تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 89 اولاول ... 131920212223242526273373 ... آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 881

نام تاپيک: Wildfire | گوشي ارزان قيمت HTC با سيستم عامل اندرويد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Notorious098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    از آقایون فروم باز که تو بحث آندروید وارد هستند خواهش میکنم یه تاپیک برای wildfireبزنین و تو تاپیک روت گوشی و نصب رام ها و ... رو قرار بدین مخصوص مبتدی ها مثل خودم
    چاکر همه برو بچ
    یا حق

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

تاپیکی که توش پست دادین،مربوط به همین گوشی هستش!!!
    مشکلی که هست اینه که خوب مدیری نداریم برای این بخش و اینجا بی صاحبه!!!
    اموزش روت کردن رو هم سعی میکنم که برای اکثر گوشی ها امشب بذارم....

3. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

[QUOTE=senaps;5731989
    یادته گفتم روت کردنش عشقیه؟! بعد از یه مدت عشقت میکشه که روت کنی!!!(خیلی ها اینجوری بودن!!!به شخصه هم اینجوری بودم!!)
    /QUOTE]
    ممنونم از توضیحاتت
    به این 2تا سوالم لطف میکنی جواب بدی؟
    1.اگه روت کنم،یا رام رو آدپدیت کنم،htc sense نمی پره؟اگه پرید، با آنروت htc sense برمیگرده؟
    2.میخوام بدون گارانتی بگیرم.یه فروشنده گفت 30هزار میگیره کل پک برنامه هاشو نصب میکنه! بذارم این کارو کنه؟تازه یه جا دیدم کل نرم افزارای آندرویید رو 25هزار میفروشه!این پک رو بخرم خودم نصب کنم بهتر نیست؟
    اصلا میشه توضیح بدی که موقع خریدش چه چیزایی رو چک کنم؟و از فروشنده لازمه بخوام چیز خواصی نصب کنه؟مثلا واسه فارسی یا gps؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

حرف نهایی : اگه فعلا نیاز شدیدی به گوشی نداری نخر بزار چند ماه دیگه مطمئن باش گزینه های بهتری میاد
    دوست عزیز ممنون از راهنماییت
    اما حرف نهاییت زیاد منطقی نیست!چون همیشه یه چیزای بهتری توو راهه و علم همواره در راه پیشرفته،پس صبر کردن چاره کار نیست.چون بعدش بازم باید صبر کنم تا چیز بهتری بیاد و باز هم ...!!!!!

6. این کاربر از lohrasebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

[QUOTE=lohrasebi;5734218]
    نقل قول نوشته شده توسط senaps;5731989
    یادته گفتم روت کردنش عشقیه؟! بعد از یه مدت عشقت میکشه که روت کنی!!!(خیلی ها اینجوری بودن!!!به شخصه هم اینجوری بودم!!)
    /QUOTE
    ممنونم از توضیحاتت
    به این 2تا سوالم لطف میکنی جواب بدی؟
    1.اگه روت کنم،یا رام رو آدپدیت کنم،htc sense نمی پره؟اگه پرید، با آنروت htc sense برمیگرده؟
    2.میخوام بدون گارانتی بگیرم.یه فروشنده گفت 30هزار میگیره کل پک برنامه هاشو نصب میکنه! بذارم این کارو کنه؟تازه یه جا دیدم کل نرم افزارای آندرویید رو 25هزار میفروشه!این پک رو بخرم خودم نصب کنم بهتر نیست؟
    اصلا میشه توضیح بدی که موقع خریدش چه چیزایی رو چک کنم؟و از فروشنده لازمه بخوام چیز خواصی نصب کنه؟مثلا واسه فارسی یا gps؟
    سلام.

در مورد سوال دومتون هیچ پول اضافه ای جهت نصب برنامه یا هر چیز دیگه یا اینکه خرید پک نرم افزار و.....پرداخت نکنید هر چی لازم داشته باشید همین جا با کمک دوستان میتونید پیدا کنید و مشکلاتتون رو حل کنید.

8. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ommolfesad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

1 سوال مهم ::

وقتي كه به اينترنت كانكت بودم اتوماتيك از سايت htc يه پيام اومد كه آپديت جديد براي گوشي شما موجود هست ميخواهيد نصب كنيد ؟ گزينه YES رو بزنيد .( من اينكارو نكردم ، يعني ترسيدم برنامه هام بپره ، البته من فونت فارسي ندارم ). حالا دوباره پرسيد چيكار كنم به نظر شما ؟

* دوستاني كه فونت فارسي مخصوص اين گوشي رو دارن لطف كنن لينك بذارن (اكثر جاها گشتم ولي پيدا نكردم )

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

وقتي كه به اينترنت كانكت بودم اتوماتيك از سايت htc يه پيام اومد كه آپديت جديد براي گوشي شما موجود هست ميخواهيد نصب كنيد ؟ گزينه YES رو بزنيد .( من اينكارو نكردم ، يعني ترسيدم برنامه هام بپره ، البته من فونت فارسي ندارم ). حالا دوباره پرسيد چيكار كنم به نظر شما ؟
    یه خر بکاپ بگیر از برنامه ها و تنظیمات،بعدش اپدیت رو دریافت،گوشی رو فول شارژ و در حالتی استیبل،اپدیتش رو نصب کن!!
    منظورم از استیبل اینه که مثل من وقتی داره نصب میکنه،هی با گوشی بازی نکنی!! اخه من عادت دارم گوشی رو هی تو دستم بچرخونم و با این کار،گوشی ساعتی 3-4 بار می افته زمین!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه pesaremehraboun's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ISFAHAN

12

سلام. من این گوشی رو خریدم. ازشم راضیم. فقط نمیدونم چجوری آب و هوا رو نشون میده. اگه مبشه یه کمکی بکنید. تنظیماته لوکیشنو اینچیزارو انجام دادم ولی نشون نمیده دمارو. مرسی

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام. من این گوشی رو خریدم. ازشم راضیم. فقط نمیدونم چجوری آب و هوا رو نشون میده. اگه مبشه یه کمکی بکنید. تنظیماته لوکیشنو اینچیزارو انجام دادم ولی نشون نمیده دمارو. مرسی
    اینترنتش هم وصله؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه DiDaX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

گارانتی پرشین تله کام برای این گوشی چجوره ؟
    به نظرتون بهتره با این گارانتی بگیرم یا اصلا بدون گارانتی بگیرم ؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •