تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2213 از 2600 اولاول ... 12131713211321632203220922102211221222132214221522162217222322632313 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,121 به 22,130 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

در توضیحات نوشته 750 گیگ بین الملل شبانه. (برای قرارداد سه ماهه) و این یعنی ماهی 250 گیگ شبانه.

این طرح به نظرم بهتره
    برای کسانی که 16 مگ و 8 مگ براشون فرقی نمی کنه

چون روزانه رو 100 گیگ میده
    شبانشم سرشار هست یعنی 2 تا 11 که از 2 تا 7 خیلی بهتره و با همون قیمت
    Last edited by Mana5; 09-02-2019 at 21:46.

2. این کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mr_exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهران-فاطمی

پيش فرض

سلام برای منم طرح غزال حذف شده فقط طرح های معمولی هست در ضمن این کمپین رنگین کمان کجاست ؟؟؟ تو پنل من هیچ کمپینی نیست همه طرح ها عادی هست

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهران-فاطمی

پيش فرض

این طرح به نظرم بهتره

شما از کجا فعال کردید این طرحو ؟ اتوماتیک به پنل اضافه شده بود ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

شما از کجا فعال کردید این طرحو ؟ اتوماتیک به پنل اضافه شده بود ؟
    من فعال نکردم و هنوز تو پنلم موجود نیست
    اینجا گذاشتن طرحاشو
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اینترنت من از چند ساعت پیش به مشکل خورده و وصل نمیشه. با یه اینترنت دیگه رفتم توی پنل و دیدم نوشته آنلاین!
    کل اتصالات رو از کامپیوتر و پریز تلفن جدا کردم و یه ساعت بهش استراحت دادم، ولی هنوز نوشته اکانت شما آنلاین است با اینکه اصلا وصل نیستم. به نظر میرسه یه مشکلی برای خط پیش اومده و نیاز به ریست شدن داره.
    از دوستان کسی تا حالا همچین مشکلی داشته؟ خودم میتونم درستش کنم یا باید با مخابرات تماس بگیرم؟ آخه انقدر هم متخصص و حرفه‌ای اونجا نشسته که می‌ترسم طرف بزنه کلهم خط رو نابود کنه.
    ویرایش: درست شد.
    Last edited by Mr.Crow; 10-02-2019 at 07:54.

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهران-فاطمی

پيش فرض

خواهشنا همه نظر بدن از اینجا باید سرویس هارو بخریم یا صبر کنیم به پنل اختصاصی اضافه بشن طرح ها ؟

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

این طرح به نظرم بهتره
    برای کسانی که 16 مگ و 8 مگ براشون فرقی نمی کنه

اگه مجبور به استفاده از مخابرات باشه؛ اونوقت گفته شما درسته و این طرحم میتونه خوب باشه ولی بصورت کلی و درصورت حق انتخاب بین شرکتهای دیگه ماهی 50 هزار تومن برای سرویس 8 مگ دیگه اسمش طرح و جشنواره نیست! به عنوان مثال شما اگه بدون هیچ طرح ویژه و جشنواره ای هم همین 8 مگ رو 6 ماهه از اسیا تک بگیرید، ماهانه 266 گیگ ترافیک بین الملل بهتون میده با همین قیمت ماهی 50 تومن.

ولی برای سرعت 16 مگ داستان فرق میکنه ، چون شرکتها به سرویس 16 مگ به چشم منبع درامد نگاه میکنند و معمولا جشنواره جذابی که شامل این سرعت باشه نمیدن برای همینم اگه خط کشش داشته باشه سرویس 16 بهتره و در غیر این صورت اگه خط کشش نداشته باشه و باز مجبور به استقاده از مخابرات باشه فرد، به نظر منم سرویس 8 مگ سرشار بهتره، بقول شما ساعت 2 تا 11 بهتر از 2 تا 7 میشه. (20 گیگم ترافیک روزانه بیشتر داره)

10. 3 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اگه مجبور به استفاده از مخابرات باشه؛ اونوقت گفته شما درسته و این طرحم میتونه خوب باشه ولی بصورت کلی و درصورت حق انتخاب بین شرکتهای دیگه ماهی 50 هزار تومن برای سرویس 8 مگ دیگه اسمش طرح و جشنواره نیست! به عنوان مثال شما اگه بدون هیچ طرح ویژه و جشنواره ای هم همین 8 مگ رو 6 ماهه از اسیا تک بگیرید، ماهانه 266 گیگ ترافیک بین الملل بهتون میده با همین قیمت ماهی 50 تومن.

ولی برای سرعت 16 مگ داستان فرق میکنه ، چون شرکتها به سرویس 16 مگ به چشم منبع درامد نگاه میکنند و معمولا جشنواره جذابی که شامل این سرعت باشه نمیدن برای همینم اگه خط کشش داشته باشه سرویس 16 بهتره و در غیر این صورت اگه خط کشش نداشته باشه و باز مجبور به استقاده از مخابرات باشه فرد، به نظر منم سرویس 8 مگ سرشار بهتره، بقول شما ساعت 2 تا 11 بهتر از 2 تا 7 میشه. (20 گیگم ترافیک روزانه بیشتر داره)
    دقیقا ! سرویس هاش تو جشنواره تازه نزدیک میشه به بقیه شرکت ها ! خطمون تازه رفته زیر پوشش کافوی نوری و دیگه اجبارن باید از مخابرات سرویس بگیرم، این ماه هم قراره VDSL نصب کنن واسم که با حذف شدن طرح غزال مجبورم فقط سرویس 16 مگ رو بگیرم که رو ADSL هم 16 مگ رو خوب پوشش میداد، عملا اسم سرویسم تبدیل میشه به VDSL.

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهران-فاطمی

پيش فرض

هیچ کدوم از این جشنواره جدیدای رنگین نت اضافه نشده برای استان تهرانم هست؟ بابد زنگ بزنیم ۲۰۲۰ اضافه کنن به پنل ؟ چجوری باید خریداری بشه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

هیچ کدوم از این جشنواره جدیدای رنگین نت اضافه نشده برای استان تهرانم هست؟ بابد زنگ بزنیم ۲۰۲۰ اضافه کنن به پنل ؟ چجوری باید خریداری بشه؟
    امروز واسه من به پنل اضافه شد و میشه از اون طریق خرید کرد
    ولی متاسفانه طرح های شب نشین و سرشار و سحرخیز توش نیست. یه سری طرحای اقتصادی کم حجم و افزایش سرعت اضافه شده که بدرد من نمیخوره
    زنگ زدم 2020 گفت فعلا شبانه ارائه نمیدیم!
    Last edited by Mana5; 10-02-2019 at 13:11.

14. این کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •