تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 226 از 646 اولاول ... 126176216222223224225226227228229230236276326 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,251 به 2,260 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

آخر فروم باز SevenCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با ارزونترین گوشی های آندروید مثل LG Optimus L3 E400
    میشه بازیهای معروفی مثل Cut the Rope رو براحتی بازی کرد؟
    میخوام برای یک بچه ارزونترین گوشی آندروید رو بخرم که این بازیهای نه چندان سنگین ولی معروف رو بازی کنه
    پیشنهادتون چیه

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

سلام

-برای دختر 15 ساله ، یه گوشی اندرویید ی می خواستم که بتونه یه سری بازی ها رو هم انجام بده و ازون طرف خیلی هم گرون نشه
    حداقل مدلی که از پس بازی ها (غیر از بازی های دیتا دار و سنگین) بتونه بر بیاد و روون باشه چه مدلیه؟ و با چه قیمتی؟

-ترجیحا گارانتی خوبی هم داشته باشه (سونی گارانتی رسمی نداره فعلا انگار ، نه؟)

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

دوستان به نظر شما گوشی سولا بهتره یا Go ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بنظر من سولا بهتره
    ولی خوب فعلا که سونی گفته دیگه ساپورتش نمیکنه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام خدمت همه عزیزان زحمت کش و خسته نباشید
    حقیقتش من میخوام یه گوشی xperia sola بخرم ولی از اونجایی که xpeeria neo L هم جدید تره هم صفحه اش بزرگتره بدجور دودل شدم که کدومو بخرم بعد هر کدوم یه ویژگی هایی داره که اون یکی نداره مثلا Neo L سی پی یوش تک هسته ای ولی صفحه اش بزرگتره ولی رادیو نداره بعد دور بینش panaroma و face and smile detection که solo داره نداره ولی باتریش 1500 میلی آمپره ولی solo صفحه اش 0.3 اینچ کوچیکتره ولی سی پی یوش دو هسته ای دوربین دوم نداره باتریشم 1320 میلی آمپره بعد حافظه در اختیار کاربرشم 5 گیگه حالا یه سری چیزاش که جزییاتن بود نبودشون خیلی مهم نیست ولی خلاصه بخوام بپرسم بنظر شما گوشی صفحه ی بزرگتر با cpu تک هسته ای بهتره یا صفحه کوچکتر با cpu دو هسته ای با توجه به اینکه مقدار ram و cpu جفتشون یکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و بعد اینکه من اولویت اولم برای گوشی موزیک هست و فک برای موزیک sola بهتر باشه که البته چون باتریش 1320 هست تو موزیک شارژش زود تر از Neo L خالی میشه
    و نکته بعدی اینکه من از یکی از بچه های انجمن که از دوستامم هست و متخصصه اندرویده پرسیدم گفت : cpu 1mhz بیشتر بازیها و برنامه هارو میکشه و و از اونجایی که بیشتر حجم رندر بازی روی رم هست و ازاونجایی که رم sola مثل Neo L
    512 هستش خیلی تو بازیها و اینا تفاوتی ایجاد نمیکنه(البته گفتم اولویت اولم موزیکه ولی چون یه هزینه زیادی دارم میکنم نمیخوام بعدا پشیمون شم) و بهم پیشنهاد کرد که از اونجایی که NEo L صفحه اش بزرگتره اونو بگیرم ینی میگفت وقتی سی پی یو ها ورم یکی باشن صفحه بیشترین اولوتو داره بنظر شما هم همینطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ والا خودم خیلی گیج شدم خواهش میکنم راهنماییم کنین
    ویه سوال دیگه از اونجایی که موزیک برای من اولویت اولمه و یه مشکل خیلی بزرگی که با گوشی های اندروید دارم اینه که وقتی آهنگ داره پلی مشه نمیشه بدون اینکه گوشی از جیب دراورد آهنگو عوض کرد (تو گوشی های قدیمی تر سونی اریکسون ینی قبل از اندروید با چند ثانیه نگه داشتن دکمه ولوم که در بیشتر گوشی ها تو کنارشون تعبیه شده بود میشد آهنگو عوض کرد یا حتی تو یه سری هایی از walkman حتی دکمه Pause/play هم رو گوشی داشت که متاسفانه تو گوشیهای اندرویدی این قابلیت حذف شده و حتما باید گوشیو از جیب بیرون بیاریم ) حالا یه مدل هدنسفری هایی هست که رو خودشون دکمه Next و Play و ... رو داره (مثل هندسفری های قدیمی N95 نوکیا) سوال من اینه که ایا به گوشی Solo و Neo L یا اصلا همه گوشیهای با جک 3.5 میشه یه همچین هندسفری هایی متصل کرد ؟؟؟؟ و اون دکمه های مخصوص کنترل آهنگ بدون مشکل کار میکنن یا نه؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر از راهنماییتون
    مـــــــــــــــــــــرسی

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان به نظر شما گوشی سولا بهتره یا Go ؟
    به نظر منم سولا بهتره
    فقط برتری go به سولا ضذ آب بودنشه

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام خدمت همه عزیزان زحمت کش و خسته نباشید
    حقیقتش من میخوام یه گوشی xperia sola بخرم ولی از اونجایی که xpeeria neo L هم جدید تره هم صفحه اش بزرگتره بدجور دودل شدم که کدومو بخرم بعد هر کدوم یه ویژگی هایی داره که اون یکی نداره مثلا Neo L سی پی یوش تک هسته ای ولی صفحه اش بزرگتره ولی رادیو نداره بعد دور بینش panaroma و face and smile detection که solo داره نداره ولی باتریش 1500 میلی آمپره ولی solo صفحه اش 0.3 اینچ کوچیکتره ولی سی پی یوش دو هسته ای دوربین دوم نداره باتریشم 1320 میلی آمپره بعد حافظه در اختیار کاربرشم 5 گیگه حالا یه سری چیزاش که جزییاتن بود نبودشون خیلی مهم نیست ولی خلاصه بخوام بپرسم بنظر شما گوشی صفحه ی بزرگتر با cpu تک هسته ای بهتره یا صفحه کوچکتر با cpu دو هسته ای با توجه به اینکه مقدار ram و cpu جفتشون یکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و بعد اینکه من اولویت اولم برای گوشی موزیک هست و فک برای موزیک sola بهتر باشه که البته چون باتریش 1320 هست تو موزیک شارژش زود تر از Neo L خالی میشه
    و نکته بعدی اینکه من از یکی از بچه های انجمن که از دوستامم هست و متخصصه اندرویده پرسیدم گفت : cpu 1mhz بیشتر بازیها و برنامه هارو میکشه و و از اونجایی که بیشتر حجم رندر بازی روی رم هست و ازاونجایی که رم sola مثل Neo L
    512 هستش خیلی تو بازیها و اینا تفاوتی ایجاد نمیکنه(البته گفتم اولویت اولم موزیکه ولی چون یه هزینه زیادی دارم میکنم نمیخوام بعدا پشیمون شم) و بهم پیشنهاد کرد که از اونجایی که NEo L صفحه اش بزرگتره اونو بگیرم ینی میگفت وقتی سی پی یو ها ورم یکی باشن صفحه بیشترین اولوتو داره بنظر شما هم همینطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ والا خودم خیلی گیج شدم خواهش میکنم راهنماییم کنین
    ویه سوال دیگه از اونجایی که موزیک برای من اولویت اولمه و یه مشکل خیلی بزرگی که با گوشی های اندروید دارم اینه که وقتی آهنگ داره پلی مشه نمیشه بدون اینکه گوشی از جیب دراورد آهنگو عوض کرد (تو گوشی های قدیمی تر سونی اریکسون ینی قبل از اندروید با چند ثانیه نگه داشتن دکمه ولوم که در بیشتر گوشی ها تو کنارشون تعبیه شده بود میشد آهنگو عوض کرد یا حتی تو یه سری هایی از walkman حتی دکمه Pause/play هم رو گوشی داشت که متاسفانه تو گوشیهای اندرویدی این قابلیت حذف شده و حتما باید گوشیو از جیب بیرون بیاریم ) حالا یه مدل هدنسفری هایی هست که رو خودشون دکمه Next و Play و ... رو داره (مثل هندسفری های قدیمی N95 نوکیا) سوال من اینه که ایا به گوشی Solo و Neo L یا اصلا همه گوشیهای با جک 3.5 میشه یه همچین هندسفری هایی متصل کرد ؟؟؟؟ و اون دکمه های مخصوص کنترل آهنگ بدون مشکل کار میکنن یا نه؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر از راهنماییتون
    مـــــــــــــــــــــرسی
    در مورد سوال اولتون به نظرم سولا بهتره و اندازه صفحه ی 0.3 اینچ زیاد تفاوتی ایجاد نمیکنه
    به هر حال الان هر روز دارن سی پی یو هایی با هسته های بیشتری میزنن شما هم به نظرم چون این دو هسته ای هست بگیری بهتره
    باتری سولا کمتره ولی صفحه کوچیکتری هم داره پس یه جورایی مشکل باتری هم حله
    اما در مورد هندسفری ، هندسفری که فیش 3.5 میلی متری داشته باشه به این میخوره
    در کل گوشی های اندرویدی جدید انتظار کارکرد بیشتر از یه روز رو با باتریشون نمیشه داشت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من قیمت ندارم ولی میخوان بخرم اگه قیمت در اوردی به منم بگی ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    یه galaxy nexus دارم میخوام بفروشمش یه لپتاپ متوسط بخرم
    5ماه کارکرده . هیچ ایرادی نداره.البته دو سه تا خط و خش جزیی دور گوشی افتاده

چند فی میخوره؟
    من قیمت ندارم ولی میخوان بخرم اگه قیمت در اوردی به منم بگی ممنون میشم.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میتونید تا 1300بفروشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •