میشه behzadhdr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من شايد تا دو هفته ديگه يكي از اين مدل بخرم.اما با خوندن صفحات قبلي يكم منصرف دارم ميشم از تصميمم.بالاخره دل خوبه يا نه؟من بخرم يانه؟اونايي كه خريدن به مشكلي تا حالا خوردن يا نه؟خواهش ميكنم جواب بديد.15000000تومن كم پولي نيست.
    هر برندی تخصص مربوط به خودشو داره، یکی design عالی داره، یکی دوام بیشتر داره، یکی کارایی بیشتر،
    تو هر برندی ریز بشیم میتونیم ایراد پیدا کنیم، به تاریخچه برندها کاری نداشته باشین شاید یه مدل از دل یا برند دیگه ایراد داره،دلیل نمیشه مدلای دیگه هم همون ایراد رو داشته باشن، فرض کنین ما شیر رو از یه شرکت میگیریم اما دوغ رو از یه شرکت دیگه دلیل نمیشه شرکت فلان همه محصولاتش بد باشه
    منم موافقم هرکی تو این مدل از دل xps l501 مشکلی دیده بیاد بگه، این تاپیک فقط مال این مدله

4. این کاربر از behzadhdr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

این مدل شنیدم زود داغ میکنه درسته؟
    XPS L401 بهتر از این نیست؟همه امکانات اینو داره سبک تر هم هست.
    بچه لطفا بدون تعصب جواب بدین ادم نره 1600000 پول بده اخرشم خوب نباشه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    TEHRAN---kamranie

پيش فرض

سلام
    سوال من شاید مسخره به نظر بیاد ولی سوال هست دیگه!

این لپتاپ بدجور چشمو گرفته میخوام ببینم اگر صبر کنم لپتاپ های جدید با پردازنده sandy bridge اینتل تا دو ماه دیگه وارد ایران میشه یا نه؟ اصلا مثل دسکتاپ تفاوتی داره با نسل قبل یا نه؟
    در کل بخرم یا نه؟
    فرق که خیلی داره ولی قیمت لابتاب ها هم فرق داره بیاد ایران

بهترین مدل که تا الان اومده از این سی پی یو یه اسوس گیم هست که از 1900 دلار شروع میشه اگه اشنا داری از اون طرف بخر مگر اینجا همین رو بگیر چون اون قیمتش خیلی بالاست که اینجا بیاد

این مدل شنیدم زود داغ میکنه درسته؟
    XPS L401 بهتر از این نیست؟همه امکانات اینو داره سبک تر هم هست.
    بچه لطفا بدون تعصب جواب بدین ادم نره 1600000 پول بده اخرشم خوب نباشه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نه زود داغ نمیکنه

این مدل بهتره دوم قیمت هم 1380 هست که من گرفتم حالا شاید 1350 شده باشه

7. 2 کاربر از mokhtar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

فرق که خیلی داره ولی قیمت لابتاب ها هم فرق داره بیاد ایران

بهترین مدل که تا الان اومده از این سی پی یو یه اسوس گیم هست که از 1900 دلار شروع میشه اگه اشنا داری از اون طرف بخر مگر اینجا همین رو بگیر چون اون قیمتش خیلی بالاست که اینجا بیاد

نه زود داغ نمیکنه

این مدل بهتره دوم قیمت هم 1380 هست که من گرفتم حالا شاید 1350 شده باشه

401 سبکتر از 501 هست .دیگه چی فرق داره که میگی 501 بهتره؟

در آغاز فعالیت asusi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من چند وقت پیش برای قیمت گرفتن این مدل رفتم بازار و از فروشنده قیمت کردم و پرسیدم این مدل رو پیشنهاد می کنید یا نه و فروشنده با اینکه این مدل رو داشت گفت نه!!منم کلی حالم گرفته شدو پرسیدم چرا گفت به خاطر اینکه این امکانات برای این لپ تاپ زیاده و برای همین فنش نمی کشه و داغ میکنه و بعد یه مدت خراب میشه و ....
    البته من از بقیه فروشنده هایی که داشتن یا نداشتن این مدلو پرسیدم و لی هر کسی یه چیزی می گفت
    منم به این نتیجه رسیدم که همشون چرت میگن و معلوم نیست حرف کدوم درسته.در مورد دل بگم که خودم مدل 1525 رو (3-4)سالی میشه که دارم و انواع فنون داغون کننده رو روش انجام دادم ولی اخ نگفته ،چون اطلاعاتی در مورد نگهداری صحیح ازش نداشتم کلی ازش کار سخت کشیدم ،حتی گاهی وقتا تا دو سه روز مدام روشن بوده و دانلود افلاین داشتم .

حالا اومدم اینجا تا کمکم کنید بین این مدل و asus a42ja یکی رو انتخاب کنم.

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض سلام

من چند وقت پیش برای قیمت گرفتن این مدل رفتم بازار و از فروشنده قیمت کردم و پرسیدم این مدل رو پیشنهاد می کنید یا نه و فروشنده با اینکه این مدل رو داشت گفت نه!!منم کلی حالم گرفته شدو پرسیدم چرا گفت به خاطر اینکه این امکانات برای این لپ تاپ زیاده و برای همین فنش نمی کشه و داغ میکنه و بعد یه مدت خراب میشه و ....
    البته من از بقیه فروشنده هایی که داشتن یا نداشتن این مدلو پرسیدم و لی هر کسی یه چیزی می گفت
    منم به این نتیجه رسیدم که همشون چرت میگن و معلوم نیست حرف کدوم درسته.در مورد دل بگم که خودم مدل 1525 رو (3-4)سالی میشه که دارم و انواع فنون داغون کننده رو روش انجام دادم ولی اخ نگفته ،چون اطلاعاتی در مورد نگهداری صحیح ازش نداشتم کلی ازش کار سخت کشیدم ،حتی گاهی وقتا تا دو سه روز مدام روشن بوده و دانلود افلاین داشتم .

حالا اومدم اینجا تا کمکم کنید بین این مدل و asus a42ja یکی رو انتخاب کنم.
    .
    .
    .
    سلام دوست عزیز
    تو ببین خودت واسه چه کاری میخوای لپ تاپ رو...............A42JA صفحه 14 اینچ هست......XPS L501 صفحه 15 اینچ هست....
    .
    .
    .
    A42JA :

CPU :Core i7 740QM
    RAM : 4 GB
    HARD : 640 GB
    VGA : ATI 5730 2 GB
    DISPLAY : 14 Inch
    ODD : DVD/RW
    .
    .
    .
    XPS L501

CPU: Core i7 740QM
    RAM : 6 GB
    HARD : 640 GB
    VGA : GF 435M 2GB
    Display : 15.6 Inch
    ODD : DVD RW
    .
    .
    .
    این کانفیگ هر دومدل.................اما خوب گرافیک ASUS بالاتر از Dell هست....اونم خیلی کم حدود 5 درصد.....اما خوی دل با رم 6 هست و باتری 9 سل با قیمت مناسب.....هر دو مدل خوبه......شما هم حساب همه چی رو بکن............................

.
    .
    اونی که دلت میگه بخر از من میشنوی.....

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    TEHRAN---kamranie

پيش فرض

401 سبکتر از 501 هست .دیگه چی فرق داره که میگی 501 بهتره؟
    مانیتورش فرق داره و کارت گرافیکش فرق داره و رمش و یسری تغیرات داخلی که باز کنی متوجه میشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان. داداش من امروز یه دونه xpsl501 corei7 با هارد 640 گرفت منتها فروشنده رم دستگاهو که 4 بود جلوش به 6 ارتقا داد و به قیمت 135000 فروخت.از بازار رضا. خوبه یا نه؟؟سوال دوکک اینه که مودم برای دایال آپ نداره یا داره؟ اگه داره برا ما چرا وصل نمیشه؟ ممنون از کسانی که این سایتو طراحی کردن و جواب شئاله من و داداشمو بدبد ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •