تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 21 اولاول ... 111718192021
نمايش نتايج 201 به 204 از 204

نام تاپيک: ₪₪₪₪₪₪₪₪ تجربه دوستان از افزایش قـــــــــــدشون ₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

پاک شود.....

2. این کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه C O O L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Borujerd

پيش فرض

آقا یه نفر تورو خدا جواب ما رو بده .

اگه نمیدونید فقط کافیه نظر بدید ... فقط یه نظر

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

چقدر اینجا همه نگرانند برای قد
    البته در یک سنی طبیعی است همن دوران بلوغ و اینا آدم به این چیزا زیاد فکر می کنه ولی بعدش که چند سال می گذره دیگه از اهمتش کاسته می شه و نگرانش نیست از بس مسائل دیگری برای نگرانی وجود داره
    ولی کلا حالا تغذیه و وراثت به کنار تنها راهی که وجود داره برای افزایش قد بیش از مقدار طبیعی رجوع به پزشک غدد خوب و استفاده از هورمون رشد است. پزشک خوب هم پزشکی است که به خاطر پول هر کاری نکنه و برایتان وقت بگذارد از عوارض اون هم براتون بگه و تمام مدت زیر نظرش باشید. حرف عوارض شد ما آدمی داشتیم که این کارو کرد عوارضی هم من ندیدم ولی شاید بشه گفت خوب فقط که استخونات رشد نمی کنه ممکنه مثلا موهای بدنت هم زیاد شه یعنی هر چی که قراره دوران بلوغ برات اتفاق بیوفته حالا چه خانم چه آقا البته از نظر ظاهری ممکنه بیشتر شه البته ممکنه هست ها.این چیزی بود که اون فرد می گفت.
    راستی البته این که می خوام بگم برای پدرو مادرها خوبه: من از دکتری شنیدم که می گفت محبت کردن هم باعث افزایش قد می شه حالا همه که می خواند قدشون بلند شه برند بپرند بقل مامان باباشون که محبت ببینند قدشون بلند شه
    در آخر هم اینکه پسرها در جامعه ما به نظرم قد متوسطشون 170 باشه یا هول هوشش و درختر ها 160 ما خیلی قد بلند نیستیم بنابراین زیاد نگران نباشید. اون دوستمونم که نگران بلند تر شدن قدش است چاره اش همان مراجعه به پزشک است. راههایی برای جلوگیری از افزایش قد هم وجود داره ولی معمولا برای خیلی خیلی قد بلندها استفاده می شه. ایناییم که همش نگرانند که قدشو چقدر بلندتر می شه به راحتی یه بار به پزشک مراجعه کنند و یک عکس اشعه ایکس از دستشون بگیرند پزشک مربوطه بهشون میگه که امکان داره چقدر بلندتر بشند. معمولا با داده های تو فروم نمی شه گفت .

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آقا سوء تفاهم نشود یک وقتی!
    من اون پسری که چند مدتی پیش پست میداد و 14 سالشم بود نیستم بخدا!
    قصه اش طولانیه ولی من یوزر و پسوردمو به یکی دیگه داده بودم به علت اینکه تو کامپیوترش یوزر ساخته نمیشده!
    فقط و فقط پست اولم ماله خودم بود بخدا بخدا راست میگم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •