تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2227 از 2365 اولاول ... 12271727212721772217222322242225222622272228222922302231223722772327 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,261 به 22,270 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله سالهاست av5.1 موجوده در کشور و آمپ فوق العاده ای هست. بیشتر به درد 3way میخوره ولی میشه 2way هم بست ولی 3 عالیه عالیه.
    تو اینترنت بزن نمایندگی ایران هرتز و آدیسان و ... من یادمه زده بودم یه لیست با شماره تلفن و آدرس آورد . زنگ بزن بهت میگن کدوما موجود دارن.
    قیمت هم تا 5 ماه پیش حدود 2450 بود .
    شنیدم (مطمئن نیستم) تو بار جدید حدود 2950 قیمت خورده. زنگ بزن قیمتا رو بگیر از اون لیست داخل نت.

2. 2 کاربر از amirsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه iman76's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

در جلوی MVM530 کامپ با چه سایزی میشه نصب کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

1

سلام
    یکی از دوستان تو رنج 300-350 فوکال 690 به من معرفی کرد اینحا
    تو پشت شهرداری هرجا گشتم نداشتن
    کجا باید خرید ؟
    آیا این مدل اوکی هست ؟ تو این رنج دیگه چی خوبه بدون آمپ فعلا میخوام ببندم
    باس کوبشی خوب که خسته نکنه و کیفیت صدای خوب
    Last edited by arash820; 06-08-2017 at 14:54.

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    جا داره یه تشکر ویژه داشته باشم از اقا حمید عزیز بابت راهنمایی های شبانه روزی که بابت سیستمی که بستم رو ماشین داشتن( هر چند خیلی دیر خدمت رسیدم برای تشکر ولی یه سری اتفاقات عجیب و غریب افتاد این مدت بهرحال عذر ما رو بپذیرید حمید خان )

عرض شود که حقیقتش هر وقت که پیچ ولوم رو از 25 میبرم بالا اولین چیزی که بخاطرم میاد تخصص حمید خان در طراحی یه سیستم پایدار و صدایی جذابه ... چیزی که من خیلی سال دنبالش بودم و تو جنوب نتونستم بهش برسم...

حالا بعد مدت ها نمیدونم چرا عذاب وجدان پیدا کردم که ای کاش هد یونیت بهتری میخریدم، احساس میکنم میشد با خرید یه پخش بهتر کیفیت رو محسوس ببرم بالا، دوستان عزیز اگه زحمتی نیست بنده رو راهنمایی بفرمائید که آیا میشه با تغییر پخش این سیستم کیفیت صداش محسوس بیشتر بشه یا نه؟ اگه میشه بدون در نظر گرفتن بودجه چه پیشنهادی دارین؟

سیستم هم که حقیقتش دقیق یادم نیست مشخصات کامل بدم، ولی چیزایی که حدودی یادمه می نویسم، اگه اشتباه گفتم احتمالا حمید یادش باشه، لطفا اصلاح بفرمائید:

پخش 7056 کنوود بلوتوث

دو جفت کامپوننتSQL 165

ساب هم فکر کنم rs12

امپ ماسکونی AS 100.4

امپ ساب یادم نیست ولی فکر کنم از سری XL گلیدن بود.

با تشکر

6. 4 کاربر از khark11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    فقط خواستم از اقایان گل ٬ حمید و امیر عزیز تشکر کنم که واقعا با دانش و سوادی که دارند باعث راهنمایی های بسیار مفید و افزودن علم car audio افراد مبتدی مثل بنده هستند
    اقا حمید را که چند سالی هست تاپیکشون را دنبال میکنو و واقعا انسان شریفی هستند و هر کاری از دستشون بر بیاد بدون هیچ چشم داشتی انجام میدهد
    اقا امیر گل amirelx
    هم که واقعا دیگه نمیدونم چجوری ازش تشکر کنم که با قلم زیبایش به بهترین شکل ممکن ٬نوشته هایش را باید آب طلا گرفت
    بنده پخش الپاین مدل ۹۸۸۶ داشتم که بنا بر دلایلی که به اقا امیر عزیز گفتم و ایشون در پست قبلی مشکل پخشهای الپاین را نوشتند فروختم و با توصیه ایشان(البته چندین مدل معرفی کردند)و فیلمی که اپلود کردند sony xb100. را خریدم که انشا... دو روز دیگه به دستم میرسه و سعی میکنم رو سیستم فعلی پس ازصدا گیری٬مقایسه کوچکی بین سونی و ۹۸۸۶ الپاین داشته باشم
    ببخشید طولانی شد
    برای این دوستان بهترین ها را از خداوند خواستارم
    شبتون بخیر
    Last edited by amirfrang; 06-08-2017 at 21:32. دليل: تایپی

8. 4 کاربر از amirfrang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzad3260's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام مجدد به دوستان و اساتید گرامی. بعد از راهنمایی های دوستان ساب و باکس مخصوص RS12 از دوستی که این مدل رو داشتند تهیه شد. فقط مونده موکت کردنش.
    تو شهر ما هیچ جایی نمیدونن نمد چیه! آیا منبعی برای تهیه میشناسید؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    جا داره یه تشکر ویژه داشته باشم از اقا حمید عزیز بابت راهنمایی های شبانه روزی که بابت سیستمی که بستم رو ماشین داشتن( هر چند خیلی دیر خدمت رسیدم برای تشکر ولی یه سری اتفاقات عجیب و غریب افتاد این مدت بهرحال عذر ما رو بپذیرید حمید خان )

عرض شود که حقیقتش هر وقت که پیچ ولوم رو از 25 میبرم بالا اولین چیزی که بخاطرم میاد تخصص حمید خان در طراحی یه سیستم پایدار و صدایی جذابه ... چیزی که من خیلی سال دنبالش بودم و تو جنوب نتونستم بهش برسم...

حالا بعد مدت ها نمیدونم چرا عذاب وجدان پیدا کردم که ای کاش هد یونیت بهتری میخریدم، احساس میکنم میشد با خرید یه پخش بهتر کیفیت رو محسوس ببرم بالا، دوستان عزیز اگه زحمتی نیست بنده رو راهنمایی بفرمائید که آیا میشه با تغییر پخش این سیستم کیفیت صداش محسوس بیشتر بشه یا نه؟ اگه میشه بدون در نظر گرفتن بودجه چه پیشنهادی دارین؟

سیستم هم که حقیقتش دقیق یادم نیست مشخصات کامل بدم، ولی چیزایی که حدودی یادمه می نویسم، اگه اشتباه گفتم احتمالا حمید یادش باشه، لطفا اصلاح بفرمائید:

پخش 7056 کنوود بلوتوث

دو جفت کامپوننتSQL 165

ساب هم فکر کنم rs12

امپ ماسکونی AS 100.4

امپ ساب یادم نیست ولی فکر کنم از سری XL گلیدن بود.

با تشکر
    سلام
    حسن جان شمائی؟
    به به چشممون به جمال آواتارتون روشن شد. چه خبر؟
    حسن جان یه p99 در حد هست من تنها پخشی که بتونه جایگزین باشه و عالی فقط میگم p99.ولی یه بار هزینه میکنی.2300 هم میگه آکبندش فکر کنم بالای 3 تومن باشه.
    میگن زیر 1 تومن سونی x100 هم خوبه .

11. 5 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام مجدد به دوستان و اساتید گرامی. بعد از راهنمایی های دوستان ساب و باکس مخصوص RS12 از دوستی که این مدل رو داشتند تهیه شد. فقط مونده موکت کردنش.
    تو شهر ما هیچ جایی نمیدونن نمد چیه! آیا منبعی برای تهیه میشناسید؟

سلام
    مبارکتون باشه فقط ظاهرا متریال باکس نئوپان هست نه mdf درسته؟
    تهران سید خندان ابتدای خ سهروردی فکر کنم داشته باشن.دقیق نمیدونم ولی یه سوال بپرسید اگر کسی رو دارید تهران.

13. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

[QUOTE=AmirELX;8989435]امیرجان
    آلپاین بالفطره برای موسیقی Rap و Rock ساخته شده. مگر سری F1 و مدلهایی چون 9990 یا حداقل 7990 که صدایی در خور توجه Audiophile ها تولید می کنند.
    تیزی های رنج آلپاین مثل پایونیر نیست، دیجیتالی و افراطی نیست، بلکه گرمتره. میشه کنترلش کرد چون EQ خوبی داره. ولی از پس حذف رنگ آمیزی صدا در محدوده ی وکال بر نمیاید...
    در بین پخش های سونی اگر بودجه کفاف میده آقای صدا رو بخرید: Sony RSX-GS9... صداش رو با یه دست کامپ هرتز و ایمیج داینامیکس و آمپ Voce شنیدم. خیلی کنترل شده و عجیبه. استریل و پاستوریزه! به قول مجلات آلمانی صداش شبیه ناکامیچی CD700 هست.
    اگر هم نه، واقعاً سونی X100 رو به تمام پخش های زیر 1.5 میلیون ترجیح میدم.

- از بین کلاریون ها هم موردی که به بودجه ی شما بخوره سری 9 ساخت 2006 (مثل پخش خودم): DXZ956MC
    خیلی دوست دارم بچه ها تشریف بیارن تو ماشین صدای این پخش رو گوش کنند و مفهوم واقعی کنترل و توازن رو درک کنند.

- موردی هم از Pioneer معرفی می کنم که خیلی خوبه و نسخه ی سفارش ژاپن DEX-P9 محسوب میشه.
    DEX-P01 - مورد زیر 1.8 م قیمت خورد که فروخته شد. صداش عالیه...

در آخر هم یه کلیپ از سونی X100 که روی ماشین پدر هست بارگذاری می کنم.
    AMP: DLS XD40
    Comp: Helix E42C

ببخشید نقل قول را اشتباه ویرایش کردم..

سلام..اقا امیر...
    شما خودتان اون کلاریون خودتان را بیشتر می پسندید یا این سونی را....نظرتان هم در مورد کلاریون سری 7 که usb می خورند نسبت به این سونی بگبد...
    Last edited by poloton7; 07-08-2017 at 10:17.

15. این کاربر از poloton7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    یک سوال از اساتید و دوستان گل
    حداقل مبلغی که برای خرید آمپلی قابل قبول و با کیفیت بشه هزینه کرد چثدره ؟( کف قیمت )
    که دیگه بعدها مجبور نباشی با ضرر بفروشی یکی دیگه بخری ؟
    با کمال تشکر و سپاس فراوان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •