تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2139 از 2199 اولاول ... 1139163920392089212921352136213721382139214021412142214321492189 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,381 به 21,390 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه mer5ad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Twilight Flame

پيش فرض

دوستان، من رفتم تو صفحه care.mobinnet.ir و اونجا USER رو گرفتم! برای تست رفتم به صفحه mobinnet.net و در اون صفحه USER و پسورد رو وارد کردم، اما می گه The user name or password you entered isn't correct. Try entering it again.
    مگه پسورد اکانت همون پسوردی نیست که برای ورد به صفحه mobinnet.ir وارد می کنیم؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان، من رفتم تو صفحه care.mobinnet.ir و اونجا USER رو گرفتم! برای تست رفتم به صفحه mobinnet.net و در اون صفحه USER و پسورد رو وارد کردم، اما می گه The user name or password you entered isn't correct. Try entering it again.
    مگه پسورد اکانت همون پسوردی نیست که برای ورد به صفحه mobinnet.ir وارد می کنیم؟؟؟
    دادا یوز و رمز همونه که زیر مودم نوشته و باهاش به صفحه مشترکین میری

3. این کاربر از saeidf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

دادا چرا شایعه فراکنی میکنی همین امشب با این سرعت یه مگ با نهایت سرعتش 200 کیلو بیت دان کرده نزدیک2.33گیگ دان کردم اینم عکسش

راستی دوستان انگار سرعتمو رو 1و5مگ بستن اینم تست سرعتش
    من اهل شایعه پراکنی نیستم اتقاقاً طرفدار پیشرفت شرکتایی مث مبین نت هستم ولی وقتی داره پول 512 میگیره چرا از 256 کمتر میده این کمی عجیب نیست؟ این پینگ مسخره چیه؟ این سرویس دهی نیست این یچیز دیگست که بیشتر سرگردنه ها کاربرد داره...
    خوشبحالت سرعتت زیادتر شده داری حالشو میبری ولی برا من که 512 دارم که هیچی نشده این از سرعت امروزش شب هم تست میگیرم رایگانش هم بزور تا 15تا میره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه hellpatrol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوشم میاد بازم میرید دنبال مبین نت, اگر می دونستید چه شرکتای دیگه هم هستند که اصلا قابل مقایسه نیستند با این مبین نت آشغال دیگه حتی یک لحظه هم فکرشو نمی کردین.یکبار گفتم کجا ولی کسی گوش نداد.فقط میام اینجا و به مبین نت میخندم.وقتی تو ساعت رایگان با وایمکس با سرعت 512 دارم با 1.1 مگ تو IDM دانلود میکنم خودتون مقایسه کنید چند برابر حتی سرعت 2 مگ مبین نت بدون هیچ محدودیت و کم شدن سرعت دانلود می کنم.وقتی شبی 15-16 گیگ دانلود میشه کرد تو 5 ساعت بازم میگید مبین نت ؟ ارزونتر هم در میاد

6. این کاربر از hellpatrol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bahram_warrior's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

خوشم میاد بازم میرید دنبال مبین نت, اگر می دونستید چه شرکتای دیگه هم هستند که اصلا قابل مقایسه نیستند با این مبین نت آشغال دیگه حتی یک لحظه هم فکرشو نمی کردین.یکبار گفتم کجا ولی کسی گوش نداد.فقط میام اینجا و به مبین نت میخندم.وقتی تو ساعت رایگان با وایمکس با سرعت 512 دارم با 1.1 مگ تو IDM دانلود میکنم خودتون مقایسه کنید چند برابر حتی سرعت 2 مگ مبین نت بدون هیچ محدودیت و کم شدن سرعت دانلود می کنم.وقتی شبی 15-16 گیگ دانلود میشه کرد تو 5 ساعت بازم میگید مبین نت ؟ ارزونتر هم در میاد
    کدوم ISP?
    یه speedtest هم بزار
    Sent from my GT-I9300

8. 2 کاربر از bahram_warrior بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

کسی هست با vuze دانلود بزنه؟ میگن سرعت چند صد برابر میشه ارزش داره بجای idm استفاده کنیم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دادا چرا شایعه فراکنی میکنی همین امشب با این سرعت یه مگ با نهایت سرعتش 200 کیلو بیت دان کرده نزدیک2.33گیگ دان کردم اینم عکسش

راستی دوستان انگار سرعتمو رو 1و5مگ بستن اینم تست سرعتش

دوست عزیز هم شما درست می‌گید و هم ایشون. دیگه همه بعداز مدتها مشتری وایمکس بودن می‌فهمن که سرعت بستگی به دکل و ترافیک منطقه داره. یعنی اگه سیگنال خوب و ترافیک کم باشه، سرعت عالی هست و برعکس. من خودم دیشب دم ساعت ۷ صبح حتی سرعتم لحظاتی به ۴۰۰ کیلوبایت هم رسید ولی حیف که دم ۷ بود و باید مودم رو خاموش می‌کرد. اما خوب شبهای قبل سرعت در حد ۵۱۲ تا یک مگابیت بود و نه دو مگابیت.

11. 2 کاربر از ninipc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

بی‌زحمت معرفی کنید. من که الان از شاتل جز دردسر و هزینه چیزی ندیدم. منطقه‌مون شلوغه و حتی با کمتر از یک مگابیت شبانه محدود می‌شم. دوستانم توی صبانت هم به شکر خوردن افتادن و گویا پارس‌آنلاین هم خوب می‌تیغه و بعد حجم می‌ده.

13. این کاربر از ninipc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2013

5

من اهل شایعه پراکنی نیستم اتقاقاً طرفدار پیشرفت شرکتایی مث مبین نت هستم ولی وقتی داره پول 512 میگیره چرا از 256 کمتر میده این کمی عجیب نیست؟ این پینگ مسخره چیه؟ این سرویس دهی نیست این یچیز دیگست که بیشتر سرگردنه ها کاربرد داره...
    خوشبحالت سرعتت زیادتر شده داری حالشو میبری ولی برا من که 512 دارم که هیچی نشده این از سرعت امروزش شب هم تست میگیرم رایگانش هم بزور تا 15تا میره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    داداش وضعت نتت خیلی خرابه کدوم شهری زنگ بزن شکایت کن

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوست عزیز هم شما درست می‌گید و هم ایشون. دیگه همه بعداز مدتها مشتری وایمکس بودن می‌فهمن که سرعت بستگی به دکل و ترافیک منطقه داره. یعنی اگه سیگنال خوب و ترافیک کم باشه، سرعت عالی هست و برعکس. من خودم دیشب دم ساعت ۷ صبح حتی سرعتم لحظاتی به ۴۰۰ کیلوبایت هم رسید ولی حیف که دم ۷ بود و باید مودم رو خاموش می‌کرد. اما خوب شبهای قبل سرعت در حد ۵۱۲ تا یک مگابیت بود و نه دو مگابیت.
    اون که درست همین دیشب خواستم با سر برم تو لب تاب بعضی از سایتها رو عین چی وا میکرد بعضی ها رو نه کل اعصابم خطخطی شده ولی این تو ساعات رایگان درست میشه نمیدونم چرا؟؟

16. این کاربر از saeidf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •