تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 27 اولاول ... 12181920212223242526 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 265

نام تاپيک: آموزش برنامه vBulletin با توضيحات کامل

آخر فروم باز mohrd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Ṁashhad

پيش فرض

سلام.
    می خواستم بدونم چجوری باید آندرلاین رو از زیر لینک ها بردارم ؟؟؟

در آغاز فعالیت سعيد0065's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام من اموزش کامل ابدیت ویبالیت از 3.7.2 به 3.7.4 رو می خوام !؟

خیلی جاها بود ولی کامل نبود من چیزی نفهمیدم .همه اینو نوشتن ولی من چیزه زیادی نفهمیدم :
    برای آپگرید به ورژن های جدیدتر اگر نام سایت شما را yoursite.com و فولدری که فایلهای ویبولتین در آن قرار دارد را vb فرض کنیم باید مراحل زیر را انجام دهید:

1- فولدر vb را از روی هاست حذف و یا آن را rename کنید. (البته فولدر images را اگر نیاز دارید نگه دارید)
    2- فولدر upload ویبولتین را کامل آپلود کنید و اسم آن را به اسم قبلی فروم (مثلا vb) تغییر دهید.
    3- فایل install.php را از فولدر install حذف کنید و همچنین config.php را مانند قبل تنظیم کنید.
    4- در نهایت باید از طریق آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپگرید را شروع کنید.
    5- به فلدر install رفته و فایلهای init.php و install.php حذف یا تغیر نام دهید .
    6- بعد از آپگرید در کنترل پنل به قسمت تعمير / استاندارد سازي جدول ها رفته و گزینه بررسي همه را انتخاب و از پایین صفحه روی ادامه کلیک کنید.

اگه میشه بیزحمت برام توضیح کامل بدین مرسی از زحماتتون .{ثواب داره مریض داریم اجرتون با احمدی نژاد }

آخر فروم باز mohsen.rajabi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض

ببخشید اسکریپ پست دهی و ویرایش پست و پاسخ سریع رو میخواستم؟

پروفشنال mummified's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آمل

4

سلام من اموزش کامل ابدیت ویبالیت از 3.7.2 به 3.7.4 رو می خوام !؟

خیلی جاها بود ولی کامل نبود من چیزی نفهمیدم .همه اینو نوشتن ولی من چیزه زیادی نفهمیدم :
    برای آپگرید به ورژن های جدیدتر اگر نام سایت شما را yoursite.com و فولدری که فایلهای ویبولتین در آن قرار دارد را vb فرض کنیم باید مراحل زیر را انجام دهید:

1- فولدر vb را از روی هاست حذف و یا آن را rename کنید. (البته فولدر images را اگر نیاز دارید نگه دارید)
    2- فولدر upload ویبولتین را کامل آپلود کنید و اسم آن را به اسم قبلی فروم (مثلا vb) تغییر دهید.
    3- فایل install.php را از فولدر install حذف کنید و همچنین config.php را مانند قبل تنظیم کنید.
    4- در نهایت باید از طریق آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپگرید را شروع کنید.
    5- به فلدر install رفته و فایلهای init.php و install.php حذف یا تغیر نام دهید .
    6- بعد از آپگرید در کنترل پنل به قسمت تعمير / استاندارد سازي جدول ها رفته و گزینه بررسي همه را انتخاب و از پایین صفحه روی ادامه کلیک کنید.

دوست من این که کامل توضیح داده.
    خوب برات ساده تر میگم:
    شما برای ارتقاء ویبلتینتون باید ویبلتین ورژن جدید رو کاملاً از نو آپلود کنید برای همینم باید توی یه پوشه دیگه اونرو آپلود کنید و چون اکثر کاربرا از اسم forum برای پوشه خودشون استفاده میکنند در صورت موجود بودن این نام، فایل های جدید جایگزین فایل های قدیمی میشن! برای همین به شما میگه فایل قدیمیتو تغییر اسم بده.
    منظورش از قسمت 2 هم اینه:
    وقتی شما نسخه ویبلتین رو میخوای آپلود کنی داخل پوشه ای که از اینتر نت دانلود کردی چند تا پوشه هست که فقط باید محتویات پوشه با نام upload رو بر روی هاست خود آپلود کنی. و بقیه پوشه ها و فایل ها تنها جهت توضیح اومدن.
    بعد از اینکه آپلودتون تمام شد اسم این پوشه رو به اسم فروم قبلیتون که معمولاً کاربرها forum میزارندتغییر بدین (تاکید میکنم به اسم پوشه قبلیتون حالا هرچی که بود به همون نام تغییر بدین) چون داخل دیتا بیس سایتتون به همون نام اومده و اگه اسم پوشه رو به یه اسم دیگه ای غیر از اسم قبلی تغییر بدین انجمنتون بالا نمیاد.
    قسمت 3 که دیگه توضیح انچنانی نمیخواد. ولی اینم بیشتر براتون باز کنم که منظورش از فایل config.php همون فایل config.php موجود در پوشه includes از ویبی ورژن قبلیتونه. چون اطلاعات دیتابیس و نام کاربری دیتابیس و .. داخل اون موجوده برای همین باید بیاریش بذاری داخل این پوشه. اینم بگم که وقتی ویبی جدید نصب کردی فایل config.php ایش به این صورت نوشته config.php.new که باید پاکش کنی.
    خوب تا اینجا که مشکلی نبود؟
    شماره 4 هم که واضحه دیگه توضیح نمیخواد که؟
    فقط باید به جای yoursite.com/vb اسم سایتت و مسیر پوشه جدیدت با نام قبلی رو قرار بدی. مثلاً p30world.com/forum متوجه شدی دیگه؟

شماره 5 هم که واضح بود.
    اما در مورد شماره 6:
    بعد از اینکه سایتت بالا اومد میری توی محیط مدیریت کل و در ستون سمت راست (در صورت نصب فارسی ساز) شما باید بری به این مسیر تعمیرات /
    تعمير و استاندارد سازي جدول ها تا ویبلتین شروع به تعمیر جدول ها کنه و نسخه قبلیتو با نسخه جدید ست کنه.
    در واقع اینو بگم که شما باید ویبلتین نسخه جدید رو کاملاً آپلود کنی و چون اطلاعات سایتت بر روی دیتا بیس قرار گرفته شما تنها با یه تغییر نام کوچک و یه آپگرید ساده کارتو انجام میدی.
    حتماً یادت باشه که پوشه عکس هایی که در ورزن قبلی داشتی در این ورژن باید از اونها استفاده کنی و همینطور فایل هایی که پیوست کرده بودی و ...

موفق باشی دادا!
    یا حق!

5. این کاربر از mummified بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mummified's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

ببخشید اسکریپ پست دهی و ویرایش پست و پاسخ سریع رو میخواستم؟
    پاسخ سریع اسکریپت خاصی نمیخواد و تنها از طریق مدیریت کل و تنطیمات انجمن میتونی فعالش کنی و تنظیماتش رو انجام بدی.

داره خودمونی میشه ParsiKade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام.
    می خواستم بدونم چجوری باید آندرلاین رو از زیر لینک ها بردارم ؟؟؟
    کسی جواب این سوال رو نمی دونه ؟!

داره خودمونی میشه sunray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

کسی جواب این سوال رو نمی دونه ؟!
    توی header بعد از کد زیر که معمولا خط آخره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد زیر رو قرار بدین.
    کد:

9. این کاربر از sunray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه darkdream2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    ببخشید میشه بگید این نرم افزارو از کجا میشه گیر اورد اگه لینکشو بزارید بهتره

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بفرما این اخرین نسخه هست:
    کد:

داره خودمونی میشه aky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    من آموزش ترجمه کردن اسکریپت vb میخوام کسی میتونه به من کمک کنه ؟
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •