تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 378 اولاول ... 121819202122232425263272122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 3780

نام تاپيک: Grand Theft Auto V

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

تاریخچه ی سری بازیهای GTA به روایت متن

همه ی ما شرکت ROCKSTAR را میشناسیم چون بازی های مشهور و به یادماندنی را به بازار ها روانه کرده است که اغلب یا بیشتری هاشون موفق بودند
    در تگاهی قبلی به مکس پین اشاره کردم ولی امروز میخواهم به بازی GTA نگاهی داشته باشیم تا ببینیم در کارنامه ی خود چه چیز های دارد
    .................................................. ................................
    GTA به یاد ماندنی ترین بازی open word
    هر نسخه از نسخه ی قبلی بهتر و ........
    .................................................. ...............................

عنوان ها و تاریخ بازی Grand Theft Auto
    تا به امروز نسخه های زیادی را از بازی Grand Theft Auto دیدم که فکر کنم حدودا 11 عنوان باشد چه اصلی چه فرعی.نسخه ی اصلی بازی از سال

1997 اغاز شد که یک تحولی در بازی های رایانه ای ایجاد کرد.

اسم اولین عنوان gta به نام Grand Theft Auto بود که برای دو پلیمر pc و ps1 عرضه شد همان طور که بازیکنان قدیمی یادشون هست بازی به صورت

استراتژِک بود و خوب در ان زمان اینجور بازی ها خیلی طرفدار داشت.بازی در سه شهر زیبای Liberty City . San Andreas . Vice City به رویداد در امد.

نسخه ی دوم بازی نامش Grand Theft Auto II هست که فکر کنم دو سال بعد از نسخه ی اولیه به عرضه در امد.از همان جایی که مشخص بود بازی

دارای تحولی شده بود شهر ها بزرگ تر شده بودند ولی هنوز همان گرافیک و گیم پلی رو داشت با کمی تغییر.که از نام بازی مشخص است ادامه ی

داستان قبلی هست پس گیمر ها مجبور به بازی کردن بودند که اتفاقا خیلی هم حال میکردند چون میگم خیلی بازی جذابی بود نسخه ی 1 و 2 بازی

gta .

نسخه ی سوم بازی در سال 2001 ساخته شد (انگاری از عدد 2 خوششون میاد)که کلا gta تغییر کرد از حالت استراتژیک در امد و به یک بازی
    open word تبدیل شد(البته در نسخه ی 1 و 2 هم بازی open word بود ولی زیاد نمیشد به چشم یک بازی open wrod نگاه کرد)بله درست است
    بازی سوم شخص شده بود و هم گرافیک هم گیم پلی هم موسیقی هم و..... تغییر کرده بود به طوری مه اصلا نمیتونستی این سری را با نسخه ی قبل
    مقایسه کنی داستان بازی زیبا شد طراحی بازی عالی شد و...... بازی در شهر نیو یورک انجام میشد.اولین نسخه از gta بود که بازی دمو داشت.
    نسخه ی بعدی نسخه ای فرعی است به نام GTA: Vice City که من واقعا با این بازی خاطره دارم و یک سال بعد از نسخه ی سوم عرضه شد.
    گرافیک بازی بهبود یافته بود و نکته ی قابل توجه این است که شما میتوانستید کشتی . قایق.هلی کوپتر سوار شدید که این خودش یک تحولی است
    در بازی های رایانه ای گرافیک بازی هم یادمه 32 بود .
    نسخه ی پنجم هم باز نسخه ی فرعی بود به نام GTA: SanAndreas که واقعا از همه ی نسخه های gta جذاب تر بود که برای پلیمر های pc , ps2

عرضه شده بود و دو سال بعد یعنی در سال 2004 بازی عرضه جهانی شد.از نام این بازی هم که مشخص است بازی در شهر SanAndreas اتفاق
    می افتد.این بازی از لحاظ گرافیک بهتر شده بود (نسخه ی بعد بهتر از نسخه ی قبل)حتی شما در بازی میتوانید بروید و موهایتان را اصلاح کنید
    و بدنتان را خالکوبی کنید و......

بعد در سال 2006 چند عنوان عرضه شد برای کنسول های دستی که انها هم میتوان گفت تقلیدی از همین چند مجموعه و مخلوطی از نسخه ی 4 به
    پایین که در حد و اندازه ی خودشان موفق بودند.
    یکی از نسخه های فرعی هم به نام Grand Theft Auto: Chinatown Wars هست که فقط برای PSP عرضه شده است که میتوان گفت خیلی
    موفق بوده و به دلیل درگیری هایی که دارم هنوز این نسخه از GTA رو بازی نکردم ولی زیاد از این نسخه تعریف شنیدم.
    باز رسیدیم به نسخه های اصلی یعنی نسخه ی چهارم به نام gta:iv که واقعا یک شاهکار عظیمی از شرکت Rockstar بود که همه را سر جای خود
    میخکوب کرد این نسخه میتوان گفت راحت GTA: SanAndreas در جیبش میکند همه چیز بازی تغییر کرد حتی استیل راه رفتن کاراکتر . گرافیک که کولاک
    کرده به طوری که ذره های هوا هم در بازی نمایش داده میشد البته اغلب بازی های open word باگ های زیادی دارد که در این نسخه کمتر باگ میدیدیم
    .نکته ی قابل توجه این بود که شما موبایل داشتید و درست است بازی در زمان حال اتفاق می افتاد و میتوان به مراحل پایان ناپذیر اشاره کرد که بازی دارای
    مراحل زیادی بود و...... که خیلی چیز ها به این بازی اضافه شد که اگه بخوام بگم حدودا 10 خط طول داره.این نسخه از حدودا 900 میلیون دلار فروش داشت
    که میتوان گفت فوق العاده است.
    نسخه ی بعدی هم نسخه ی فرعی ای هست که متعلق به داستان gta:iv هست به نام GTA IV:GTA Liberty City که میگن پر فروش ترین GTA در حال
    حاضر هست که این نسخه زندگی شخصیت های دیگر GTA IV رو بیان میکنند ولی نمیتواند جای GTA IV را در دل ها پر کند.

تاریخچه ی سری بازیهای GTA به روایت تصویر

GTA I
    سال تولید 1997
    متا : 68
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GTA II
    سال تولید 1999
    متا : 70
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GTA III
    سال تولید 2001
    بیشترین متا : 97
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GTA : Vice City
    سال تولید 2002
    بیشترین متا : 95
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GTA : San Andreas
    سالت تولید 2004
    بیشترین متا : 95

GTA : Liberty Chity Stories
    سال تولید 2005
    متا : 78
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GTA : Vice City Stories
    سال تولید 2006
    متا : 75

GTA IV
    سال تولید 2008
    متا : 98

GTA : Chinatown Wars
    سال تولید 2009
    بیشترین متا : 92

GTA IV : The Lost And Damned
    سال تولید 2010
    بیشترین متا : 93

GTA IV : The Ballad Of Gay Tony
    سال تولید 2010
    بیشترین متا : 90

البته این 2 مورد آخر همون Liberty city خودمونه که جدا جدا مورد بررسی قرار گرفته

Last edited by MohammadT15; 05-12-2012 at 01:24.

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

برو بچ دور هم جم شدن منتظرن تا نوبتشون بشه با GTA ، PS3 بزنن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 72418255142257785458.jpg  

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

یه سوال، من 2008 GTA IV رو بازی نکردم، آیا محیط بازیش همون محیط 2010 GTA IV: Liberty City هست و فقط داستانش فرق میکنه یا کلا تفاوت داره با این نسخه آخر ؟
    ................
    از نسخه پی سی GTA V خبری نشده؟ آیا سابقه این بوده که نسخه پی سی منتشر نشه برای این بازی ؟

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یه سوال، من 2008 GTA IV رو بازی نکردم، آیا محیط بازیش همون محیط 2010 GTA IV: Liberty City هست و فقط داستانش فرق میکنه یا کلا تفاوت داره با این نسخه آخر ؟
    ................
    از نسخه پی سی GTA V خبری نشده؟ آیا سابقه این بوده که نسخه پی سی منتشر نشه برای این بازی ؟
    خیر شبیه GTA IV نیست و بیشتر شبیه san andreas است و قابلیت های اون بازی که در شماره قبلی حذف شده بود دوباره به بازی برگشته البته محیط بازی خیلی گسترده تر از تمام جی تی ای های قبلیه و به گفته راک استار بزرگترین بازی اپن وردش هست.

طبق معمول فعلا از نسخه pc خبری نیست ولی به احتمال زیاد مثل شماره قبلی با چند ماه تاخیر منتشر می شه. تمام نسخه های اصلی بازی روی pc منتشر شده. هر چی باشه GTA رو PC جی تی ای کرد دیگه.

5. 2 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

................
    بله همون محیط و گرافیک GTA IV هست و فقط داستانش فرق میکنه.

7. 3 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

خوب بچه ها 5 تا عکس میذارم که مطمئنا همه دیدید اما این عکسا از یه لحاظ هایی فرق داره

اینا مخصوص Wallpaper هست و کیفیت و رزولشن فوق العاده بی نظری داره

من که با این کیفیت ندیده بودم این عکسا رو تا به حال شما هم ببینید بد نیست :

1

سایز عکس : 8640 در 5400 پیکسل !!

حجم عکس : 6.65 مگابایت !!!

2

سایز عکس : 7335 در 5472 پیکسل !

حجم عکس : 5.64 مگابایت !

3

سایز عکس : 8640 در 5400 پیکسل!

حجم عکس : 4.60 مگابایت

4

سایز عکس : 6740 در 4200 پیکسل

حجم عکس : 1.85 مگابایت

5

سایز عکس : 5120 در 2048 پیکسل

حجم عکس : 1.32 مگابایت

9. 7 کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اولین بار 7-8 سال سن داشتم که GTA Vice City رو بازی کردم، هنوز لذتی که در اون روزها داشت و خاطراتش با من هست...
    منتظرم که نشخه PC این بازی عرضه بشه، تصمیم دارم که اصلشو بخرم.
    ما که توی ایران هستیم میتونیم پیش خرید کنیم؟ شنیدم به کسایی که پیش خرید کنن یه اشنتیون جالب هم میدن.

11. این کاربر از grand theft auto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

خوب بچه ها 5 تا عکس میذارم که مطمئنا همه دیدید اما این عکسا از یه لحاظ هایی فرق داره

اینا مخصوص Wallpaper هست و کیفیت و رزولشن فوق العاده بی نظری داره

من که با این کیفیت ندیده بودم این عکسا رو تا به حال شما هم ببینید بد نیست :

1

سایز عکس : 8640 در 5400 پیکسل !!

حجم عکس : 6.65 مگابایت !!!

2

سایز عکس : 7335 در 5472 پیکسل !

حجم عکس : 5.64 مگابایت !

3

سایز عکس : 8640 در 5400 پیکسل!

حجم عکس : 4.60 مگابایت

4

سایز عکس : 6740 در 4200 پیکسل

حجم عکس : 1.85 مگابایت

5

سایز عکس : 5120 در 2048 پیکسل

حجم عکس : 1.32 مگابایت

دوست من لینک خود عکسهارو هم بذار

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

دوست من لینک خود عکسهارو هم بذار
    روش کلیک کنی سایز اصلی عکس باز میشه دیگه

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

روش کلیک کنی سایز اصلی عکس باز میشه دیگه
    شرمنده.اشکال از روش باز کردن من بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •