تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2233 از 2365 اولاول ... 12331733213321832223222922302231223222332234223522362237224322832333 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,321 به 22,330 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    در مورد برند Hybrid Audio اطلاعاتی دارید؟ کامپووننتاش چطوره؟ سبک صداش مناسب SQ هست؟ و از قیمتاش اطلاعی دارید؟

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان.
    انقدر از این پخش سونی تعریف کردید من خودم کنجکاو شدم ببینم این چیه. خلاصه بگم :رفتم امروز تست کردم و حدود 15 دقیقه چند تا آهنگ باهاش گوش کردم. ولی گرمی صدای 7056 بازم برای من جذابتر بود.
    صدا همونی بود که انتظارشو داشتم. کلا به این نتیجه رسیدم که تو پخش های بین 700 تا 1.5 تنها بحث سلیقه حاکمه. اصلا نمیشه به طور کلی گفت کدوم بهتره. البته این نظر شخصی منه.
    مخلص.
    Last edited by amirsein; 12-08-2017 at 20:21.

3. 8 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    در مورد برند Hybrid Audio اطلاعاتی دارید؟ کامپووننتاش چطوره؟ سبک صداش مناسب SQ هست؟ و از قیمتاش اطلاعی دارید؟

با تشکر
    هایبرید آئودیو خیلی خوبه و لاکچری هست. محصولاتش هم SQ می باشد ولی برند های بهتری موجود هستند. مثل Dynaudio...
    داین آئودیو تامین کننده ی قطعات صوتی خودروهایی مثل بوگاتی و فراری 458 هست...
    قیمت ها بسیار بالا هستند و در رده ی Esotar خیلی گرون اند...
    از تلگرام استعلام کردیم، خدمت شما:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by AmirELX; 13-08-2017 at 01:33.

5. 3 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

سلام دوستان.
    انقدر از این پخش سونی تعریف کردید من خودم کنجکاو شدم ببینم این چیه. خلاصه بگم :رفتم امروز تست کردم و حدود 15 دقیقه چند تا آهنگ باهاش گوش کردم. ولی گرمی صدای 7056 بازم برای من جذابتر بود.
    صدا همونی بود که انتظارشو داشتم. کلا به این نتیجه رسیدم که تو پخش های بین 700 تا 1.5 تنها بحث سلیقه حاکمه. اصلا نمیشه به طور کلی گفت کدوم بهتره. البته این نظر شخصی منه.
    مخلص.
    7056 برای منم یه چیز فوق العاده هست. بنظرم تو رده پخش های زیر یک ملیون رقیب نداره! مگر اینکه بحث سلیقه بیاد وسط، ضمن اینکه صدای x100‌رو شنیدم. منتها با قطعات دیگه ای، نمیتونم به طور قطع بگم تفاوت صدای 7056 و x100‌بخاطر تفاوت در پخش بوده، چون مشابه قطعات من تو منطقه نیست که بشه تنها تفاوت پخش رو متوجه شد... ولی در کل 7056 صدای خوبی داره، هر چند من طمعم گرفته و میخوام یه پخش hi-end‌بگیرم

7. این کاربر از khark11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

7056 برای منم یه چیز فوق العاده هست. بنظرم تو رده پخش های زیر یک ملیون رقیب نداره! مگر اینکه بحث سلیقه بیاد وسط، ضمن اینکه صدای x100‌رو شنیدم. منتها با قطعات دیگه ای، نمیتونم به طور قطع بگم تفاوت صدای 7056 و x100‌بخاطر تفاوت در پخش بوده، چون مشابه قطعات من تو منطقه نیست که بشه تنها تفاوت پخش رو متوجه شد... ولی در کل 7056 صدای خوبی داره، هر چند من طمعم گرفته و میخوام یه پخش hi-end‌بگیرم
    ایشالا که نه تنها پخش رو های اند بگیری بلکه تمامی قطعاتتون های اند بشه
    نکته ای که وجود داره اینه که اختلاف این دو تا پخش خیلی زیاد نیست خر چند که نوع صداشون فرق میکنه.همونطور که خودتون فرمودید برای ارتقا پخش باید یه پول نسبتا زیادی رو کنار کذاشت تا یه تاثیر خوبی ببینیم. اگه مثلا یه نفر تو بازه قیمتی بین 700 تا 1.5 پخش داشته باشه و مثلا بخواد 500 تومن برای ارتقا یذاره کنار ، به احتمال قوی ارتقای باقی قطعات بیشتر کمکش میکنه .

9. این کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان و اساتید گرامی

به نظر شما پس من نیاز به آمپ ندارم با انتخاب پخش سونی MEX-XB100BT؟
    این پخش سونی روش زده 4*100 وات ولی آمپی که من دارم 640W کنوود هست آیا اینا از لحاظ قدرت فرقی داره؟

ممنونم

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

ایشالا که نه تنها پخش رو های اند بگیری بلکه تمامی قطعاتتون های اند بشه
    والا تا همینجاشم حدود 8.5 هزینه کردمبا مشورتی که از آقا حمید گرفتم تو صفحه قبلی، ظاهرا تغییر سورس به بهبود کیفیت کمک قابل توجهی میکنه، از اول هم باید واسه پخش هزینه بیشتری میکردم. البته آقا حمید گفتند ولی خب اونموقع دیگه دستم خالی بود. هر چند که اگه بخوام مجدد برگردم به روز انتخاب مطمئنا کامژ ها هم از سری aero گلیدن میگرفتم. اونموقع پول کافی دستم نبود. وگرنه اینم نمیخریدم. هر چند که ابدا مشکلی باهاش ندارم. ولی دوس دارم اونم تجربه کنم...

نکته ای که وجود داره اینه که اختلاف این دو تا پخش خیلی زیاد نیست خر چند که نوع صداشون فرق میکنه.همونطور که خودتون فرمودید برای ارتقا پخش باید یه پول نسبتا زیادی رو کنار کذاشت تا یه تاثیر خوبی ببینیم. اگه مثلا یه نفر تو بازه قیمتی بین 700 تا 1.5 پخش داشته باشه و مثلا بخواد 500 تومن برای ارتقا یذاره کنار ، به احتمال قوی ارتقای باقی قطعات بیشتر کمکش میکنه .
    بله پخش موقعی ارتقاش کمک میکنه که بقیه قطعات به خوبی و کیفیت بالا تهیه شده باشه، که تفاوت سورس به چشم بیاد! وگرنه واسه سیستم های زیر 6 تومن بنظرم 7056 یا یه چیزی در همین حد کافی باشه، شاید برای قطعات منم کافی باشه نمیدونم. باید تجربه کنم تا معلوم بشه... ولی در کل کیفیت قابل قبولی داره این پخش و امکاناتش هم خوبه...

12. این کاربر از khark11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان و اساتید گرامی

به نظر شما پس من نیاز به آمپ ندارم با انتخاب پخش سونی MEX-XB100BT؟
    این پخش سونی روش زده 4*100 وات ولی آمپی که من دارم 640W کنوود هست آیا اینا از لحاظ قدرت فرقی داره؟

ممنونم
    پخش سونی آمپلیفایر داخلی کلاس D داره که 40 وات rms میده. حالا اگه یه اسپیکر سبک بش ببندی آمپ نمیخواد. هر چند که یک آمپ خوب کلا یه چیز دیگس.
    به اون 100 وات و 640 وات توجه نکنید. اصل توان واقعی هر أمپ یا همون rms هست. هم تو اسپیکر و هم توی پخش و آمپ.
    توی یکی از کلیپ های نقد x100 که میدیدم طرف میگفت کسی که انقدر برای پخش هزینه میکنه به احتمال خیلی زیاد آمپ هم داره پس چرا سونی انقدر روی این قابلیتش مانور میده!! البته حرفش کاملم درست نبود چون ممکنه کسی این کارو بکنه. طرف کلا با سونی مشکل داشت انگار

14. این کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دَمِت گـَـرم
    الان به نظر شما من به آمپ نیاز دارم با قدرت سونی؟
    الان من سابم 1300 پایونییر هست تو سایت دیدم زده RMS توان اسمی: 350 وات ضبط سونی میتونه این ساب رو قشنگ جواب بده؟
    ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

ُسلام خدمت دوستان محترم.من یک پخش + یک جفت باند میخام بخرم (امپ و ساب اینا نمیخام بزارم). میشه دوستان راهنمایی کنین تا 600-700 ی ترکیب مناسب برام بگین من خودم میخام پخش bt3950 پایونر بزارم و باندم جی بی ال 963. البته نظرتون درمورد اینفینتی 9633 و اینفینیتی 9603 پریموس رو هم میخام بدونم.البته اگه پیشنهاد بهتری هم دارید لطفا بگین . ممنون دوستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •