تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2189 از 2600 اولاول ... 11891689208921392179218521862187218821892190219121922193219922392289 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,881 به 21,890 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه karbar200's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

شاید مثلا ۲۰ گیگ بین الملل مصرف کرده باشید و براتون ۴ برابر کم کرده به عنوان مثال.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

این چیزی که گفتید جایی هست که نوشته باشهیا کسی تجربه کرده باشه که 4 برابر حساب می کنند بین الملل رو ؟

الان با این که حجمت صفره می تونی دانلود کنی و سرعت دانلودت چنده؟
    Last edited by karbar200; 27-12-2018 at 21:10.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

این چیزی که گفتید جایی هست که نوشته باشهیا کسی تجربه کرده باشه که 4 برابر حساب می کنند بین الملل رو ؟
    تو همون جدولی که مشخصات سرویس های غزال رو نوشته.
    مثلا من و شما هردومون سرویس که گرفتیم یکسان هست.
    فقط شما پیش پرداختی و من پس پرداخت.
    ما هر ماه ۱۷۵ گیگ بین الملل یا ۷۰۰ گیگ داخلی میتونیم مصرف کنیم.
    ۱۷۵*۴=۷۰۰
    حالا اینا تو اون دایره آبی بخش پایین مینیویسن ۷۰۰ گیگ.
    شما میرید یک فایل با حجم یک گیگ از سایت هایی که مخابرات از نظر خودش خارجی محسوب میشه یا آی پی اون خارجی محسوب میکنند (از این اصطلاح هایی که خودشون میگن) دانلود میکنید.
    ۱*۴=۴
    اینا طبق گفته خودشون میان ۴ گیگ از اون ۷۰۰ گیگ شما کم میکنند.
    ۷۰۰-۴=۶۹۶
    حجم باقیمانده دارید.
    حالا میرید از سایت آپارات یک ویدیو با حجم یک گیگ دانلود میکنید(خودشون میگن آپارات داخلی حساب میشه که امیدوارم واقعا همینکارو کنند)
    اینجا همون یک گیگ رو براتون درنظر میگیرند
    حالا شما باید ۶۹۵ گیگ ترافیک باقیمانده داشته باشید.
    تو اون دایره آبی بالا ۶۹۵ و پایین ۷۰۰ گیگ.
    ۶۹۶-۱=۶۹۵
    شما چندتا پست بالاتر دوستمون چندتا عکس از پنل خودش گذاشت که گفتند از بوشهر هستند و این سامانه رو دارند
    و برای ایشون بدون مشکلاتی هست که ما باهاش درگیر هستیم
    رو توجه کنید.
    ببینید برای روز ۱ دی یک ردیف حجم مصرفی بین الملب هم داره.
    ستون های مربوطه رو بادقت ببینید .
    اونجاهم حجم مصرفی بین الملل رو براشون *۴ کردند.
    البته این موارد بحث های زیادی داره.
    قبلا شما ۷۰۰ گیگ داخلی و ۱۷۵ گیگ بین الملل اگه داشتید.
    هر چقدر از سایت های خارجی هم دانلود میکردین براتون *۴ حساب نمیشد و میتونستید ۷۰۰ گیگ بین الملل استفاده کنید.
    که خیلی از کاربران از این مشکل مخابرات در عدم توانایی تفکفک ترافیک ها کلی خوشحال بودن و حسابی حال میکردند.
    اما گویا تونستند این ایراد رو حل کنند.
    ولی همین دوستمون در همین پست آخرشون گفتند یک بازی داشتند دانلود میکردن و براشون ۴ برابر حساب نکردن.
    خلاصه این مورد هم شاید هنوز باگ ها و ایراداتی داشته باشه.
    من پیشنهاد میکنم شما اگه فکر میکنید ۸۰ گیگ حجم مصرف نکردین از الان پیگیری کنید که دیگه ادامه دار نباشه.
    ولی روند حساب کردن حجم من فکر میکنم با همون روش هست که توضیح دادم.
    باز سایر دوستانی که تجربه و اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنند.
    بله مشکلی ندارم تو دانلود کردن.
    همون ۱۸ مگ برای من بسته شده که اگه قطع و وصلی رخ بده نهایت میاد رو ۱۵ و ۱۶ مگ سرعت دانلود و باز اگه مودم رو خاموش و روشن کنم میاد رو ۱۸ مگ.
    البته این صفر از ۲۳ آذر که این سایت جدید اومد همیشه همین بود و ماشالا ۱۴ روز هست صفر هست. خیلی قوی هست.
    خلاصه من هیچ اطلاعاتی از ترافیک مصرفی و حجم باقیمانده از طریق این سایت در اختیارم قرار نمیگیره.
    تقریبا بود و نبودش برای من با این وضعیت فرقی نداره چون هیچ کمکی بهم نمیکنه.

Last edited by hamed_korn; 27-12-2018 at 21:27.

3. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Farbod3113's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Beyond the horizon

پيش فرض

سلام دوستان من مشترک پس پرداخت هستم. از وقتی که پنل رو عوض کردن با اینکه سرعت رو توی مودمم تقریبا ۱۵ مگ نشون میده اما سرعت دانلودم بالاتر از ۲۵۶ کیلوبایت بر ثانیه نمیره.
    قبلش حدود ۱.۷ مگ میداد. کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    ممنون

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

چه جوری احراز هویت کردید؟

خط تلفن به نام خودمون نبود، مشخصات مالک توی پروفایل ثبت شده بود.

به نام خودم تغییرش دادم و عکس کارت ملی هم فرستادم.

بعد از ۲ روز فرقی نکرده.
    منم همچین کاری کرده بودم، اون زمان که مشکل تمدید کردن داشتم زیاد زنگ میزدم 2020. یبار از اپراتور پرسیدم که من همچین کاری کردم، احراز هویت میشه یا نه؟ اونم گفت ما فقط صاحب خط رو میشناسیم، منم گفتم خب چرا یه قسمت جدا برای مشخصات صاحب خط دارید؟ اونم دیگه جواب درستی نداد. بقیه شرکتای خصوصی صاحب سرویس و صاحب خط دوتا چیز از هم جدا هستن.
    خلاصه گذشت و تو این مدت تایید هم نشد، امروز از 2020 زنگ زدن که 5 روز وقت داری احراز هویت کنی وگرنه سرویس جمع آوری میشه
    یعنی کشته مرده‌ی مشتری مداری و نحوه برخوردشونم، بعد از 8 سال که سرویس دارم ازشون با لحن طلبکارانه میگن 5 روز دیگه جمع میکنیم
    خلاصه گفت شما کارت ملی خودتو آپلود کردی، یا کارت ملی صاحب خط رو بفرست یا برو مخابرات سرویسو بزن به نام خودت! گفتم شما که غیر از صاحب خط کس دیگه رو آدم حساب نمیکنید که! فرمودن که چون پیش پرداخت هستید میشه! حالا شنبه برم مخابرات ببینم چی میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان منظور از ترافیک رزرو چیه؟ برای من زده منفی صد و چهارده گیگ، بیست و هشتم آذر از نامحدود به حجمی اومدم و مصرفم زیاد نبوده
    ممنون میشم اگر تجربه ش رو دارید راهنمایی کنید، تماس با ۲۰۲۰ و ثبت تیکت بی فایده بود و اینکه من طرح رو ۲۸ آذر فعال کردم ،برام همون ۳۶۰ گیگ شارژ شده؟ و آیا حجم باقیمانده به ماه بعد انتقال پیدا میکنه
    Last edited by hraissi; 28-12-2018 at 11:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

تو پنل جدید هنوز خیلی بخش ها کار نمیکنه من الان از کجا میتونم بفهمم حجمم تموم شده یا نه؟
    بعد اینکه تو پنل جدید وضعیت احراز هویت رو برام زده “انجام نشده” الان باید چیکار کنم صاحب خط هم خودم هستم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

ممنون میشم اگر تجربه ش رو دارید راهنمایی کنید، تماس با ۲۰۲۰ و ثبت تیکت بی فایده بود و اینکه من طرح رو ۲۸ آذر فعال کردم ،برام همون ۳۶۰ گیگ شارژ شده؟ و آیا حجم باقیمانده به ماه بعد انتقال پیدا میکنه
    سلام.
    حجم هرماه فقط برای همون ماه هست و به ماه بعد منتقل نمیشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه John Cena723's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام.
    حجم هرماه فقط برای همون ماه هست و به ماه بعد منتقل نمیشه.

پیرو جواب دوستمون که به درستی گفتن ترافیک هر ماه به ماه بعد منتقل نمیشه باید بگم البته اگر ترافیکی سوای ترافیک ماهانه بخرید میتونید در ماه بعدی هم ازش استفاده کنید!

10. این کاربر از John Cena723 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

منم همچین کاری کرده بودم، اون زمان که مشکل تمدید کردن داشتم زیاد زنگ میزدم 2020. یبار از اپراتور پرسیدم که من همچین کاری کردم، احراز هویت میشه یا نه؟ اونم گفت ما فقط صاحب خط رو میشناسیم، منم گفتم خب چرا یه قسمت جدا برای مشخصات صاحب خط دارید؟ اونم دیگه جواب درستی نداد. بقیه شرکتای خصوصی صاحب سرویس و صاحب خط دوتا چیز از هم جدا هستن.
    خلاصه گذشت و تو این مدت تایید هم نشد، امروز از 2020 زنگ زدن که 5 روز وقت داری احراز هویت کنی وگرنه سرویس جمع آوری میشه
    یعنی کشته مرده‌ی مشتری مداری و نحوه برخوردشونم، بعد از 8 سال که سرویس دارم ازشون با لحن طلبکارانه میگن 5 روز دیگه جمع میکنیم
    خلاصه گفت شما کارت ملی خودتو آپلود کردی، یا کارت ملی صاحب خط رو بفرست یا برو مخابرات سرویسو بزن به نام خودت! گفتم شما که غیر از صاحب خط کس دیگه رو آدم حساب نمیکنید که! فرمودن که چون پیش پرداخت هستید میشه! حالا شنبه برم مخابرات ببینم چی میشه
    من هم پیش پرداختم و قسمت نام و نام خانوادگی اسم خودم بود و قسمت مالک خط اسم کامل مالک خط رو نوشتم و بقیه فیلد های خالی رو پر کردم بلافاصله احراز هویت تایید شد

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من هم پیش پرداختم و قسمت نام و نام خانوادگی اسم خودم بود و قسمت مالک خط اسم کامل مالک خط رو نوشتم و بقیه فیلد های خالی رو پر کردم بلافاصله احراز هویت تایید شد
    مدارک چی آپلود کردی؟
    فک کنم اوایل سریع تایید میشد، فقط کافی بود اطلاعات با اطلاعات شناسنامه ای یکی باشه
    بعد شما تازه ثبت نام کردی شاید داستانش فرق داشته باشه

13. این کاربر از Ashkan R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

1. arming900

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •