تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 224 از 626 اولاول ... 124174214220221222223224225226227228234274324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,231 به 2,240 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه elc_tabriz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    منظومه ی شمسی

پيش فرض

باسلام خدمت دوستان... من با وای فای این مشکل دارم. اول ویندوزم 7 بود مشکل خاصی نداشتم. بعد 8 کردم وای فای یه جوری شده. در واقع وقتی سیستم رو روشن میکنی وای فای نداری برای اینکه وای فای داشته باشی باید ریستارت کنی تا روشن بشه. وقتی که بعد از ریستارت روشن شد اگه sleep کنی یا خاموش کنی و بعد روشن کنی وای فای نداری دوباره باید ریستارت کنی تا وای فایت روشن بشه. هر کاری کردم حل نشد. اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

باسلام خدمت دوستان... من با وای فای این مشکل دارم. اول ویندوزم 7 بود مشکل خاصی نداشتم. بعد 8 کردم وای فای یه جوری شده. در واقع وقتی سیستم رو روشن میکنی وای فای نداری برای اینکه وای فای داشته باشی باید ریستارت کنی تا روشن بشه. وقتی که بعد از ریستارت روشن شد اگه sleep کنی یا خاموش کنی و بعد روشن کنی وای فای نداری دوباره باید ریستارت کنی تا وای فایت روشن بشه. هر کاری کردم حل نشد. اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.
    سلام
    من قبلا یکم با وای فای مشکل داشتم.مثلا روشن نمی شد.رو آیکان وایرلس کلیک راست می کردم و گزیته Troubleshoot problems رو که می زدم خود ویندوز تعمیر می کرد.ولی الان خیلی وقته دیگه اینحوری نمیشه .

3. این کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام من 2 روزه این لپ تاپ رو خریدم با کانفیگ i7 - یک ترابایت هارد - گرافیک 740 - 6 گیگ رم
    درایور های 7 رو دانلود کردم .مشکلم سر گرافیک هست
    درایور intel 4000 که فکر کنم مربوط به گرافیک آنبورد هست بدون مشکل نصب میشه اما nvidia driver رو که میخواهم نصب کنم میگه اصلا سخت افزار مرتبط پیدا نمیشود.
    توی دیوایس منیجر -----> display adaptor هم فقط intel 4000 شناسایی شده.
    چکار باید کرد؟؟؟

داره خودمونی میشه aziz.m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    gorgan

پيش فرض

سلام من 2 روزه این لپ تاپ رو خریدم با کانفیگ i7 - یک ترابایت هارد - گرافیک 740 - 6 گیگ رم
    درایور های 7 رو دانلود کردم .مشکلم سر گرافیک هست
    درایور intel 4000 که فکر کنم مربوط به گرافیک آنبورد هست بدون مشکل نصب میشه اما nvidia driver رو که میخواهم نصب کنم میگه اصلا سخت افزار مرتبط پیدا نمیشود.
    توی دیوایس منیجر -----> display adaptor هم فقط intel 4000 شناسایی شده.
    چکار باید کرد؟؟؟
    معمولا همه مشکلات مربوط به اپدیت بایاس و دریورها هست به این ادرس یه سر بزنید و اگر درایورهاتون رو دانلود نکردید از اینجا بگیرید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از aziz.m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مرسی
    تماما این درایور ها رو دیشب دانلود و نصب کردم اما فقط با گرافیک مشکل دارم.
    مشکل اینجاست که همین بایوس که شما می فرمایید اصلا وقتی ویندوز 7 توی سایت انتخاب میشه هیچ آپدیتی نداره و فقط روی ویندوز 8 فعال هست.

داره خودمونی میشه elc_tabriz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    منظومه ی شمسی

پيش فرض

مرسی
    تماما این درایور ها رو دیشب دانلود و نصب کردم اما فقط با گرافیک مشکل دارم.
    مشکل اینجاست که همین بایوس که شما می فرمایید اصلا وقتی ویندوز 7 توی سایت انتخاب میشه هیچ آپدیتی نداره و فقط روی ویندوز 8 فعال هست.
    من خودم این مشکل رو داشتم نور صفحه نمایش با کلیدها تغییر نمی کرد. این مشکل به کارت گرافیک بر میگرده. درایوری که من نصب کرده بودم nvidia بود. برا حلش از داخل dvd درایور اینتل رو نصب کردم مشکلد حل شد. اگه dvd نداری میتونی از سایتش دانلود کنی.

9. 2 کاربر از elc_tabriz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درایور اینتل که از توی خود سایت لنوو گرفتم و بدون مشکل نصب میشه .مشکل درایور انویدیا هست که نصب نمیشه در نتیجه گرافیک 740 m شناسایی نمیشه.و فقط با آنبورد کار میکنه
    نور صفحه نمایش هم با کلید ها کم و زیاد میشه و مشکلی نیست

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان یه سوالی ازتون داشتم:
    من به دنبال یه لپتاپ جایگزین دسکتاپم و برای کارهای حرفه ای میخوام....لنوو جی 500 و زد 500 توجهم رو جلب کرد...می خواستم ببینم فرق این دو مدل چیه؟ و آیا واقعا کیفیت دارند؟! و تو این کارها جواب می دهند؟
    با تشکر.
    دوست عزیز شما انتخاب خوبی کردین و من بهتون پیشنهاد میکنم که همین z500 رو انتخاب کنید.اینم بگم که همیشه یه لپ تاپ یک مقدار از یه pc البته تو همون کانفیگ ضعیف تره و همچنین اینکه اینطور که شما گفتی حرفه ای, باید بگم که این لپ تاپ خیلی خوبه اما اینکه خیلی حرفه ای باشه باید بگم که شما باید بالای 3300 پول بدی تا مثلا اگر گیمر حرفه ای هم هستید بتونین گیم های خیلی حرفه ای هم اجرا کنید البته اینم بگم که این لپ تاپ گیم های حرفه ای رو هم اجرا میکنه ولی خوب بالاخره یه جاهایی شاید کم بیاره ولی من به جز بازی های خیلی حرفه ای این لپ تاپو به شما پیشنهاد میکنم.

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

درایور اینتل که از توی خود سایت لنوو گرفتم و بدون مشکل نصب میشه .مشکل درایور انویدیا هست که نصب نمیشه در نتیجه گرافیک 740 m شناسایی نمیشه.و فقط با آنبورد کار میکنه
    نور صفحه نمایش هم با کلید ها کم و زیاد میشه و مشکلی نیست
    اینو تست کردید؟

13. 2 کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

توی لیست دانلود گذاشته بودم ورژن 326.41 رو بگیرم.مشکلی که نیست؟

15. این کاربر از mohammad1983 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •