تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 227 از 278 اولاول ... 127177217223224225226227228229230231237277 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,261 به 2,270 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

هر کاری هم کنی اون جوری که فکر میکنی نمیشه

بعد از اون همه صحبت من میخوام این کار رو بکنم

یه سیستم کامل میگیرم تا 6 میلیون - یه لبتاپ میگیرم یا jk یا jv - این جوری هم میتونم با pc تا چندین سال کار کنم چون واقعا با این پول مشخصات خوبی میشه گرفت و هم اینکه یه لبتاپ قدرتمند دارنم که با اونکه بازی نمیکنم باهاش ولی اگه بخوام هیچ مشکلی براش پیش نمیاد

همه چیز رو نمیشه با هم داشت اینکه بری یه لبتاپ بگیری برای بازی و... نمیشه مشکلات خودش رو داره یا یه کیس بگیری که بشه مثل لبتاپ حملش کرد که اونم مطمئنا مثل لبتاپ نمیشه یا یه سیستم بگیری ارزون و مثل ps4 و xbox one تا چند سال باهاش بازی کرد رو کیفیت بالا که ونم ارزون نمیشه

پس نتیجه میگیریم که هر چیزی رو برای کاری ساخته اند

شما میخوای بازی کنی تا 4-5 سال یا کنسول یا pc جز اینا بدرد نمیخوره یا میخوای یه وسیله مثل pc داشته باشی که بتونی حملش کنی و کار های سبک انجام بدی و کوچیک باشه راحت باشه باید لبتاپ بگیری

شاید بگید اینجوری قیمتش میره بالا نزدیک به 10 میلیون میشه ولی من بهتون میگم چرا اینقدر گرون میشه

چون من و دوستانی که سردرگم بودیم میخوایم یکجا بخریم اگه وقتی کوچکتر بودیم یه سیستم خفن می خریدیم الان هم میتونیستیم راحت یه لبتاپ با گوشی بگیریم ولی چون نخریدیم یا اگه خریدیم اشغال بوده الان همه چی میخوایم گوشی لبتاپ pc و اینجوری میشه که قیمتا میره بالا اونم بدجور میره بالا که عمرا کسی پول بده ادم با 10 میلیون میره ماشین میخره
    حرف شما کاملا درسته، ولی اون کیس قابل حملی که من گفتم واقعا یه کیس گیمینگ و جایزه طلایی نمایشگاه کامپیتوکس رو برده! ایسوس نمیاد چیزی الکی بزنه و جایزه طلایی رو هم ببره! به جای اینکه یه سیستم قوی و یه لپ تاپ بخری (هرچند بازم میگم این ایده خوبیه) خب یه کیس قابل حمل میخری! هرچند تا اینجا که اطلاعات جمع کردم فهمیدم احتمال ورودش به ایران خیلی خیلی کمه! من اگه بتونم از خارج بگم واسم بیارن خیلی عالی میشه! این نظر منه حالا دوستان خودشون صلاح خودشون رو میدونن

2. این کاربر از qazmlp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hacker13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

اصلا میدونی چقدر هست قیمتش ؟؟

مطمئنا خیلی گرون در میاد ولی به هر حال فکر میکنم خرید یه کیس قابل حمل یا خرید یه سیستم قوی با لبتاپ بهترین انتخابی هست که میشه انجام داد

لبتاپ هم چیزی جز اسوس n550 نمیشه گرفت که واقعا خوبه و من تازگیاا باهاش کار کردم خیلی خوب بود و بازی ها رو هم خوب میاورد وقت نشد وگرنه تست های بیشتری میگرفتم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    دوستان من اومدم.فقط خواستم بگم که من خودم قبلا این تاپیکو راه انداختم و الانم میبینم چقدر این تاپیک شلوغ شده.علت نبودنم هم اینه که انقدر سرم شلوغه که دیگه تقریبا یه10 ماهی هست که به پی سی ورد نیومدمو الانم فقط خواستم یه یادی بکنم.البته دوستان من خودم زدم تو این کار... مثل فروش لپ تاپ و گوشی و تبلت و لوازم خانگی و صوتی و تصویری و ارایشی و بهداشتی و ....(فروشگه اینترنتی دارم) اینارو فقط گفتم که اگر در مورد هر محصولی اطلاعات خواستین من میتونم راهنماییتون کنم.
    بازم تا جایی که بتونم به تاپیک سر میزنم و اگر سوالی در مورد خرید لپ تاپ و چیزای دیگه داشتین میتونم کاملا راهنماییتون کنم.

5. 2 کاربر از Capital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

سلام دوستان من تا دو روز دیگه میخوام لبتاپ بگیرم بین jk , jv موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟؟؟؟؟ اخه jk دمای بیشتری تولید میکنه حالا اون هیچ ولی شارژ بیشتری هم مصرف میکنه ولی jv نه بعد jk مدل غیر لمسیش هست ؟؟؟

لطفا قیمت هرکدام رو بگید مدل 4 گیگ

قیمتت ssd رو هم بگید اخ میخوام باهاش بخرم 128 گیگ باشه دیگه سریع ترین باشه دیگه نهایتا 600 تومن میتونم هزینه کنم

داره خودمونی میشه grendier's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستانی که n550jk خریدن
    با بازی کردن طولانی مدت مشکل پیدا نمیکنه ؟

داره خودمونی میشه ugroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز من ان550 جی کا رو خریدم با این کانفیگ:
    Ram12
    Bluray
    Win 8.1
    مشکلی که باهاش دارم داغ کرون هست من وقتی باهاش داشتم رندر یه پروژه سه بعدی و سنگین افتر میگرفتم دماش به اینجا رسید ؛:

عادیه؟
    بعد اینکه دوستانی که اینو دارن وقتی باهاش کار میکنن هاردش جیر جیر صدا میده؟ واسه من صدا میده البته کمه اینم نمیدونم عادیه یا نه
    Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

هاردش عادیه ولی دما رو نمیدونم برای رندر فکر نمیکنی باید از pc استفاده کنی

داره خودمونی میشه ugroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

هاردش عادیه ولی دما رو نمیدونم برای رندر فکر نمیکنی باید از pc استفاده کنی
    ممنون.
    شما مثلا تو بازی دمات چقدر میشه ؟
    چون تو بازی هم واسه من داغ میکنه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

من این لبتاپ رو ندارم ولی باهاش زیاد کار کردم تو بازی بعد از یک ساعت دماش بدون کول پد خیلی میره بالا ولی با کول پد یه خورده میاد پایین جلو کولر گازی باهاش بازی کن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

salam be hamegi
    man taze laptope asus seriye n550jk ro gereftam
    mishe rahnemmayi konin chetor azash back up bardaram windowsesh 8 orginale
    hanoz active nakardam mikham ie backup az active nashodash bardaram bad ke lazem shod bargardonamesh
    mishe begin az koja bayad beram bardaram manke peidash nakardam!

iekiyam ba kodom dokme vagti bala miyad dvdye boot bekhone ke betonam ba norton ie backup bardaram lotfan begin dostaaan

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •