تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 218 از 278 اولاول ... 118168208214215216217218219220221222228268 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,171 به 2,180 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

اگه نباشه جاش خالی می مونه hacker13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

قول بهت میدم رو الترا راحت اجرا کنه ولی من موندم چرا اینقدر برات مهمه رو الترا اجرا کنه ؟؟ من حس میکنم تفاوت چشمگیری نخواهد داشت High با ultra

این لبتاپ nx500 هم مطمئنا از نظر کولینگ مشکل شدید پیدا خواهد کرد مثل msi gs70 فکرکنم مدلش این بود تازه این 17 اینچ بود واین مشکل رو بطور شدید داشت این که 15 هست یعنی کوچیک تر هست پس دیگه وا ویلا

ولی به هر حال من تصمیم گرفتم همین jk رو بخرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

لپ تاپ گیمینگ GX500 هم توسط ایسوس معرفی شد!
    گرافیکش GTX 860M هس و پردازنده core i7 اینتل و صفحه نمایش 15.6 اینچی با رزولوشن هم 3.840 در 2.160 هست که تراکم 280 پیکسل بر اینچ رو نمایان میکنه و ضخامت این لپ تاپ تنها 19 میلیمتر هست و وزنش 2.2 کیلو! فعلا جزییات دقیق تر و قیمت گفته نشده!!!

درسته این لپ تاپ سری گیمینگ ایسوس به شمار میاد ولی به جز گرافیک و ظاهر لپ تاپ، بقیه موارد مثل NX500 هست! چون فعلا از ظاهر این لپ تاپ گیمینگ خوشم نیومده (نه اینکه خوب نباشه در مقابل NX500 خوب نیس) پس انتخاب من فعلا همون NX500 هست

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

اگه تا 4500 باشه واقعا میارزه وگرنه اصلا ارزش نداره چون شما با اون پول بهترین سیستم رو میتونی جمع کنی و صبح تا شب باهاش بازی کنی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Akom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

داداش شما اگه ایسوس nx500 بگیری منم میگیرم.....شما بزرگ مایی و بنده ی حقیر تاجایی که میتونم از شما تقلید میکنم(جسارت نشه).......در کل با توجه به اون چیزی که دوست عزیزمون akoman گفته بودن 1800 دلار ضرب در سه میشه 5 ملیون 400 یا فوقش 500...پس حالا که ما داریم پول میدیم یه 1/5 رو این بزاریم.......
    راستی خیلی ممنون که انقد سریع share کردی و به قول خودت بازتاب کردیحالا انتخاب خیلی سخت شد کامپیوتر یا لپ تاپ......باید منتظر بمونیم ولی این هرگز مثله گیم تو کامپیوتر نمیشه
    ولی با این مشخصات فکر کنم بتونه watch dogs رو رو اولترا بره......من فقط میخوام watch dogs رو نصب کنم و برای runش رو اوترا هر کاری میکنمالبته فقط ac unity و WD و SC black list ولی از همه مهم تر watch dogs........تازه داشت تو دیجی کالا یه ویدیو در باره leap motion میگفت خیلی توپ بود.....راستی به نظرتون با این مشخصات میتونه watch dogs رو ultra بدون افت فریم بازی کنه؟!؟
    البته الان که بیشتر نگاه کردم مثل اینکه قراره قیمت پایه 2000 و برای بالاترین کانفیگ 2600 دلار باشه
    (مثلا لینک زیر رو اگر ببینید مدل 13 اینچ سری قبل زنبوک بدون تخفیف سایت، 2000 دلاره حالا چه برسه به این nx500 که یه gtx850 هم روش هست!!)
    اما شما اگه واقعا دنبالش هستین به احتمال بالای 90 درصد خودتون باید از آمازون بخرین
    واسه گیمینگ اصلا به درد نمی خوره مثل این میمونه مکبوک پرو بگیرین واسه بازی کردن!!
    (ضمنا gtx850 ddr5 این بازی رو حدود 19-20 فریم رو اولترا اجرا میکنه)

با این پول میشه gs60 گرفت که تازه gtx870 هم داره!
    البته بازم به دوستان توصیه می کنم یه تاپیک جدا برای مشاوره بزنن، اینطوری اینجا بیشتر گیج میشین!

5. این کاربر از Akom@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

البته الان که بیشتر نگاه کردم مثل اینکه قراره قیمت پایه 2000 و برای بالاترین کانفیگ 2600 دلار باشه
    (مثلا لینک زیر رو اگر ببینید مدل 13 اینچ سری قبل زنبوک بدون تخفیف سایت، 2000 دلاره حالا چه برسه به این nx500 که یه gtx850 هم روش هست!!)
    اما شما اگه واقعا دنبالش هستین به احتمال بالای 90 درصد خودتون باید از آمازون بخرین
    واسه گیمینگ اصلا به درد نمی خوره مثل این میمونه مکبوک پرو بگیرین واسه بازی کردن!!
    (ضمنا gtx850 ddr5 این بازی رو حدود 19-20 فریم رو اولترا اجرا میکنه)

با این پول میشه gs60 گرفت که تازه gtx870 هم داره!
    البته بازم به دوستان توصیه می کنم یه تاپیک جدا برای مشاوره بزنن، اینطوری اینجا بیشتر گیج میشین!
    ببخشید شما این قیمت ها رو از کجا میارین میگین؟؟؟ هنوز خود ایسوس که سازنده هس هیچی درمورد قیمت نگفته، بعدش شما msi رو با ایسوس یکی میکنی؟ حالا میگن بحث تعصب برند بازی راه افتاد، باشه، اصلا اینو ولش، شما صفحه نمایش 4k با 3k رو یکی میدونی؟ شما صفحه لمسی و اون کیفیت صفحه ایسوس رو با کیفیت صفحه msi یکی میدونی؟ همه چیز که گرافیک نیست عزیز من!!!

7. این کاربر از qazmlp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Akom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ببخشید شما این قیمت ها رو از کجا میارین میگین؟؟؟ هنوز خود ایسوس که سازنده هس هیچی درمورد قیمت نگفته، بعدش شما msi رو با ایسوس یکی میکنی؟ حالا میگن بحث تعصب برند بازی راه افتاد، باشه، اصلا اینو ولش، شما صفحه نمایش 4k با 3k رو یکی میدونی؟ شما صفحه لمسی و اون کیفیت صفحه ایسوس رو با کیفیت صفحه msi یکی میدونی؟ همه چیز که گرافیک نیست عزیز من!!!
    برای سری قبل یادم رفت لینک بزارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    (اما در مورد اولی شایعه هست و تو یه فروم خارجی دیدم اما چیز غیر منتظره ای نیست چون با توجه به قیمت های سری قبل میشه تخمین زد)
    اما در مورد برند چیزی نمیگم چون واقعا این جور بحث ها مضحکه و خودم اون قدر لپتاپ از برند های مختلف داشتم که بدون نگاه کردن به برند تصمیم بگیرم!
    خوب من فکر کردم شما حساسیت زیادی روی اجرای بازی ها نشون میدین، گرافیک 870 هم اون قدر قوی تر از 850 هست که یه گیمر رو به خودش جذب کنه
    من خودم برتری های زنبوک رو میدونم اما واسه کاربرد گیم نیست این لپتاپ (همون طور که خود asus هم چنین ادعایی نداره!!)

9. این کاربر از Akom@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

اگه همه چیز گیم نبود شما الان خودت jv رو گرفته بودی چه برسه دیگه به jk or nx500 ولی به هر حال نظر شخصی خودتون هست که میخواین چی بخرین ولی من دیروز پای یه سیستم قدرتمند نشستم که کیسش 5 میلیون بود خیلی حال کردم خیلی حال کردم

یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی حالا میتونم یه نظر بدم که خودم بهش رسیدم

لبتاپ برای اینکه وقتی جایی میری داشته باشی و اون موقع باهاش گیم و ... انجام بدی و همش محتاج اینو اون نباشی یا وقتی میری بیرون داشته باشیش

ولی برای کسانی که میخوان بازی کنند اونم رو الترا اگه می خواین زیاد خرج نکنید ps4 اگه هم براتون مهم نیست یه pc بگیرید 5 میلیون حالش رو ببرید چون هیچی مثل موس و کیبرد نمیشه ( با اینکه خودم میخوام ps4 بخرم )

من یه JK و یه pc میگیریم و به جای 2 میلیون گوشی هم وقتی -- شد یه ps4 میگیرم این بهترین حالته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

اگه همه چیز گیم نبود شما الان خودت jv رو گرفته بودی چه برسه دیگه به jk or nx500 ولی به هر حال نظر شخصی خودتون هست که میخواین چی بخرین ولی من دیروز پای یه سیستم قدرتمند نشستم که کیسش 5 میلیون بود خیلی حال کردم خیلی حال کردم

یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی حالا میتونم یه نظر بدم که خودم بهش رسیدم

لبتاپ برای اینکه وقتی جایی میری داشته باشی و اون موقع باهاش گیم و ... انجام بدی و همش محتاج اینو اون نباشی یا وقتی میری بیرون داشته باشیش

ولی برای کسانی که میخوان بازی کنند اونم رو الترا اگه می خواین زیاد خرج نکنید ps4 اگه هم براتون مهم نیست یه pc بگیرید 5 میلیون حالش رو ببرید چون هیچی مثل موس و کیبرد نمیشه ( با اینکه خودم میخوام ps4 بخرم )

من یه JK و یه pc میگیریم و به جای 2 میلیون گوشی هم وقتی -- شد یه ps4 میگیرم این بهترین حالته
    درسته عزیز، ولی من به همه چیز به یک سطح نگاه میکنم! مثلا میگم کیفیت صفحه خیلی عالی باشه، کیفیت بلندگوها عالی باشه، صفحه تاچ باشه چون با ویندوز 8 حال میده، گرافیکش قوی باشه برا بازی، کیفیت و زیبایی دستگاه بالا باشه و... همه این گزینه ها رو میخوام درحد ممکن باهم باشن توو انتخابم، پس اون ام اس آی شاید گرافیکش خیلی قوی باشه، ولی بقیه مواردش نسبت به این ایسوس ها کم داره!
    من کلی نگرم :-)

12. 2 کاربر از qazmlp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه wrath of god's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    IR(GUILAN)AN

پيش فرض

درسته عزیز، ولی من به همه چیز به یک سطح نگاه میکنم! مثلا میگم کیفیت صفحه خیلی عالی باشه، کیفیت بلندگوها عالی باشه، صفحه تاچ باشه چون با ویندوز 8 حال میده، گرافیکش قوی باشه برا بازی، کیفیت و زیبایی دستگاه بالا باشه و... همه این گزینه ها رو میخوام درحد ممکن باهم باشن توو انتخابم، پس اون ام اس آی شاید گرافیکش خیلی قوی باشه، ولی بقیه مواردش نسبت به این ایسوس ها کم داره!
    من کلی نگرم :-)
    ای بابا شدم ترانسفورمر مردم از بس از این حال به اون حالت رفتم.......من هی میخوام laptop بگیرم بعد فکر میکنم میگم pc بگیرم........خانواده میگن الآن ایام چیز گنده ای مثه pc نیست(البته جسارت نشه)برو لپ تاپ بخر.....بعدش با خودم فکر میکنم pc بگیرم........موندم چی بگیرم کاش ایسوس یه لپ تاپی میزد قدرتش عین کامپیوتر باشهیا لپ تاپ msi gs60 بگیرم یا یه pc اصلا دارم شاخ در میارم.................کاش ام اس آی و ایسوس با هم کار میکردن چه میشد

کاربر فعال انکودرها AF021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    Nevada

پيش فرض

دوست عزیز قیمت سری های قبلی Zenbook در طی این سال ها حداقل از رنج 1500 دلار شروع و تا رنج 2200 دلار هم بسته به کانفیگ لپ تاپ میرسند قیمت لپ تاپ JK پایین ترین کانفیگ با صفحه لمسی 1000 تا 1090 دلاره که 4 و خورده ای به فروش میرسه پس با یک حساب سر انگشتی میشه فهمید که تفاوت قیمتشون در صورت وارد شدن میلیونی خواهد بود ... سری قبلی که صفحه نمایش 2k و گرافیک انبورد سری Iris داشت و هنوز در به در دنبالشم برای برادرم هنوز وارد ایران نشده و این که هم بماند ... سومین مورد بعد از قیمت و وارد شدنش به ایران اینه که این لپ تاپ با وجود گرافیک خیلی خوب هنوز همانند سری های قبلی یک لپ تاپ الترابوک با عمر باتری خوب و ضخامت کم حساب بشه نه یک لپ تاپ مولتی مدیا و نه یک لپ تاپ گیمینگ !!! در واقع اصلا نباید روی سیستم خنک کنندگیش و اجرای بازی بیشتر از 40 دقیقه حساب باز کرد , N550 با ضخامت بیشتر و سیستم خنک کنندگی بهتر و از خانواده مولتی مدیا بودنش بعد از یک ساعت عملا میتونی روش نیمرو بپزی ....
    یک بار دیگه میگم توی خانواده لپ تاپ ها نمیشه همه مزیت ها را باهم داشت !!
    حتی لپ تاپ گیمینگ 12 میلیون تومانی هم پارامتر های زیبایی و ظرافت و عمر باتری خوب را نمیتونه حتی ذره ای فراهم کنه !!!
    Last edited by AF021; 04-06-2014 at 01:38.

15. این کاربر از AF021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •