تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 171 اولاول ... 111718192021222324253171121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

اگه نباشه جاش خالی می مونه m2r164's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یادم رفت آیا 9600 وارد بازار ایران شده و قیمتش چنده؟؟؟
    در بانه که 3300000 هست

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

این سوالتونو 2روز پیش پرسیدید، بخدا الان فرصت تحقیق ندارم، درگیر درسامم، این اینترنت لعنتیم بخاطر تحقیقاتم و پیشینه تحقیق پایان نامم میام،
    بعد 7 تیر وقتم خالی میشه، دوستان اینجا هستن کمکتون میکنن.
    LED های گلدیران مونتاژ ایرانن، توی کارخونه LG در شهر سیرجان که پارسال افتتاح شد، اما پلاسماهاشونمی دونم.
    بانه ای هارو اطلاعی ندارم والا که اصلا مال کره هست، یا اونام توی عراق یا سوریه یا یه کشور ثالث دیگه مونتاژ میشن.
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

LM6710 ایا معادل LM67100 هست یا خیر چون توی بانه 47 اینچ قیمت زدن2180000 ت ولی دومی که باگارانتی هست همراه با سینمای خانواده 860 قیمت 3320000 ت و اگر معادل هستن اختلاف خیلی زیاده اگه کسی در اینمورد اطلاعاتی داره ممنون میشم جواب بده

اگه نباشه جاش خالی می مونه m2r164's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تقریبا مطمئن هستم همون هست . کلا در اینترنت سرچ کنی مدل های جدید یک صفر و یا دو زیادتر از مدل هایی هستند که تو ایران هست احتمالا فقط ال جی خواسته کد گذاری خاصی انجام بده اما کاملا یکی هستند.
    همانطور که در مدل 8600 من مقایسه کردم اختلاف در حدود 500 تا 600 هزار تومن هست و در این مدلی که شما گفتین هم همینطور . به نظر شخص من این اختلاف در صورت یکی بودن کیفیت ارزشش رو دار که آدم از نمایندگی بگیره. مخصوصا در مدل های گرونتر اما تنها چیزی که ذهن من رو مشغول کرده مونتاژ این تی وی ها در ایران هست و اون طور که میگن مونتاژ بانه ای ها در کره. این واقعا برای من سوال و چالش شده از یک طرف گارانتی و ضمانت و همه چیز ها از یک طرف ارزونی و مونتاژ کره
    به نظر من باید دل به دریا زد.
    (کسی نیست منو هل بده تو دریا؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

داره خودمونی میشه ahma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

تقریبا مطمئن هستم همون هست . کلا در اینترنت سرچ کنی مدل های جدید یک صفر و یا دو زیادتر از مدل هایی هستند که تو ایران هست احتمالا فقط ال جی خواسته کد گذاری خاصی انجام بده اما کاملا یکی هستند.
    همانطور که در مدل 8600 من مقایسه کردم اختلاف در حدود 500 تا 600 هزار تومن هست و در این مدلی که شما گفتین هم همینطور . به نظر شخص من این اختلاف در صورت یکی بودن کیفیت ارزشش رو دار که آدم از نمایندگی بگیره. مخصوصا در مدل های گرونتر اما تنها چیزی که ذهن من رو مشغول کرده مونتاژ این تی وی ها در ایران هست و اون طور که میگن مونتاژ بانه ای ها در کره. این واقعا برای من سوال و چالش شده از یک طرف گارانتی و ضمانت و همه چیز ها از یک طرف ارزونی و مونتاژ کره
    در مورد گارانتي چيزي كه براي طول عمر وسايل الكترونيكي مهم است برق شهري و جاي مناسب و دماي خنك و خشك و دور از چربي آشپزخانه است .نوسان برق شهري (تهران) بزرگترين آسيب زننده به تمام وسايل الكترونيكي
    است . اگر كسي بتواند برق شهري را با محافظ برق كه انواع مختلف دارد رگوله كند با خيال راحت مي تواند
    كالاي بدون گارانتي بگيرد
    كه آنقدر برايش كار كند كه بعد از چندين سال آن را سالم دور بندازد .

6. این کاربر از ahma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

در مورد گارانتي چيزي كه براي طول عمر وسايل الكترونيكي مهم است برق شهري و جاي مناسب و دماي خنك و خشك و دور از چربي آشپزخانه است .نوسان برق شهري (تهران) بزرگترين آسيب زننده به تمام وسايل الكترونيكي
    است . اگر كسي بتواند برق شهري را با محافظ برق كه انواع مختلف دارد رگوله كند با خيال راحت مي تواند
    كالاي بدون گارانتي بگيرد
    كه آنقدر برايش كار كند كه بعد از چندين سال آن را سالم دور بندازد .

دوست من یه فیوز قیمتی نداره که شرکتی بخواد واسه صرفه جویی ازش استفاده نکنه، حدود 200 تومنه!
    نوسانات برق شهری توی مدارهای الکتریکی راحت کنترل میشه و کلی هم فیوز و دم و دستگاه قبل هر مدار هست که باعث جلوگیری از آسیب به مدارها بشه.
    استفاده از محافظ برق برا حسن اطمینان خیلی خوبه اما اگه علت حتی 10% خرابیها هم این بود مطمئن باشید همه شرکتهای وارد کننده که هزینه های چند صد هزار تومانی و حتی گاها میلیونی واسه پشتیبانی تعویض یا تعمیر محصول میگیرن با وسایل برقیشون یه محافظ برق رایگان 5 تومنی میدادن تا اینهمه هزینه تعمیر و تعویض و آبرور رفتن از یه برند رو دستشون نمونه.
    من یه CRT 21 اینچ سونی تو اتاقم دارم مال سال 1997 مثل بنز داره کار میکنه، هیچ وقتم تو خونمون محافظ برق نداشتیم، هیچ خراب شدنی هم نبوده تا الآن.
    به جز یه CRT 29 توشیبا که داشتیم و مشکل نرم افزاری پیدا کرد و تصویرش پرید و گارانتیش بعد 4 سال از خرید با یه هزینه کم درستش کرد،
    یه وقتایی نقشه های یه سری مدارهای یه تلویزیون و مدل IC هاش فقط دست خود شرکتای گارانتی کنندست و تو اینترنت هم به راحتی یعنی مجانی در اختیار کسی قرار نمیدن.
    اون موقعه که قدر گارانتی رو می فهمیم.
    یا مثلا گلدیران فک نکنم عینکهای 3 بعدیشو به کسایی که تی وی بدون گارانتی بخرن بفروشه.
    من که LG ندارم خیلی گشتم یکی از عینکهاشو بخرم کالبد شکافی کنم، اما هیچ نمایندگیش تو مشهد در ازای هیچ مبلغی بهم نفروخت!!!
    گرچه بسته های 6 تاییی عینکای LG تو سایتای خارجی فروخته میشه اما تو ایران اینطوری نیست و بقول معروف بامبول در میارن.

بازم بی طرفانه میگم!!!
    من فقط اینارو گفتم که خودتون همه اینارو بررسی کنین، و بهتر تصمیم بگیرین.
    شاید بدون گارانتی ها بهتر باشه، و عینکاشو بشه از جایی خرید، یا انشالله هیچوقت خراب نشه، اگرم خراب شد قابل تعمیر باشه.
    فعلا!
    Last edited by parham511; 16-06-2012 at 19:58.

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

دوستان الان از مدل های 2012 کدوما وارد شدن؟؟؟

ایا این مدل ها تو ایران امدن....

lm76100
    lm67100 الیته اینو میدونم امده
    lm66100

ایا کیفیتشون بهتر شده تو این مدل ها؟؟؟

مدل lm66100 نسبت به lw65100 بهتره کلا؟؟

داره خودمونی میشه baran77777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

به جز مدل 96000 که فول ال ای دی هست تفاوت سایر مدلها 86000 . 76100 و 66100 . 67100 در چی هست ؟ به نظر من یا 96000 باید خرید یا 66100 که از همه ارزونتره چون تفا وت این مدلها فکر کنم تو قابلیت انطباق هرتز اونها هست اگه غیر از این هست لطفا بگید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من شنیدم که فعال شدن دیجیتال تلویزیون های ال جی فقط با کنترل مخصوص تعمیرکاران که فقط دست خود نمایندگی های مجاز است ،امکان پذیر می باشد.
    پس اگه این موضوع درست باشه این مورد هم یکی از معایب تلویزیون های بدون گارانتی است.

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

مدل lm66100 نسبت به lw65100 بهتره کلا؟؟

LW65100 پارسال کنتراست بالاتر، 200 هرتز، پنل مات که انعکاس نور کمتری داشت.
    LM66100 هم 100 هرتز با پنل براق اما سه بعدی بهتر و طراحی قشنگتر ، قابلیت تنظیم عمق صدای 3 بعدی، کنترل جادویی جدیدتر و بهتر، و احتمالا از لحاظ پردازنده و سیستم اسمارت هم قویتره. (شاید پشتیبانی از فرمت های بیشتری هم داشته باشه که مطمئن نیستم اینو، باید یکی از دوستان بخره و بگه تجربشو)
    گرچه هنوز وقت نکردم درست و حسابی تحقیق کنم و بررسی های خارجیشونو بخونم و اطلاعاتم در همین حده.
    Last edited by parham511; 16-06-2012 at 22:25.

12. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •