تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون درباره آنتی ویروس ایرانی "شید" چیه؟

راي دهنده
237. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالیه

20 8.44%
  • خوبه

24 10.13%
  • میتونه بهتر باشه

26 10.97%
  • قابل اعتماد نیست

167 70.46%
صفحه 22 از 29 اولاول ... 12181920212223242526 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 286

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس شید (Sheed)

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سپاس از توضيح شما

توهين؟

وقتي به يه دزد بگيد دزده، توهينه؟

نميدونم شايد اينا عادي باشه براتون

به نظر من وقتي قدرت دست افراد نالايق بيفته وضعيت خوبي ايجاد نميشه. نمونش همينه كه ميبينيم

به قول دوستمون توهين كجاست؟ شما مرز واقعيت با توهين را مي شناسيد؟

البته توي جايي كه ما بزرگ شديم به اينا ميگن توهين:

ما اينو يه فحش مي دونيم و ميشه گفت منظور شما از "غلطي" همون واژه مورد نظر بوده!
    فكر مي كنم خيلي شرايط زندگيمون متفاوته

پيروز باشيد.

اول اينكه توهين حتما نبايد فحش خواهر و مادر باشه و موارد مشابه !!! همون كه ميگيد همه ايراني ها دزد هستن بزرگترين توهين هست
    مسخره كردن كه ديگه بدتر ، اونم در يه محيط مجازي و علمي كه بايد پاسخ علمي داد و نه ...

دوم هم اون جمله اي كه از من نقل قول گرفتيد در حقيقت جمله من نيست و براي اون كاربري هست كه من از لحن نادرست شون ايراد گرفتم

ادامه دادن اين مورد هم ديگه محلي نداره
    پستهاي اضافه پاك ميشن

2. 6 کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

5
    -اگه در خارج از ایران غیر قابل استفاده و غیر قانونی هست چطوری اونو برای تست به شرکتهای تست انتی ویروس دادن؟؟؟؟
    متاسفانه متوجه منظور سازندگان شید نشده اید! چون آنها شید را برای تست به av comparative نفرستاده اند بلکه تقاضایی فرستادند که در آن خواسته شده قدرت شناسایی آویرا و نود را در کنار هم گزارش کند و آن سایت هم این کار را انجام داده و نتیجه را ایمیل کرده است و هیچ اسمی از شید برده نشده چون آن زمان اصلا شید(ترکیب آویرا و نود) وجود خارجی نداشته است. متوجه شدید؟؟

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

[COLOR=#ff0000]5
    متاسفانه متوجه منظور سازندگان شید نشده اید! چون آنها شید را برای تست به av comparative نفرستاده اند بلکه تقاضایی فرستادند که در آن خواسته شده قدرت شناسایی آویرا و نود را در کنار هم گزارش کند و آن سایت هم این کار را انجام داده و نتیجه را ایمیل کرده است و هیچ اسمی از شید برده نشده چون آن زمان اصلا شید(ترکیب آویرا و نود) وجود خارجی نداشته است. متوجه شدید؟؟
    درود دوست خوبم
    الان رو نمیدونم اما پارسال که من دیسک شید رو دیدم همراهش یه بروشور بود که به نقل از اون موسسه تست کننده تمام نتایج با گراف بندی رو از شید گذاشته بود که از تمام انتی ویروسهای روز دنیا حتی خود اویرا و نود یه سر و گردن بالاتر بود.من از روی بروشور دیدم و گفتم دوست عزیز.اگه تست تکی از نود و اویرا بوده اولا لزومی نداشته چون نتایج اون انتی ویروسها کاملا به روز و با آخرین نتایج مشخصه.دوما اگه تست تکی اونا بوده چجوریه که از خود اون انتی ویروسها یعنی نود واویرا کلا بالاتر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

درود دوست خوبم
    الان رو نمیدونم اما پارسال که من دیسک شید رو دیدم همراهش یه بروشور بود که به نقل از اون موسسه تست کننده تمام نتایج با گراف بندی رو از شید گذاشته بود که از تمام انتی ویروسهای روز دنیا حتی خود اویرا و نود یه سر و گردن بالاتر بود.من از روی بروشور دیدم و گفتم دوست عزیز.اگه تست تکی از نود و اویرا بوده اولا لزومی نداشته چون نتایج اون انتی ویروسها کاملا به روز و با آخرین نتایج مشخصه.دوما اگه تست تکی اونا بوده چجوریه که از خود اون انتی ویروسها یعنی نود واویرا کلا بالاتر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله در تستی به درخواست سازنده نتایج شناسایی نود+آویرا در آن سال و آن زمان بالاتر از دیگر محصولات بوده و درخواست سازنده شید تنها نتیجه مجموع 2 موتور در مقایسه با دیگر آنتی ویروس هایی که معمولا av comparative بررسی می کند بوده و نامی از شید برده نشده و سازنده سمنانی شید نام مجموع آویرا و نود را شید گذاشته و در جدول ها قرار داده چون شید مجموع این 2 موتور + ابتکاراتی برای سرعت بخشیدن به سیستمی با این دو موتور بوده .
    سند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رمز فایل هم sheed است.
    توسط بخش Product Combination Comparative تست شده. و در تست ها هم مشخص است که نامی از شید نیست اما eset+avira تست شده.

بخشی از مطلب سایت سازنده:

چگونگی انجام تستها:
    ما در اواخر سال 2009 با شرکت AV-Comparatives تماس گرفته و از آنها درخواست کردیم تعدادی از موتورهایی که امکان استفاده آنها به صورت‌های مختلف در ضد ویروس شید وجود داشت (شامل BitDefender, Eset NOD32 و Avira) را به طرق مختلف در کنار هم قرار داده و آنها را تست نمایند. از بین آنها ما ترکیب دو موتور Eset NOD32 و Avira را بعلت درصد بالاتر و اشغال حافظه کمتر انتخاب کردیم.
    Last edited by kamran333; 18-11-2012 at 14:55.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

بله در تستی به درخواست سازنده نتایج شناسایی نود+آویرا در آن سال و آن زمان بالاتر از دیگر محصولات بوده و درخواست سازنده شید تنها نتیجه مجموع 2 موتور در مقایسه با دیگر آنتی ویروس هایی که معمولا av comparative بررسی می کند بوده و نامی از شید برده نشده و سازنده سمنانی شید نام مجموع آویرا و نود را شید گذاشته و در جدول ها قرار داده چون شید مجموع این 2 موتور + ابتکاراتی برای سرعت بخشیدن به سیستمی با این دو موتور بوده .
    سند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رمز فایل هم sheed است.
    توسط بخش Product Combination Comparative تست شده. و در تست ها هم مشخص است که نامی از شید نیست اما eset+avira تست شده.

بخشی از مطلب سایت سازنده:

چگونگی انجام تستها:
    ما در اواخر سال 2009 با شرکت AV-Comparatives تماس گرفته و از آنها درخواست کردیم تعدادی از موتورهایی که امکان استفاده آنها به صورت‌های مختلف در ضد ویروس شید وجود داشت (شامل BitDefender, Eset NOD32 و Avira) را به طرق مختلف در کنار هم قرار داده و آنها را تست نمایند. از بین آنها ما ترکیب دو موتور Eset NOD32 و Avira را بعلت درصد بالاتر و اشغال حافظه کمتر انتخاب کردیم.
    در بودن این دو موتور و در قدرتشون در شید که بنده شکی ندارم همینطور دیگران.اتفاقا بحث ما سر همینه .من میگم چرا غیرقانونی از اونا داره استفاده میکنه؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

آقا شما با این روضه خونی بالای منبر اشک ما رو درآوردی !!
    ولی این موضوع ها ربطی به این انجمن نداره ما هم از دست این کشورها به خاطر این کارهاشون خیلی شکایت داریم ولی نه در این تاپیک و انجمن
    فعالیت های ممنوعه :

10- از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد كه در اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.

8. 5 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه d_oxid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

شما کشتین خودتونو....تعصب لعنتی این انجمنو رها نمیکنه...دزد دزد میکنی چرا؟؟؟
    شک داری بالای 95 درصد نرم افزارای استفاده شده تو ایران بدون لایسنس قانونیه؟؟خود شما ها که از لفظ دزد استفاده میکنید سیستم عاملهاتون کرکیه یا اصلی؟؟؟(تصحیح شد)!!! lol نگید...یکی یه زحمتی کشیده با 10 هزار تومن برا یکسال کار راه میندازه.من خودم استفاده کردم بدک نبوده...ولی الان رو سیستمم چیز دیگه دارم..یه حرفی بزنید آدم 10 صفحه که میخونه یه مطلبی یاد بگیره...نه همش دعوا باشه
    Last edited by d_oxid; 25-11-2012 at 17:47.

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

شما کشتین خودتونو....تعصب لعنتی این انجمنو رها نمیکنه...دزد دزد میکنی چرا؟؟؟
    شک داری بالای 95 درصد نرم افزارای استفاده شده تو ایران بدون لایسنس قانونیه؟؟خود شما ها که دزد دزد میکنید سیستم عاملهاتون کرکیه یا اصلی؟؟؟پس چرت نگید...یارو یه زحمتی کشیده با 10 هزار تومن برا یکسال کار راه میندازه.من خودم استفاده کردم بدک نبوده...ولی الان رو سیستمم چیز دیگه دارم..یه حرفی بزنید آدم 10 صفحه که میخونه یه مطلبی یاد بگیره...نه همش دعوا باشه
    دوست عزیز. جدا از اون دزدی. که اصلا کلا به کنار .

انتی ویروسی هست که فقط دیتابیس هست یعنی هیچ چیز دیگه ایی نداره.حتی هوش مصنوعی.یا رفتار شناسی باز فایرووال و سیستم ابر و اینا به کنار

قیمت 10 هزارتمان هم به کنار

چند نفر نصب کردن سیستمشون از هم پاشید به کنار

خو چکاریه ادم میره انتی ویروس رایگان اوست یا اویرا استفاده میکنه که هم رایگانه هم تمام چیز های که شید نداره رو دارن هم قانونیه و اگه گول دو موتره بودنش رو خوردید بازم اشگالی نداره اویرا رایگان + پاندا کلود نصب کن این شد دوموتره

بعد انجمن جای این بی احترامی ها نیست.

11. 4 کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه d_oxid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

بی احترامی اینکه 20 صفحه بخونی ....همش دعوا باشه...پس اسمشو بذارید کل کل...چرت رو با حرف اضافی جایگزین کنید..انجمن تخصصی این کل کل های بچه گانه رو نداره...در ضمن من به هیچ عنوان جانب داری از این نرم افزار نکردم حرفم چیز دیگس
    Last edited by d_oxid; 25-11-2012 at 17:46.

13. این کاربر از d_oxid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

بی احترامی اینکه 20 صفحه بخونی ....همش دعوا باشه...پس اسمشو بذارید کل کل...چرت رو با حرف اضافی جایگزین کنید..انجمن تخصصی این کل کل های بچه گانه رو نداره...در ضمن من به هیچ عنوان جانب داری از این نرم افزار نکردم حرفم چیز دیگس
    شمام که داری کل کل میکنی.ما از نرم افزار دزدی استفاده کنیم مثل ویندوز فرق داره که ازین راه درآمد کسب کنیم.من شخصا جز ویندوز 95 درصد نرم افزارهایی که استفاده میکنم رایگان یا متن بازه --ما از ویندوز درامدی نداریم که ما رو با کس دیگه و محصول رو با ویندوز مقایسه میکنید!!!!!!
    Last edited by aylar6888; 26-11-2012 at 00:19.

15. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •