تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 39 اولاول ... 1117181920212223242531 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 382

نام تاپيک: Align کردن هاردهای وسترن دیجیتال و رفع مشکل کمبود سرعت

اگه نباشه جاش خالی می مونه lpix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه هارد وسترن 500 گیگ گرین دارم با کد WD500AADS
    این هارد نیاز با الاین داره ؟
    سرعتش که پایین هست. ولی می تونم باهاش سر کنم ...

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با درود من یک هارد اکسترنال WD my book یک ترابایت دارم که به دلیل سوخته شدن بورد تبدیل usb به ساتا ناچار شدم که هارد رو با کابل ساتا به رایانه وصل کنم. ویندوزم اکس پی هست. آیا نیاز به این کار برای سرعت بیشتر هست؟ من به نشانی که گفته بودید رفتم برای دانلود نرم افزار ولی هر کاری کردم نرم افزارو دانلود نمی کنه. کلا با توجه به شرایط من، باید چه کارهایی گام به گام انجام بدم؟ (می خوام هارد 1 ترابایتی رو به عنوان یک درایو داشته باشم) با سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Northern Avizona

پيش فرض

سلام
    من هارد 1tb green 64mb sata3 گرفتم. اگه ویندوز 7 فقط نصب کنم و با خود ویندوز 7 32 بیتی هم پارتیشنم بندی بشه نیاز به align‌داره باز ؟ اگه align بشه دقیقا چه اتفاقی میافته ؟ یعنی سرعتش کمتر میشه یا چی ؟
    میدونم واسه آرشیو هست ولی ویندوز هم نصب میکنند خیلی جاها رفتم وسترن میبستن.
    Last edited by 900913; 15-05-2012 at 22:12.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    من هارد 1tb green 64mb sata3 گرفتم. اگه ویندوز 7 فقط نصب کنم و با خود ویندوز 7 32 بیتی هم پارتیشنم بندی بشه نیاز به align‌داره باز ؟ اگه align بشه دقیقا چه اتفاقی میافته ؟ یعنی سرعتش کمتر میشه یا چی ؟
    میدونم واسه آرشیو هست ولی ویندوز هم نصب میکنند خیلی جاها رفتم وسترن میبستن.
    نه با ویندوز 7 نیازی به align نیست

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Northern Avizona

پيش فرض

با نرمافزار اکرونیس چی؟ با اونم پارتیشن بندی کنیم بازم align نمیخواد ؟
    اگه 100 مگ اول هارد رو active بزارم و بعد ویندوز 7 روی درایو بعدیش نصب کنم اون موقع بوت میاد روی همین درایو اکتیو یا باز میره روی درایو C ؟
    align دقیقا چیکار میکنه با هارد ؟

ممنون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگه 100 مگ اول هارد رو active بزارم و بعد ویندوز 7 روی درایو بعدیش نصب کنم اون موقع بوت میاد روی همین درایو اکتیو یا باز میره روی درایو C ؟

ممنون
    برای ویندوز 7 نیازی نیست برای xp باید کرد من تست زدم تو سون نیازی نداره ولی تو xp میخواست
    align برای هارد های وسترن بیشتر هم سری گرین است با این کار سرعت کم این هارد ها برطرف میشه و بهتر میشه سرعتشون
    شما وقتی بخواین پارتیشن بندی کنید هارد رو معمولا یک مقدار همون اول جدا میکنه و درایو c میشه پارتیشن بعدی

8. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

ممنون
    اکرونیک و پارتیشن بندی با این نرم افزار ارتباطی با الاین کردن نداره! در مورد کاربردش هم مهرداد عزیز، توضیحات
    لازم رو داد. در هر حال دیدن عکس زیر هم خالی از لطف نیست:

10. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Northern Avizona

پيش فرض

برای ویندوز 7 نیازی نیست برای xp باید کرد من تست زدم تو سون نیازی نداره ولی تو xp میخواست
    align برای هارد های وسترن بیشتر هم سری گرین است با این کار سرعت کم این هارد ها برطرف میشه و بهتر میشه سرعتشون
    شما وقتی بخواین پارتیشن بندی کنید هارد رو معمولا یک مقدار همون اول جدا میکنه و درایو c میشه پارتیشن بعدی
    ممنون ولی منظورم اینه که align کردن چه کار با سکتورها میکنه!؟ یعنی تو xp که 4 کیلو بایت نمیشناسه این میاد 4 کیلوبایتی میکنه یا کار دیگه ای میکنه!
    من خوندم wd green رو اومدن advanced format کردن که جبران سرعت کمش بشه حالا align میاد اینو از بین میبره یا چی ؟

بعد خوب ویندوز 7 خودش پارتیئشن بندی درست میکنه حالا اگه ما قبل نصب ویندوز با سی دی بوتیبل که نرم افزار پارتیشن بندی اکرونیس داره هارد رو پارتیشن بندی کنیم باز هم align نمیخواد ؟ اینو تا حالا تست کردین ؟

بعد توی پارتیشن منیجر خود ویندوز که باز میکنیم رو به روی هر درایو نوشته align size .. اونا چیه ؟

بعد با نرم افزار hd tune چک کنم سرعت میانگین هارد برای خوندن چقدر باید باشه نورمال هست و سرعت نوشتن چقدر ؟ زمان دستیابی چقدر ؟

این مورد آخری رو برای این گفتم چک کنم هارد بدون مشکل و سرعت خوب داره کار میکنه.

بعد میشه هارد وسترن گرین رو با سیگیت کنار هم بست یا raid کرد ؟

بعد نوع پارتیشن اصلی ویندوز رو primary میزاریم و بقیه رو logical تعیین میکنیم اونوقت نوع extended که در برگرینده همه logical هاست چه جوریه اونم باید ایجاد کنیم ؟

اینا خیلی مهمه برای من.. اگه امکان داره براتون توضیح بدین
    خیلی ممنون

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

اکرونیک و پارتیشن بندی با این نرم افزار ارتباطی با الاین کردن نداره! در مورد کاربردش هم مهرداد عزیز، توضیحات
    لازم رو داد. در هر حال دیدن عکس زیر هم خالی از لطف نیست:
    ممنون آقا اینو دیدم پس وقتی ویندوز xp نصب میشه یا یک پارتیشنی میشه باید align کرد.
    پس سوالات دیگه رو جواب بدین.

ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Northern Avizona

پيش فرض

راستی اینم ببینید خالی از لطف نیست یعنی اینجا گفته برای ویندوز 7 32bit نمیتونه بوتیبل باشه این گرین ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ommolfesad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

من هاردم 1 ترا سبز هست و اصلا" الاین هم نکردم فقط [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کردم انصافا" خیلی بهتر شد ( البته در ویندوز 7 64بیتی ) ، پیشنهاد من هم به دوستان عزیز همینه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •