تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 221 از 225 اولاول ... 121171211217218219220221222223224225 آخرآخر
نمايش نتايج 2,201 به 2,210 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش وکتورینگ فعال باشه بهتره یا خاموشش کنیم بهتره؟
    اگر پروتکلش با تجهیزات مرکز هماهنگ باشه روشن بودنش خوبه ولی در کل با یک روز تست میشه روشن و خاموشش رو مقایسه کرد

2. این کاربر از smk1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود.. متشکرم و بله درست میفرمایید . من با امکانات این مودم هیچ گونه اشنایی نداشتم و بعدا متوجه شدم این اپشن وجود دارد.
    تو تنظیمات VDSL Profile حالت 8b رو تست کنین چون پاور بالاتری داره شاید شرایط خطتتون رو بهتر کنه و یه مورد دیگه اسپیلیتر همراه مودم (vdsl) رو با اسپیلیتر معمولی جابه جا و مقایسه کنین برای من اسپیلیتر مودم 15 سال پیشم(asus dsl-n13) شرایط خط رو کمی بهتر کرد منظورم پارامتر Line Attenuation هست که کمترش بهتره

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان من برای نصب خط تلفن ثابت ثبت نام کنم. معمولا چقدر راه اندازیش طول میکشه؟

- - - Updated - - -

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

صرفا خط اینترنت ثابت ملاک نیست. اگر از مراکز مخابراتی دور باشی علنا بی‌فایده است و سرعت آنچنانی نصیبت نمی‌شود. بهتر است اول بررسی کنی که سرویس FTTH فیبر نوری ممکن است یا خیر. اگر نبود باز با مخابرات پیگیری کن فاصله مناسب جهت دریافت سرویس با کیفیت هست یا خیر. و گرنه باز هم فقط پولت هدر می‌رود.

6. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

صرفا خط اینترنت ثابت ملاک نیست. اگر از مراکز مخابراتی دور باشی علنا بی‌فایده است و سرعت آنچنانی نصیبت نمی‌شود. بهتر است اول بررسی کنی که سرویس FTTH فیبر نوری ممکن است یا خیر. اگر نبود باز با مخابرات پیگیری کن فاصله مناسب جهت دریافت سرویس با کیفیت هست یا خیر. و گرنه باز هم فقط پولت هدر می‌رود.
    تو موضوع VDSL2
    فاصله از کابین فلزی یا کافو نوری مهمه نه فاصله از مرکز مخابراتی

فاصله از مرکز مخابراتی برای کافو های مسی مهم بود که الان دیگه مهم نیست

8. 3 کاربر از rtmreza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تو تنظیمات VDSL Profile حالت 8b رو تست کنین چون پاور بالاتری داره شاید شرایط خطتتون رو بهتر کنه و یه مورد دیگه اسپیلیتر همراه مودم (vdsl) رو با اسپیلیتر معمولی جابه جا و مقایسه کنین برای من اسپیلیتر مودم 15 سال پیشم(asus dsl-n13) شرایط خط رو کمی بهتر کرد منظورم پارامتر Line Attenuation هست که کمترش بهتره
    رو 8b تست کردم و Line Attenuation بهتر شد و امد رو 13.6 ولی max rate اومد رو 70 مگ و دانستریم چسبید به max rate و SNR برای دان و اپ خیلی امد پایین و امد رو 6 (هر جفتش) . اسپلیتر دیگر رو هم تست کردم که فرقش بسیار ناچیز بود از 15.9 امد رو 15.6 . در کل فکر نکنم پارامتر ها بهتر از این بشه. همین الانشم به شدت راضیم . در طول 24 ساعت شاید 5 دونه CRC رو دانستریم بگیرم و ارورهای اپستریم هم بعد از بشتنش رو 14 مگ به کل متوقف شدن و 24 ساعته 0 هست.
    Last edited by luches; 13-10-2023 at 18:27.

10. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

نه منظورم اینه چقدر کلا طول میکشه خط راه اندازی بشه

- - - Updated - - -

نه منظورم اینه چقدر کلا طول میکشه خط راه اندازی بشه

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان نظرتون چیه الان برای vdsl مخابرات اقدام کنم؟
    w.a.r.p روش کانکت میشه
    بتل نت مشکلی نداره؟
    بهترین مودمی که از نظر برفرمنس و قیمت خوب باشه چیه؟
    ممنون

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان نظرتون چیه الان برای vdsl مخابرات اقدام کنم؟
    w.a.r.p روش کانکت میشه
    بتل نت مشکلی نداره؟
    بهترین مودمی که از نظر برفرمنس و قیمت خوب باشه چیه؟
    ممنون
    والا من تو تهرانپارس شرق vdsl گرفتم کیفیش خوبه. 66 مگ دان و 14 مگ اپ.
    وارپ روش کار میکنه و مشکلی نداره.
    بتل نت هم مشکلی نداره . من زیاد overwatch بازی میکنم و مشکلی نداشتم ولی WOW و .... رو تست نکردم.
    مودم خوش قیمت خوب الان Dlink DSL 224 هست واگر قابلیتهای مخصوص گیم میخوای باید بری بالاتر . یک سرچ بزنی مقاله معرفی مودم vdsl هم برای کاربر معمولی و هم گیمیر زیاد هست.

- - - Updated - - -
    Last edited by luches; 15-11-2023 at 19:40.

14. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان تا حالا براتون بیش اومده. دانلود زیاد بکنید و سرعتتون رو از سرعت اسمی که خریدید هم کمتر کنن و لیمیت بکنن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •