تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2248 از 2600 اولاول ... 12481748214821982238224422452246224722482249225022512252225822982348 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,471 به 22,480 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

مخابرات کلاهبردار!!!!
    من رنگین نت 3 ماهه سرشار دارم و 20 روز از زمان سرویسم باقی مونده. دیروز که اخرین بار چک کردم 300 گیگ داخلی (معادل 75 گیگ بین الملل) از حجمم باقی مونده بود
    ولی امروز صبح دیدم سرعتم شده 128 کیلوبیت و تو پنل حجم باقی مانده رو 0 نشون شده!
    زنگ زدم 2020 با کمال گستاخی گفت شما این حجم رو مصرف کردی و حجمت 0 شده! حالا من هر چی انکار می کنم میگه نه
    کسی هست این مشکل رو داشته باشه؟
    باید چیکار کنم شکایت بزنم؟

بله در سال 98 و بهتره بگم از بهمن ماه 97 به بعد که پنل مخابرات ایران جایگزین پنل مخابرات استان تهخران شد هممون همین مشکل رو داریم و وسط ماه حجممون تموم میشه

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یه سوال در مورد قیمتهای سرویس ای دی اس ال مخابرات داشتم
    قیمتگزاری به نظرتون عجیب نیست؟
    مثلا قیمت اینترنت 8 مگ با ظرفیت 360 گیگ یکماهه رو نوشته 50 هزار تومان
    قیمت اینترنت 8 مگ با ظرفیت 360 گیگ سه ماهه رو نوشته 150 هزار تومان
    خب من موندم که چه کسی میاد سه ماهه یا ششماهه بخره؟ چون ظرفیت که یکیه . یعنی سه ماهه هم بخری باز فقط میتونی در عرض سه ماه همون 360 گیگ رو مصرف کنی. برای چی باید سه برابر پول بدی فقط بخاطر زمانش؟
    خب آدم میتونه هرماه بره یکماهه بخره . مجموع قیمتش هم در عرض سه ماه با همون اینترنت سه ماهه یمی میشه ....ولی در عوض میتونه بجای 360 گیگ از 3 ضربدر 360 گیگ استفاده کنه
    آیا من اشتباه میکنم؟ یا همینطوره؟

سرویس 3 ماهه 8 مگ در قالب کمپین رنگین نت، ماهیانه 400 گیگ حجم +800 گیگ حجم شبانه میده ( مثل شما بر حسب ترافیک داخلی نوشتم) با همون قیمت 50 هزار تومن در ماه.

3. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    Last edited by alimohm; 01-05-2019 at 00:55.

5. 2 کاربر از alimohm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سرویس 3 ماهه 8 مگ در قالب کمپین رنگین نت، ماهیانه 400 گیگ حجم +800 گیگ حجم شبانه میده ( مثل شما بر حسب ترافیک داخلی نوشتم) با همون قیمت 50 هزار تومن در ماه.
    اسم طرح چیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

رنگین نت

دقت بشه به داخلی گفته شده حجمها. بصورت ترافیک بین الملل میشه ماهی 100 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان، قبل از چند سوال ابتدا عرض کنم که من دیروز یک خط ثابت خریداری کردم و مخابرات به مغازه انتقال داد، قبل از اینکه تقاضای سرویس بدم مودم رو همینطوری گذاشته بودم روی میز و سیم تلفن رو وصل کرده بودم که با تعجب دیدم لامپ ADSL روشنه با 2020 تماس گرفتم گفتند مالک قبلی خط یه سرویس خوب خریده بوده که 5 ساله بوده و نیازی نیست هر ماه پول پرداخت کنید و حجمی نداره و شما برای استفاده تا 4 سال دیگه فقط به اندازه مورد نیازت حجم خریداری میکنی و استفاده میکنی، حالا با توجه به عکس هایی که قرار میدم چند تا سوال دارم که لطفا بهم پاسخ بدید:

1- سرویسی که در حال حاضر استفاده میکنم چه نوعی هست؟ چون مشخصات این سرویس رو در هیچ کدام از انواع طرح های مخابرات نمیبینم
    2- وقتی حجم خریداری میکنم آیا حجم خریداری شده بر مبنای ترافیک بین الملل هست یا داخلی؟ مثلا روز گذشته که 5 گیگابایت خریداری کردم 5 گیگابایت داخلی هست یا بین الملل؟
    3- اگر یک زمانی خواستم سرویس مورد نظر رو تفییر بدم از پنل یک سرویس خریداری کنم خود به خود تغییر پیدا میکنه یا خیر؟ چون از قسمت تغییر سرویس امکان تغییر ندارم و ارور (امکان تغییر سرویس برای شما وجود ندارد، زیرا: سرویس فعال شما بدون رکورد درخواست در سامانه ثبت شده است.) دریافت میکنم
    4- آیا سرویس فعال کنونی ساعات خاص دانلود رایگان دارد یا خیر؟
    5- الان اینترنت مورد نظر به نام مالک قبلی هست اگر بخوام تقاضای جمع آوری بزنم و به نام خودم سرویس تقاضا بدم برای جمع آوری و فعال سازی چقدر زمان میبره؟
    6- در کل نظرتون راجع به این سرویس چیه؟ تغییرش بدم ندم؟ جمع آوری بکنم به نام خودم نت بگیرم نگیرم؟
    ممنونم

Last edited by BPNIROU; 02-05-2019 at 19:42.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان، قبل از چند سوال ابتدا عرض کنم که من دیروز یک خط ثابت خریداری کردم و مخابرات به مغازه انتقال داد، قبل از اینکه تقاضای سرویس بدم مودم رو همینطوری گذاشته بودم روی میز و سیم تلفن رو وصل کرده بودم که با تعجب دیدم لامپ ADSL روشنه با 2020 تماس گرفتم گفتند مالک قبلی خط یه سرویس خوب خریده بوده که 5 ساله بوده و نیازی نیست هر ماه پول پرداخت کنید و حجمی نداره و شما برای استفاده تا 4 سال دیگه فقط به اندازه مورد نیازت حجم خریداری میکنی و استفاده میکنی، حالا با توجه به عکس هایی که قرار میدم چند تا سوال دارم که لطفا بهم پاسخ بدید:

1- سرویسی که در حال حاضر استفاده میکنم چه نوعی هست؟ چون مشخصات این سرویس رو در هیچ کدام از انواع طرح های مخابرات نمیبینم
    2- وقتی حجم خریداری میکنم آیا حجم خریداری شده بر مبنای ترافیک بین الملل هست یا داخلی؟ مثلا روز گذشته که 5 گیگابایت خریداری کردم 5 گیگابایت داخلی هست یا بین الملل؟
    3- اگر یک زمانی خواستم سرویس مورد نظر رو تفییر بدم از پنل یک سرویس خریداری کنم خود به خود تغییر پیدا میکنه یا خیر؟ چون از قسمت تغییر سرویس امکان تغییر ندارم و ارور (امکان تغییر سرویس برای شما وجود ندارد، زیرا: سرویس فعال شما بدون رکورد درخواست در سامانه ثبت شده است.) دریافت میکنم
    4- آیا سرویس فعال کنونی ساعات خاص دانلود رایگان دارد یا خیر؟
    5- الان اینترنت مورد نظر به نام مالک قبلی هست اگر بخوام تقاضای جمع آوری بزنم و به نام خودم سرویس تقاضا بدم برای جمع آوری و فعال سازی چقدر زمان میبره؟
    6- در کل نظرتون راجع به این سرویس چیه؟ تغییرش بدم ندم؟ جمع آوری بکنم به نام خودم نت بگیرم نگیرم؟
    ممنونم

1- سرویس 1 مگابیت محدود
    2- بر مبنای ترافیک داخلی محاسبه میشه
    3-از پنل سرویس جدید رو خریداری کنید که به قسمت رزرو میره. بعد تماس بگیرید سرویس فعلی رو باطل و سرویس خریداری شده رو فعال میکنند (از پنل هم میشه فعال کرد ولی تماس راحت تره)
    4- خیر. برای ساعات رایگان یه شمارنده سوم اضافه میشه به پنل
    5-نیاز به جمع اوری نیست. مشخصات مالکیت خط تلفن رو ببرید مالیت سرویس روبه اسم شما تغیر میدن.
    6-سرویس بشدت بدرد نخوریه.

10. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1- سرویس 1 مگابیت محدود
    2- بر مبنای ترافیک داخلی محاسبه میشه
    3-از پنل سرویس جدید رو خریداری کنید که به قسمت رزرو میره. بعد تماس بگیرید سرویس فعلی رو باطل و سرویس خریداری شده رو فعال میکنند (از پنل هم میشه فعال کرد ولی تماس راحت تره)
    4- خیر. برای ساعات رایگان یه شمارنده سوم اضافه میشه به پنل
    5-نیاز به جمع اوری نیست. مشخصات مالکیت خط تلفن رو ببرید مالیت سرویس روبه اسم شما تغیر میدن.
    6-سرویس بشدت بدرد نخوریه.
    پس باید وقت بذارم و ببینم کدوم سرویس جدید بدردم میخوره و البته در خصوص بند 2 پاسختون الان تست کردم 1 گیگ فیلم دانلود کردم و 1 گیگ کم شد البته از یوتوب بود و این حجمی که خریدم مبناش بین المللی بود اما باز نسبت به سرویس های دیگه به نظرم خیلی مزخرفه که بخوام برای هر گیگ انقدر هزینه کنم. الان این سرویس که اسمش رنگین نت هست و زده 1200 گیگ شش ماهه که 300 گیگ بین المللی هست و قیمتش رو زده 240 تومن این 240 تومن یکبار پرداخت میشه برای 6 ماه یا اینکه هر ماه 240 تومن؟
    Last edited by BPNIROU; 02-05-2019 at 20:35.

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در انتخاب بین این 2 سرویس مردد هستم، اختلاف قیمتشون هم کم هست به نظرتون 1 مگ سرعت دانلود بیشتر و 90 گیگ بین المللی بیشتر ارزش داره 30 تومن بیشتر تو شکم مخابرات بریزم؟

Last edited by BPNIROU; 02-05-2019 at 21:03.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

در انتخاب بین این 2 سرویس مردد هستم، اختلاف قیمتشون هم کم هست به نظرتون 1 مگ سرعت دانلود بیشتر و 90 گیگ بین المللی بیشتر ارزش داره 30 تومن بیشتر تو شکم مخابرات بریزم؟
    سرویس اول 8 مگ و سرویس دوم 16 مگ هست!! یعنی 8 مگ اختلاف (دومی دقیقا دوبرابر سرعت بیشتر میشه)

پرداخت هم برای دوره سه ماههست.

14. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •