تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 49 اولاول ... 1117181920212223242531 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 490

نام تاپيک: تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    جهت فعال کردن گیرنده دیجیتال مدل ال ای دی ua48h6400ar
    طبق پست های قبلی و کنترل دست ساز به منو رفتم. در لوکال ست ed-iran ندارد و کشور مصر رو انتخاب کردم و ch table را iran انتخاب کرده , تله تکست نیز arabi/ebrw انتخاب کردم
    در حال حاضر تنها مشکل نبودن منو فارسی است و در Pnp languge نیز فارسی ندارد ضمنا با تغییر لوکال ست region و languge تغییر می کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام وقتی که لوکال ست رو none قرار می دهیم مشکل حل میشه اما در هنگام روشن شدن تلویزیون اخطاری مبنی بر تعریف نبودن لوکال ست و درخواست جهت تعیین آن روی صفحه ظاهر میشه ، چطوری این پیام رو حذف کنیم؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام وقتی که لوکال ست رو none قرار می دهیم مشکل حل میشه اما در هنگام روشن شدن تلویزیون اخطاری مبنی بر تعریف نبودن لوکال ست و درخواست جهت تعیین آن روی صفحه ظاهر میشه ، چطوری این پیام رو حذف کنیم؟
    دوست عزیز
    روی اندونزی و یا استرالیا بگذارید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ممنون استاد عزیز از اینکه توجه کردید
    برای اینکه کمتر مزاحمتون بشم ، جزییات رو مجددا بیان می کنم از این راه که در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از روش دوم که گفته شده عمل کرده و فایل صوتی FACTORY_from_REMOTE_inv.wav را اجرا کرده و منو local set را بر روی none بگذارید و ch table را iran انتخاب کرده و بعد وارد منو optin و mrt optin شده و منو language -Arabic به unknown و منو region به ASIA - DTV تبدیل می شود ولی به صورت مخفی میباشد و فقط با تغییر دادن local set منوی language و region تغییر میکند و در این حالت دیجتال فعال میشود و PNP - Language را میتوان per تا منو هم فارسی شود در ضمن در همین قسمت منو num of dtv decoder را عدد 0 به 2 تبدیل کنید تا منو دیجیتال بیایید و در سرچ کردن کانالها باید روی منو تنظیمات کانال رفته که کشور استرالیا میباشد را به نیوزیلند تغییر داد چون بر روی استرالیا هیچ کانالی یافت نمیشود و در صورت درخواست کد برای تغییر کشور چهار تا صفر میزنید با این روش هم کانالهای دیجیتال و هم منو فارسی دارید

عمل کرده و جواب گرفتم منتها با هر بار روشن شدن تلویزیون اخطاری مبنی بر تنظیم type, local set, front color option میدهد در حالی که به هیچکدام دست نزدم

ببخشید حالا منظور تون لوکال ست رو روی اندونوزی قرار بدم؟ ممکنه بیشتر بیان فرمایید.
    Last edited by HASHEM0053; 21-02-2015 at 15:56.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون استاد عزیز از اینکه توجه کردید
    برای اینکه کمتر مزاحمتون بشم ، جزییات رو مجددا بیان می کنم از این راه که در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از روش دوم که گفته شده عمل کرده و فایل صوتی FACTORY_from_REMOTE_inv.wav را اجرا کرده و منو local set را بر روی none بگذارید و ch table را iran انتخاب کرده و بعد وارد منو optin و mrt optin شده و منو language -Arabic به unknown و منو region به ASIA - DTV تبدیل می شود ولی به صورت مخفی میباشد و فقط با تغییر دادن local set منوی language و region تغییر میکند و در این حالت دیجتال فعال میشود و PNP - Language را میتوان per تا منو هم فارسی شود در ضمن در همین قسمت منو num of dtv decoder را عدد 0 به 2 تبدیل کنید تا منو دیجیتال بیایید و در سرچ کردن کانالها باید روی منو تنظیمات کانال رفته که کشور استرالیا میباشد را به نیوزیلند تغییر داد چون بر روی استرالیا هیچ کانالی یافت نمیشود و در صورت درخواست کد برای تغییر کشور چهار تا صفر میزنید با این روش هم کانالهای دیجیتال و هم منو فارسی دارید

عمل کرده و جواب گرفتم منتها با هر بار روشن شدن تلویزیون اخطاری مبنی بر تنظیم type, local set, front color option میدهد در حالی که به هیچکدام دست نزدم

ببخشید حالا منظور تون لوکال ست رو روی اندونوزی قرار بدم؟ ممکنه بیشتر بیان فرمایید.
    دوست عزیز
    در پست اول هیچ وقت گفته نشده که localset روی none باشد برای همین آن اخطار مبنی بر تنظیم type, local set, front color option میدهد
    گفتم روی اندونزی باشد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    ورود به منوی مخفی مشکل درست نمیکنه؟تو برخی از تاپینگ ها خوندم که تنظیمات تلویزیون بهم ریخته!
    اصلا چرا تولید کننده تنظیمات درست را اعمال نمیکنه تا این مشکلات وجود نیاد؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    ورود به منوی مخفی مشکل درست نمیکنه؟تو برخی از تاپینگ ها خوندم که تنظیمات تلویزیون بهم ریخته!
    اصلا چرا تولید کننده تنظیمات درست را اعمال نمیکنه تا این مشکلات وجود نیاد؟
    دوست عزیز
    اگر بی دلیل و یا بدون دانش فنی در این خصوص به آیتمی دست بزنید بدانید که ممکن است سیستمتان دچار مشگل خواهد شد. و این مورد یعنی ورود به منوی مخفی برای فعال و یا غیر فعال کردن و یا تنظیم بعضی از آیتمها خاص مورد استفاده قرار می گیرد .

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام استاد گرامی
    در بخش local set تلویزیون بنده ، EA INA وجود دارد(اندونوزی) نه ED INA و دیجیتال کشورهای عربی و افریقایی و امریکای جنوبی مثل آرژانتین و یا DT_ M_ASSIA می باشد که با انتخاب هرکدام از آنها گیرنده دیجیتال فعل می شود و قابل استفاده تنها اشکال نبودن منو فارسی و در قسمت PNP LANG L می باشد که فارسی ندارد(PER) .
    و تنها در صورتی که لوکال ست رو NONE قرار بدم منو فارسی فعال می شه که اون ERROR که در پست قبلی ذکر کردم رو میده.
    لطفا راهنمایی فرمایید
    آیا راهی برای تغییر گزینه LANGUGE-ARABIC که در بالای REGION قرار داره و غیرفعال می باشد وجود دارد؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام استاد گرامی
    در بخش local set تلویزیون بنده ، EA INA وجود دارد(اندونوزی) نه ED INA و دیجیتال کشورهای عربی و افریقایی و امریکای جنوبی مثل آرژانتین و یا DT_ M_ASSIA می باشد که با انتخاب هرکدام از آنها گیرنده دیجیتال فعل می شود و قابل استفاده تنها اشکال نبودن منو فارسی و در قسمت PNP LANG L می باشد که فارسی ندارد(PER) .
    و تنها در صورتی که لوکال ست رو NONE قرار بدم منو فارسی فعال می شه که اون ERROR که در پست قبلی ذکر کردم رو میده.
    لطفا راهنمایی فرمایید
    آیا راهی برای تغییر گزینه LANGUGE-ARABIC که در بالای REGION قرار داره و غیرفعال می باشد وجود دارد؟
    دوست عزیز
    هیچ گاه نباید لوکالست روی NONE باشد.و ممکن است تلویزیون شما این قابلیت را نداشته باشد ولی باید از نزدیک بررسی شود . چون من تا بحال به چنین موردی برنخوردم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز
    هیچ گاه نباید لوکالست روی NONE باشد.و ممکن است تلویزیون شما این قابلیت را نداشته باشد ولی باید از نزدیک بررسی شود . چون من تا بحال به چنین موردی برنخوردم.
    سلام اقای متین پور
    من میخوام فقط گزینه "منطقه زمانی "را فعال کنم تا بتونم روی +3.5 بزارم ،چون هم گیرنده دیجیتال فعاله ،هم منوی فارسی،برای فعال کردن منطقه زمانی دقیقا کدام گزینه باید تو منوی مخفی تغییر کنه؟در ضمن محبت کنید دکمه هایی که باید با هم بزنم تا وارد منوی مخفی بشم را بفرمایید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •