تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2099 از 2600 اولاول ... 109915991999204920892095209620972098209921002101210221032109214921992599 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,981 به 20,990 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان راه حلی واس مشکل بازی های انلاین ندارید؟
    2 ماه گذشته هنوز درست نکردن !

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

سلام دوستان من 16 مگ مخابرات دارم اما سرعت دانلودم خیلی اختلال داره و از 100 کیلوبایت تا 2 مگابایت متغیر هست و مدام کم و زیاد میشه به نظرتون مشکل چیه؟؟
    شما باید بری تو قسمت تنظیمات مودم وضعیت اتصالتو شاید یه موقعهایی لینک بپره و داون استریم کم بشه ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

معرفی جشنواره فروش

طرح نسیم

سرویسهای

ADSL , VDSL , FTTH

کلیه مشترکین موجود ( مشترکینی که در حال حاضر دارای یکی از سرویسهای مخابرات هستند) می توانند با ثبت نام سرویس موجود خود و یا ارتقا سرعت آن از مزایای سرویسی که سرعت آن دو برابر سرویس ثبت نام شده ( در صورت خریدسرویس سه ماهه ) بهره مند شوند و یا از مزایای سرویسی که سرعت آن چهار برابر سرویس ثبت نام شده ( در صورت خرید سرویس ۶ یا ۱۲ ماهه) بهره مند شوند ومشترکین غیر فعال ( مشترکینی که زمان سرویس پیش پرداخت آنها اتمام یافته وسرویس آنها جمع آوری نشده است) و مشترکین جدبد( متقاضیانی که در حاضر مشترک هیچیک از سروبسهای اینترنت مخابرات نمی باشند ) نیز می توانند با ثبت نام این سرویسها از مزایای آن بهره مند شوند

نکته : مشترکین موجود مجاز به ثبت نام سرویسهایی با سرعت کمتر از سرویس موجود خود نمی باشند

مثال: فرض کنید مشترک سرویس یک مگ را ثبت نام می نماید این مشترک با پرداخت مبلغ ماهیانه ۲۰ هزار تومان بجای سرعت ۱M ازسرعت ۴M بهره مند می شود وبجای بهره مندی ازحجم ماهیانه ۲۵ گیگ بین الملل از ۶۰ گیگ بین الملل بهره مند می شوند در واقع مشترک با پرداخت تعرفه سرویس ۱M از خدمات سرویس ۴M استفاده می کند

مشترکین غیر فعال وجدید چنانچه مایل نباشند از سرویسهای فوق استفاده نمایند برای آنها در طرح نسیم سرویسهای دیگری به شرح ذیل در نظر گرفته شده است این مشترکین با ثبت نام سرویسهای سه ماهه ، شش ماهه و دوازده ماهه به ترتیب از ۱ ، ۲ و ۴ ماه رایگان پس از اتمام قرار داد خود بهره مند شوند به عبارت دیگر ۳ ماه بخر ۴ ماه ببر، ۶ ماه بخر۸ ماه ببر ،۱۲ ماه بخر ۱۶ ماه ببر

مثال : مشترک جدید یا غیر فعال با ثبت نام سرویس ۱M دوازده ماهه به مدت ۱۲ ماه ازخدمات این سرویس بهره مند خواهد شد و پس از آن به مدت چهار ماه بصورت رایگان از خدمات این سرویس بهره مند خواهد شد

سرویسهای طرح نسیم هم برای مشترکین پری پید و هم پست پید قابل ثبت نام خواهد بود ومدت زمان استفاده از طرح نسیم به مدت ۶ ماه وتا تاریخ ۹۷/۹/۳۰ می باشد

مشترکینی که نسبت به ثبت نام سرویسهای فوق اقدام نمایند تا پایان مدت قرار داد ( ۳،۶،۱۲ماهه) از مزایای آن استفاده می نمایند و پس از آن مشترک از خدمات سرویس پایه بهره مند خواهد شد

تمام نقاط فروش اعم از دفاتر خدمات ارتباطی ، امور مشترکینها ، بازاریابان و نفرات ۲۰۲۰ دقت نمایند که سرویسهای طرح نسیم ( دریافت خدمات سرویسهای با سرعت ۲ یا ۴ برابر )فقط برای مشترکین شهرستانها می باشد که پهنای باند خود را از طریق بستر فیبر نوری دریافت می نمایند قابل ارائه می باشد

و اگر در خصوص دریافت سرعت ۲ یا ۴ برابر مطمئن نیستید ابتدا با تماس با نقاط فنی مطمئن شوید وسپس ثبت نام نمایید

فرستاده شده از E6533ِ من با Tapatalk

4. این کاربر از dele_tanha 1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

من خودم فعلا بسته ی ماهه 40 یگ 2 مگ دارم ده روز دیگه تموم میشه از همین بسته ها رزرو کردم 6 ماهه سرعت دو مگ(ضرب در4که میشه8 مگ) و حجم 90 گیگ ماهانه(360گیگ داخلی).( که هر ماه شارژ میشه) خریدم163 تومن با 9 درصد مالیات. سالانشم هست سیصد تومن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

معرفی جشنواره فروش

طرح نسیم

سرویسهای

ADSL , VDSL , FTTH

کلیه مشترکین موجود ( مشترکینی که در حال حاضر دارای یکی از سرویسهای مخابرات هستند) می توانند با ثبت نام سرویس موجود خود و یا ارتقا سرعت آن از مزایای سرویسی که سرعت آن دو برابر سرویس ثبت نام شده ( در صورت خریدسرویس سه ماهه ) بهره مند شوند و یا از مزایای سرویسی که سرعت آن چهار برابر سرویس ثبت نام شده ( در صورت خرید سرویس ۶ یا ۱۲ ماهه) بهره مند شوند ومشترکین غیر فعال ( مشترکینی که زمان سرویس پیش پرداخت آنها اتمام یافته وسرویس آنها جمع آوری نشده است) و مشترکین جدبد( متقاضیانی که در حاضر مشترک هیچیک از سروبسهای اینترنت مخابرات نمی باشند ) نیز می توانند با ثبت نام این سرویسها از مزایای آن بهره مند شوند

نکته : مشترکین موجود مجاز به ثبت نام سرویسهایی با سرعت کمتر از سرویس موجود خود نمی باشند

مثال: فرض کنید مشترک سرویس یک مگ را ثبت نام می نماید این مشترک با پرداخت مبلغ ماهیانه ۲۰ هزار تومان بجای سرعت ۱M ازسرعت ۴M بهره مند می شود وبجای بهره مندی ازحجم ماهیانه ۲۵ گیگ بین الملل از ۶۰ گیگ بین الملل بهره مند می شوند در واقع مشترک با پرداخت تعرفه سرویس ۱M از خدمات سرویس ۴M استفاده می کند

مشترکین غیر فعال وجدید چنانچه مایل نباشند از سرویسهای فوق استفاده نمایند برای آنها در طرح نسیم سرویسهای دیگری به شرح ذیل در نظر گرفته شده است این مشترکین با ثبت نام سرویسهای سه ماهه ، شش ماهه و دوازده ماهه به ترتیب از ۱ ، ۲ و ۴ ماه رایگان پس از اتمام قرار داد خود بهره مند شوند به عبارت دیگر ۳ ماه بخر ۴ ماه ببر، ۶ ماه بخر۸ ماه ببر ،۱۲ ماه بخر ۱۶ ماه ببر

مثال : مشترک جدید یا غیر فعال با ثبت نام سرویس ۱M دوازده ماهه به مدت ۱۲ ماه ازخدمات این سرویس بهره مند خواهد شد و پس از آن به مدت چهار ماه بصورت رایگان از خدمات این سرویس بهره مند خواهد شد

سرویسهای طرح نسیم هم برای مشترکین پری پید و هم پست پید قابل ثبت نام خواهد بود ومدت زمان استفاده از طرح نسیم به مدت ۶ ماه وتا تاریخ ۹۷/۹/۳۰ می باشد

مشترکینی که نسبت به ثبت نام سرویسهای فوق اقدام نمایند تا پایان مدت قرار داد ( ۳،۶،۱۲ماهه) از مزایای آن استفاده می نمایند و پس از آن مشترک از خدمات سرویس پایه بهره مند خواهد شد

تمام نقاط فروش اعم از دفاتر خدمات ارتباطی ، امور مشترکینها ، بازاریابان و نفرات ۲۰۲۰ دقت نمایند که سرویسهای طرح نسیم ( دریافت خدمات سرویسهای با سرعت ۲ یا ۴ برابر )فقط برای مشترکین شهرستانها می باشد که پهنای باند خود را از طریق بستر فیبر نوری دریافت می نمایند قابل ارائه می باشد

و اگر در خصوص دریافت سرعت ۲ یا ۴ برابر مطمئن نیستید ابتدا با تماس با نقاط فنی مطمئن شوید وسپس ثبت نام نمایید

این رو کجا نوشته؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

تو سایت مخابرات استان فارس و خراسان رضوی بقیه نگاه نکردم. من خودم بوشهرم و این طرح های کمپین تابستانه نسیم هست تو لییت خرید و 6 ماهه خریدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

اینکه مثالش غلطه تو تصویر نوشته فقط سرعت 2 یا 4 برابر میشه حجم رو نوشته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

اینکه مثالش غلطه تو تصویر نوشته فقط سرعت 2 یا 4 برابر میشه حجم رو نوشته
    ببین من الان سرعت دو مگ 6 ماهه خریدم و حجم 90 گیگ.(سرعتش در چهار ضرب میشه که میشه 8 مگ) ینی شما با پول خرید 2 مگ 6 ماهه وحجم40 گیگ، میتونی اینترنت 8 مگابیت با حجم 90 گیگ بین الملل در ماه بگیری

10. این کاربر از dele_tanha 1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

این عکس ببین واضح تر نوشته.

12. این کاربر از dele_tanha 1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

البته این عکس هم کامل نیست تهرانو نمیدونم ولی شهرستانیا وارد پنلشون بشن تو لیست سرویسهای نسیم زده. مثلا سرویس داره 16 مگ حجمش همونه ولی یساله با مودم رایگان با چهار ماه اضافه رایگان ی تومن در میادو بقیه سرعتها

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •