تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 27 اولاول ... 11171819202122232425 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 269

نام تاپيک: آیا از سامانه رسیدگی به شکایات 195 وزارت ارتباطات رضایت دارید؟ تجربیات خود را بیان کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

چون خود اپراتور isp پیام ها رو میده
    خاک هفت عالم بر سر بی وجدان پست شون.

والا یه اینترنت چوسکی با گوز گیگ حجم دادن و خدا تومن در ماه می گیرن کیفیت صفر. پاسخگویی صفر.

2. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

خاک هفت عالم بر سر بی وجدان پست شون.

والا یه اینترنت چوسکی با گوز گیگ حجم دادن و خدا تومن در ماه می گیرن کیفیت صفر. پاسخگویی صفر.
    سلام
    کدوم شهر هستید ؟؟؟
    اینترنت شهری که ما توش هستیم مال همه دقیقا 26 یا 27 ماه تموم میشه و دوم ماه بعد تمدید !!!!!!!
    من همیشه از سافت 98 دانلود میکنم و افزونه تشخیص سرور داخلی و خارجی رو نصب کردم همش مال من داخلی بوده و بازم 4 برابر به پامون حساب کردن
    پدر بنده که صاحب خط هستن زنگ زدن به 2020 و گفتن همش خارجی بوده (چرت و پرت گفتن میدونیم )
    مثل اینکه مرجع قانونی وجود نداره برای شکایت از دزدیشون

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام
    کدوم شهر هستید ؟؟؟
    اینترنت شهری که ما توش هستیم مال همه دقیقا 26 یا 27 ماه تموم میشه و دوم ماه بعد تمدید !!!!!!!
    من همیشه از سافت 98 دانلود میکنم و افزونه تشخیص سرور داخلی و خارجی رو نصب کردم همش مال من داخلی بوده و بازم 4 برابر به پامون حساب کردن
    پدر بنده که صاحب خط هستن زنگ زدن به 2020 و گفتن همش خارجی بوده (چرت و پرت گفتن میدونیم )
    مثل اینکه مرجع قانونی وجود نداره برای شکایت از دزدیشون

سلام
    اون ليست سايت هاي داخلي همونطور که خودشون هم ميگن سايت هاي برگزيده هست که در برابر ليست همه ي آي پي ها و سايت هاي داخل کشور هيچه. خيلي ها با تصور اينکه سايتي تو ايرانه مي رن سراغش براي دانلود و آخرش بيچاره ميشن.

بايد به وزير فشار بياريم که رگولاتوري اون ليست رو از حالت گزينشي خارج کنه و همه نشاني هاي داخل کشور رو بيارن توش. مصرف داخلي بشه شامل کل اينترانت کشور به معناي واقعي کلمه اش

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    اون ليست سايت هاي داخلي همونطور که خودشون هم ميگن سايت هاي برگزيده هست که در برابر ليست همه ي آي پي ها و سايت هاي داخل کشور هيچه. خيلي ها با تصور اينکه سايتي تو ايرانه مي رن سراغش براي دانلود و آخرش بيچاره ميشن.

بايد به وزير فشار بياريم که رگولاتوري اون ليست رو از حالت گزينشي خارج کنه و همه نشاني هاي داخل کشور رو بيارن توش. مصرف داخلي بشه شامل کل اينترانت کشور به معناي واقعي کلمه اش
    سلام
    اصلا ترافیکو داخلی خارجی نکنن
    ثابت همون 40 گیگ باشه چه داخل چه خارج
    بابا بخدا هیچ 3 هفته هم دووم نمیاره
    کسایی که 2 مگ یا 4 مگ هم دارن مشکل منو دارن 26 یا 28 اینترنتشون قطع میشه
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام
    اصلا ترافیکو داخلی خارجی نکنن
    ثابت همون 40 گیگ باشه چه داخل چه خارج
    بابا بخدا هیچ 3 هفته هم دووم نمیاره
    کسایی که 2 مگ یا 4 مگ هم دارن مشکل منو دارن 26 یا 28 اینترنتشون قطع میشه
    موفق باشید
    چشم. مطرح مي کنيم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    متاسفانه همونطور که بعضی از دوستان همین جا مطرح کردن که سامانه 195 الان دست خود ISP هاست و مثل سابق نیست. بنده یک ماه تمام از یه وی پی ان داخلی که در مودم ست شده بود استفاده کردم و این آی پی جزو سایت های نیم بها بوده اما در طول این 1 ماه اصلا ترافیک اینترنتم رو نیم بها حساب نکردن وقتی به ایرانسل زنگ زدم بررسی کردن می گن آره شما ترافیکتون نیم بها حساب شده می گم چطور اگه نیم بها حساب شده بود تو مای ایرانسل من فقط 146 مگ داخلی و 17 گیگ خارجی حساب نمیشد باید بیشتر از این ها می بود اخرش می گه بازم چک می کنیم ولی مشکل از این طرف نیست.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    متاسفانه همونطور که بعضی از دوستان همین جا مطرح کردن که سامانه 195 الان دست خود ISP هاست و مثل سابق نیست. بنده یک ماه تمام از یه وی پی ان داخلی که در مودم ست شده بود استفاده کردم و این آی پی جزو سایت های نیم بها بوده اما در طول این 1 ماه اصلا ترافیک اینترنتم رو نیم بها حساب نکردن وقتی به ایرانسل زنگ زدم بررسی کردن می گن آره شما ترافیکتون نیم بها حساب شده می گم چطور اگه نیم بها حساب شده بود تو مای ایرانسل من فقط 146 مگ داخلی و 17 گیگ خارجی حساب نمیشد باید بیشتر از این ها می بود اخرش می گه بازم چک می کنیم ولی مشکل از این طرف نیست.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    اون وی پی ان داخلی که استفاده کردی ممکنه در بعضی ساعات اختلال داشته و بجای نیم بها داخلی کلا خارجی حساب کرده
    هرگر به این نوع وی پی ان ها اعتماد 100درصدی نمیشه داشت که داخلی حساب کنن

و اینو هم بگم 195 در دو مراحله اول مربوط میشه به جواب اپراتور. وقتی بره تو تجدید نظر قانون عوض میشه....
    و باید مدرک و مستندات کافی داشته باشی .

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اون وی پی ان داخلی که استفاده کردی ممکنه در بعضی ساعات اختلال داشته و بجای نیم بها داخلی کلا خارجی حساب کرده

و اینو هم بگم 195 در دو مراحله اول مربوط میشه به جواب اپراتور. وقتی بره تو تجدید نظر قانون عوض میشه....
    هیچی عوض نمیشه. تقریبا صفر تا صدش با isp هست. مگر مورد خاصی باشه که اپراتور سازمان وزود کنه. وگرنه همش کشکه. شک داری امتحان کن. در حد یه تخلیه خط و همین چیزای اورزانسی. وگرنه فک نکنید واسه پینگ و سرعت تک کانکشنه اینجور چیزا شکایت کنید نتیجه میده. ته تهش isp یه sla بهتون میده و تمااام.

10. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

هیچی عوض نمیشه. تقریبا صفر تا صدش با isp هست. مگر مورد خاصی باشه که اپراتور سازمان وزود کنه. وگرنه همش کشکه. شک داری امتحان کن. در حد یه تخلیه خط و همین چیزای اورزانسی. وگرنه فک نکنید واسه پینگ و سرعت تک کانکشنه اینجور چیزا شکایت کنید نتیجه میده. ته تهش isp یه sla بهتون میده و تمااام.
    البته که امتحان کردم
    منتها این پینگ. سرعت .تک کانکشن. و اینجور چیزها هرگز به نتیجه نمیرسی چون همش دست زیر ساخته با 600هزار روتری که سر راه نت قرار داده

12. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه بایدبگم که سامانه 195 واقعا دیگه اون سامانه قبل نیست درست یادمه 3 سال پیش سر یه موضوعی با ایرانسل به نتیجه نرسیدم و به 195 شکایت کردم دقیق یادمه با مستنداتی که ارائه کردم اخر ایرانسل اگرچه قبول نکرد که تقصیر اوناس اما هزینه هایی که ازم کسر شده بود رو برای این که شکایتم رو پس بگیرم برام برگردوند. و این بار بعد 3 سال که همه چی رو با مدرک براشون نشون دادم می گن که برای شما نیم بها حساب شده و هر چی می گم اصلا حساب نشده قبول نمی کنن. من حاضرم کارشناس بفرستن با هزینه خودم تا بهشون ثابت کنم که دارن دروغ می گن. دیگه ازین بالاتر؟ لازم به ذکره حداقل 2 بار خودم تست کردم و تمام وای فای و آپدیت ویندوز و ... را قطع کردم و امتحان کردم ولی متاسفانه حرف بنده باز درست از آب دراومد. امروز هم که کلا جوابمو نگرفتم و شکایتمو خودشون بستن. تازه پیام دادن که در نظر سنجی نحوه پاسخگویی شرکت کنم

14. این کاربر از zofishel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •