تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2263 از 2365 اولاول ... 12631763216322132253225922602261226222632264226522662267227323132363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,621 به 22,630 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مرتضی جان
    یه موردی یادم رفت از سری قبل.
    اکثر پروسسور ها ماژول بلوتوث دارند و اگر تهیه اش کنید، می تونید بدون دخالت پخش از گوشی هر آهنگی رو پخش کنید.

هدیونیت Sony RSX-GS9 رو جایگزین کلاریون 956 کردم و کلاریون به همراه تمام متعلقات به خونه ی بخت رفت.
    الان هم اکثراً DSD و FLAC و WAV گوش می کنم و یه نـــه بزرگ به MP3 گفتم.

پخش خوب زیر یک میلیون تومان که FLAC بخونه، نمونه هایی از JVC هستند. ولی از موجودی اونها در بازار خبر ندارم.
    خودم هم از نزدیک نشنیدم، و مبنای خوب بودنشون رو بر اساس Test Report ها تصور می کنم. لینک نمونه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه آمار بگیرید...
    پخش هایی که Pre-amp ضعیفی دارند، استیج خوبی ندارند. در ضمن در صورت ضعیف بودن ولتاژ خروجی مجبورید گین آمپ رو بیشتر باز کنید که نتیجه ی آن گرمای بیشتر و فشار به آمپ می باشد.
    سلام..اقا امیر....
    مبارک باشد....پخش خوبی وعالی خریدید.. اون کلاریون هم خوب فروختید...البته یک قطعه دیگر خرید که خودتان بعدا بگید
    از این پخش جدید هم کلیپ بفرستید......موفق باشید..

2. این کاربر از poloton7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام وقت بخیر. من 2 ساعتی هست دارم مطالب رو میخونم و کلی استفاده کردم. برای پژو پارس داشبورد سوناتایی میخواستم هزینه کنم، پخش رو نمیخوام عوض کنم که دکمه های روی فرمون بمونه، حالا با ضبط فابریک راهنمایی میخواستم که چه چیزایی باید بگیرم؟
    چیزی که مد نظر خودم هست فوکال 690 و یه آمپیلی هست، بدون ساب. اینا خوب هست و جواب میده روی پخش فابریک؟
    اگه آره آمپیلی چه مدلی باید بگیرم؟

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر. من 2 ساعتی هست دارم مطالب رو میخونم و کلی استفاده کردم. برای پژو پارس داشبورد سوناتایی میخواستم هزینه کنم، پخش رو نمیخوام عوض کنم که دکمه های روی فرمون بمونه، حالا با ضبط فابریک راهنمایی میخواستم که چه چیزایی باید بگیرم؟
    چیزی که مد نظر خودم هست فوکال 690 و یه آمپیلی هست، بدون ساب. اینا خوب هست و جواب میده روی پخش فابریک؟

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    خیلی خوش آمدید
    ابتدا باید بودجه رو تعیین بفرمائید.
    سیستمی که کامپوننت و ساب نداره، بهتره اصلآً نباشه. کواک خوب نیست.
    اگر مطالب رو با دقت خوانده باشید، به این نکات بسیار اشاره شده.

5. 3 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام...اقا امیر....صبح جمعه تان بخیر و سلامتی... مثل همیشه خوب وسریع جواب دادید......
    یک قولی به ما دادید که اون پخش کنودد cd01 را بررسی مفصلی بکنید.و دیدگاه تان را در مورد این پخش قدیمی بگید.....تشکر

7. این کاربر از poloton7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

بیشتر مطالب در مورد فوکال رو خونده بودم.
    من حدود ۶۰۰-۷۰۰ میخوام هزینه کنم با توجه به اینکه پخش کننده رو هم نمیخوام عوض کنم لطفا راهنمایی کنین. یک دنیا تشکر

داره خودمونی میشه ARSENAL.COM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام
    خیلی خوش آمدید
    ابتدا باید بودجه رو تعیین بفرمائید.
    سیستمی که کامپوننت و ساب نداره، بهتره اصلآً نباشه. کواک خوب نیست.
    اگر مطالب رو با دقت خوانده باشید، به این نکات بسیار اشاره شده.
    امیرخان سلام . جسارتا میشه نظرتون درمورد ساب های شالو را بفرمایید ؟ مخصوصا سابهای که باکس های فلت دارن .. مثلا : RockFord Fosgate PRIME R2S-1X12 و اینکه بهترین سایزی که مناسب این کار هست چیه ؟ این جمله درسته که هرچی ساب وفر کوچکتر باشه کیفیت بیشتری داره ؟! از اونجایی که بنده اصلا و ابدا از باکسهای بزرگ ساب خوشم نمیاد ((به دلیل فضای زیادی که از ماشین اشغال میکنه )). !. دراین ضمینه خوشحال میشم اطلاعات بیشتری بدید .. .مورد اخر اینکه ساب های زیر صندلی گلیدن رو چطور ارزیابی میکنید . ممنون

10. این کاربر از ARSENAL.COM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بیشتر مطالب در مورد فوکال رو خونده بودم.
    من حدود ۶۰۰-۷۰۰ میخوام هزینه کنم با توجه به اینکه پخش کننده رو هم نمیخوام عوض کنم لطفا راهنمایی کنین. یک دنیا تشکر
    سلام ظهر آدینه دوستان بخیر.
    متاسفانه با این میزان بودجه نمیتونید کالای مناسب و کاملی تهیه نمائید.فقط هزینه اکسسوری خوب حدود 400 تومن برآورد میشه.بهتره مجددا در برآورد هزینه تون تجدید نظر نمائید.

12. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امیرخان سلام . جسارتا میشه نظرتون درمورد ساب های شالو را بفرمایید ؟ مخصوصا سابهای که باکس های فلت دارن .. مثلا : RockFord Fosgate PRIME R2S-1X12 و اینکه بهترین سایزی که مناسب این کار هست چیه ؟ این جمله درسته که هرچی ساب وفر کوچکتر باشه کیفیت بیشتری داره ؟! از اونجایی که بنده اصلا و ابدا از باکسهای بزرگ ساب خوشم نمیاد ((به دلیل فضای زیادی که از ماشین اشغال میکنه )). !. دراین ضمینه خوشحال میشم اطلاعات بیشتری بدید .. .مورد اخر اینکه ساب های زیر صندلی گلیدن رو چطور ارزیابی میکنید . ممنون
    با اجازه آقای دکتر عزیز
    با توجه به تکنولوژی پیشرفته این نوع ساب ووفرها و علی الخصوص برای مصرف کننده هائی که از کمبود فضا رنج میبرن این نوع ساب ووفرها توصیه میشه.صدای خوبی هم دارن اما برای مصارف سنگین ممکنه کارائی بالائی نداشته باشن.به نظر من سایز 10 اینچ وافعا ایده ال و مناسب هست و فضای بسیار کمی رو اشغال میکنه.گلیدن هم یه مدل به نام RSX10SLIM داره با قیمت 470 تومن. میتونید هر دو برند رو بررسی و بهترین رو انتخاب نمائید.
    در مورد سایز ووفرها هم به نوعی بله هر چقدر ووفر کوچکتر می شود بیسها کیپ تر و برای موزیکهای سریع مناسب هستند. بیسهای پانچی و ضربه ای.البته فرکانس پائین هم اجرا میشه اما نه مثل یه ووفر 12 یا 15 اینچی.
    سابهای زیر صندلی گلیدن هم برای داخل اطاق خودرواهی کوچک مناسبه.اما به نظر میاد اگر به صورت جفت استفاده بشن نتیجه بهتری خواهند داد.اما به طور کلی هیچ گاه به ووفرهای غیر اکتیو نخواهند رسید.

14. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    یه پخش تا 200 تومن یا 300 تومن چی پیشنهاد میدید
    باند پایونیر ta-6965 v2 دارم
    ممنون

پروفشنال salar_aziz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    من یه ماشین کارکرده گرفتم روش ضبط jvc 525 هست قدیمیه و باندهاش فکر کنم خوبه jbl gt0937 حالا هم بنظرتون یه چیزی بخوام تغییرات بدم برای استفاده خوب باشه پخش و آمپلی خوب برای همین باندها بگیرم خوبه؟چی بگیرم که تا 500 600 بیشتر نشه
    قبلا ها که یادمه وقتی 6975 سری اول بود همین jbl هایی من دارم مدل های خوبی به حساب میومد که روش یه کلید کنترل صدا هم داره حالا هرجور پیشنهاد شماست اگه همین باندهارو نگه دارم بهتره هزینه هام میاد پایین و اگه جواب میده البته..
    ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •