تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2265 از 2600 اولاول ... 12651765216522152255226122622263226422652266226722682269227523152365 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,641 به 22,650 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه aalarma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بعد از 25 دقیقه انتظار تونستم با پشتیبانی مخابرات حرف بزنم، این سرویسی که تبدیل کردن ماهانه 40 گیگ بین الملل داره و سرعتش قراره 2 مگابیت باشه (که طرف ضرب و تقسیم هم نمیتونه بکنه هی به من میگه شما الان 2 مگ داری! ای خدا) که باید به پشتیبانی بگم که چرا همین 2 مگ رو هم نمیدین که زنگ زدم گفت زنگ میزنن.

حالا به نظر شما به چه سرویسی تغییر بدیم خوبه؟ من تو نظرم بود طرح افزایش سرعت رو بگیرم (8 مگ اسمی و 16 مگ تحویلی (که اینم یه جوک جالبیه برا خودش) ولی نمیدونم خوبه یا نه و ظرفیت خط ام هم نمیدونم چقدره یادم رفته کدوم گزینه تو صفحه مودم بود باید پیداش کنم.
    واسه چی زنگ میزنن؟

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به به تبریک به دارندگان سرویس های نامحدود قدیمی هنوز سرعتی که خطتون رو بسته شده همونه که قبلش بوده فقط محدودیت حجمی اعمال شده و بالای ۵۰ درصد کسایی که این سرویس ها رو دارن نمی‌دونم اصلا چه سرویسی دارن
    با بالا رفتن قیمت دلار اینها دارن نتهای نامحدود رو برمیدارن بعد هم محدودیت حجم رو کمتر و کمتر میکنن.اگه الان 40 گیگ بین الملل دارن با 25 تومان یکسال دیگه همین میشه 10 گیگ 25 تومان.

3. 2 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

حالا درسته که مخابرات خیلی بدرد نخوره ولی بعضیا چجوری هنوز با سرعت های 512 و 256 سر می کنن؟ و الان شاکین که داره عوض میشه
    دیگه با این سرعتا وبگردی ساده هم نمیشه کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حس کردم طرف خودش کامل نمیدونست چه اتفاقی افتاده چون سر سرعت من هم گیج بود و بعد از اینکه درس تقسیم رو باهم یادگرفتیم براش حجمم رو توضیح دادم و گفت گوشی و داشت با یکی حرف میزد و باز نفهمید. فک کنم هنوز در جریان نیست پشتیبانی که چی شده فقط یه چیزی رو مثل نوار تکرار میکنه که اعمال مقررات شده. ظهر که میگفت 40 دقیقه باید تو صف وایسی، الان که میگه 4 دقیقه بعد از 8 دقیقه میگه ما با شما تماس میگیریم که هنوز منتظریم.

ظاهرا باید سرویسم رو تبدیل کنم به پیش پرداخت که اون پنل باز بشه و بتونم رنگین نت یا هرچیز دیگه رو بخرم، الان که میگه پس پرداخت و بسته است.

ویزایش: یکی لطف میکنه بگه از کجای تنظیمات مودم بفهمم کشش خطم چقدره؟ سرچ میکنم پیدا نمیکنم. ممنونم.
    Last edited by test84; 22-05-2019 at 16:12.

6. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا درسته که مخابرات خیلی بدرد نخوره ولی بعضیا چجوری هنوز با سرعت های 512 و 256 سر می کنن؟ و الان شاکین که داره عوض میشه
    دیگه با این سرعتا وبگردی ساده هم نمیشه کرد
    من با همون 512 نامحدود یوتیوب 360p میدیدم.شما یه جوری میگی انگار از اول واسه وبگردی سرعت 2 مگ داشتی.ما با همون 128 هم راحت وبگردی میکردیم.

8. 2 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

از دوستان پس پرداخت
    حجم این ماه رو ریختن برای شما؟پنل من هنوزشارژ نشده از حجمم هم 2گیگ مونده(500مگ بین الملل)
    ماه قبل 80 گیگ رو تو 2 روز اول ماه خوردن هرچی هم بهشون گفتم اشتباه حساب شده واز فروردین اومده تو مصرف اردیبهشت و پنل مشکل داره قبول نکردن.الانم که شارژ نمیکنن کلا داستان داریم با این مخابرات

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

بیشتر روتر ها که پورت WAN دارن قابلیت کانکت کردن V-P-N هم دارن. اونم فقط پروتکل pptp مدل های خیلی گرون امکان اتصال اوپن V P N هم دارن که برای این کار اصلا نیاز نیست.
    شما از مودمی که روش اینترنت مخابرات داری یک کابل به پورت WAN این روتر میزنی و داخل تنظیماتش اطلاعات pptp رو وارد میکنی.
    در نهایت روی وایفایتون این سرویس که اینترنت رو نیم بها میکنه فعال میشه.
    روی دیوایس نهایی که گوشی یا هر چیزی هست میتونید V P N خارجی هم بزنید که بدون چیزتر اینترنت نیم بها داشته باشید.
    من از همین سرویس گرفتم ولی متاسفانه سرعت و کیفیت خیلی پایینه. قند شکن که روش میزنم دیگه فاجعه میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

حس کردم طرف خودش کامل نمیدونست چه اتفاقی افتاده چون سر سرعت من هم گیج بود و بعد از اینکه درس تقسیم رو باهم یادگرفتیم براش حجمم رو توضیح دادم و گفت گوشی و داشت با یکی حرف میزد و باز نفهمید. فک کنم هنوز در جریان نیست پشتیبانی که چی شده فقط یه چیزی رو مثل نوار تکرار میکنه که اعمال مقررات شده. ظهر که میگفت 40 دقیقه باید تو صف وایسی، الان که میگه 4 دقیقه بعد از 8 دقیقه میگه ما با شما تماس میگیریم که هنوز منتظریم.

ظاهرا باید سرویسم رو تبدیل کنم به پیش پرداخت که اون پنل باز بشه و بتونم رنگین نت یا هرچیز دیگه رو بخرم، الان که میگه پس پرداخت و بسته است.

ویزایش: یکی لطف میکنه بگه از کجای تنظیمات مودم بفهمم کشش خطم چقدره؟ سرچ میکنم پیدا نمیکنم. ممنونم.
    مودمتون چیه؟ تو قسمت status یه جا باید نوشته باشه maximum attainable rate که حداکثر کشش خط رو نوشته.
    اگه هم دی لینکه باید تو قسمت diagnose بذارید اسکن کنه.

12. این کاربر از franchescaolsonEqP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مودمتون چیه؟ تو قسمت status یه جا باید نوشته باشه maximum attainable rate که حداکثر کشش خط رو نوشته.
    اگه هم دی لینکه باید تو قسمت diagnose بذارید اسکن کنه.
    ASUS N10-E
    اون عدد رو تقسیم بر 1024 میکنم میشه 13.8، حالا اگه من سرویس 8 مگ اسمی و تحویلی 16 مگ بگیرم، پینگ ام خراب میشه؟ چه سرعتی بگیرم که پینگ ام خراب نشه؟

ممنونم.

راستی اون Diagnose رو داره وقتی میزنم سه دقیقه تلاش میکنه و بعد میزنه Failed.

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من با همون 512 نامحدود یوتیوب 360p میدیدم.شما یه جوری میگی انگار از اول واسه وبگردی سرعت 2 مگ داشتی.ما با همون 128 هم راحت وبگردی میکردیم.
    والا من خودم تا همین پارسال 512 نامحدود داشتم که البته به خاطر انحصار مزخرف فیبرنوری بود که مجبور بودم فقط از مخابرات سرویس بگیرم تا اینکه اذری جهرمی تعرفه ها رو عوض کرد و حجما ارزون شد و سرعتمو ارتقا دادم
    منم اون موقع از این سرعت راضی بودم ولی کامپیوتر از 24 ساعت 16 ساعتش در حال دانلود بود!
    شبانه روز روشن بود تا دانلود ها انجام بشه
    ضمن اینکه هر وقت چیزی در حال دانلود بود دیگه نمیشد وبگردی کرد
    در حالت عادیشم سرعت لود صفحات پایین بود فقط برای صفحات کم حجم مناسب بود
    اون 360p رو که میگی میشد دید ولی وسطش هزار دفعه قطع و وصل میشد
    برای دیدن ویویدها و گیف های تلگرام و اینستا باید کلی صبر میکردی لایو دیدنم که کلا تعطیل تازه با فیلترشکنم باید وارد میشدی که قوز بالاقوز میشد
    الان که سرعتم رفته بالا تازه میفهمم چقدر داغون بوده

به هر حال نظرات متفاوته بعضیا تو همین سایت 16 مگ رو هم ذغالی می دونن و بعضیا به 512 راضین
    Last edited by Mana5; 22-05-2019 at 17:36.

15. 2 کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •