تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2087 از 2600 اولاول ... 108715871987203720772083208420852086208720882089209020912097213721872587 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,861 به 20,870 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اوناش اوکیه مشکلی نیست
    این دفعه تاخیر زیاد شد
    حساب کتاب نداره گاهی با 1 روز تاخیر نشون میده گاهی 3 روزیا بیشتر ولی متوسطش همون 2 روزه
    این دفعه دیگه رکورد زد قشنگ 10 روز گزارش مصرف موجود نبود!!
    امروز گزارش اون چند روز یهو با هم اومد
    کلا این گزارش مصرفش روی اعصابه . بهترین کار اینه که اگه پس پرداخت هستید ، سرویستون رو پیش پرداخت کنید و از قسمت «حجم باقی مانده» ، ترافیکتون رو کنترل کنید چون به روز هست و فقط کافیه مودمتون رو خاموش روشن کنید

2. این کاربر از Mohammad Aghaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کلا این گزارش مصرفش روی اعصابه . بهترین کار اینه که اگه پس پرداخت هستید ، سرویستون رو پیش پرداخت کنید و از قسمت «حجم باقی مانده» ، ترافیکتون رو کنترل کنید چون به روز هست و فقط کافیه مودمتون رو خاموش روشن کنید
    اخه وقتی پس پرداخته پولش میاد رو قبض خونه خودش پرداخت می کنه

4. این کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام

من اینترنت مخابراتی با سرعت فوق العاده بالای 256 ک دارم! و چون نامحدود بود دستش نزدم و نرفتم سمت تغییرات و تعرفه های جدید که چند ماهی هست راه افتاده. الان سه چهار روزه که کندی سرعت دنلود، بد باز شدن صفحات وب؛ کند در سرعت وای فای دارم. واسه چند ساعت خوبه دوباره اختلال داره. زنگ زدم 2020 گفتم اینطوریه؛ گفت مشکلی از طرف ما نیست ولی سرعتتون خیلی پایینه و کسی دیگه از این سرعت پایین استفاده نمی کنه. به نظرم مخابرات داره کسایی که مثل من از قدیم از سرعت 256 نامحدود استفاده می کنن رو با مشکل و دستکاری وادار به رفتن به سمت اینترنت حجمی می کنه. از طرفی قبول دارم اینترنت من نامحدود هست ولی با این سرعت افتضاح نامحدودی تقریبا معنی نداره و برای گرفتن یک فایل 700 مگابایتی باید صبح تا شب سیستم روشن باشه. شاید برم عوض کنم و حجمی با سرعت بالاتر از مخابرات بگیرم. نظرتون چیه؟ یک کمک و مشاوره لطف کنید چون با این حجمی ها آشنایی ندارم و اینکه من بیشتر دنلود فیلم و سریال دارم. صفحات وب هم متوسط مرور می کنم. الان واسه همین سرعت 256 فکسنی و ناجوانمرادنه نامحدود ماهی 15000 تومان می دم که واقعا ظلمه و این سرعت باید برای مردم ایران رایگان باشه. در آمدی اونقدر ندارم که برم سرعت 4 مگ 8 مگ و بالاتر بگیرم و هر دو ماه کلی پول بریزم تو جیب مخابرات.
    اگر مجبور بشم حجمی بگیرم یا 512 یا 1 بیشتر نمی تونم بگیرم. رفتم سایت مخابرات و تو این صفحه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمتها رو دیدم. آیا این قیمتها به روز هست یا گرانتره؟ کدوم رو توصیه می کنید. 512 یا 1؟ الان من ماهی 35 هزار تومان واسه این 256 پرداخت می کنم. این جدول تعرفه مخابرات گفته سرعت 1 مگابایت ماهی 20 تومان هست که هر قبض میشه 40 تومان. یعنی 5 هزار تومان بیشتر از چیزی که الان دارم پرداخت می کنم؛ آیا محاسبه من درست هست یا بعدا جور دیگه مخابرات محاسبه می کنه و بیشتر از 40 تومان رو قبض میاد؟
    کارشناس 2020 هم که زنگ زدم خیلی تبلیغ می کرد که بیاد سرعت بالاتر بخر؛ من فکر می کنم مخابرات دراه خودش سرعت کسانی مثل من رو که 256 دارن رو عمدا کند می کنه که بریم حجمی و با قیمت بیشتر بخریم. نمی دونم شاید اینطوری نباشه ولی خوب از این شرکتهای بعید نیست از این کارها بکنن بخصوص مخابرات.
    اگر کسی از مخابرات سرعت 1 یا 512 داره راهنمایی و مشاوره بده ممنون میشم ببینم راضی هست یا نیست؛ سرعت دنلود چطوره؟ قطع ندارید؟

ممنون

آخر فروم باز mohammad_s7201's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من اینترنت مخابراتی با سرعت فوق العاده بالای 256 ک دارم! و چون نامحدود بود دستش نزدم و نرفتم سمت تغییرات و تعرفه های جدید که چند ماهی هست راه افتاده. الان سه چهار روزه که کندی سرعت دنلود، بد باز شدن صفحات وب؛ کند در سرعت وای فای دارم. واسه چند ساعت خوبه دوباره اختلال داره. زنگ زدم 2020 گفتم اینطوریه؛ گفت مشکلی از طرف ما نیست ولی سرعتتون خیلی پایینه و کسی دیگه از این سرعت پایین استفاده نمی کنه. به نظرم مخابرات داره کسایی که مثل من از قدیم از سرعت 256 نامحدود استفاده می کنن رو با مشکل و دستکاری وادار به رفتن به سمت اینترنت حجمی می کنه. از طرفی قبول دارم اینترنت من نامحدود هست ولی با این سرعت افتضاح نامحدودی تقریبا معنی نداره و برای گرفتن یک فایل 700 مگابایتی باید صبح تا شب سیستم روشن باشه. شاید برم عوض کنم و حجمی با سرعت بالاتر از مخابرات بگیرم. نظرتون چیه؟ یک کمک و مشاوره لطف کنید چون با این حجمی ها آشنایی ندارم و اینکه من بیشتر دنلود فیلم و سریال دارم. صفحات وب هم متوسط مرور می کنم. الان واسه همین سرعت 256 فکسنی و ناجوانمرادنه نامحدود ماهی 15000 تومان می دم که واقعا ظلمه و این سرعت باید برای مردم ایران رایگان باشه. در آمدی اونقدر ندارم که برم سرعت 4 مگ 8 مگ و بالاتر بگیرم و هر دو ماه کلی پول بریزم تو جیب مخابرات.
    اگر مجبور بشم حجمی بگیرم یا 512 یا 1 بیشتر نمی تونم بگیرم. رفتم سایت مخابرات و تو این صفحه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمتها رو دیدم. آیا این قیمتها به روز هست یا گرانتره؟ کدوم رو توصیه می کنید. 512 یا 1؟ الان من ماهی 35 هزار تومان واسه این 256 پرداخت می کنم. این جدول تعرفه مخابرات گفته سرعت 1 مگابایت ماهی 20 تومان هست که هر قبض میشه 40 تومان. یعنی 5 هزار تومان بیشتر از چیزی که الان دارم پرداخت می کنم؛ آیا محاسبه من درست هست یا بعدا جور دیگه مخابرات محاسبه می کنه و بیشتر از 40 تومان رو قبض میاد؟
    کارشناس 2020 هم که زنگ زدم خیلی تبلیغ می کرد که بیاد سرعت بالاتر بخر؛ من فکر می کنم مخابرات دراه خودش سرعت کسانی مثل من رو که 256 دارن رو عمدا کند می کنه که بریم حجمی و با قیمت بیشتر بخریم. نمی دونم شاید اینطوری نباشه ولی خوب از این شرکتهای بعید نیست از این کارها بکنن بخصوص مخابرات.
    اگر کسی از مخابرات سرعت 1 یا 512 داره راهنمایی و مشاوره بده ممنون میشم ببینم راضی هست یا نیست؛ سرعت دنلود چطوره؟ قطع ندارید؟

ممنون

سلام.
    قیمت ها که درسته فقط یه 9% ارزش افزوده هم بهشون اضافه میشه. یعنی برای سرعت 1 مگ هر دوماه باید 43600 تومن بدی.
    خودت ببین حجم مصرفیت چقدره همون سرویس رو بگیر. سرعت 512 درماه 10 گیگ و سرعت 1 مگ در ماه 25 گیگ حجم خارجی داره.
    درضمن اگرر میخوای هزینه ات زیاد نشه سرویست رو پیش پرداخت کن چون توی پس رداخت ممکنه یهو وسط ماه حجمت تموم بشه اونوقت بصورت اتوماتیک واست حجم اضافه خریده میشه و روی قبضت میاد. ولی توی پیش پرداخت خودت هروقت خواستی میتونی حجم اضافه بخری

7. این کاربر از mohammad_s7201 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

دوستان کسی سرویس 2 مگ 160 گیگ غیرحجمی داره بگه سرعت دانلود چقدره؟
    1 مگ دارم رو 130kb قفله و واقعا کمه
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام.
    قیمت ها که درسته فقط یه 9% ارزش افزوده هم بهشون اضافه میشه. یعنی برای سرعت 1 مگ هر دوماه باید 43600 تومن بدی.
    خودت ببین حجم مصرفیت چقدره همون سرویس رو بگیر. سرعت 512 درماه 10 گیگ و سرعت 1 مگ در ماه 25 گیگ حجم خارجی داره.
    درضمن اگرر میخوای هزینه ات زیاد نشه سرویست رو پیش پرداخت کن چون توی پس رداخت ممکنه یهو وسط ماه حجمت تموم بشه اونوقت بصورت اتوماتیک واست حجم اضافه خریده میشه و روی قبضت میاد. ولی توی پیش پرداخت خودت هروقت خواستی میتونی حجم اضافه بخری

سلام

اگر از حجم بمونه؛ مثلا من 1 مگ خریداری می کنم و 25 گیگ به من حجم داده ولی من 15 گیگ رو در ماه مصرف کردم؛ آیا سر ماه که بشه 10 گیگ باقی مانده به حجم جدید که می خرم ادغام میشه یا می سوزه؟ اگر بمونه خوبه چون اینجوری ممکنه برم جایی و استفاده نکنم ولی اگر بسوزه که خیلی حال گیری هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان کسی سرویس 2 مگ 160 گیگ غیرحجمی داره بگه سرعت دانلود چقدره؟
    1 مگ دارم رو 130kb قفله و واقعا کمه
    ممنون
    قاعدتا باید دوبرابر اینی که شما داری باشه یعنی ۲۵۶ کیلوبایت بر ثانیه . کلا سرعت های این سرویس های غیرحجمی ، واقعی هست و کافیه سرعت سرویس رو تقسیم بر ۸ کنید تا بیت به بایت تبدیل بشه
    من الان خودم ۸ مگابیتشو دارم ، دقیقا ۱ مگابایت بر ثانیه سرعت دانلود میده ؛ توصیه میکنم سرویس زیر ۴ مگ نگیری چون بعضی جاها کم میاره

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

11. این کاربر از Mohammad Aghaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام وقت بخیر

دوستان کدام سایت های لیچر یا مستقیم کننده ترافیک داخلی محسوب میشه ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام

ممنون
    خداییش 256 دیگه خیلی کمه و اصلا قابل تحمل نیست واسه دانلود یه فیلم باید 16 ساعت کامپیوتر روشن باشه و دیگه هیچ کاری دیگه هم با نت نکرد حتما عوض کن
    اگه میخوای زیاد هزینه نکنی سرویس 1 مگ بگیر که ماهی 20 تومنه 2 مگ هم 25 تومنه
    و اگر دانلود زیاد داری دانلودها رو با بسته های شبانه همراه اول انجام بده که فعلا 3 تا 7 رایگانه ...ایرانسلم هست

14. 2 کاربر از L.utus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammad_s7201's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

اگر از حجم بمونه؛ مثلا من 1 مگ خریداری می کنم و 25 گیگ به من حجم داده ولی من 15 گیگ رو در ماه مصرف کردم؛ آیا سر ماه که بشه 10 گیگ باقی مانده به حجم جدید که می خرم ادغام میشه یا می سوزه؟ اگر بمونه خوبه چون اینجوری ممکنه برم جایی و استفاده نکنم ولی اگر بسوزه که خیلی حال گیری هست.
    نه حجمت میسوزه و به ماه بعد منتقل نمیشه.
    فقط اگر حجم اضافه بخری به ماه بعد منتقل میشه

16. این کاربر از mohammad_s7201 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •