تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 1667 اولاول ... 1218192021222324252632721225221022 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 16661

نام تاپيک: حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

پروفشنال ALIBOZORG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام با نصب یه ویندوز جدید مشکل من حل شد. کیفیت عالی

کـاربـر بـاسـابـقـه R e Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام
    اقا ما اين ور آب بازي the matrix path of neo رو دانلود کرديم اما هر کاري مي کنم نمي تونم باري رو بيارم .
    سوال : اين بازي تو ايران اومده هنوز يا نه؟ اگه اومده خواهشا نحوه کرک کردنش رو هم به ما بگيد . من هر چي بلد بودم نتونستم اين بازي رو اجرا کنم هر چي به ذهنم مي رسيد رفتم . مثل : demon tools .anti balxx.sr7stop تو رو خدا بگيد .اعصابم خورد شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مرسي

حـــــرفـه ای OMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ReZa.Duff
    سلام
    اقا ما اين ور آب بازي the matrix path of neo رو دانلود کرديم اما هر کاري مي کنم نمي تونم باري رو بيارم .
    سوال : اين بازي تو ايران اومده هنوز يا نه؟ اگه اومده خواهشا نحوه کرک کردنش رو هم به ما بگيد . من هر چي بلد بودم نتونستم اين بازي رو اجرا کنم هر چي به ذهنم مي رسيد رفتم . مثل : demon tools .anti balxx.sr7stop تو رو خدا بگيد .اعصابم خورد شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مرسي
    با سلام
    اين بازي با نرم افزار anti-blah اجرا ميشه.
    اين نرم افزار را از لينک زير دانلود کنيد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از اکسترک کردن فايل رر يک فايل هست با نام antiblah_EN_on.bat بر روي اين فايل کليک کنيد و بعد بازي را اجرا کنيد.

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط aghmeysam
    مشخصات سیستمم اینه:
    cpu: 1.7
    VGA: radeon 9200
    ram: 512
    دوست عزيز معمولا اين مشکل موقعي به وجود مي آيد که سيستم از نظر سخت افزاري قابليت اجراي بازي را ندارد.
    کارت گرافيک و پردازنده شما براي اجراي اين بازي ضعيف هست.

ولي با اين حال نبايد مشکلي اين چنيني داشته باشد.
    به شما پيشنهاد مي کنم آخرين درايور کارت گرافيک خود را دانلود کرده و درايور کارتتون را آپديت کنيد.

داره خودمونی میشه pcboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

کسی اینجا از محصولات Command & Conquer چیزی بازی نمیکنه مثلا General - ZeroHour - RedAlert یا هر چیز دیگه.
    اگه میشه یه تاپیک بزنید جاش تو انجمن خالیه چون شاید بشه گفت تنها بازی که هر روز آپدیت میشه.

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

من مشکلی ندارم . فقط یک سوال دارم .
    من بازی Fifa 06 رو با کمک برنامه Daemon بدون برنامه های جانبی دیگر مثل Anti-blax اجرا می کنم در صورتی که ظاهرا برنامه دیگری هم می خواد . چرا ؟

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

9

سلام اميد جان
    بيا به داد ما برس !
    من كه ويندوزم رو هم عوض كردم اما بازم مشكلم حل نشد....باز هم وقتي كه PES5 رو اجرا ميكنم و ميرم تو بازي و وقتي كه گلي به ثمر ميرسه بازي هنگ ميكنه و اوووون ارور ويندوز كه Send / Don't Send داره مياد !!!
    وقتي بلافاصله دوباره بازي رو اجرا ميكنم اين بار وقتي Match Start رو مي زنم گير ميكنه
    وقتي كامپيوتر رو ريست مي كنم و دوباره ميرم تو بازي دوباره همون وضعيت پيش مياد كه بعد از گل گير ميكنه !!!
    موندم چه كار كنم
    چند بار بازي رو پاك كردم و دوباره ريختم امروز هم ويندوزم رو عوض كردم اما هنوز هم اين مشكل رو دارم
    اصلا هيچي به ذهنم نميرسه
    اميد جان يه كمكي به ما برسون
    نكته جالب اينجاست كه من قبلا بازي رو بدون هيچ مشكلي اجرا ميكردم
    اما اينكه الان چه مشكلي پيش اووومده كه حتي با تعويض ويندوز درست نشده رو نمي دونم
    Last edited by Amin101; 22-11-2005 at 22:20.

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

6

نقل قول نوشته شده توسط amirpers
    من مشکلی ندارم . فقط یک سوال دارم .
    من بازی Fifa 06 رو با کمک برنامه Daemon بدون برنامه های جانبی دیگر مثل Anti-blax اجرا می کنم در صورتی که ظاهرا برنامه دیگری هم می خواد . چرا ؟
    امیر جان این بستگی به ایمیج گرفتن از dvd اصلی بازی هست.
    احتمالا جوری ایمیج گرفتن که دیگر احتیاجی به anti-blaxx نیست.

=============================
    نقل قول نوشته شده توسط Amin101
    سلام اميد جان
    بيا به داد ما برس !
    من كه ويندوزم رو هم عوض كردم اما بازم مشكلم حل نشد....باز هم وقتي كه PES5 رو اجرا ميكنم و ميرم تو بازي و وقتي كه گلي به ثمر ميرسه بازي هنگ ميكنه و اوووون ارور ويندوز كه Send / Don't Send داره مياد !!!
    وقتي بلافاصله دوباره بازي رو اجرا ميكنم اين بار وقتي Match Start رو مي زنم گير ميكنه
    وقتي كامپيوتر رو ريست مي كنم و دوباره ميرم تو بازي دوباره همون وضعيت پيش مياد كه بعد از گل گير ميكنه !!!
    موندم چه كار كنم
    چند بار بازي رو پاك كردم و دوباره ريختم امروز هم ويندوزم رو عوض كردم اما هنوز هم اين مشكل رو دارم
    اصلا هيچي به ذهنم نميرسه
    اميد جان يه كمكي به ما برسون
    نكته جالب اينجاست كه من قبلا بازي رو بدون هيچ مشكلي اجرا ميكردم
    اما اينكه الان چه مشكلي پيش اووومده كه حتي با تعويض ويندوز درست نشده رو نمي دونم
    داش امین بابا تو که خودت استاد ما هستی

با بازیهای دیگه مشکلی به این حالت نداری؟؟

این کرک بازی رو هم بگیر یه تست بکن شاید مشکل حل بشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض با سلام

از اينكه در اين سايت عضو شدم خوشحالم
    دوستان مشكلي در بازي Age of Empires III داشتم كه حسابي حالم رو گرفته در هنگام بازي حدودا بعد از 20 دقيقه صداي بازي قطع ميشود به سايت باز ي مراجعه كردم كه مايكرو سافت يك پچ داده بود ان را دانلود كردم ولي زماني كه ميخواهم ان پچ را اجرا كنم پيغام ميدهد كه (فايلهاي قبلي موجود نميباشد) و پچ ريخته نميشود در سايتش نوشته بود كه پچ فقط بروي بازي ارجينال ريخته ميشود حالا من با مشكل صدا چه كنم؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ps2005
    از اينكه در اين سايت عضو شدم خوشحالم
    دوستان مشكلي در بازي Age of Empires III داشتم كه حسابي حالم رو گرفته در هنگام بازي حدودا بعد از 20 دقيقه صداي بازي قطع ميشود به سايت باز ي مراجعه كردم كه مايكرو سافت يك پچ داده بود ان را دانلود كردم ولي زماني كه ميخواهم ان پچ را اجرا كنم پيغام ميدهد كه (فايلهاي قبلي موجود نميباشد) و پچ ريخته نميشود در سايتش نوشته بود كه پچ فقط بروي بازي ارجينال ريخته ميشود حالا من با مشكل صدا چه كنم؟؟؟
    دوست عزيز بعضي بازيها موقعي که شما مي خواهيد پچ نصب کنيد فايلهاي بازي را چک ميکند و اگر که با فايلهاي تعريف شده يکي نباشد ارور مي دهد.

شما يک بار ديگر بازي را نصب کنيد و کرک بازي را کپي نکنيد چون با کپي کردن کرک حجم فايل اجرايي بازي تغيير پيدا مي کند و باعث ميشود که پچ نصب نشود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •