تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 214 از 542 اولاول ... 114164204210211212213214215216217218224264314 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,131 به 2,140 از 5412

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ممنون از تست ها

185.179.202.53
    216.58.210.78
    پینگتون به این دو تا ایپی نباید اینقدر زیاد باشه!!!!!چون این دو ایپی مسیر عمان هستند ک روی کل isp های ایران اعمال شده این مسیر
    لطف کنید از این ایپی ها تست بگیرید
    213.202.4.172
    185.100.209.137
    مسیر به این دوتا:
    185.179.202.53
    216.58.210.78

هردو از 213.202.4.172 رد میشه که پینگ باهاش حدود 120 هست , مسیر درسته حالا اون edge server اونور دیر جواب میده یا مشکل از زیرساخت هست معلوم نیست...

با 185.100.209.137 هم پینگ 33 هست...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آقا اینجا کسی تونسته از مرکز عاطف (تهرانپارس) فیبر بگیره ؟ من حضوری رفتم فرم امکان سنجی پر کردم ولی چند ماه خبری نشد. البته یکی از کارمندها بعدا به من گفت فیبر عاطف کلا سره کاریه و ندادن به کسی. حالا راست و درغش رو نمیدونم.
    خوب معلومه اینها می خواهند کارشون بیشتر نشه و دردسر کمتر. هر وقت بیکار بودید، دوباره برید و برید و برید پیگر باشید. چند نفر از دوستان را هم بفرستید. به خود مخابرات و سامانه 195 و ... هم شکایت کنید. در این کشور با زبان خوش چیزی نصیب تان نمی شود.

3. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان میشه خواهشا منو راهنمایی کنید ؟؟؟
    من رفتم مخابرات یه سرویس ftth ثبت نام کردم. گفتن اگر مودم رو خودت بخری ، میتونی از سروس کمپین انتخاب کنی. منم گفتم اوکی و یه مودم از بیرون خریدم و گفتم یه سرویس حرفه ای 6 میخوام.
    امروز اومدن کابل کشی خونه و ساختمان رو انجام دادن ، یه 1000 تومن هم نگرفتن . ولی فیبر کش میگفت فقط سرعت 16 با 40 گیگ ترافیک ارائه میشه ماهی 80 هزرا تومت. منم هیچی نگفتم و بهش گفتم باشه.
    الن که دارم تاپیک رو میخونم سردر گم شدم. از ما چاصلا پول فیبر کشی نگرفتن و گفتن رایگانه . یه کاغذی هم دادن که امضا کنم که تعهد میدم که تا 1 سال سرویس بگیرم ( البته خودم هم همین قصد رو داشتم). مودم رو خودم از بیرون خرید تا بتونم از سرویس حرفه ای 6 استفاده کنم.
    الان سوال و نگرانیه من اینه که : با توجه به فیبر کشی رایگان . نکنه بگن سرویس کمپین نمیتونم استفاده کنم ؟؟؟ یا بهم بگن چون میخوای از سرویس های کمپین استفاده کنی ، باید پول فیبر کشی رو بدی؟؟
    والا فیبرکش یه آدم حرفه ای بود. 20 متر اضافه فیبر انداخت توی خونه مون. گفت من میخوام برم پولشو از مخابرات بگیرم . پس شما هم همکاری کن. منم گفتم اگه برای ما هزینه ای نداره پس کاری ندارم . هر کار دوست داری بکن.
    خواهشا یه نفر منو راهنمایی کنه.
    الان فقط نگران سرویسی که قراره بگیرم هستم + هزینه که اصلا نمیدونم چی به چی شده

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من رفتم مخابرات یه سرویس ftth ثبت نام کردم. گفتن اگر مودم رو خودت بخری ، میتونی از سروس کمپین انتخاب کنی. منم گفتم اوکی و یه مودم از بیرون خریدم و گفتم یه سرویس حرفه ای 6 میخوام.
    امروز اومدن کابل کشی خونه و ساختمان رو انجام دادن ، یه 1000 تومن هم نگرفتن . ولی فیبر کش میگفت فقط سرعت 16 با 40 گیگ ترافیک ارائه میشه ماهی 80 هزار تومت. منم هیچی نگفتم و بهش گفتم باشه.
    الان که دارم تاپیک رو میخونم سردر گم شدم. از ما اصلا پول فیبر کشی نگرفتن و گفتن رایگانه . یه کاغذی هم دادن که امضا کنم که تعهد میدم که تا 1 سال سرویس بگیرم ( البته خودم هم همین قصد رو داشتم). مودم رو خودم از بیرون خرید تا بتونم از سرویس کمپین استفاده کنم.
    الان سوال و نگرانیه من اینه که : با توجه به فیبر کشی رایگان . نکنه بگن سرویس کمپین نمیتونم استفاده کنم ؟؟؟ یا بهم بگن چون میخوای از سرویس های کمپین استفاده کنی ، باید پول فیبر کشی رو بدی؟؟
    والا فیبرکش یه آدم حرفه ای بود. 20 متر اضافه فیبر انداخت توی خونه مون. گفت من میخوام برم پولشو از مخابرات بگیرم . پس شما هم همکاری کن. منم گفتم اگه برای ما هزینه ای نداره پس کاری ندارم . هر کار دوست داری بکن.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

امروز اومدن کابل کشی خونه و ساختمان رو انجام دادن ، یه 1000 تومن هم نگرفتن . ولی فیبر کش میگفت فقط سرعت 16 با 40 گیگ ترافیک ارائه میشه ماهی 80 هزرا تومت. منم هیچی نگفتم و بهش گفتم باشه.
    الن که دارم تاپیک رو میخونم سردر گم شدم. از ما چاصلا پول فیبر کشی نگرفتن و گفتن رایگانه . یه کاغذی هم دادن که امضا کنم که تعهد میدم که تا 1 سال سرویس بگیرم ( البته خودم هم همین قصد رو داشتم). مودم رو خودم از بیرون خرید تا بتونم از سرویس حرفه ای 6 استفاده کنم.
    پول فیبر بیرون منزل را نمیگیرن باسه داخل منزل پیمان کار میفرستن پیمانکار هم مجانی کار نمیکنه

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

پول فیبر بیرون منزل را نمیگیرن باسه داخل منزل پیمان کار میفرستن پیمانکار هم مجانی کار نمیکنه
    اگر توی اینترنت سرچ کنید ، میبینید که انگار فیبر کشی رو رایگان انجام میدن جدیدا. اگر هم پولی دریافت بشه باید پس بدن (البته فقط بابت فیبر کشی). این قضیه رو حتی میتونید پیگیر بشین از مدیریت مخابرات مرکزی استان ( اگر ساکن مرکز استان باشید). بشدت هم از خداشونه که درخواست زیاد بشه برای فیبرکشی و دریاقت خدمات فیبر نوری.
    این دوست عزیزمون هم که حدودا 2 صفحه ی پیش تجربه ی کار فیبر نوریشون رو خیلی خوب و جز به جز توضیح دادن ، کلی هزینه کردن که اگر برن مخابرات مرکزی و این هزینه ها رو عنوان کنن، حتما بهشون میگن که نباید ازشون پولی گرفته میشد.
    الان تماااام خدمات فیبر نوری رو رایگان کردن و اگه مودم رو خودتون تهیه بکنید، میتونید از سرویس های کمپین جدید مخابرات استفاده کنید که بنظر شخصی من خیلی خیلی بهتر و مناسب تر از ADSL هست.
    برای فیبر کشی رایگان هم بهتون یه کاغذ میدن که شما باید امضا کنید . روی کاغذ ذکر شده که برای فیبرکشی رایگان متعهد میشید که از سرویس های FTTH به مدت یکسال استفاده کنید.
    حالا با در نظر گرفتن سرویس های خود مخابرات و کمپین جدیدی که گذاشته، یه فیبر کشی رایگان انجام بدین و یه سرویس 1 ساله کمپین ماندگار.

8. این کاربر از apadana.1001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

شاید اطلاعات شما درست باشه. اما چیزی که بنده اطلاع دارم. فیبرکشی رایگان هم جز یکی از طرح ها هستش و هزینه اونو از حجم ماهیانه شما کسر می کنن
    و شما هم قرارداد یکساله می بندین. در صورتی که اگه پول فیبر رو بدین می تونین ماهیانه بگیرین.
    و اونجاییم که پیمانکار گفته پوولش رو از مخابرات می گیره و 20 متر اضافه انداخته. اون 20 متر اضافی رو شما با کسری حجمتون پرداخت خواهید کرد.
    موفق باشید.

پ.ن: فیبرکشی رایگان طرح مناسبی هم هستش. هم به نفع کاربره هم به نفع مخابرات... دو طرف سوده.

10. این کاربر از pamjadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

شاید اطلاعات شما درست باشه. اما چیزی که بنده اطلاع دارم. فیبرکشی رایگان هم جز یکی از طرح ها هستش و هزینه اونو از حجم ماهیانه شما کسر می کنن
    و شما هم قرارداد یکساله می بندین. در صورتی که اگه پول فیبر رو بدین می تونین ماهیانه بگیرین.
    و اونجاییم که پیمانکار گفته پوولش رو از مخابرات می گیره و 20 متر اضافه انداخته. اون 20 متر اضافی رو شما با کسری حجمتون پرداخت خواهید کرد.
    موفق باشید.

پ.ن: فیبرکشی رایگان طرح مناسبی هم هستش. هم به نفع کاربره هم به نفع مخابرات... دو طرف سوده.
    از الان بگم که: اگه بخوان پول فیبر کشی رو از حجم اینترنتم کم کنن، هم خودم هم پیمانکار رو با هم آتیش میزنم .
    انشاالله اگر امروز فیبر نوریم راه بیفته، با جزییات کامل میام اینجا مثل بقیه دوستان یه گزارش خوب مینویسم براتون

12. 5 کاربر از apadana.1001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

من امروز رفتم یکی از مراکز مخابراتی کرج و در مورد FTTH سوال کردم.

نتیجه:

هزینه کابل کشی داخل منزل به عهده مشتری 480 تومن
    هزینه مودم به عهده مشتری فعلن 650 تومن

هزینه سرویس ها طبق جدول زیر:

ابهام اصلی من این هست که سرعت و پینگ سایتهای خارجی چطوره؟ یوتیوب، تلگرام، دانلود از پلی استور، استریم بازی و . . .

آیا ارزش داره؟ الآن از TD LTE ایرانسل و adsl HIWEB 6Mb استفاده می کنم.
    های وب دانلودش بد نیست. اما آپلودش کنده. نویز خطم بالاست و سرعت بیش از این جواب نمیده.
    TD LTE هم بد نیست. اما قیمتش بالاست و حجمش کمه. من حدود ماهی 200 گیگ مصرف دارم.

دوستان تجربیات خودشون رو در مورد سرعت و پینگ سرورهای خارجی اعلام کنند.
    Last edited by mohsen3; 20-12-2019 at 16:58.

14. 9 کاربر از mohsen3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام
    دوستانی که مودم 8245 دارن از کیفیت پوشش دهی و سرعت وایرلس دستگاتون راضی هستید؟

16. این کاربر از pamjadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •