تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با توجه به جدول و بازی های باقی مانده به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2014 برزیل صعود خواهد کر

راي دهنده
180. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

88 48.89%
  • خیر

92 51.11%
صفحه 22 از 269 اولاول ... 121819202122232425263272122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 2683

نام تاپيک: فوتبال ملی ایران | مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

از لحاظ فني يه بازي خيلي خوب بودش از تيم ملي. نيمه ي اول متوسط بوديم اما نيمه ي دوم از لحاظ موقعيت سازي به معناي واقعي فوق العاده بوديم و فكر كنم 8-9 تا موقعيت داشتيم (‌فقط 4-5 تا انصاري فرد خراب كرد ! )

بازيكن هاي خوب بازي هم آندو تيموريان واقعا عالي بود ... خيلي خوب توپ گيري ميكرد و پاس ميداد. حيف كه انصاري فرد قدر ندونست وگرنه نتيجه خيلي فرق ميكرد. حيدري هم خيلي خوب بودش تو حمله.

فقط نبايد محمد رضا خلعتبري رو تعويض ميكرد باز 2 تا دريبل زد 2 تا پاس داد و چند بار حركت كرد و برعكس غلامرضا رضايي اصلا انگار تو بازي نبودش ! دريغ از يه حركت مثبت. كاش رضايي رو به جاي خلعتبري تعويض ميكرد.

پولادي هم چند بار خيلي خوب دفاع كرد ... اگه باهاش كار بشه ميتونه يه دفاع چپ خوب بشه واسه تيم ملي اي كه چندين ساله از اين نقطه داره ضربه ميخوره ( ببينيد ديگه چي بود كه نصرتي ! دفاع چپ بودش تو تيم ملي‌! )

تعويض هايي هم كه انجام شد همگي متوسط بودن و كسي كار خاصي نكرد ... مخصوصا بيرون رفتن خلعتبري با اون بازي فوق العاده ضعيف رضايي كار عجيبي بود. بازي قبل هم من چيز خاصي نديدم ازش.

به نظرم تيموريان در مجموع اين 2 بازي بهترين بازيكن تيم ملي بودش ... 2 تا پاس گل داد و يه گل زد و ...

2. 12 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

تازه آخر بازی کیروش داشت سر فرهاد مجیدی داد میزد
    از لحنش میشد فهمید داشت میگفت:
    فرهاد فرهاد این چه وضعشه.....

فکر میکنم حداقل اگه فرهاد مجیدی جای انصاری فرد تو بازی بود ما بازی رو 3-1 میبردیم

نمیدونم چرا فرهاد مجیدی رو برد سمت چپ و جباری رو آورد جلو سمت حمله!

4. 4 کاربر از clickestan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

چقدر ناراحت کننده بود این مساوی اونم وقتی باید بازی رو میبردیم

قرار دادن انصاریفرد به جای مجیدی اصلا جواب نداد حداقل باید از اول نیمه دوم مجیدی رو میاورد در واقع برد رو فقط به خاطر اعتماد بیش از حد کیروش به انصاریفرد و بازی بد خود انصاریفرد تبدیل به مساوی کردیم
    چقدر بد میزد ضربات آخر رو دقیقا وسط دروازه و توی بدن دروازبان واقعا بد بود اعصاب من یکی رو خورد کرد دیگران رو نمیدونم
    واقعا اگر فرهاد مجیدی بود اون دو سه موقعیت گل رو اینجوری خراب میکرد؟

تعویضهای کیروش هم واقعا بازی رو از دستمون درآورد فقط خستگی کریمی میتونه توجیه کنه تعویضش رو چون بعد از کریمی تیم واقعا افت کرد
    منم موافقم رضایی میتونست تعویض بشه و کلا میتونست حتی بازی هم نکنه من که فعلا چیز خاصی از رضایی نمیبینم

آندو بد نبود اما برای من واقعا عجیبه که چرا این بازیکن اولین چیزی که به نظرش میرسه خطا کردنه روی سه چهار صحنه به راحتی میتونست بره دنبال توپ و خطا نکنه اما خیلی راحت بدون توجه به اینکه چه بازیکنی میتونه مالکیت توپ رو به دست بیاره خطا میکرد واقعا باید فکری به حال خطاهای زیادش بکنه

بازی خوب نیمه دوم رو توفیق اجباری و نتیجه بازی نکردن نکونام میدونم زارع وقتی به جاش اومد بد بازی نکرد در کل قطر هم تیمی نبود که بخواد فضای پشت 18 ایران رو در اختیار بگیره تا عیار زارع مشخص بشه

حیدری تحرک خوبی داره اما واقعا هر موقع توپ بهش رسید بازی بدون جهت تقریبا استپ میشد خیلی با تاخیر بازی میکنه و بیش از حد روی سانتر کردن تمرکز میکنه همه توپا رو که نباید سانتر کرد

شاید بعضی از دوستان فولادی رو خوب دیده باشن اما به نظر من اصلا در حد و اندازه های بازی در تیم ملی ایران نیست و کلا سمت چپ ما رو تبدیل به یکی از نقاط متوسط ایران کرده

رحمتی روی گل خیلی ضعیف عمل کرد و خیلی زود تسلیمم شد باید دو قدم برمیداشت بعد شیرجه میزد نه اینکه از همون جا شیرجه بزنه جاگیریشم خیلی بد بود

در کل کوچینگ کیروش به نظر من چندان جالب نبود و در این بازی با کمی هوشیاری بیشتر سرمربی ایران میتونست به راحتی برنده باشه
    برای نمونه زمانبندی تعویضها اصلا مناسب نبود و موندن انصاریفرد و همزمان به بازی اوردن مجیدی از اون کارای عجیب بود انگار میخواست هر جوری شده از قرار دادن انصاریفرد در ترکیب اصلی دفاع کنه

+

امروز روز متوقف شدن 4 قدرت سنتی آسیا بود(استرالیا فعلا جزء قدرتهای سنتی آسیا محسوب نمیشه)
    کره به زحمت مساوی کرد و کویت واقعا با تحرک و تکنیک خوب بازیکناش میتونست حتی کره رو ببره

ژاپن هم واقعا برای من که بازیشو کامل دیدم عجیبه که چجور با فقط یه سانتر در نیمه دوم بازی رو مساوی کرد
    انگار اصلا ژاپن توی میدون نبود ازبکستان سه تک به تک کاملا شسته رفته رو از دست داد هر بار ازبکستان حمله کرد دفاع ژاپن وا داد کلا روز خیلی سختی برای ژاپن بود و کاملا از گرفتن یک امتیاز راضی بودن

عربستان هم که کلا بویی هم از تیم چند سال پیشش نبرده استرالیا واقعا نیمه دوم با عربستانیها خرس وسط بازی میکرد اینو جدی میگم اصلا به شکل واضحی زور عربستان به استرالیا نمیرسید فکر میکنم استرالیا اگر بازی رو جدی میگرفت میتونست گلهای بیشتری هم بزنه
    باخت عربستان برای من به هر تیمی باشه باعث خوشنودیه کلا عربستان حتی اگر به تیمهای عربی هم ببازه من خوشحال میشم
    شاید شاید باید خودمون رو برای حذف زودهنگام عربستان آماده کنیم و به زودی بپریم هوا و ماتحت های مبارکمون رو به هم بزنیم حسینم عکسامونو بزاره توی امضاش

اما اوضاع ایران با سه تیم دیگه واقعا متفاوت بود و هر چند مثل اون سه تیم متوقف شد اما واقعا بازی برده رو خیلی راحت مساوی کردیم قطر کلا نیمه دوم یک موقعیت گل داشت خیلی هم خوشحال بودن به خاطر این یه امتیاز
    Last edited by گرافيكار; 07-09-2011 at 14:09.

6. 10 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ramin khuzestan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

آخه انصاری فرد هم شد بازیکن ؟ بازیکنی که با به به و چه چه جواد خیابانی توی گزارش هاش اسمی واسه خودش دست و پا کرد و باید گذاشت نوک حمله ی تیم ملی ؟ اصلا روی چه حسابی با علی دایی بدبخت مقایسش میکنن ؟
    آخر فصل هم یه تومار دستش میگیره که کدوم تیمهای اروپایی میخواستنش بعد مونده سایپا حیف پیراهن تیم ملی که البته واسه این بچه خیییییییلی گشاده
    اگه جلوی توپ سید جلال نبود اون توپ گل میشد . حتی اگه اینو به فرض بدبیاری قلمداد کنیم از توی 6 قدم توپ رو زدن توی دست دروازبان از عهده ی آرش برهانی هم خارجه بخدا

8. 10 کاربر از Ramin khuzestan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kkkaktoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1- نمیدونم چه اصراریه که انصاری فر تو بازی باشه . چند تا بازیه که نه تنها گلی نزده بلکه کلی هم موقعیت خراب کرده . همیشه موقعیت های بالای 80 % رو به راحتی اب خوردن خراب میکنه . به قول فردوسی پور میگه گل نکردن این توپ ها سخت تر از گل کردنشونه . از اول باید بجاش فرهاد مجیدی بازی میکرد .
    2- امیدوارم نکونام اسیب جدی ندیده باشه . هر چند که از وقتی اومد بیرون بازی روون تر شد تعداد پاس های صحیح رفت بالا و بیشتر رو بازی سوار بودیم . دلیلش هم نمیدونم چرا برای منم عجیبه .
    3- 2 تا نیمه متفاوت داشتیم . نیمه اول واقعا خسته کننده بود . ولی نیمه دوم خیلی خوب شروع کردیم ولی فقط به 1 گل رسیدیم . ولی بعد از گلی که خوردیم هم رو بازی سوار بودیم .
    4- دیشب از سمت راست خوب بودیم . موقعیت هایی که خسرو حیدری و علی کریمی برای هم درست میکردند خیلی خوب بود . همکاری خوبی باهم داشتند . اگه کی روش بتونه همچین زوجی هم تو سمت چپ درست کنه از هر دو طرف خطرناک میشیم .
    5- علی کریمی واقعا یه وزنه ای بود تو بازی . هر بلایی سر دفاع خواست اورد . واقعا دفاع رو بهم ریخته بود . حیف که زود خسته شد و اومد بیرون .
    6- با اینکه بازی مساوی شد ولی از بازی قبلی که 3-0 بردیم بهتر بازی کردیم . ( البته اگه شاهکار های انصاری فر رو در نظر نگیریم )

10. 5 کاربر از kkkaktoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

حیفه پیراهن شماره 10 که میدن به این یارو ...

12. 3 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamsoddin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

حیفه پیراهن شماره 10 که میدن به این یارو ...
    حق خلعتبریه

14. این کاربر از shamsoddin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان نظراتشون رو بیان کردند من هم نظرم رو میگم.
    بحث من رو دو تا بازیکن بنام انصاری فرد و رضایی هست.
    هنوز که هنوزه من فلسفه بازی کردن این دو در تیم ملی مخصوصا انصاری فرد اون هم با شماره 10 رو نمیدونم.
    جالبه این بازیکنان توسط علی دایی به فوتبال معرفی شدند .
    من هنوز از انصاری فرد نکته ای امیدوار کننده ای در تیم ملی در طول این بازی های که انجام داده ندیدم که منو امیدوار برای اینده از جمله جام جهانی کنه .خود رضایی هم به همین ترتیب ولی با چند درجه کمتر.
    متاسفانه مشخص نیست چرا این دو اینقدر روی اسمشان مانور داده میشه.منظور من اصلا بازی دیشب نیست که بخاطر دو تا موقعیت بخوام این نتیجه گیری رو داشته باشم.
    ما بازیکنان خوب دیگری را نیز داریم که اونها اگه بهشون فرصت داده بشه شاید بتونن خودشون رو نشون بدن مخصوصا اون بازیکن فولاد که فکر کنم ارش افشین و یه هم تیمی دیگرش... حالا بحث میلاد میداوودی هم که سر جای خودش باقی هست (البته این بار مصدوم بود).
    اما بریم سر بازی دیشب
    ما دیشب به خاطر یه قانون نانوشته فوتبال برد را با مساوی تعویض کردیم:
    "اگه گل نزنی ،گل میخوری".
    وقتی انصاری فرد اون موقعیت 100 درصد گل رو نمیزنه باید ما اون مدلی گل بخوریم.
    بازی دادن از همون اول انصاری فرد اشتباه بود و اشتباه بزرگتر 90 دقیقه بازی کردن وی بود.
    بیرون رفتن خلعتبری هم به نظر من اشتباه بود .
    فرهاد باید از قبل از دقیقه 60 وارد زمین میشد نه دقیقه 70.شما دیدید در همان دقایقی که فرهاد تو بازی بود چند تا موقعیت ایجاد شد که به خاطر حرکت های پا به توپ فرهاد و حرکت های عرضی زمین و بردن بازی به راست و سپس سانتر بود.
    اما تعویض باید فرهاد باید جای انصاری فرد انجام میشد.به نظرم فرهاد و علی کریمی بودنشان کنار هم خیلی بهتر جواب میده .درسته کریمی خسته بود ولی اگه فرهاد زودتر وارد بازی میشد این دو 20 دقیقه وقت داشتن که خودشون رو نشون بدن.
    ورود جباری هم جز بالا بردن درصد توپ دیگه چیزی واسه ما نداشت متاسفانه جباری بازیکنی هست که بازی رو سرد میکنه ما با سرد بازی کردن اون هم تو یه ربع اخر نمیتونیم به عرب ها گل بزنیم.باید به بازی سرعت بدیم .
    تیموریان باز هم عالی بازی کرد ولی کماکان مشکل باقی است.من تو همون بازی های اولی که واسه استقلال بازی کرد گفتم که خیلی زیاد خطا میکنه اون هم خطاهایی بی مورد.متاسفانه هنوز به اون درک نرسیده که خطا راه خوبی برای دفاع نیست اون هم در مقابل تیمی مث قطر.
    و باز هم نیمه اول معمولی بودیم ولی نیمه دوم خوب و عالی.
    شاید این مورد برای خیلی ها خوشحال کننده باشه ولی من اینو عیب میدونم .
    حریفان اصلی ما در اسیا تیم هایی نیستند که فقط با یه نیمه بشه در مقابلشان نتیجه گرفت .ما اگه میخوایم به پیشرفت خوبی برسیم باید تیمی دو نیمه باشیم نه اینکه فقط نیمه دوم خوب باشیم و نتیجه بگیریم.
    متاسفانه ما براحتی داریم نیمه اول رو از دست میدیم .مطمئنا اگه دیشب نیمه اول رو مث نیمه دوم بازی کرده بودیم خیلی راحت میتونستیم با اختلاف بازی رو ببریم.چون خوب بازی کردن ما و گل زدن باعث میشد قطر بیاد به حمله و فضاهای زیادی رو به ما بده.
    کیروش باید تیم رو از این حالت نجات بده . تیمی موفق هست که قدر هر دو نیمه رو بدونه .اگه بین نیمه اول و دوم 15 دقیقه وقت هست و نیمه دوم رو نیمه مربیان میدونند قبل از نیمه اول هم چند روز وقت هست و مربی باید تفکرات خودشو رو اعمال کنه.
    نکته ای که یادم رفت اینه که بازم کریمی عالی بود و وظایفی رو که بهش گفته بودن خوب اجرا کرد هرچند که به نظر من یه خط جلوتر بازی کردن کریمی خیلی بیشتر به کمک تیم ملی میاد.
    دفاع هم که باز مث همیشه خوب نبود .هر توپی که رو دروازه ما میومد خطرناک بود.معلوم نیست این دفاع کی میخواد درست بشه بیش از 15 ساله که فوتبال نگاه میکنم از همون زمان دفاع ما مسکل داشته تا اکنون .هرچند به نظر میرسه کیروش دفاع رو یه کم داره حرفه ای میکنه ولی مشکل هنوز هست مطمئنا در مقابل تیم های بزرگ این عیب خودشو بیشتر نشون میده.
    اما در کل بازی ما اونهم تو خونه قطر و با اون وضع هوا و دما رضایت بخش بود و نشون داد که در مسیر پیشرفت هست اما این پیشرفت دراز مدت هست و باید وقت داد به تیم ملی .

نکته اخر هم اینکه کیروش یه مربی کاملا حرفه ای هست و خودش بهتر میدونه چیکار کنه ولی این نظر منه و این چیزی هست که منی که تجربه مربی گری ندارم ،میبینم و مطمئنا کیروش برای هر حرکت خود دلایلی خواهد داشت.

16. 8 کاربر از yashgin128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه djnima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    in the CLUB

پيش فرض

احمقنه ترین تعویض ها رو تو این بازی دیدیم
    کریم انصاری فرد هم که خلاصه روی برهانی رو سفید کرد

18. این کاربر از djnima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

ولی خوشم اومد از مدیریت روانی کیروش ...
    واقعاً مشخص بود که این بازی رو (باید) می‌بردیم و اینجاست که بینش مربی مشخص میشه ... اگه یه ذره دقت می‌کردیم، با این همه موقعیتی که تونستیم بسازیم، باید می‌بردیم بازی رو،‌ اما خب خوب نزدیم ضربات آخر رو ...

البته از دوستان انتظار ندارم این قدر سریع علیه انصاری‌فرد موضع بگیرن ! این همون بازیکنیه که تا دیروز یه مهاجم فوق‌العاده حرفه‌ای و تیزبین بود، گل‌هایی که می‌زد همه از هوشیاری و چارچوب‌شناسی‌اش بود ... از دست دادن دو سه موقعیت تو یه بازی که نمی‌تونه ملاکی برای زیر سوال بردن یه مهاجم باشه !
    مگه تورس کم گل نزد ؟! مگه این همه مهاجم تراز اول روز بد ندارن ؟!‌

به آینده‌ی انصاری‌فرد خوشبین باشیم ! این استیل و بازی کم پیدا شده تو فوتبالمون ...

20. 8 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •