تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2148 از 2199 اولاول ... 1148164820482098213821442145214621472148214921502151215221582198 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,471 به 21,480 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام دوستان. من مودم رو میزی دارم که کنار pc گذاشتمش روی میز کامپیوتر. اما نمیدونم چرا بعضی شبا سه تا آنتن میده بعضی شبا 1 دونه. تقریبا 1 شب درمیون این قضیه تکرار میشه. وقتی هم یکی آنت میده سرعت خیلی افت میکنه. این در حالیه که جاش ثابته و حتی یک میلیمتر هم تکون نمیخوره. اعصابم خورده واقعا. شما میگید دلیلش چی میتونه باشه ؟
    بنظرم شرایط جوی باعث تغییر کیفیت میشود و تنظیمات یک بار دیگه چک کن این دو تا اعداد پایین رو بهتر کنی کیفیت آنتن دهی بالا میره

RSSI: عددی منفی است و هرچه بزرگ‌تر باشد، بهتر است.
    CINR: عددی مثبت است و هرچه بزرگ‌تر باشد، بهتر است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عوامل مؤثر بر کیفیت WiMax

1. عوامل محیطی همچون پوشش گیاهی منطقه، ارتفاع درختان، وجود کوه‌ها، دره‌ها و حتی سطح آب رودخانه‌ها و دریاچه‌ها باعث ایجاد انعکاس و چند مسیرگی‌های رادیویی می‌شوند.
    2. شرایط آب و هوایی
    3. معماری مختلف شهرها، حتی در بهترین طراحی‌ها نیز ممکن است نقاط کوری را ایجاد کند.
    4. آلودگی‌های فرکانسی در پهنای باند مورد استفاده نیز سطح سیگنال دریافتی را تخریب می‌کند.

2. 4 کاربر از k200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه osta_ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    BND

پيش فرض

بنظرم شرایط جوی باعث تغییر کیفیت میشود و تنظیمات یک بار دیگه چک کن این دو تا اعداد پایین رو بهتر کنی کیفیت آنتن دهی بالا میره

CINR: عددی مثبت است و هرچه بزرگ‌تر باشد، بهتر است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عوامل مؤثر بر کیفیت WiMax

1. عوامل محیطی همچون پوشش گیاهی منطقه، ارتفاع درختان، وجود کوه‌ها، دره‌ها و حتی سطح آب رودخانه‌ها و دریاچه‌ها باعث ایجاد انعکاس و چند مسیرگی‌های رادیویی می‌شوند.
    2. شرایط آب و هوایی
    3. معماری مختلف شهرها، حتی در بهترین طراحی‌ها نیز ممکن است نقاط کوری را ایجاد کند.
    4. آلودگی‌های فرکانسی در پهنای باند مورد استفاده نیز سطح سیگنال دریافتی را تخریب می‌کند.
    اگه اشتباه نکنم این درستر باشه:

RSSI: عددی منفی است و هرچه کوچکتر باشد، بهتر است.
    نه:

4. این کاربر از osta_ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض سلام

مبین نت خیلی دزد شده و بی پدر و مادر. الان 512 با حجم 4 گیگ رو اضافه کرد بعد 1 مگ 4 گیگ رو حذف کرده. مثلا باشه چه اتفاقی براش میافته؟؟؟؟ اون موقع 512 حذف شده بود مجبور شدم 1 مگ بکیرم الان حذف شده و 512 اضافه شده. من که دیگه مبین نت رو میذارم کنار و ای دی اس ال میگیرم. هزینه هر گیگ اضافه اش هم 3000 تومان هست میتونم 3 گیگ بگیرم به جای اینکه 10 هزار بدم به 1 گیگ مبین نت
    منم همه می گفتند مبین نت بگیر بهتر هست ولی من ایرانسل گرفتم و خدا رو شکر از همه نظر بهتره و شبانه رایگانش هم از 1 شب هست و قیمت ها هم عالی و قطعی اصلآ ....................... 2 روز پیش گرفتم تخفیف 25 درصد داره تا امروز ...............

تعرفه‌های عمومی وایمکس ایرانسل برای همه کاربران

دوره سرعت
    (کیلوبیت بر ثانیه)
    حجم ترافیک رایگان کل دوره
    (گیگابایت)
    قیمت
    (ریال)
    استان

دوره سرعت
    (کیلوبیت بر ثانیه)
    حجم ترافیک رایگان کل دوره
    (گیگابایت)
    قیمت
    (ریال)
    استان
    یک ماهه ۱۲۸ ۳ ۱۳۲,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۱۲۸ ۵ ۲۲۰,۰۰۰ تهران، البرز و خوزستان
    ۱۲۸ پنج گیگابایت ویژه با ضریب اشتراک یک به یک ۲۲۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و فارس
    ۱۲۸ نامحدود ۲۷۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس
    ۱۲۸ نامحدود ۴۴۰,۰۰۰ تهران، البرز و خوزستان
    ۲۵۶ ۳ ۱۶۵,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۲۵۶ ۵ ۲۴۰,۰۰۰ تهران، البرز و خوزستان
    ۲۵۶ نامحدود ۳۲۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس
    ۲۵۶ نامحدود ۴۸۰,۰۰۰ تهران، البرز و خوزستان
    ۵۱۲ ۴ ۲۲۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۵۱۲ ۸ ۴۰۰,۰۰۰ تهران، البرز و خوزستان
    ۵۱۲ نامحدود ۴۸۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس
    ۵۱۲ نامحدود ۶۰۰,۰۰۰ تهران، البرز و خوزستان
    ۱۰۲۴ ۱۰ ۵۴۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۱۰۲۴ نامحدود ۸۰۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۲۰۴۸ ۱۲ ۶۶۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۲۰۴۸ نامحدود ۱,۲۵۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    سه ماهه ۱۲۸ ۳ ۱۴۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۲۵۶ ۳ ۱۸۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۵۱۲ ۶ ۳۲۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۱۰۲۴ ۹ ۶۳۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس
    ۲۰۴۸ ۹ ۷۰۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس
    شش ماهه ۱۲۸ ۶ ۲۷۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۲۵۶ ۶ ۳۲۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۵۱۲ ۱۲ ۶۳۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۱۰۲۴ ۱۵ ۹۶۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس
    ۲۰۴۸ ۱۵ ۱,۰۶۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس
    یک ساله ۱۲۸ ۱۲ ۵۲۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۱۲۸ ۳۶ ۱,۴۲۶,۰۰۰ فقط تهران
    ۲۵۶ ۱۲ ۶۳۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۲۵۶ ۳۶ ۱,۸۳۶,۰۰۰ فقط تهران
    ۵۱۲ ۱۸ ۹۶۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس
    ۵۱۲ ۴۸ ۲,۴۸۵,۰۰۰ فقط تهران
    ۱۰۲۴ ۲۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس
    ۲۰۴۸ ۲۴ ۱,۶۵۰,۰۰۰ آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس
    مصرف آزاد ۱۲۸ بر اساس پرداخت ۸۹ ریال
    به ازای هر مگابایت
    آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس
    ۲۵۶ بر اساس پرداخت ۸۹ ریال
    به ازای هر مگابایت
    آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان شماره های تلفن ثابت اصفهان رو یه جورایی عوض کردن کلا حالا بنظرتون منی ک فیبر نوری بودم میتونم adsl بگیرم الان یا ربطی نداره؟؟؟؟ تنکس

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اگه اشتباه نکنم این درستر باشه:

RSSI: عددی منفی است و هرچه کوچکتر باشد، بهتر است.
    نه:

چون گفته نشده که قدر مطلق هست یا نه پس عدد منفی هر چی بزرگتر بشه یعنی به صفر نزدیک می‌شه و از عدد منفی با قدر مطلق بیشتر، بزرگتر هست. برای مثال صفر ناقابل از منفی صد بزرگتر هست.

8. این کاربر از ninipc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.Aras's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان شماره های تلفن ثابت اصفهان رو یه جورایی عوض کردن کلا حالا بنظرتون منی ک فیبر نوری بودم میتونم adsl بگیرم الان یا ربطی نداره؟؟؟؟ تنکس
    نه عزیزم این فقط یه تغییر نرم افزاری بود، متاسفانه تا این کافوهای نوری آشغال تعویض (منهدم ) نشن در رو همون پاشنه میگرده.

10. این کاربر از Mr.Aras بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

الان چند ماه از قانون دو برابر حجمی که مبین نت اعلام کرد گذشته و خوشبختانه اجرا نشده.
    شنیدید میگن کسی رو به مرگ بگیر تا به تب راضی بشه ؟
    مبین نت اومد دو ساعت از ساعات شبانه رو کم کرد و در کنارش این قانون رو قرار داد که همه ی توجه ها معطوفش بشه و اون مسئله ی کم شدن دو ساعت از ساعات شبانه به فراموشی سپرده بشه.
    در واقع به نظر من این فقط یه سیاست مبین نت بود. هم توجه افراد رو از مورد اول که همون کم شدن ساعات شبانست برداره و هم اینکه نوعی اولتیماتوم هم به افراد داده باشه که ما در حال کنترل حجم هستیم و دو برابر دانلود کنید فلان میشه و مشترکین بی اطلاع ؛ از ترس اینکه حجم اصلیشون رو از دست بدهند شروع کنند به کنترل حجم دانلود شبانشون.
    مبین نتی که هنوز نتونسته یه صفحه ی مشترکین درست حسابی طراحی کنه بخواد حوصله این رو داشته باشه که بشینه محاسبه کنه آیا ما در طول شب دوبرابر حجم دانلود می کنیم یا خیر و بعد وقتی بذاره برای طراحی قسمتی جهت مشاهده ی حجم مصرف شده ی شبانه برای مشترک !

12. 3 کاربر از yuzarsiff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

الان چند ماه از قانون دو برابر حجمی که مبین نت اعلام کرد گذشته و خوشبختانه اجرا نشده.
    شنیدید میگن کسی رو به مرگ بگیر تا به تب راضی بشه ؟
    مبین نت اومد دو ساعت از ساعات شبانه رو کم کرد و در کنارش این قانون رو قرار داد که همه ی توجه ها معطوفش بشه و اون مسئله ی کم شدن دو ساعت از ساعات شبانه به فراموشی سپرده بشه.
    در واقع به نظر من این فقط یه سیاست مبین نت بود. هم توجه افراد رو از مورد اول که همون کم شدن ساعات شبانست برداره و هم اینکه نوعی اولتیماتوم هم به افراد داده باشه که ما در حال کنترل حجم هستیم و دو برابر دانلود کنید فلان میشه و مشترکین بی اطلاع ؛ از ترس اینکه حجم اصلیشون رو از دست بدهند شروع کنند به کنترل حجم دانلود شبانشون.
    مبین نتی که هنوز نتونسته یه صفحه ی مشترکین درست حسابی طراحی کنه بخواد حوصله این رو داشته باشه که بشینه محاسبه کنه آیا ما در طول شب دوبرابر حجم دانلود می کنیم یا خیر و بعد وقتی بذاره برای طراحی قسمتی جهت مشاهده ی حجم مصرف شده ی شبانه برای مشترک !
    آره والا منم تا حالا تو این بیست روزی که از طرحم گذشته نزدیک45گیگی دان کردم خدارو شکر که اجراش نکردن راستی چند وقت پیش زنگ زدم نمایندگیش گفتم که خداوکیلی این طرح اجرا شده یا نه گفت که اگه از دوبرابر بیشتر مصرف کنی از حجم اصلیت کم میکنه اینکارا رو برا ترسوندن ما استفاده میکنن

14. 2 کاربر از saeidf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من مبین نت دارم.
    تو یک کلمه فقط می تونم بگم آشغاله..
    بزرگترین مشکلش هم اختلال های اعصاب خردکنش هست.. من که دیگه طاقت ندارم. می خوام ADSL بگیرم. دارم تحقیق می کنم ببینم کدوم شرکت اختلال کمتری داره.

16. 4 کاربر از javad_746 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من مبین نت دارم.
    تو یک کلمه فقط می تونم بگم آشغاله..
    بزرگترین مشکلش هم اختلال های اعصاب خردکنش هست.. من که دیگه طاقت ندارم. می خوام ADSL بگیرم. دارم تحقیق می کنم ببینم کدوم شرکت اختلال کمتری داره.

در مورد این تحقیق حتماً خوب دقت کنید. من خودم شاتل گرفتم که از نظر سرعت تک کانکشن چیز خوبی هست. اما از نظر دانلود شبانه و یا کلاً اکانتهای به اصطلاح نامحدود واقعاً جای بد و بدردنخوری هست. تا اینجا حجم شبانه مبین‌نت به حجم شاتل می‌چربه.

18. این کاربر از ninipc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •