تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2159 از 2199 اولاول ... 115916592059210921492155215621572158215921602161216221632169 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,581 به 21,590 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

اینکه گاهی شب ها سرعت دانلود شبانتون میاد پایین مربوط به آی پی میشه که بهش وصل شدید ... سعی کنید آی پی های مختلف رو بعد از چندبار قطع و وصل کردن نت امتحان کنید
    برای من مثلا اکثر اوقات آی پی 5 توی شب سرعت خوبی داره اما 130 معمولا سرعت خوبی نداره ؛ البته گاهی هم عکس این حالت اتفاق می افته . ثابت نیست .

پيش فرض

اینکه گاهی شب ها سرعت دانلود شبانتون میاد پایین مربوط به آی پی میشه که بهش وصل شدید ... سعی کنید آی پی های مختلف رو بعد از چندبار قطع و وصل کردن نت امتحان کنید
    برای من مثلا اکثر اوقات آی پی 5 توی شب سرعت خوبی داره اما 130 معمولا سرعت خوبی نداره ؛ البته گاهی هم عکس این حالت اتفاق می افته . ثابت نیست .
    lمن با قطع وصل کردن مودم آی پی ام همون لحظه تغییر نمیکنه حتی شده 10 بار هم قطع وصل کردم و از برق کشیدم ولی تغییر نمیکنه دو ساعته بعد خودش تغییر میکنه بهشون ایمیل زدم که چرا اینطوریه میگن مشکلی نیست ای پی شما هم داینامیکه و استاتیک نیست البته من کمبود سیگنال دارم و اینطور که مشخصه فقط به یه دکل وصلم همیشه

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

lمن با قطع وصل کردن مودم آی پی ام همون لحظه تغییر نمیکنه حتی شده 10 بار هم قطع وصل کردم و از برق کشیدم ولی تغییر نمیکنه دو ساعته بعد خودش تغییر میکنه بهشون ایمیل زدم که چرا اینطوریه میگن مشکلی نیست ای پی شما هم داینامیکه و استاتیک نیست البته من کمبود سیگنال دارم و اینطور که مشخصه فقط به یه دکل وصلم همیشه
    ببینید، اگه تحت پوشش چند دکل هستید، سیگنال رو تغییر بدید زودتر آیپیتون عوض میشه.

پيش فرض

ببینید، اگه تحت پوشش چند دکل هستید، سیگنال رو تغییر بدید زودتر آیپیتون عوض میشه.
    بارها تست کردم بی فایده بوده من همیشه به یه دکل وصلم

بهترین وضعیت سیگنالم که بقیه سیگنال هام رو پاک ردم که هی دنبال سیگنال نگرده

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

متاسفانه به دلیل عدم ارایه adsl تو منطقه ما و گند بودن ایرانسل باید مبین نت بگیرم

Sent from my A1-810 using Tapatalk

6. 3 کاربر از NINTENDO_DS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پيش فرض

متاسفانه به دلیل عدم ارایه adsl تو منطقه ما و گند بودن ایرانسل باید مبین نت بگیرم

Sent from my A1-810 using Tapatalk
    دقیقا مشکل منم همینه

8. 2 کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

چرا اتفاقا بی اطلاع نیستم .میدونم خیلی ها شکایت کردن امیدوارمم اثر گذار بوده باشه من خودمم شکایت کردم .
    من ماه پیش کلا 30 گیگ با سرعت 1 مگابیت دانلود کردم یعنی شبی 1 گیگ ولی از این ماه که دو روزش گذشته سرعت دانلودم بین 30-60 در نوسانه و شبی 350 مگابایت میتونم بگیرم مثل قبل از کم کردن ساعت های رایگان که کلا سرعت داغون بود.از وقتی من این مبین نت رو گرفتم فقط همین یک ماه رو استفاده کردم
    اینجا gprs ایرانسل هم به زور کار میکننه وگر نه منم مهاجرت میکردم طرف یه شرکت دیگه

مشکلات اینترنت متاسفانه عمومی هست و من هم تا گیر نیافتاده بودم فکر می‌کردم که ADSL بهشت هست و وایمکس جهنم. بعد فهمیدم که اینها همشون با هم هماهنگ هستن و کاری می‌کنن که عملاً هیچ شرکتی مزیت خاصی نسبت به باقی نداشته باشه که مشتری از سر ناچاری براشون بمونه و اونها سودشون رو ببرن.

10. 4 کاربر از ninipc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

داداش کانکشن رو گذاشتم رو 32 دیشب ولی جواب نداد.همونجور افتضاحه
    تازه صبح نگاه کردم دیدم نت ساعت 4 صبح قطع شده هیچی دانلود نکردم
    یعنی حالم از مبین نت بهم میخوره

این تعداد کانکشن‌ها لزوماً منجر به سرعت بیشتر نمی‌شه و بعضی وقتها بیشتر کردنش بدتر سرعت رو کم می‌کنه. مثل قضیه رانندگی هست که یه رانندگی یکنواخت با سرعت بهینه بهتر هست تا رانندگی پرشتاب پر از گاز و ترمز. توی اینترنت هم کانکشن‌ها اگه زیادتر از کشش خط و شبکه باشن، قطعی مدام براشون اتفاق می‌افته و تا بخوان مجدد وصل بشن و سرعتشون به حداکثر برسه، زمان می‌بره و این زمان بردن یعنی کم شدن سرعت میانگین. بهتره در زمانهای متفاوت (مثل روز و ساعات مجانی و یا اوج ترافیک و خلوتی) تعدادهای مختلف رو تست کنید و ببینید کدوم میانگین بهتری می‌ده و اون رو انتخاب کنید.
    البته یه شانسی که تا اینجا داریم این هست که دیدم مبین‌نت به تعداد کانکشن‌ها حساس نیست و اگه بیشتر باشن، محدودیت رو بیشتر نمی‌کنه. مثل کاری که توی شاتل انجام می‌دن. منتهی خوب کشش شبکه‌ای که اون لحظه بهش وصل شدین رو هم باید در نظر بگیرید.

12. این کاربر از ninipc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

بارها تست کردم بی فایده بوده من همیشه به یه دکل وصلم

بهترین وضعیت سیگنالم که بقیه سیگنال هام رو پاک ردم که هی دنبال سیگنال نگرده

دادا برا منم سیگنال فوقش تا 13 درصد پر میشه احتما منطقتون شلوغه

14. این کاربر از saeidf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

امروز سرعتم خیلی بدجور افت کرده
    دو تا ای پی جدیدم امروز پیدا شده که خیلی داغونن
    یکیش 109
    یکیش 79

16. 3 کاربر از saeeddeeas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •