تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 229 از 278 اولاول ... 129179219225226227228229230231232233239 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,281 به 2,290 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

اقا اینو حتما در موردش بازخورد بده منم یه همچین چیزی میخوام که زیاد حالت لپ تاپ رو تغییر نده

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    حتما!
    کلاً ضخامتش 2.6 سانت هست که البته دوتا پایه داره که یکم متمایلش میکنه و میبره بالاتر. 700 گرم وزنشه و کیفیتشم خیلی خوبه و هم اینکه خیلی کم صداست. فعلا به لب تاپم دسترسی ندارم ببینم چقدر تو خنک کردنش تاثیر داره. ولی امیدوارم از حالت ناجور خارجش کنه.
    همه رنگ داره ولی من با قرمزش حال کردم. ولی در کل زیر لب تاپ به طور کامل پنهان میشه و تغریبا معلوم نمیشه. چهار تا لاستیکم توش گذاشتن بچسبونی به کول پد بعدش لب تاپو بزاری تا لب تاپ وول نخوره!

2. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hacker13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

دوستان چطوری هستش که ایسوس دوتافن داره ولی با اون که msi یک فن داره میگن msi مشکلی نداره ولی ایسوس مشکل داره ؟؟من نمیخوام رندر بگیرم ولی بازی که میکنم

دوستانی که این دولبتاپ رو دارن لطفا ببینن بعد از دو ساعت بازی حالا با یا بدون کول پد چقدر داغ میشه و ازار دهنده هست یا نه؟

کاربر فعال انکودرها AF021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    Nevada

پيش فرض

دوستان چطوری هستش که ایسوس دوتافن داره ولی با اون که msi یک فن داره میگن msi مشکلی نداره ولی ایسوس مشکل داره ؟؟من نمیخوام رندر بگیرم ولی بازی که میکنم

دوستانی که این دولبتاپ رو دارن لطفا ببینن بعد از دو ساعت بازی حالا با یا بدون کول پد چقدر داغ میشه و ازار دهنده هست یا نه؟
    پیشنهاده من برای بازی یا رندر اگه زیاد سر و کار دارید مدل n56jr هست به طرز بسیار بهتری سیستم خنک کنندگیش از سری n550 بهتر هست و گرافیک خیلی خوبی هم داره :
    عکس های زیرو نگاه کنید :

N550JK

N56JR

اگه با بازی زیاد سر و کار ندارید سری N550 مولتی مدیای عالی به حساب میاد...

5. این کاربر از AF021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ugroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

پیشنهاده من برای بازی یا رندر اگه زیاد سر و کار دارید مدل n56jr هست به طرز بسیار بهتری سیستم خنک کنندگیش از سری n550 بهتر هست و گرافیک خیلی خوبی هم داره :
    عکس های زیرو نگاه کنید :

N550JK

N56JR

اگه با بازی زیاد سر و کار ندارید سری N550 مولتی مدیای عالی به حساب میاد...
    یکی بیاد از ان550 دفاع کنه من رگ غیرتم باد کرده :(

7. این کاربر از ugroup بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انکودرها AF021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    Nevada

پيش فرض

یکی بیاد از ان550 دفاع کنه من رگ غیرتم باد کرده :(

دوست عزیز من خودم N550JV دارم و نسبت به کاری که ازش انتظار دارم و باهاش انجام میدم عالیه ولی به هیچ وجه مناسب بازی کردن بیشتر از 1 ساعت و رندر سنگین در ساعات طولانی نمیخوره چون گرمای زیادی تولید میکنه ...از مبحث کارهای گرافیکی در ساعات طولانی به دلیل سیستم خنک کنندگیش که بگذریم به معنای واقعی کلمه یک مولتی مدیای عالیه , 15 الی 16 ساعت سیستم من روشنه و در حال دانلود و فیلم و انتقال هارد به هارد و .. است و هیچ مشکلی ایجاد نکرده ....
    Last edited by AF021; 01-07-2014 at 12:25.

9. این کاربر از AF021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alirezaT1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوست عزیز من خودم N550JV دارم و نسبت به کاری که ازش انتظار دارم و باهاش انجام میدم عالیه ولی به هیچ وجه مناسب بازی کردن بیشتر از 1 ساعت و رندر سنگین در ساعات طولانی نمیخوره چون گرمای زیادی تولید میکنه ...از مبحث کارهای گرافیکی در ساعات طولانی به دلیل سیستم خنک کنندگیش که بگذریم به معنای واقعی کلمه یک مولتی مدیای عالیه , 15 الی 16 ساعت سیستم من روشنه و در حال دانلود و فیلم و انتقال هارد به هارد و .. است و هیچ مشکلی ایجاد نکرده ....
    من خودم به صورت مدام 4 ساعت پشت هم دوتا 2 بازی میکنم باش........اگه کولر خونه روشن نباشه الان دماش به 80 میرسه اما روشن باشه 70 بیشتر نمیشه ....من یه کول پد x8 هم دارم زیرش......

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

11. این کاربر از alirezaT1000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

من خودم به صورت مدام 4 ساعت پشت هم دوتا 2 بازی میکنم باش........اگه کولر خونه روشن نباشه الان دماش به 80 میرسه اما روشن باشه 70 بیشتر نمیشه ....من یه کول پد x8 هم دارم زیرش......

13. این کاربر از alirezaT1000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ugroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

یه متخصص باید بگه فکر نکنم دمای 80 موردی باشه؟!
    تابستونم هست همینجوری عادی من از ساعت مچیم گرفته تا گوشیم داغ میکنن لپ تاپم توی رندر به محض اینکه فنهاش شروع به کار کرد دما اومد رو 67

15. این کاربر از ugroup بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hacker13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

4 ساعت باهاش بازی میکنید چند وقته این کار رو میکنید؟؟؟ هنگ نمیکنه زیادی داغ نمیکنه ؟؟؟

دوست عزیزی که میگی jr باید بگم صفحه نمایش مزخرفی داره اگه بخوام این صفحه به این نازی رو بزارم کنار خوب میرم msi میگیرم ولی در کل تو این هفته میرم از نزدیک هم jk و هم ge60 2oe رو میبینم بعد یکیش رو میخرم

17. این کاربر از hacker13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

4 ساعت باهاش بازی میکنید چند وقته این کار رو میکنید؟؟؟ هنگ نمیکنه زیادی داغ نمیکنه ؟؟؟

دوست عزیزی که میگی jr باید بگم صفحه نمایش مزخرفی داره اگه بخوام این صفحه به این نازی رو بزارم کنار خوب میرم msi میگیرم ولی در کل تو این هفته میرم از نزدیک هم jk و هم ge60 2oe رو میبینم بعد یکیش رو میخرم
    هنگ نه.برا چی بکنه؟؟؟.....داغ هم گفتم 70 تا 80.....تازه این دمای cpu و gpu....هار دماش 37 درحه اس....بیشتر از 40 نمیشه....

19. 2 کاربر از alirezaT1000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •