تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 215 از 275 اولاول ... 115165205211212213214215216217218219225265 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,141 به 2,150 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

داره خودمونی میشه persian_test's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

قیمت دقیق این گوشی بدون گارانتی رو کسی داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اتفاقا فعلا هنوزمعلوم نيست بشه شايد 50 درصد قطعي شده باشه!ما كه همه اميدواريم بشه.فعلا اندرويد براي اين گوشي اگه بياد و بشه دوتا سيستم عامل داشت عالي ميشه!
    كسي اندرويد اين گوشي را پيداكرد حتما بزاره.ممنون.
    دوست عزیز 100% واسه این گوشی win7even کوک میشه اگه وقت کردید به xda که مرجع htc هست یه سری بزنید.در ضمن بوت کردن همزمان آندرویید و ویندوزموبایل رو این گوشی قطعی شده ودر مراحل آخرشه و بزودی واسه دانلود گذاشته میشه و عالی میشه
    توجه توجه
    واسه بچه های گل این سایت یه سورپرایز دارم:
    در سایت xda نرم افزار اورکلاک overclock پردازنده این گوشی گذاشته شد و نتایج عالی داشته.البته چند نفر از بچه های موبایلستان هم اورکلاک کردن تا 1150mhz البته در رام های رسمی پردازنده این گوشی به صورت دیفالت حدود800mhz هست نه 1ghz.
    اورکلاک کردن اگر با دقت انجام گیرد هیچ ضرری به گوشی نمیزند و فقط نکته مهم اینه که دمای پردازنده بسیار بالا میره که باید مراقب بود.وبیشتر از 1280mhz اور نکرد.یکی از بچه های متخصص موبایلستان تا نزدیک 1400mhz اورکلاک کرده بود و فقط هنگ کرده بود که دوباره کم کرده بود.
    همونطور که گفتم چون سرعت یا کلاک این گوشی به صورت پیشفرض روی حدود 800mhz گذاشته شده با تغییر به 1100mhz تغییر سرعت خیلی زیادی تجربه خواهید کرد.و فیلمهای HD به آسانی نمایش داده خواهند شد.
    یه مسئله مهم دیگه که در سایت XDA عنوان کردند اینه که قدرت و کیفیت فیلمبرداری بالا میره.مطمن باشید هیچ آسیبی به گوشی نمیزنه و نظر همه متخصصین اینه که اورکلاک به صورت مستقیم هیچ آسیبی به پردازنده نمیزنه بلکه گرمای ناشی از اورکلاک به پردازنده آسیب احتمالی میزنه که با پایین نگه داشتن دمای پردازنده (مثلا" با یه کیسه یخ پشت در باطری)هیچ آسیبی به گوشی نمیزنه.
    نکته دیگه با اینکه TOSHIBA T01 از SNAPDRAGON استفاده میکنه اما با این برنامه اورکلاک نمیشه که دلیلشو تفاوت درایورها عنوان کردن.
    من آدرس فایل میزارم اگه سوالی داشتین در خدمتم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش:البته به علت تکنولوژی 65nm بودن پردازنده این گوشی قابلیت فوق العاده اورکلاک داره ودماش زیاد بالا نمیره و مثل پردازنده های قدیمی مثل دیاموند یا hd یا جمین نیست که 130nm و90nm بودن وبا کوچکترین اورکلاک داغ میکردن و بعضا" میسوختن.
    Last edited by htc-hd2es; 18-05-2010 at 07:24.

3. این کاربر از htc-hd2es بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

توجه توجه
    در سایت xda نرم افزار اورکلاک overclock پردازنده این گوشی گذاشته شد و نتایج عالی داشته.البته چند نفر از بچه های موبایلستان هم اورکلاک کردن تا 1150mhz البته در رام های رسمی پردازنده این گوشی به صورت دیفالت حدود800mhz هست نه 1ghz.

محتوای مخفی: ادامه 
    دوست عزیز 100% واسه این گوشی win7even کوک میشه اگه وقت کردید به xda که مرجع htc هست یه سری بزنید.در ضمن بوت کردن همزمان آندرویید و ویندوزموبایل رو این گوشی قطعی شده ودر مراحل آخرشه و بزودی واسه دانلود گذاشته میشه و عالی میشه
    توجه توجه
    اورکلاک کردن اگر با دقت انجام گیرد هیچ ضرری به گوشی نمیزند و فقط نکته مهم اینه که دمای پردازنده بسیار بالا میره که باید مراقب بود.وبیشتر از 1280mhz اور نکرد.یکی از بچه های متخصص موبایلستان تا نزدیک 1400mhz اورکلاک کرده بود و فقط هنگ کرده بود که دوباره کم کرده بود.
    همونطور که گفتم چون سرعت یا کلاک این گوشی به صورت پیشفرض روی حدود 800mhz گذاشته شده با تغییر به 1100mhz تغییر سرعت خیلی زیادی تجربه خواهید کرد.و فیلمهای HD به آسانی نمایش داده خواهند شد.
    یه مسئله مهم دیگه که در سایت XDA عنوان کردند اینه که قدرت و کیفیت فیلمبرداری بالا میره.مطمن باشید هیچ آسیبی به گوشی نمیزنه و نظر همه متخصصین اینه که اورکلاک به صورت مستقیم هیچ آسیبی به پردازنده نمیزنه بلکه گرمای ناشی از اورکلاک به پردازنده آسیب احتمالی میزنه که با پایین نگه داشتن دمای پردازنده (مثلا" با یه کیسه یخ پشت در باطری)هیچ آسیبی به گوشی نمیزنه.
    نکته دیگه با اینکه TOSHIBA T01 از SNAPDRAGON استفاده میکنه اما با این برنامه اورکلاک نمیشه که دلیلشو تفاوت درایورها عنوان کردن.
    من آدرس فایل میزارم اگه سوالی داشتین در خدمتم
    دوست عزیز حالا اگه اینو ما رو 110mhz اورکلاک کنیم . بخوام برای همیشه از این فرکانس استفاده کنیم.
    چنین چیزی میشه؟ یا اینکه در مواقع لزوم باید اورکلاک کنیم؟ یا باید کلا با یه کیسه یخ بریم بیرون از خونه
    و اگر میشه . بخوایم فیلم hd برای چند ساعت نگاه کنیم ویا برا چند ساعت بازی کنیم تو این فرکانس آسیبی به گوشی نمیرسونه؟
    به این چیزا باید توجه کنیم!
    Last edited by night lord; 18-05-2010 at 13:41.

5. این کاربر از night lord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه BLACK_SUN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا وایسم

پيش فرض

دوستان من قصد خریده گوشی دارم و یکی از گزینه هام HD2 هست اگه میشه منو تو این تاپیک که میزارم راهنمایی کنید!و موارده مثبت و منفی ای گوشی رو بگید مرسی
    [HTML] http://www.forum.p30world.com/showthread.php?t=409258 [/HTML

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    دسته پرستوهای مهاجر اسم : رضا

پيش فرض

دوستان در مورد نحوه آپدیت گوشی میشه توضیح بدین ، من اولین باره ویندوز موبایل استفاده می کنم،تا جایی که ممکنه ساده و با جزئیات بگین

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

در سوگ hd2

.
    بهترین کوچ از hd2 فکر کنم نکسوس باشه

کاربر فعال انجمن عکاسی Aless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

صفحه اش را عوض كن چرا گوشي به اين نازي را راحت از دست ميدي؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوست عزیز حالا اگه اینو ما رو 110mhz اورکلاک کنیم . بخوام برای همیشه از این فرکانس استفاده کنیم.
    چنین چیزی میشه؟ یا اینکه در مواقع لزوم باید اورکلاک کنیم؟ یا باید کلا با یه کیسه یخ بریم بیرون از خونه
    و اگر میشه . بخوایم فیلم hd برای چند ساعت نگاه کنیم ویا برا چند ساعت بازی کنیم تو این فرکانس آسیبی به گوشی نمیرسونه؟
    به این چیزا باید توجه کنیم!
    دوست عزیز من که نگفتم الا بالا باید اورکلاک کنید.من گفتم کارخانه کلاک پردازنده مارو رو 768mhz تنظیم کرده(پیشفرض یا دیفالت) _ مثلا" امنیا2 کلاک اسمیش 800 هست اما در عمل حدود650 و همینطور تمام گوشی ها که پردازنده دارن
    میگفتم _ این برنامه کاری میکنه که سرعت پردازنده رو سرعت وکلاک واقعیش تنظیم شه نه رو کلاکی که کارخانه گذاشته تا اینجا اورکلاکی صورت نگرفته و فقط در برنامه شما روبروی Autoscaling گزینه Disable میزنید و میبینید که کلاک روی 998mhz ایستاد یعنی روی کلاک واقعی پردازنده و از پایین از menu گزینهApply speed at boot انتخاب میکنید تا پردازنده رو این کلاک پایدار بشه.
    حالا اگه کسی دوست داشت اورکلاک کنه میتونه یکی از گزینه های موجود در پایین که با رنگ سبز_نارنجی_وقرمز مشخص هست انتخاب کنه و فکر میکنم تا 1113mhz هیچ آسیبی به گوشی نمیرسه یعنی خیلی ها کردن این کارو من هم این کارو کردم اما اولا" ترسیدم ودوباره رو 998 آوردم ثانیا" نیاز به همچین کلاکی نداشتم و من حتی بازیهای پلی استیشن رو 768mhz به راحتی بازی میکنم ونیازی به کلاک بالای 1000 ندارم.
    تا حالا کسی نتونسته رو اعداد قرمز که بالای 1228 پایدار کنه.
    اگر کسی خواست اورکلاک کنه یعنی بالای 1000 ببره بهم بگه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

در سوگ hd2

.
    بهترین کوچ از hd2 فکر کنم نکسوس باشه
    این عکس (بالایی)من 4 ماه پیش از نت ورداشتم.این گوشی که مال شما نیست و تنها گوشی hd2 که صفحش شکسته حالا معلوم نیست صاحبش چه حالی داشته که کوبونده گوشی یه جایی

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    دسته پرستوهای مهاجر اسم : رضا

پيش فرض

دوستان در مورد نحوه آپدیت گوشی میشه توضیح بدین ، من اولین باره ویندوز موبایل استفاده می کنم و اولین باره که میخام یه گوشی آپدیت کنم،تا جایی که ممکنه ساده و با جزئیات بگین.ممنون
    کسی نبود...؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •