تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2232 از 2365 اولاول ... 12321732213221822222222822292230223122322233223422352236224222822332 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,311 به 22,320 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام..امیر جان ..مرتضی هستم....
    امیر جان..چند تا سوال دارم...
    ایا رده پایین های کلاریون هم صدای خوبی دارند..مثل کلاریونDXZ385...
    نظرتان در مورد پخشهای بلاپونکت چی هست؟؟نسبت به کنوود و سونی وکلاریون((کلاریونهایی که USB می خورند مثل نمونه بالا))....
    فرق پخشهای 2 ولتی و4 ولتی چی هست>؟؟
    کامپ گلیدن SQX165 استوک با قیمت 600 تومن خوبه؟؟؟
    تشکر...
    مرتضی جان
    رده های کلاریون که خوب اند 8 و 9 قدیمی هستند. 856 خوبه. 945 عالیه...
    سری 3 خوب نیست.
    بلاپونکت رو بهتر از کلاریون های USB خور امروزی می دونم.
    پخش 4 ولتی به دلیل ولتاژ خروجی بالاتر، صدای بهتری از آمپ خارج میشه و فراگیری صدا بیشتره.
    گلیدن SQX فکر کنم تو بار جدید بالای 1 میلیون قیمت بخوره.
    اگر دست دو این کامپ ایراد نداشته باشه 600 تومن منصفانه است.
    SQX ووفر خوبی داره. ولی پیشنهاد می کنم حداقل سری Zero بخرید.

2. 5 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام..امیر حسین....
    کابل aux که خریدی گفتی کیفیت خوبی داره چه مارکی است؟..ایا تفاوتی صدایی وکیفیتی وقتی با aux گوش می کنی یا با usb تفاوتی هم حس کردی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

12

سلام. X400 رو به چی وصل کرده که ناراضیه؟ راجع به پخش زیاد همینجام بحث شده. کنوود کلا صدا رو کمتر رنگ أمیزی میکنه و صدای واقعی تری به شما تحویل میده. شاید دوستتون چون به اونجور صداها گوش کرده از صدای این خوشش نیومده.
    در کل من صدای کنوود رو خیلی بیشتر میپسندم. تست هم انجام دادم راجع به این موضوع. سلسقه شنیداری کم کم باید تغییر کنه . یعنی کسی که داره یه صدای غیر واقعی رو گوش میده وا باهاش حال میکنه وقتی صدای واقعی تر ور میشنوه اولش میخوره تو حالش ولی بعد از مدتی که به اون صدا گوش کرد دیگه بر نمیگرده به حالت قبلیش.
    اگر میخوای خیال خودتو راحت کنی x100 سونی بگیر.
    پخش های ارزونتر و گرونتر تو خیلی چیزا فرق دارن هم امکانات و هم صدا و هم کیفبت ساخت. سی دی هم خب قطعا تو قیمت تاثیر داره دیگه. مثلا تو آلپاین میتونی تغیر قیمت به خاطر سی دی بهتر درک کنی.
    7056 هم خوب بود که دیگه تولید نمیشه و بعید میدونم پیدا کنید.
    سلام
    ممنوم به خاطر پاسخ
    نمودونم شاید همونطور که گفتید بیشتر سلیقه ای باشه
    من زیاد تعریف این مدل سونی رو شنیدم آیا واقعا این مدل امکانات کنوود و پایونیر رو داره
    این پخش خیلی قوی هست آیا به آمپ هم نیاز هست قابلیت اینو داره به ساب مستیقم وصل بشه
    اگر من این ساب و آمپ رو + این ضبط سونی و یک باند خوب به توصیه شما وصل کنم خوب میشه ؟
    بین این سه مدل کدام یکی بسته به آمپ و سابی که دارم مناسب تر هست ؟ DEH-X9650BT MEX-XB100BT ومدل پیشنهادی شما
    تا 700 800 هم میدم برای ضبط می خوام یک بار خوب برای همیشه بگیرم.

ممنونم
    Last edited by hashem65; 11-08-2017 at 17:22.

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آقا حمید شرمندم نکنید بیشتر، در خصوص P99 که فرمودید همون سری rs مشهور رو میگید؟ و اینکه آیا تغییر این پخش چقدر میتونه در کیفیت موسیقی نهایی که میشنوم موثر باشه؟ در گذر از هزینه اش که به صرفه باشه یا نه، صرفا میخوام فقط از جنبه بهبود کیفیت نقدش کنید، که ایا اونقدری تغییر ایجاد میشه که بیارزه تعویضش کنم. و اینکه این p99 هم بلوتوث داره یا نه؟
    سپاس
    سلام حسین جان شدمنت شرمنده باشه.
    DEX-P99RS پخش های اند و معروف پایونیره.بله به نظر من با قطعاتی که شما داری کاملا توصیه میکنم سورس رو تعویض کنید
    نه بلوتوئث نداره.
    سلام به اساتید بزرگ مخصوصا آقا حمید
    میخواستم ببینم برای نصب کامپاننت استیج جلو چند لیتر کیک پنل نیازه؟
    کامپ هنوز مشخص نشده چی بگیرم ولی احتمال زیاد یه کامپ حدود 100 rms باشه
    ممنون
    سلام محمد جان.احوال شما؟
    بین 2.5 الی 7 لیتر میشه کیک پنل ساخت.البته باید تو نرم افزار مدل بشه تا دقیق حجمش مشخص بشه.مثلا یادمه فوکال 165vr باکس سیلد 30 لیرتی پیشنهاد داده بود ولی تو در ماشین چطور میشه چنین حجمی رو جا داد
    اگر کیک پنل حزفه ای و فایبر اصل نه کچ و.. خواستی تو تلگرام پیام بده تا معرفی کنم. قیمت هم نسبت به کیک کارهای دیگه خیلی مناسبتر میگیره.
    کدوم پخش دبل دین به غیر از امکانات جانبی صدای خوب و شفافی داره؟
    سلام
    به نظر من هیچکدوم.پخشهای دو دین طراحی شدن برای تصویر لذا خیلی روی صدا کار نکردن.
    گلیدن SQX فکر کنم تو بار جدید بالای 1 میلیون قیمت بخوره.
    اگر دست دو این کامپ ایراد نداشته باشه 600 تومن منصفانه است.
    SQX ووفر خوبی داره. ولی پیشنهاد می کنم حداقل سری Zero بخرید.
    سلام
    امیر جان شرکت دیگه sqx165 نمیاره و rs-x165 رو جایگزینش کرده.و الحق هم کامپوننت فوق العاده ایه برای رنج قیمت زیر 1 تومن.
    من هم برای دوستانی که sq خالص میخوان zero 165 رو کاملا توصیه میکنم منتها با آمپ خوب که از نظر من به خاطر مچ شدن کامل آمپهای ماسکنی اول سریAS و دوم سری One هست.سریه D2 هم پیشنهاد میکنم.

6. 5 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    امروز یکی از دوستان عزیز فروم، آقا امیر (Amirfrang) از دیار خوزستان به بنده در تلگرام پیغام دادند...
    با کلی کلیپ و تست صدای موازی از سونی X100 و آلپاین 9886
    من که خیلی جا خوردم...
    ازشون دعوت کردم تشریف بیارند فروم و توضیحاتشون رو راجع به پخش سونی که خریده اند ارائه کنند. مستند و مفید...
    وقتی در گروه های تلگرامی کلیپ ها رو برای چند تا از دوستان بارگذاری کرده بودند، 4 نفر درجا برای خرید سونی اقدام کردند.

8. 4 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

سلام
    امروز یکی از دوستان عزیز فروم، آقا امیر (Amirfrang) از دیار خوزستان به بنده در تلگرام پیغام دادند...
    با کلی کلیپ و تست صدای موازی از سونی X100 و آلپاین 9886
    من که خیلی جا خوردم...
    ازشون دعوت کردم تشریف بیارند فروم و توضیحاتشون رو راجع به پخش سونی که خریده اند ارائه کنند. مستند و مفید...
    وقتی در گروه های تلگرامی کلیپ ها رو برای چند تا از دوستان بارگذاری کرده بودند، 4 نفر درجا برای خرید سونی اقدام کردند.
    سلام ممنون آقا امیر گل
    از حمید اقا هم تشکر میکنم که خیلی خیلی مزاحمشون شدم
    بله کاملا درست می‌فرمایید
    سیستم قبلی بنده
    امپ hertz hdp4
    sub rs12
    comp hertz 165 xl
    unit alpine 9886
    بود که تقریبا یک ماهی را با این سیستم سر کردم تا اینکه واقعا احساس تیزی بیش ازحد و همچنین بعد ازکمی گوشکردن ٬از موسیقی زده میشدم و بعضی مواقع پخش را خاموش میکردم . با مشاوره های بسیار زیاد و کمک گرفتن از دوستان گلی مثل اقا امیر دست بکار شدم و در اولین مرحله پخش را با سونی xb100 تعویض کردم (ویدیوی ارسالی اقا امیر کارساز شد)همزمان آمپلی را هم با rockfortd t600_4 ( قیمت مناسب و تمیز بود و فرصت را غنیمت شمردم،) و گرفتم . کامپها و ساب بدون تغییر٬٬
    تست صدای اولیه با تنظیمات کامل دیفالت کارخانه،( پخش و امپلی) بود
    چیزی که شنیدم wowwww داشت برام
    صدا به کل زیرو رو‌شد
    اصلا باورم نمیشد صدایی که میشنوم واقعا همون xl هایی هست که هزار بار میگفتم بم هستند و بد صدا . الان طوری صدا ازشون در میاد که اگر شب باشه و برند اسپیکر مشخص نباشه تشخیص اینکه xl داره چنین صدایی میده بسیار سخته
    پخش xb100 هم درمقابل آلپاین ۹۸۸۶( سلیقه بنده) بسیار بروز تر و بسیار خوش صداتر و طبیعی پخش کردن موزیک را داره . فلک پخش کردن هم جای خود

انشا.. در روزهای اینده کلیپ های هر دو پخش را میزارم
    مقایسه با خود دوستان
    یک نکته فراموش کردم که اقا امیر گل فرمودند‌
    واقعا چهار نفر که قصدخرید پخشهای ( نام نمیبرم) که خیلی معروف هستند و حدود ۱/۵ قیمت دارند با دیدن ویدیو ها سونی را تایید کردند و یکیشون فاکتور خرید از فروشگاه .... شاپ را برام فرستاد
    پخش سونی مشکلی که داشت کوچکی صفحه نمایش و سخت بودن تنظیمات از رویپخش را داشت که با نرم افزار سونی برای موبایلsongpal
    دیگه هیچ نیازی به صفحه نمایشش وکلیدهای سخت افزاری پیدا نمی‌کنید
    کلیه کارها توسط گوشی انجام میشوند .حتی کلیه فولدرهای فلش براحتی توسط گوشی جابجا و پخش میشوند بدون کوچکترین وقفه ای در کار
    ببخشید طولانی شد
    با مشاوره اقا امیر گل کامپها هم با dls upi6 ( به سلیقه بنده بسیار نزدیک بود ) تعویض شد
    انشا... در روزهای آینده کلیپهای مقایسه ای را قرار میدم
    شب دوستان بخیر
    Last edited by amirfrang; 11-08-2017 at 23:56.

10. 6 کاربر از amirfrang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام..امیر حسین....
    کابل aux که خریدی گفتی کیفیت خوبی داره چه مارکی است؟..ایا تفاوتی صدایی وکیفیتی وقتی با aux گوش می کنی یا با usb تفاوتی هم حس کردی؟
    سلام مرتضی جان. اسمشو یادم نیست فردا میرم از توی ماشین میبینم بهت میگم. یکی از دوستانم بهم اینو پیشنهاد داد. اره انصافا صدا با usb و aux فرق میکنه. دیتیلی و جنس صدایی با usb شنیده میشه واقعا بهتره. حیف که مشهدی وگرنه با هم قرار میذاشتیم شمام تست میکردی.
    سلام
    ممنوم به خاطر پاسخ
    نمودونم شاید همونطور که گفتید بیشتر سلیقه ای باشه
    من زیاد تعریف این مدل سونی رو شنیدم آیا واقعا این مدل امکانات کنوود و پایونیر رو داره
    این پخش خیلی قوی هست آیا به آمپ هم نیاز هست قابلیت اینو داره به ساب مستیقم وصل بشه
    اگر من این ساب و آمپ رو + این ضبط سونی و یک باند خوب به توصیه شما وصل کنم خوب میشه ؟
    بین این سه مدل کدام یکی بسته به آمپ و سابی که دارم مناسب تر هست ؟ DEH-X9650BT MEX-XB100BT ومدل پیشنهادی شما
    تا 700 800 هم میدم برای ضبط می خوام یک بار خوب برای همیشه بگیرم.

ممنونم
    امکاناتش از پایونیر بیشترم هست. پایونیر های زیر 1 تومن اصلا توصیه نمیشن. این پخش خیلی سرتر از پایونیره الان که مشاهده میفرمایید که چقدر راجع بهش بحثه و تعریف میکنن ازش. راستش منم علاقه مندم امیرخان بیاد این پخشو با 7056 مقایسه کنه ببینیم نقاط قوت و ضعف هر کدوم چیه @AmirELX

سلام ممنون آقا امیر گل
    سیستم قبلی بنده
    امپ hertz hdp4
    sub rs12
    comp hertz 165 xl
    unit alpine 9886
    بود که تقریبا یک ماهی را با این سیستم سر کردم تا اینکه واقعا احساس تیزی بیش ازحد و همچنین بعد ازکمی گوشکردن ٬از موسیقی زده میشدم و بعضی مواقع پخش را خاموش میکردم . با مشاوره های بسیار زیاد و کمک گرفتن از دوستان گلی مثل اقا امیر دست بکار شدم و در اولین مرحله پخش را با سونی xb100 تعویض کردم (ویدیوی ارسالی اقا امیر کارساز شد)همزمان آمپلی را هم با rockfortd t600_4 ( قیمت مناسب و تمیز بود و فرصت را غنیمت شمردم،) و گرفتم . کامپها و ساب بدون تغییر٬٬
    تست صدای اولیه با تنظیمات کامل دیفالت کارخانه،( پخش و امپلی) بود
    چیزی که شنیدم wowwww داشت برام
    صدا به کل زیرو رو‌شد
    اصلا باورم نمیشد صدایی که میشنوم واقعا همون xl هایی هست که هزار بار میگفتم بم هستند و بد صدا . الان طوری صدا ازشون در میاد که اگر شب باشه و برند اسپیکر مشخص نباشه تشخیص اینکه xl داره چنین صدایی میده بسیار سخته
    پخش xb100 هم درمقابل آلپاین ۹۸۸۶( سلیقه بنده) بسیار بروز تر و بسیار خوش صداتر و طبیعی پخش کردن موزیک را داره . فلک پخش کردن هم جای خود

انشا.. در روزهای اینده کلیپ های هر دو پخش را میزارم
    مقایسه با خود دوستان
    یک نکته فراموش کردم که اقا امیر گل فرمودند‌
    واقعا چهار نفر که قصدخرید پخشهای ( نام نمیبرم) که خیلی معروف هستند و حدود ۱/۵ قیمت دارند با دیدن ویدیو ها سونی را تایید کردند و یکیشون فاکتور خرید از فروشگاه .... شاپ را برام فرستاد
    پخش سونی مشکلی که داشت کوچکی صفحه نمایش و سخت بودن تنظیمات از رویپخش را داشت که با نرم افزار سونی برای موبایلsongpal
    دیگه هیچ نیازی به صفحه نمایشش وکلیدهای سخت افزاری پیدا نمی‌کنید
    کلیه کارها توسط گوشی انجام میشوند .حتی کلیه فولدرهای فلش براحتی توسط گوشی جابجا و پخش میشوند بدون کوچکترین وقفه ای در کار
    ببخشید طولانی شد
    با مشاوره اقا امیر گل کامپها هم با dls upi6 ( به سلیقه بنده بسیار نزدیک بود ) تعویض شد
    انشا... در روزهای آینده کلیپهای مقایسه ای را قرار میدم
    شب دوستان بخیر
    ممنون از شما. مشتاقانه منتظر کلیپ شما هستیم.
    Last edited by amirsein; 12-08-2017 at 00:27.

12. 3 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

آقا من یه ساب سبک میخوام اهل سرو صدا و بوم بوم نیستم. جی بی ال سی اس 1214 استوانه ای داشتم از این نوع بیس خوشم نمیاد
    چون پاپ گوش میدم جا میمونه بیسش و کلا ویبره ش زیاده. فک میکنم مال اینه باکسش بزرگه براش
    یه ساب که رو موزیک بزنه مثل بیس باندا-- و جا نمونه بیسش نرم باشه اذیت نکنه گوش و طوری که قطعش کنی. این 1214 رو همینطور بود.
    صندوقم لازم دارم نمیخوام خیلی باکس بزرگی داشته باشه. نهایت 30-40 لیتر. سابی مثل 3010 کنوود با باکس کوچیک جواب میده برام؟ مدلی اگه مد نظرتون هست ممنون میشم راهنمایی کنین. زیادم گرون نباشه چون گفتم میخوام فقط بار بیس از رو باندا برداشته شه. تا 200 تومن..
    کل سیستم
    kenwood 7016
    rear : Jbl p963
    front: Jbl 6508
    amp :Jbl GTO 75.4
    mono amp kenwood 8105
    Last edited by Actros; 12-08-2017 at 01:53.

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Rain City

پيش فرض

سلام ممنون آقا امیر گل
    سیستم قبلی بنده
    امپ hertz hdp4
    sub rs12
    comp hertz 165 xl
    unit alpine 9886
    سلام پخش جدید مبارک باشه اگه یادت باشه تو فروم همسایه بهت گفتم سونی رو یه تست بزن میدونستم راضیت میکنه

15. این کاربر از saeid 22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

سلام پخش جدید مبارک باشه اگه یادت باشه تو فروم همسایه بهت گفتم سونی رو یه تست بزن میدونستم راضیت میکنه
    سلام ممنون از لطفت
    فوق العادس واقعا
    صدای زنده و غیر دستکاری شده
    انشا.. ویدیو ها و عکسها را میزارم

17. این کاربر از amirfrang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •