تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 221 از 827 اولاول ... 121171211217218219220221222223224225231271321721 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,201 به 2,210 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان میخوام برنامه wd smartware رو برای هارد wd essential se 750 gig نصب کنم اما وقتی روی فایل setup کلیک میکنم ارور میده:

xmlparser::parseurl:error processing file: WD smartware\locale\en-us.lproj\localizable.strings

بار اول که هارد رو وصل کردم برنامه setup بدون مشکل اجرا شد!

راهنمایی؟!

+
    نظر دوستانی که تجربه دارن در مورد پارتیشن بندی هارد چیه..و از چه برنامه ای استفاده کنم؟؟

ممنون.
    علت اون ارور رو نمیدونم .
    ولی اگر من جای شما بودم برای پارتیشن بندی هارد اکسترنال از disk management موجود در ویندوز استفاده میکردم . این برنامه یکسری ابزارهای ساده ای داره که میتونه کار آدم رو راه بندازه .
    اما اگر بخواهید عملیات پیچیده ای انجام بدید مثل تغییر اندازه پارتیشن باید از نرم افزارهای دیگه استفاده کنین . نرم افزار Acronis Disk Director Home رو پیشنهاد میدم . در لینک زیر درباره این نرم افزار توضیحات خوبی داده .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by ata.royalfalcon; 07-07-2011 at 21:40.

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه TIG3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستام یه هارد 750 اکسترنال میخواست زیر 100 تومن(در حدود 80 90 تومن) 3.5 اینچی باشه چه بهتر اگه نبود همون 2.5 مشکلی نداره میخواستم یک مارک فقط عمر بالای داشته باشه چون میخواد همیشه به سیستمش وصل کنه (بعضی اوقات جابه جاش میکنه)

.................................................. .................................................. .................................................. ......................
    خودم یک سوال داشتم بهش مارک Adata رو معرفی کردم وغیر این به چند تا دیگه معرفی کردم گفتن آشغاله و بدرد نخور ترین هارده
    حالا خودم یه ADATA NHO3 1T دارم مشکلی نداشته(یک سال نیم هست) مشکلی نداشته حالا شانس ما خوب بوده یا واقعا این مارک هارد به درد نخوره؟چون میخواستم اگه واقعا هنوز همون کیفیت داره یک 2T دیگه از همین مارک بخرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

با توجه به اینکه قیمتش مهم نیست ، اگر جای شما بودم اون seagate goflex ورمیداشتم با یه آداپتر Esata . میدونی سرعت usb2 چقدر کنده ، آدم کلافه میشه .
    ولی اگر شما اون مدل seagate goflex نمیخواهید بهتره که wd my passport وردارین .
    ضمنا دور seagate expansion یا wd elements خط بکشید .
    ممنون إز نظرتون ، ميدونيداون seagate goflex با یه آداپتر Esata چقدر در مياد ؟ تبديل ساتا راحت گير مياد؟

فك كنم با همون هزينه بشه يه ٧٥٠ gb با USB3 گرفت كه البته بدردم نميخوره !!

كلا اگه در مورد قيمت هم نظر بديد ممنون ميشم.

آخر فروم باز cao-cao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

دوستان یه هارد یه ترا میخوام بگیرم با اداپتور باشه بهتره
    استفادم فیلم
    وصل به ماهواره واسه کپچر
    وصل یه tv
    وصل کردن به لپ تا پ و پی سی
    حالا یه راهنمایی کنید چی بگیریم با قیمت مناسب
    ترنسد چه جوریه و واسه چی پیشنهاد نمیشه؟
    با اینکه قیمتشم مناسبه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون إز نظرتون ، ميدونيداون seagate goflex با یه آداپتر Esata چقدر در مياد ؟ تبديل ساتا راحت گير مياد؟

فك كنم با همون هزينه بشه يه ٧٥٠ gb با USB3 گرفت كه البته بدردم نميخوره !!

كلا اگه در مورد قيمت هم نظر بديد ممنون ميشم.
    سلام
    خودم هارد 500 گیگ سیگیت گوفلکس رو خریدم 78 هزارتومن . احتمالا آداپتر esata هم حدودا 35 هزارتومنی هست که با این پول میتونین 750 گیگ وسترن رو بخرید که usb2+usb3 هست . قیمت 750 گیگ وسترن در بازارچه پرشین تولز 109.000 تومان هست و در سایت دیجیکالا 115.000 تومان هست .
    هارد وسترنی که میخواهید بخرید مدل My Passport Essential SE هست که در حجم 750 گیگ و 1 ترا موجوده فقط به کلمه SE دقت کنین چون مدلهای عادی فقط 500 گیگ هست .

اگر منظور شما از تبدیل ساتا همون آداپتر سیگیت هست بله به راحتی در بازار پیدا میشه ولی اگر منظور شما غیر از اینه تبدیل ساتا به esata به راحتی پیدا نمیشه یه زمانی خودم دنبالش بودم .
    Last edited by ata.royalfalcon; 08-07-2011 at 18:21.

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

علت اون ارور رو نمیدونم .
    ولی اگر من جای شما بودم برای پارتیشن بندی هارد اکسترنال از disk management موجود در ویندوز استفاده میکردم . این برنامه یکسری ابزارهای ساده ای داره که میتونه کار آدم رو راه بندازه .
    اما اگر بخواهید عملیات پیچیده ای انجام بدید مثل تغییر اندازه پارتیشن باید از نرم افزارهای دیگه استفاده کنین . نرم افزار Acronis Disk Director Home رو پیشنهاد میدم . در لینک زیر درباره این نرم افزار توضیحات خوبی داده .
    کد:
    کلا پارتیشن بندی بنظرتون مفیده (برای افزایش سرعت و..) یا چندان فایده ای نداره؟
    یکی دو جا هم خوندم با پارتیشن بندی ممکنه حالت بدسکتور پیش بیاد!

لینکی برای دانلود برنامه wd smartware ندارین؟
    ممنون.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کلا پارتیشن بندی بنظرتون مفیده (برای افزایش سرعت و..) یا چندان فایده ای نداره؟
    یکی دو جا هم خوندم با پارتیشن بندی ممکنه حالت بدسکتور پیش بیاد!

لینکی برای دانلود برنامه wd smartware ندارین؟
    ممنون.
    برای هارد My Passport Essential SE USB 3.0/USB 2.0 تنها آپدیت کننده نرم افزار موجود بوده در هرحال این نرم افزار رو دانلود و نصب کنین ، انشااله مشکلی که با نرم افزار داشید حل بشه . فقط هارد رو از سیستم جدا کنید و سپس آپدیت کننده رو اجرا کنید و سپس سیستم رو ریستارت کنید و سپس هارد رو وصل کنید.

کد:
    والا من بعید میدونم با پارتیشن بندی بد سکتور ایجاد بشه ، نگهداری بد مثل ضربه خوردن باعث بدسکتوری میشه .

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستام یه هارد 750 اکسترنال میخواست زیر 100 تومن(در حدود 80 90 تومن) 3.5 اینچی باشه چه بهتر اگه نبود همون 2.5 مشکلی نداره میخواستم یک مارک فقط عمر بالای داشته باشه چون میخواد همیشه به سیستمش وصل کنه (بعضی اوقات جابه جاش میکنه)

.................................................. .................................................. .................................................. ......................
    خودم یک سوال داشتم بهش مارک Adata رو معرفی کردم وغیر این به چند تا دیگه معرفی کردم گفتن آشغاله و بدرد نخور ترین هارده
    حالا خودم یه ADATA NHO3 1T دارم مشکلی نداشته(یک سال نیم هست) مشکلی نداشته حالا شانس ما خوب بوده یا واقعا این مارک هارد به درد نخوره؟چون میخواستم اگه واقعا هنوز همون کیفیت داره یک 2T دیگه از همین مارک بخرم
    سلام

صبر کردم ببینم کسی نظری داره یا نه !!!

راستش تو بازار ، هارد اکسترنال 3.5 اینچی عمدتاً یک ترابایت به بالا هست . پیشنهادم اینه که دوستتون یکم بودجه رو بیشتر کنن تا هارد یکترابایت رو بخرن .
    عمر بالا هم بستگی به نحوه نگهداری داره دوست من مثلا تکون ندادن هارد در زمانی که کار میکنه ، کنترل دمای هارد (مهمه) و ...

قیمت مدل My Book Essential در سایت چاره 102,000 تومان
    قیمت مدل My Book Essential در سایت دیجیکالا 112,000 تومان
    قیمت مدل My Book Essential در سایت پرشین تولز104.000 تومان

ولی برای 750 گیگ پرتابل
    قیمت مدل My Passport Essential SE در سایت دیجی کالا 115.000 هزارتومن
    قیمت مدل My Passport Essential SE در سایت پرشین تولز 109.000 هزارتومن

خلاصه بودجه کم هست !!!

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fabio montari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این یا
    کد:
    این
    کد:

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این یا
    کد:
    این
    کد:
    سلام
    اون مدلهايي كه گزاشتين دوترابايتي دسكتاپي و يك ترابايتي پرتابل هست كه اساسا براي اهداف مختلف ساخته شده .
    اگر زياد جابه جا ميكنين كه پرتابل رو بخريد در غير اينصورت بهتره كه دسكتاپي رو بخريد كه ارزونتر هم تموم ميشه !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •