تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 214 اولاول ... 131920212223242526273373123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoseinist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

خشک شدن شدید پوست به علت از دست رفتن رطوبت پوسته که در این موارد کرم های اوره یا به صورت دست ساز کرم 2 درصد اوره + 2 درصد Nacl در پایه اوسرین توصیه میشه.

پروفشنال CinemaTik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Dead Space

14 رفع سوختگی پوست صورت ناشی از نور خورشید ؟

سلام دوستان

من اخیرا به یک سفر چند روزه رفتم که به دلیل مشغله‌ي زیاد و کمبود وقت و همینطور بی اعتنایی و تنبلی خودم پوست صورتم به دلیل قرار گرفتن زیر نور تقریبا مستقیم خورشید کمی تا قسمتی سوخته . البته شدتش زیاد نیست ؛ فقط پوست صورتم نسبت به قبل از این سفر به مقدار قابل توجهی تیره تر و کدر شده !
    از دوستان می خوام که با راهنمایی ها و توصیه های خودشون به من کمک کنن که بتونم هر چه سریع تر این سوختگی رو از بین ببرم و پوست صورتم رو به حالت عادی برگردونم ....

ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست گرامی اگر اثری از علایم التهاب و آفتاب سوختگی نباشد و فقط یه تیرگی جزیی باشد، مشکل خاصی نیست ، میتوانید از دستور ذیل پیروی کنید:
    اولا حتما در طی روز کرم ضد آفتاب با spf حداقل 30 استفاده کنید
    و کرم روشن کننده هیدروکینون 2%(بعد از امتحان روی یه قسمت از پوست و اطمینان از عدم حساسیت ) شبها و باز هم تاکید میکنم شبها روی پوست صورت بمالید و صبح آن را بشویید و حتما از کرم ضد آفتاب بعد از آن استفاده کنید.

پروفشنال CinemaTik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Dead Space

14

دوست گرامی اگر اثری از علایم التهاب و آفتاب سوختگی نباشد و فقط یه تیرگی جزیی باشد، مشکل خاصی نیست ، میتوانید از دستور ذیل پیروی کنید:
    اولا حتما در طی روز کرم ضد آفتاب با spf حداقل 30 استفاده کنید
    و کرم روشن کننده هیدروکینون 2%(بعد از امتحان روی یه قسمت از پوست و اطمینان از عدم حساسیت ) شبها و باز هم تاکید میکنم شبها روی پوست صورت بمالید و صبح آن را بشویید و حتما از کرم ضد آفتاب بعد از آن استفاده کنید.
    نخیر دوست من ؛ علایم التهاب و آفتاب سوختگی شدید ندارم .

فقط این کرم ضد آفتاب با spf حداقل ۳۰ ؛ فرقی نمیکنه که چه مارکی باشه ؟ میشه یه مارک خوب و معتبر واسه‌ی این دو تا کرمی که گفتید معرفی کنید ؟ اگر توی تاپیک امکانش نیست لطفا با پ.خ من رو راهنمایی کنید ...

داره خودمونی میشه خورشید زمستان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    خانه آقای سیمپسون(عصر حجر)

پيش فرض

عذرخواهی بابت مزاحمت

یک سوال مهم

آیا درسته که کرم منو بنزون ظرف 3 تا 4 ماه ،رنگ پوستو کاملا و برای همیشه عوض میکنه؟؟!!!

خواهش میکنم راهنمایی کنید

شاید برای همیشه از شر لکها خلاص شدم

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    اگر پوست بدن شما حاوی لک های کک و مک هست از کرم منو بنزون نباید استفاده کنید.
    این کرم معمولا برای مصرف پوستهایی که از ملانین بر خور دار نیستند مصرف میشه.
    لطفا با پزشک پوست مشورت کنید ،پوست حاوی لک باید از نزدیک مشاهده شود.

7. این کاربر از eMer@lD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

آیا درسته که کرم منو بنزون ظرف 3 تا 4 ماه ،رنگ پوستو کاملا و برای همیشه عوض میکنه؟؟!!!

خواهش میکنم راهنمایی کنید

شاید برای همیشه از شر لکها خلاص شدم
    اگر پوست بدن شما حاوی لک های کک و مک هست از کرم منو بنزون نباید استفاده کنید.
    این کرم معمولا برای مصرف پوستهایی که از ملانین بر خور دار نیستند مصرف میشه.
    دوستان اینجا لازم دونستم صحبت دوست عزیز25 ZEMESTANEH را دوباره تایید کنم چون متاسفانه بعضی ها به دلیل تصور اشتباه که کرم مونو بنزن برای لک های صورت ( کل و مک) استفاده میشود حتی بدون مراجعه به پزشک خودشان به صورت خوددرمانی اقدام به خرید و مصرف این کرم میکنند ! این کرم فقط یک مورد مصرف داره و آن هم ویتیلیگو (پیسی) میباشد که حتی در مورد مصرف آن به این بیماران نیز عوارض باید گوشزد شود پس اصلا کرم safe نیست چه برسد به اینکه خودسرانه و نابجا مصرف شود!

در آغاز فعالیت ashel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام.به نظر من اگه شما هر روز چند بار صورتتون رو با آب سرد بشورید مطئنا خوب میشه

10. این کاربر از ashel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه A-freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    NewYork

پيش فرض

راکوتان ممکنه مدتی معجزه کنه ولی حتما طبق دستور پزشک مصرف بشه بهتره. پریروز یک داستان جالب در همین مورد خوندم. راکوتان واقعا برای اون آقا جواب داده بود(طبق دستور پزشک) ولی از اونطرف اون آقا دچار عوارضش شده بود و پوستش خشک شده بود و بقول خودش سوخته بود. حالا کسی راکوتان رو منع نکرده ولی اول راه های مسالمت آمیز رو تست کنید بهتره. دکتر غیاث الدین جزایری در کتابی با عنوان درمان گیاهی ، علت جوش صورت رو که بعضی ها به اشتباه غرور جوانی میگن به خاطر چرب بودن صورت و از آنطرف آلودگی هوا دونسته که در نتیجه میکروب های عفونت زا روی صورت رشد می کنن. همچنین گفته که این میکروب ها از ترشی فرار می کنن و پوستهایی که بخاطر عملکرد درست کبد به اندازه کافی یک ماده ترش حفاظت کننده ترشح می کنن از این مشکل مصون هستند.

پس مثل قدیمی ها صورت خودتون رو با آب لیمو هر روز تمیز کنید. برای پاکسازی کبد هم باید اقدام موثری انجام داد. این کتاب مطالب بسیار زیاد و جالبی راجع به این موضوع و بیماری های شایع امروزی نوشته و من از شرح اونجا در اینجا بقول بچه ها گفتنی عاجزم.

اما یکم از آقای استاد خدادادی پیشرو در ترویج طب قرآنی، در کتابی با عنوان 15 روز تا سلامتی

کبد اندام فوق العاده حساسی است که اگر از آن بطور صحیح مراقبت نشود سریع دچار کم کاری و بیماری می شود.
    مواد غذایی مضر برای کبد: چای - شیرینی جات قنادی - سرخ کردنی - پرخوری - غذاهای چرب و پرحجم - ماست - نوشابه - آب یخ - تخم مرغ - شور - نمک زیاد - ترشی جات سرکه - فلفل و ادویه جات تند به مقدار زیاد - سیر زیاد - تمام غذاهای ساندویچ فروشی ها - غذاهای فریز شده - غذاهای زودپز شده - سس - رب - بادمجان زیاد - نوشیدن مایعات همراه با غذا یا بلافاصله بعد از آن - تنقلات مصنوعی - آجیل شور - خرده خرده غذا خوردن یعنی دهان پیوستخ بجنبد - ماکارونی - آش رشته - اوناع دخانیات - مشروبات الکلی - عصبی شدن و حرص خوردن - یبوست مزاج - تنبلی و عدم فعالیت - خواب زیاد - تند غذا خوردن - گوشت زیاد.

از میان موارد بالا بعضی ها برای مورد جوش صورت خیلی مهم هستن که بنظرم مصرف انواع غذاها چرب و سرخ کردنی و کنسرو و سس و سرکه و حتی لبنیات چرب به محیط صورت شما رو برای جوش زدن مهیا می کنه.

اگر هم به فرض ماکارونی خوردی مقداری سالاد آبلیمو همراش بخورید. 4 لیوان آب به همراه کمی آب لیمو در روز رو فراموش نکنید.
    یه سری مواد مفید برای کبد نوشته بود از جمله همین مایعات و آبلیمو . میوه جات و سبزیجات که خودتون به کتاب رجوع کنید.

ولی می خوام بگم راه حل یک زندگی سالم رو در غذاها جستجو کنید.

این هم لینک داستان راکوتان
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

سلام دوستان .
    من هم یه مدت خیلی جوش میزدم رفتم پیش متخصص پوست ( خواهرم ) : 2 دوره داکسی سیکلین خوردم + روزی 2 بار شستشوی صورت با صایون ( آنتی باکتریال ) بعدش هم اریترومایسین می زدم خوب شد .

برای جای جوش ها از پماد آداپالن ( هر شب ) + چند دوره پیلینگ صورت کردم الان خوبه خوب شدم

این دوره 6 ماه طول کشید

یادتون نره درمان جوش طول میکشه پس صبور باشید + پیش یه متخصص توپ برید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •