تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2229 از 2365 اولاول ... 12291729212921792219222522262227222822292230223122322233223922792329 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,281 به 22,290 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

با عرض سلام.
    این طاقچه هارو با فایبر گلاسم میسازن ولی فکر کنم نسبت به ام دی اف خیلی گرونتر در بیاد ولی تمیزتر و شیکتر.
    کسی که قاب پشت اینه تونو میخواد بسازه این مدل طاقچه ها و رودری های مختلفم قاعدتا باید بسازه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با عرض سلام.
    این طاقچه هارو با فایبر گلاسم میسازن ولی فکر کنم نسبت به ام دی اف خیلی گرونتر در بیاد ولی تمیزتر و شیکتر.
    کسی که قاب پشت اینه تونو میخواد بسازه این مدل طاقچه ها و رودری های مختلفم قاعدتا باید بسازه.
    بله فایبرش رو دیدم ولی حقیقت خیلی خوشم نیومد. بعدم فایبر بیشتر برای کسانی به کار میاد که میخوان تعداد اجزیای زیادی رو توی تاقچه جا بدن و spl بازی کنن. معمولا اونا استفاده میکنن. از لحاظ قیمتی هم فکر نکنم mdf های سه بعدی تفاوت قیمت خاصی با ساده هاش داشته باشه . بدم نماد بدم بسازن و بشون بگم شیبش رو کمی بیشتر بگیرن که صدا کمتر و کمتر به شیشه برخورد کنه.
    نمیدونم چقد میتونه تاثیر داشته باشه.

3. این کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ahmadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام

بالاخره از آقا حمید گل اجزای زیر خریداری شد

Alpine CDE-164BT
    ZERO PRO 165.2 DC
    Gladen RS 12
    MOSCONI Gladen ONE 130.4

از الان باید برم تو فکر نصب تو استیج جلوی در تیبا هاچ بک ؛ ان شا الله یعد از نصب عکسهاشو قرار میدم

5. 5 کاربر از ahmadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

12

سلام دوباره خدمت اساتید و دوستان گرامی
    من یک ساب pioneer 1300 با یک آمپ kenwood 640w رو از یکی از دوستان به قیمت 300 تومن دسته دو خریدم
    سالم هستند می خوام ببینم اینا رو من 300 تومن خریدم گران نخریدم؟

بعد اگر لطفا کنید یک پخش و باند خوب که با این دستگاه ها هم خوانی داشته باشه رو معرفی کنید ممنون می شم
    بیشتر برام کیفیت و نرم بودن صدا مهم هست برای پراید 132
    بودجه هم پخش تا 300
    باند هم 300 حالا اگر 100 تومن بالا پایین شد مشکلی ندارم
    با توجه به این فاکتورها چی می تونم بگیرم
    قبلا از محبت شما بسیار متشکرم

Last edited by hashem65; 09-08-2017 at 10:30.

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

ارزانترین پخش بلوتوث دار ، که بدون آمپ بتونه باند JBL gto938 رو تغذیه کنه چیه ؟
    (چهارساله که این باند رو با یه پخش LG معمولی سیصدهزارتومنی دارم و از صدای باندا خیلی راضی ام)

اینو چند بفروشم خوبه؟
    الان نوش اگه پیدابشه چندتومنه؟
    Last edited by mehrabooni; 09-08-2017 at 17:23.

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ارزانترین پخش بلوتوث دار ، که بدون آمپ بتونه باند JBL gto938 رو تغذیه کنه چیه ؟

(چهارساله که این باند رو با یه پخش LG معمولی سیصدهزارتومنی دارم و از صدای باندا خیلی راضی ام)

اگه با کمی هزینه ی بیشتر میتونم پخش بلوتوث دار بهتری بگیرم لطفا معرفی کنید

(قصد ندارم در آینده آمپ و ساب و چیزای دیگه ای اضافه کنم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام مجدد به دوستان و اساتید گرامی چون حمید خان و امیر آقای عزیز که وقت برامون میذارن.
    من ساب رو هم نصب کردم. الان تنظیمات برای صدای مناسب میخوام.اینم بگم که قطعات رو فعلا نمیتونم تعویض کنم. باید با همینا صدا بگیرم.
    پخش 9650bt
    استیج جلو کواک ۴ اینچی helix e4x.2
    استیچ عقب کواک 693.11 kappa
    اسپیکر های مذکور درایو شده با 8400 Kenwood
    ساب gladen rs12 درایو توسط pioneer 5702 توی اینکلوژر سیلد 35 لیتری mdf دوبل و ذوزنقه با فوم درونی.
    آیا تو تنظیمات پخش9650 اگر بخش subwoofer 2 که بعبارتی همون lpf هست رو روی 80 بذارم، دیگه لازم نیست روی آمپ فرکانس بدم؟ چون نشانگر خوبی نداره پیچ تنظیمش. یکی 60hz داره یکی 125hz
    گین 5702رو چطور تنظیم کنم تا برای گلیدن مناسب باشه؟ اگر ولت متر داشتم تا ولتاژ 40 میتونست 400rms بده. اما ولت متر ندارم. همینطوری پیچ تنظیمو گذاشتم رو نرمال. اما نمیدونم نرمال 5702 روی bridge چند ولت میده :(

متاسفانه ماشین سمنده و برای استیج جلو بهترین کواک ممکن با توجه به جیبَم helix espirit ده سانتی بود. حالا مجبورم fader رو جلو بیارم که قدرت اینفینیتی عقب کم شه و صدای جلو معلوم شه... برای تنظیم اسپیکر ها چه پیشنهادی دارید؟ چه فرکانس هایی؟ بدم؟ چون با وجود ساب حتی loudness خاموش هم ساب بیس اضافی داره.
    سرتونو درد آوردم
    فرزاد عزیز خرید سابتون رو بهتون تبریک عرض میکنم و ایشالا تو شادیا استفاده کنی. تا اساتید عزیز میان من چند تا نکته رو خدمتتون بگم.
    اول این که در پخش های پایونیر (به غیر از اونایی که بالای 1 تومن قیمت دارن ) شما برای کمتر شدن دیستورت میبایست sla رو تا منفی سه یا حتی منفی چهار کم کنی. کیفیتت خیلی بهتر میشه و میتونی از صدا هلیکس بیشتر استفاده کنی.
    در مورد فیلتر ها هر دو فیلتر hpf و lpf رو روی 80 تنظیم کن . این تنظیمات یا باید از روی آمپ اعمال بشه یا از روی پخش. معمولا با قطعه ای که کراس دقیق تری داره این کارو انجام میدیم. مثلا بنده برای سابم فیلتر رو از روی پخش اعمال کردم ولی برای اسپیکر ها از روی آمپ اعمال کردم چون کراس p600 رو بیشتر قبول داشتم. گین آمپتون رو دیدم خیلی نمیشه فهمید رو چه فرکانسیه از طرفی آمپتون خیلی خیلی هم دقت بالایی نداره ( بد نیستا ولی در مقام مقایسه از پخشتون نمیشه گفت بهتره) پس فیلتر رو از روی پخش اعمال کنید.
    در مورد تنظیم گین آموزشش رو قبلا حمید آقا نوشته بود ولی من دوباره میگم براتون. شما همهتنظینات رو در حالت دیفالت کارخونه قرار بده بعد ولوم رو تا مثلا 55 زیاد کن. بعد برو سراغ آمپ اونقد گین رو باز کن که صدای دیستورت (صدای پاق پاق میده دیگه بوم بوم نیست) از سابت شنیده بشه . به محض این که این صدا اومد گین روکمی برگردون و کمش کن. این میشه روش ساده و عامیانه تنظیم گین. خودت یه مدت گوش کنی کامل حد سابت رو متوجه میشی و در جایی که بیش از حد توانش بش فشار بیاری چون باکست هم سیلده کامل متوجه پایین اومدن دقت ساب میشی.
    در مورد حجم صدا خدمتتون بگم که حتی کامپی مثل zero 165 هم حجم صداش کمی از کواکی مثل کاپا کمتره چه برسه به هلیکس 10 سانتی شما. برای برقراری توازن نسبی Sla رو کم کنید و با fader صدا رو بیارید جلو تا توازن نسبی برقرار بشه.
    من خودم مدتی 6350 داشتم و راجع به تنظیمات فکر کنم 5 سال پیش بود که با حمید آقا هم صحبت کرده بودم.
    مخلص.
    Last edited by amirsein; 10-08-2017 at 00:07.

10. 4 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سیستمهای صوتی اتومبیل AmirELX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام..اقا امیر...
    شما خودتان اون کلاریون خودتان را بیشتر می پسندید یا این سونی را....نظرتان هم در مورد کلاریون سری 7 که usb می خورند نسبت به این سونی بگبد...
    ببخشید دیر شد
    راستش رو بخواید سری 7 کلاریون خوب نیست. سونی بهتره و وکال بهتری داره.

12. 4 کاربر از AmirELX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzad3260's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

فرزاد عزیز خرید سابتون رو بهتون تبریک عرض میکنم و ایشالا تو شادیا استفاده کنی. تا اساتید عزیز میان من چند تا نکته رو خدمتتون بگم.
    اول این که در پخش های پایونیر (به غیر از اونایی که بالای 1 تومن قیمت دارن ) شما برای کمتر شدن دیستورت میبایست sla رو تا منفی سه یا حتی منفی چهار کم کنی. کیفیتت خیلی بهتر میشه و میتونی از صدا هلیکس بیشتر استفاده کنی.
    در مورد فیلتر ها هر دو فیلتر hpf و lpf رو روی 80 تنظیم کن . این تنظیمات یا باید از روی آمپ اعمال بشه یا از روی پخش. معمولا با قطعه ای که کراس دقیق تری داره این کارو انجام میدیم. مثلا بنده برای سابم فیلتر رو از روی پخش اعمال کردم ولی برای اسپیکر ها از روی آمپ اعمال کردم چون کراس p600 رو بیشتر قبول داشتم. گین آمپتون رو دیدم خیلی نمیشه فهمید رو چه فرکانسیه از طرفی آمپتون خیلی خیلی هم دقت بالایی نداره ( بد نیستا ولی در مقام مقایسه از پخشتون نمیشه گفت بهتره) پس فیلتر رو از روی پخش اعمال کنید.
    در مورد تنظیم گین آموزشش رو قبلا حمید آقا نوشته بود ولی من دوباره میگم براتون. شما همهتنظینات رو در حالت دیفالت کارخونه قرار بده بعد ولوم رو تا مثلا 55 زیاد کن. بعد برو سراغ آمپ اونقد گین رو باز کن که صدای دیستورت (صدای پاق پاق میده دیگه بوم بوم نیست) از سابت شنیده بشه . به محض این که این صدا اومد گین روکمی برگردون و کمش کن. این میشه روش ساده و عامیانه تنظیم گین. خودت یه مدت گوش کنی کامل حد سابت رو متوجه میشی و در جایی که بیش از حد توانش بش فشار بیاری چون باکست هم سیلده کامل متوجه پایین اومدن دقت ساب میشی.
    در مورد حجم صدا خدمتتون بگم که حتی کامپی مثل zero 165 هم حجم صداش کمی از کواکی مثل کاپا کمتره چه برسه به هلیکس 10 سانتی شما. برای برقراری توازن نسبی Sla رو کم کنید و با fader صدا رو بیارید جلو تا توازن نسبی برقرار بشه.
    من خودم مدتی 6350 داشتم و راجع به تنظیمات فکر کنم 5 سال پیش بود که با حمید آقا هم صحبت کرده بودم.
    مخلص.
    خیلی ممنونم امیر عزیز. دقیقا چون حس میکنم کراس 5702 خیلی دقیق نیست از روی پخش اعمال کردم. اما نمیدونم روی آمپ باید چکار کنم تا کراس اوور خنثی باشه و lpf فقط از روی پخش اعمال شه...
    آیا دکمه lpf باید خاموش باشه؟
    پیچ فرکانس روی چند باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    این چه تالار گفتمانی هست
    هیچ کس جواب نمیده
    یا من سوالم رو درست نپرسیدم؟

- - - Updated - - -

سلام دوباره خدمت اساتید و دوستان گرامی
    من یک ساب pioneer 1300 با یک آمپ kenwood 640w رو از یکی از دوستان به قیمت 300 تومن دسته دو خریدم
    سالم هستند می خوام ببینم اینا رو من 300 تومن خریدم گران نخریدم؟

بعد اگر لطفا کنید یک پخش و باند خوب که با این دستگاه ها هم خوانی داشته باشه رو معرفی کنید ممنون می شم
    بیشتر برام کیفیت و نرم بودن صدا مهم هست برای پراید 132
    بودجه هم پخش تا 300
    باند هم 300 حالا اگر 100 تومن بالا پایین شد مشکلی ندارم
    با توجه به این فاکتورها چی می تونم بگیرم
    قبلا از محبت شما بسیار متشکرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •