تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 222 از 232 اولاول ... 122172212218219220221222223224225226 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,211 به 2,220 از 2315

نام تاپيک: I9300 Galaxy S III » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android , صفحه نمايش 4.8 اينچي پردازشگر ا Quad Core ا

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اول کرنا معمولی و بعد goofy max.بازم درست نشد.حالا چکار کنم؟
    من کرنل LIGHT GXبود از بالا سومی یا چهارمی میشد.
    من نصب کرده بود اصلا به این مشکل برنخورده بودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

دوستان درست نشد.نمی دونم چکار کنم.یک فایل از efs دارم ولی هر کاری می کنم درست نميشه. یک فایل یک ام از efs.tar دارم و نمی دونم اونو چکار کنم.لطفا کمکم کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان درست نشد.نمی دونم چکار کنم.یک فایل از efs دارم ولی هر کاری می کنم درست نميشه. یک فایل یک ام از efs.tar دارم و نمی دونم اونو چکار کنم.لطفا کمکم کنید
    امدی رو نسخه 4.1.2؟؟؟اگر امدی انوقت باید efs رو ریپلیس کنی وگرنه روی 4.3 ک احتیاج نیست / هر مورقع از 4.3به ورژن پایین تر امدی باید efsرو جایگزین کنی.

اگر روی رام 4.1.2 امدی یا 4.2.2 امدی که از رام کاستوم خوشت نیومد...بگو تا راهنماییت کنم چطوری برش گردونی.در صورتی که طبق اموزش که گذاشتم از پوشه efs بکاپ گرفته باشی.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من دیروز صبح یه کاستوم رام که لینکش رو گذاشتم فلش زدم ولی خوب کار نکرد و باز برگشتم به 4.1.2 و پوشه رو جایگزین کردم و الان همه چی اکی هست

لازم به ذکر هست اگر شما از 4.3 به 4.2.2 یا 4.1.2 برگردید و رام رو با ادین فلش بزنید و ادین گفت که اکی هست و نصب شده ولی گوشی رو ارم سامسونگ میمونه شما باید ..باطری رو دربیارید و گوشی رو به حالت ریکاوری : ولم بالا +کلید هوم+پاور رو بزنید و وقتی به ریکاوری رام اصلی برید یک ارم اندروید میاد که داره زیرش یک خط کامل میشه و شما باید چند بار کلید ولوم بالا و پاور رو بزنید تا به ریکاوری رام رسمی برید و اونجا وایپ کش و وایپ فکتوری بکنید و ریبوت بکنید گوشی رو و از رام رسمی جدید لذت ببرید

5. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

نه من اول رام s4 revolution رو نصب کردم.دیدم اصلا زنگ نمی زنه مشکل داره.برگردوندم رام 4.2.2 glance و اون efs رو سرجاش گذاشتم و دیدم دورست نشد.و حالا بر گردوندم دوباره به 4.3 ولی بازم زنگ نمی زنه.لطفا کمکم کنید.؟تا حالا بر سر این دو بار دادم بیرون دورست کردم.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نه من اول رام s4 revolution رو نصب کردم.دیدم اصلا زنگ نمی زنه مشکل داره.برگردوندم رام 4.2.2 glance و اون efs رو سرجاش گذاشتم و دیدم دورست نشد.و حالا بر گردوندم دوباره به 4.3 ولی بازم زنگ نمی زنه.لطفا کمکم کنید.؟تا حالا بر سر این دو بار دادم بیرون دورست کردم.
    دوست عزیز در قسمت ABOUT گوشی سریال گوشی وجود داره ؟ گوشی سیمکارت شما رو میشناسه؟

ببین قبل ریختن رام رسمی 4.2.2 شما باید به ریکاوری برید و وایپ کش و فکتوری بکنید و در همون صفحه پایینش نوشته ADVANCE برید اونجا و وایپ باطری و Wipe Dalvic کنید.

و رام رسمی رو فلش بزنید فقط پوشه EFSرو با چی نرم افزاری بکاپ گرفتید؟؟

برای استفاده از پوشه EFS رام رسمی شما باید روت باشد و توسط برنامه root explorer وارد بشید و حالت رو به Mount R/O قرار بدید و و محتویات بکاپ پوشه efs رو که توسط روت اکسپلورو گرفتید رو در یک پوشه فقط فایل ها پوشه به اسم efs قرار بدید و در مموری کارت یا حافظه بگذارید و توسط روت اکسپلور کپی گنید پوشه رو جای که پوشه اصلی efs گوشی قرار دارد و جایگزین بکنید و بعد گوشی رو ریستارت کنید .

زنگ نخوردن من تا حالا باهاش مشکل نداشتم و راحت گوشی زنگ میخوره. من چند بار رام رسمی و کاستوم فلش زدم مشکلی که باهاش نداشتم.

اگر رام شما کاستوم هست باید همون روش نصب کاستوم که در صفحه قبل هست رو انجام بدید و بعد از بالا امدن اگر سریال گوشی و شبکه ارتباطی نداشتید باید پوشه efs رو برگردونید..رام های کاستوم هر چیزی که باشند باگ دارند و اخر مثل رسمی نمی شوند...سره همین رام های کاستوم گوشی یک از بچه ها بریک شد..مصرف باطری در رام رسمی باز بهتره .

=============

دادا من کم کم باید برم سرکار / شب امدم باز چیزی به مغزم رسید باهات درمیون میگذارم.
    Last edited by Hidden-Hunter; 06-12-2013 at 15:44.

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

سلام.از توضیحات ممنونم ولی کوشیم سیم کارت نمی شناسه و سریال گوشی هم رو نمی دونه.من از وقتی که رام واستون ریختم ایجادی شد.

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

سلام.
    دوستان موضوع از این قراره که من را رو نصب کردم و قبل از اون فول دایم کردم ولی وقتی کوشیم بالا اومد efs سرجاش بود ولی زنگ نمی زد و مثل گذشته شده بود.سیم کارتم نمی شناخت و می نوشت emergency calls only و وقتی زنگ میزند ی می نوشت not register on network .من یک بار برگردوندم دام واستون قبلی که درست بشه.)رام قبلیم official بود glance s4( و دیدم درست نشد و دوباره برگشتم به 4.3 و الان همون اشکال دارم.تو about رفتم یکی network,service رو نمی شناسه.من قبل از نصب رام کاستوم با روت اکسپلور از فایل efs زیر ساختن و stay رو زدم و اونو از فایل مخصوصش برداشتم و در جاهای مطمئن گذاشتم.حالا من چند بار فایل ای اف سی رو پاک کردم و محتوای قبل از نصب رام رو ریختم ولی فرقی نکرده.اگر نمونه شما یک عکسی از فایل efs خودتون بارید تا ببینم چی کم و کسری هست.لطفا کلا از محتوای باشه.و لطفا کمکم کنید.

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

البته از فایل efs پشتیبانی efs.tar.gz دارم که خود را کاستوم ازش گرفته.

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اینکه سامسونگ باگهای موجود در اندروید 4.3 برطرف کرده به زودی اپدیت هاش برای اس3 میاد

12. این کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •