تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 510 اولاول ... 111718192021222324253171121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 5093

نام تاپيک: Elder Scrolls V: Skyrim

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

درسته،امسال بازی های خیلی خوبی داشتیم و خواهیم داشت(!)ولی به نظر من هیچ کدومشون به اندازه اسکایریم بزرگ نیستن،اصلا منظورم این نیست که بقیه بازی ها خوب نباشن ولی اندازه اسکایریم نیستن!
    در مورد داستان هم به نظر من بازم اسکایریم حرف اولو میزنه،مثلا Uncharted و یا بقیه بازی ها یه خط داستانی دارن ولی اسکایریم اینطور نیست،علاوه بر داستان اصلی این بازی داستان های فرعی خیلی زیاد و جالبی داره...........
    Last edited by Leon-117; 27-09-2011 at 15:48.

2. 10 کاربر از Leon-117 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از وقتی که حدودا 5-6 ماه از سال میلادی امسال گذشته بود دیگه لیست بازی هایی که شانس goty دارن رو صد در صد می دونستم چون یه چیز تقریبا واضحیه
    بازی هایی که هر سال از نظر اکثریت سایت ها به عنوان goty انتخاب میشن باید از همه نظر مثل گیم پلی و داستان و گرافیک و صدا و موزیک فوق العاده و کم نقص باشن. مثلا همین پارسال بازی هایی که تونستن بیشتر از بقیه goty بشن RDR و ME2 بودن که هر جفتشون این ویژگی رو داشتن...

این ویژگی رو هم معمولا بازی های سبک های نقش آفرینی و اکشن ماجرایی بیشتر می تونن داشته باشن و توی یه سری سبک ها مثل FPS مثلا از نظر داستان نسبت به بازی ها اون دو تا سبک اکثرا در سطح پایینتری هستن... الان مثلا بهترین بازی های هر سال گیم اسپات رو ببینید اکثرا از همون تا دو تا سبکن و توی شوتر ها فقط یه بار اونم گیرز 1 سال 2006 تونسته بهترین بشه!

امسال هم با اینکه خیلی شوترهای بزرگی منتشر شدن و منتشر میشن ولی حداکثر دو تا بازی از این سبک رو می تونم شانسی براشون قائل بشم یعنی Portal 2 و Battlefield 3 که دو تا بازی بزرگ دیگه این سبک یعنی Rage و Gears 3 هم شاهکارن ولی توی همچین سالی goty اکثریت سایت ها رو نمی تونن بدست بیارن و از این نظر هیچ شانسی ندارن

خب با این توضیحاتی که دادم 5 تا بازی که امسال شانس goty دارن به ترتیب اینا هستن:

Elder Scrolls V : Skyrim
    Uncharted 3
    Batman: Arkham City
    Portal 2
    Battlefield 3

یعنی شک نکنید که goty امسال یکی از اینا ست که قاعدتا شانس اسکایریم خیلی بیشتره...
    اگه هر کدوم از اینا goty بشن زیاد تعجب نمی کنم ولی خودم بیشتر دوس دارم بین اسکایریم یا بتمن یکی goty بشه و پرتال 2 هم بهترین شوتر بشه : دی

4. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

الان مثلا بهترین بازی های هر سال گیم اسپات رو ببینید اکثرا از همون تا دو تا سبکن و توی شوتر ها فقط یه بار اونم گیرز 1 سال 2006 تونسته بهترین بشه!
    فک کنم منظورمو وحید فهمید....... .

اگه به روند سالهای گذشته و این نسل نگاه کنیم اکثرا بازیهایی GOTY میشه که داستان و روند داستانی خوبی داشته باشن و این رو اکثرا دو سبک ادونچر یا اکشن ادونچر(مثه uncharted) یا سبک rpg (مثه mass effect یا darksoul یا fallout یا skyrim داشته باشن)

بقیه سبکا دیگه خیلی باید نواور و نسبت به زمان خودشون عالی باشن که این فرم رقبا رو بزنن کنار...مثلا تو این نسل bioshock جزو معدود اول شخصاس که داستانی در حد اکشن ادنوچر داشت یا مثلا gears و supermario در زمان خودشون خیلی خیلی شاخ بودن...... .
    +
    در کل الان که اخرای نسل هستیم و تقریبا نواوری ها یا تفاوت بین بازیها از لحاظ گرافیک و .....کمه فقط داستان و اینجور چیزاس که goty بودن رو معین می کنه....... .(به نظر من)

.
    ..
    Last edited by halflife g; 27-09-2011 at 18:12.

6. 5 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

فک کنم منظورمو وحید فهمید....... .

اگه به روند سالهای گذشته و این نسل نگاه کنیم اکثرا بازیهایی GOTY میشه که داستان و روند داستانی خوبی داشته باشن و این رو اکثرا دو سبک ادونچر یا اکشن ادونچر(مثه uncharted) یا سبک rpg (مثه mass effect یا darksoul یا fallout یا skyrim داشته باشن)

بقیه سبکا دیگه خیلی باید نواور و نسبت به زمان خودشون عالی باشن که این فرم رقبا رو بزنن کنار...مثلا تو این نسل bioshock جزو معدود سوم شخصاس که داستانی در حد اکشن ادنوچر داشت یا مثلا gears و supermario در زمان خودشون خیلی خیلی شاخ بودن...... .
    +
    در کل الان که اخرای نسل هستیم و تقریبا نواوری ها یا تفاوت بین بازیها از لحاظ گرافیک و .....کمه فقط داستان و اینجور چیزاس که goty بودن رو معین می کنه....... .(به نظر من)

.
    ..
    البته Bioshock که اول شخص بود ( سرعتت رفته بالا مراد سریع ادیت میکنی )
    Half Life 2 هم فکر کنم یک همچین وضعیتی تو ساله 2004 داشت.
    وحید : Portal 2 و Battlefield 3 اصلا فکر نمیکنم GOTY بشن چون اون یکی که پازله و به خاطر پازل هایه خلاقانه و داستانه خوبش نمره گرفته و اون یکی دیگه هم یک چیزی تو مایه هایه COD ه ( از نظره سبک و ... ) اینا 100% Nominated میشن ولی GOTY + اتفاقا Rage خیلی پتانسیل GOTY شدنش بالایه.
    امسال به نظرم GOTY بین 2 یا 3 تا بازی میچرخه ( No R* games )
    Uncharted 3
    Batman : Arkham City
    The Elder Scrolls : Skyrim
    ( شایدم Rage )
    تازه از بین اینا باز فکر نمیکنم Batman بشه GOTY نمیدونم چرا ولی یک حسی میگه نمیشه
    همون Skyrim ( در صورتی که خوب در آد انشالله! )

8. 6 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها منم شنیدم این بازی بازی بزرگی این چندمین نسخه هست کلا میشه یکی از سبک بازی بگه

ممنون/..

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

uncharted 2 خیلی خوب بود و goty هم حقش بود اما نمیدونم چرا راه نداره نسخه سومش هم GOTY بشه پس از لیست خارج میشه batman هم زیاد روش نظر ندارم یعنی یکمی تخیلیه! در مقابل اسکایریم بیشتر شانس رو به portal 2 و battlefield 3 میدم. البته portal 2 هم همونطور که دوستان گفتن پازله پس شانس زیادی نداره. battlefield 3 هم زیادی پول روش خرج کردن تا فقط COD رو به زیر بکشه. برای همین شانس اسکایریم از همه بیشتره.
    Last edited by aristocrat; 27-09-2011 at 19:07.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

بچه ها منم شنیدم این بازی بازی بزرگی این چندمین نسخه هست کلا میشه یکی از سبک بازی بگه
    این بازی پنجمین بازی از سری The Elder Scrolls هست....سبک بازی هم نقش آفرینی هست........
    پست اول رو بخونید تا یه سری اطلاعات از بازی بدست بیارید...........

12. این کاربر از Leon-117 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

البته Bioshock که اول شخص بود ( سرعتت رفته بالا مراد سریع ادیت میکنی )
    Half Life 2 هم فکر کنم یک همچین وضعیتی تو ساله 2004 داشت.
    وحید : Portal 2 و Battlefield 3 اصلا فکر نمیکنم GOTY بشن چون اون یکی که پازله و به خاطر پازل هایه خلاقانه و داستانه خوبش نمره گرفته و اون یکی دیگه هم یک چیزی تو مایه هایه COD ه ( از نظره سبک و ... ) اینا 100% Nominated میشن ولی GOTY + اتفاقا Rage خیلی پتانسیل GOTY شدنش بالایه.
    امسال به نظرم GOTY بین 2 یا 3 تا بازی میچرخه ( No R* games )
    Uncharted 3
    Batman : Arkham City
    ( شایدم Rage )
    تازه از بین اینا باز فکر نمیکنم Batman بشه GOTY نمیدونم چرا ولی یک حسی میگه نمیشه
    همون Skyrim ( در صورتی که خوب در آد انشالله! )
    پیشی موافقم با حرفات
    بتلفیلد که عمرا راه داشته باشه پورتال هم که اصلا...
    من خودم که بین
    Uncharted 3
    Rage

این سه تا حدس میزنم.
    البته امیدوارم همشون موفق باشن من که همشون رو بازی میکنم

((( البته بحث اصلی من با مراد جون مهم بودن و نبودن این جایزه بود کاری ندارم کدوم بازی این جایزرو میگیره کدوم نمیگیره.))))))

14. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MobinS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

همتون یک نظر رو دارید ... بحث الکی هست...
    Last edited by MobinS; 29-09-2011 at 11:09.

16. این کاربر از MobinS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

Screen samples of The Art of Skyrim Official Artbook released

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:

18. 9 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •