تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 364 اولاول ... 111718192021222324253171121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

داره خودمونی میشه babak-89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام
    ميخواستم بدونم مدل LW5700 با مدل LX9500 از نظر قيمت حدودا چقدر تفاوت دارن؟
    از دوستان اگه كسي ميدونه لطفا اعلام كنه.

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

47 اینچاشون تقریبا ً 300 تومن اختلاف قیمت دارن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام من تلوزیون LW57000 را دیروز خریدم منتها یه کلیپ سه بعدی از طریق فلش به تلوزیون وصل میکنم ولی نمیدونم چه دکمه ای از کنترل را باید بزنم که با عینک سه بعدی ببینم از دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه FCSS1982KIAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام من تلوزیون LW57000 را دیروز خریدم منتها یه کلیپ سه بعدی از طریق فلش به تلوزیون وصل میکنم ولی نمیدونم چه دکمه ای از کنترل را باید بزنم که با عینک سه بعدی ببینم از دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
    دکمه 3d سپس تایید رو بزن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دکمه 3d سپس تایید رو بزن
    ممنون من این دکمه را میزنم ولی پنج تا گزینه میاد از سمت چپ اولین گزینه هیچ وقت روشن نمیشه بقیه هم که میزنم تبدبل به سه بعدی نمیشه تضویرو دوتایی نشون میده یا اینکه فرقی نمیکنه لطفا بگید چکار کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض بهبود کیفیت تصویر سه بعدی در تلویزیون های Cinema 3D ال جی

چند ماهی است که تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی که از عینک های ارزان پسیو بهره می برند، رونمایی شده اند.

به گزارش FLATPANELS HD-یکی از معتبر ترین سایت ها در مورد تلویزیون -، همزمان با عرضه این تلویزیون ها به بازار، شرکت ال جی بروز رسانی نرم افزاری را بر روی این تلویزیون ها از جمله LW6500 و LW5600 برای افزایش کیفیت تصویر سه بعدی انجام داده است.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهبود کیفیت در تلویزیون های Cinema 3D

دو فن آوری مختلف برای تلویزیون های ۳D در بازار وجود دارد، اکتیو و پسیو. تکنولوژی تلویزیون های سه بعدی ال جی در سال ۲۰۱۱، تکنولوژی پسیو است که از عینک های ارزان قیمت پسیو همانند آنچه در سینماهای سه بعدی می توان دید، بهره می برد.

LG در حال حاضر بهبودهایی را برای تلویزیون های Cinema 3D انجام داده است و کاربران می توانند از این اصلاحات بهره ببرند. ال جی عنوان کرده است که الگوریتم نمایش تصاویر سه بعدی را تغییر داده است.

قبلا نحوه نمایش تصاویر سه بعدی در تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D به این صورت بوده است: در طول مدت زمان ۲۰۰/۱ ثانیه، تلویزیون دو فریم را نمایش می دهد، ۵۴۰ لاین برای چشم چپ و ۵۴۰ لاین برای چشم راست.

الگوریتم جدید به جای ۲ فریم، ۴ فریم را در طول مدت زمان ۲۰۰/۱ ثانیه نمایش می دهد.در این حالت برای چشم چپ ۱۰۸۰i و برای چشم راست ۱۰۸۰i نمایش می دهد.

وقتی که این دو تصویر با همدیگر ترکیب می شوند، یک تصویر ۱۰۸۰p را تولید می کنند. ال جی معتقد است که این بروز رسانی کیفیت تصویر سه بعدی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و می تواند با قدرت بیشتری با تلویزیون های سه بعدی اکتیو رقابت کند.

همچنین می توانید نحوه الگوریتم جدید را در تصویر زیر مشاهده نمایید.

این بروز رسانی برای اکثر تلویزیون های ۳D ال جی اعمال شده است، علاوه بر این کاربران می توانند با اتصال تلویزیون خود به اینترنت این بروز رسانی را انجام دهند.

7. 3 کاربر از 3dtv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

چند ماهی است که تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی که از عینک های ارزان پسیو بهره می برند، رونمایی شده اند.

به گزارش FLATPANELS HD-یکی از معتبر ترین سایت ها در مورد تلویزیون -، همزمان با عرضه این تلویزیون ها به بازار، شرکت ال جی بروز رسانی نرم افزاری را بر روی این تلویزیون ها از جمله LW6500 و LW5600 برای افزایش کیفیت تصویر سه بعدی انجام داده است.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بهبود کیفیت در تلویزیون های Cinema 3D

دو فن آوری مختلف برای تلویزیون های ۳D در بازار وجود دارد، اکتیو و پسیو. تکنولوژی تلویزیون های سه بعدی ال جی در سال ۲۰۱۱، تکنولوژی پسیو است که از عینک های ارزان قیمت پسیو همانند آنچه در سینماهای سه بعدی می توان دید، بهره می برد.

LG در حال حاضر بهبودهایی را برای تلویزیون های Cinema 3D انجام داده است و کاربران می توانند از این اصلاحات بهره ببرند. ال جی عنوان کرده است که الگوریتم نمایش تصاویر سه بعدی را تغییر داده است.

قبلا نحوه نمایش تصاویر سه بعدی در تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D به این صورت بوده است: در طول مدت زمان ۲۰۰/۱ ثانیه، تلویزیون دو فریم را نمایش می دهد، ۵۴۰ لاین برای چشم چپ و ۵۴۰ لاین برای چشم راست.

الگوریتم جدید به جای ۲ فریم، ۴ فریم را در طول مدت زمان ۲۰۰/۱ ثانیه نمایش می دهد.در این حالت برای چشم چپ ۱۰۸۰i و برای چشم راست ۱۰۸۰i نمایش می دهد.

وقتی که این دو تصویر با همدیگر ترکیب می شوند، یک تصویر ۱۰۸۰p را تولید می کنند. ال جی معتقد است که این بروز رسانی کیفیت تصویر سه بعدی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و می تواند با قدرت بیشتری با تلویزیون های سه بعدی اکتیو رقابت کند.

همچنین می توانید نحوه الگوریتم جدید را در تصویر زیر مشاهده نمایید.

این بروز رسانی برای اکثر تلویزیون های ۳D ال جی اعمال شده است، علاوه بر این کاربران می توانند با اتصال تلویزیون خود به اینترنت این بروز رسانی را انجام دهند.
    دوست عزیز برای من با یو اس بی اومدون یک روز بعد از خرید تی وی اپدیت کردند اما من حواسم نبود و برگشت به کارخونه زدم حالا فایل اپدیت lw57000 رو از کجا بگیرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوست عزیز برای من با یو اس بی اومدون یک روز بعد از خرید تی وی اپدیت کردند اما من حواسم نبود و برگشت به کارخونه زدم حالا فایل اپدیت lw57000 رو از کجا بگیرم
    تنظمات کارخونه firmware تلویزیون رو که عوض نمی کنه الان آخرین firmware 4.01.09 هست شما چک کن ببین firmware تلویزیونت همینه ؟ اگه نباشه باید با خود تلویزیون به اینترنت وصل شی و آپدیت کنی .

10. این کاربر از imana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

تنظمات کارخونه firmware تلویزیون رو که عوض نمی کنه الان آخرین firmware 4.01.09 هست شما چک کن ببین firmware تلویزیونت همینه ؟ اگه نباشه باید با خود تلویزیون به اینترنت وصل شی و آپدیت کنی .
    نسخه نرم افزار 03.06.04 lw57000
    نصاب که اومد از طریق یو اس بی اپگرید کرد اخرین نسخه این نرم افزار رو از کجا میشه دریافت کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نسخه نرم افزار 03.06.04 lw57000
    نصاب که اومد از طریق یو اس بی اپگرید کرد اخرین نسخه این نرم افزار رو از کجا میشه دریافت کرد؟
    باید با خود TV با کابل شبکه به اینترنت وصل شی و آپدیت کنی

13. این کاربر از imana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •