تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2080 از 4751 اولاول ... 1080158019802030207020762077207820792080208120822083208420902130218025803080 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,791 به 20,800 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان ناراضی و بی معرفتی که اصلا عضو جدید رو تحویل نمی گیرنبنده سرویسم راه اندازی شد در حداقل زمان و می خوام بگم که ما ایرانی ها همیشه عادت داریم به نق نق کردن من توصیه می کنم که اگر می خواهید دانلود کنید خوب سرکیسه رو شل کنید و از art استفاده کنید هم حرص نمی خورید و هم اگر یه دو دو تا چهار تا کنید میبینید که همون قیمت حجم اضافی رو می دید به هزینه سرویس.
    خدا وکیلی از هر کی که art داسته راضیه خودمن که دیگه از سرعت بالا تو دیوار.اصلا قطعی هم نداشتم و تا به اینجا کار که خیلی عالیه
    بازم هیچ فرقی نداره...............................

اولشه داغی بذار یه کمی که بگذره تو هم مثل ما میشی....

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

10

برادرا سلام

شاتل نگیرم

چند صفحه خوندم دیدم همه ناراضین :d

سرعت شبانش چطوریه؟؟؟
    7-8 ماه اوضاع بد بود. واسه من 10 روزه همه چیز درست شده.سرعت خوبه و قطعی هم نیست.شب هم اوضاع خوبه.60-70 دانلود میکنه.
    تبلیغ نمیکنم.قبلا خیلی ازشون عصبانی بودم.پستهای قدیم رو ببینید.(تاپیک کلاهبرداری رو ما میچرخوندیم)
    وضعیت خوب باشه میگیم خوبه.بد هم باشه میگیم بده.
    فقط جدیدا روش رو عوض کردن و رفتن تو کار ف.ی.ل.ت.ر.
    یه روز باز میکنن فرداش میبندن.مگا و هات رو میگم.کمی هم مدیا.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

از دوستان کسی ایمیله تغییر سرویس شاتلو داره بذاره؟(کرج)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

از دوستان کسی ایمیله تغییر سرویس شاتلو داره بذاره؟(کرج)
    به این آدرس ایمیل بزن واسه تغییر سرویست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از adib_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

داره خودمونی میشه citrix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

درود...
    منم آرت 1 دارم و راضی هستم ! کسایی که اکو دارن اگه یه خورده فکر کنن و پرس و جو کنن میفهمن که به این سرویس میگن اقتصادی ! یعنی کسایی که توانایی هزینه بالاتر رو ندارن و ارزونه سرویسش به خاطر همین همیشه شلوغ تر هستش و سرعت پایینه ! شبا هم همینطور هستش ! پس خواهشاً انقدر نگید سرعت پایینه ! سرعت میخواید برین سراغ آرت ! اگه هم بالاتر میخواین میتونین پهنای باند اختصاصی بگیرید ! از اون اول گفتن هر کی اندازه پولش آش میخوره ! یه سریا آخه خیلی جالباً 15تومن پول میدن توقع سرعت 10مگ دارن ! پس اگه توانایی هزینه بالاتر رو ندارید همین رو سفت بچسبید اگه هم میگید دزدی میکنه از این شرکت برید آخه جالبه اکثراً میگن دزدی میکنه و سرعتش پایینه اما هنوز شاتل دارن
    (منظورم به یک نفر یا کس خاصی نبود و کلی گفتم )
    با تشکرامیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشید

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

درود...
    منم آرت 1 دارم و راضی هستم ! کسایی که اکو دارن اگه یه خورده فکر کنن و پرس و جو کنن میفهمن که به این سرویس میگن اقتصادی ! یعنی کسایی که توانایی هزینه بالاتر رو ندارن و ارزونه سرویسش به خاطر همین همیشه شلوغ تر هستش و سرعت پایینه ! شبا هم همینطور هستش ! پس خواهشاً انقدر نگید سرعت پایینه ! سرعت میخواید برین سراغ آرت ! اگه هم بالاتر میخواین میتونین پهنای باند اختصاصی بگیرید ! از اون اول گفتن هر کی اندازه پولش آش میخوره ! یه سریا آخه خیلی جالباً 15تومن پول میدن توقع سرعت 10مگ دارن ! پس اگه توانایی هزینه بالاتر رو ندارید همین رو سفت بچسبید اگه هم میگید دزدی میکنه از این شرکت برید آخه جالبه اکثراً میگن دزدی میکنه و سرعتش پایینه اما هنوز شاتل دارن
    (منظورم به یک نفر یا کس خاصی نبود و کلی گفتم )
    با تشکرامیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشید
    ناراحت که شدیم!
    چون شما فقط منافع خودتون رو در نظر گرفتید و بقیه رو سرزنش کردید.
    قضیه ی هرچی پول بدی آش میخوری رو فکر کنم همه بدونن.
    با این حال هزینه اینترنتی که ما می پردازیم نسبت به کشورهای خارجی (حتی کشورهای ضعیف) خیلی بیشتره.
    موقع مقایسه و بررسی هزینه ها نگاهمون باید کلان باشه.

نکته بعدی اینکه شرکت باید به تعهدات خودش پایبند باشه.حالا هر آنچه که هست و دو طرف روش توافق کردن.

داره خودمونی میشه citrix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ناراحت که شدیم!
    با این حال هزینه اینترنتی که ما می پردازیم نسبت به کشورهای خارجی (حتی کشورهای ضعیف) خیلی بیشتره.

نکته بعدی اینکه شرکت باید به تعهدات خودش پایبند باشه.حالا هر آنچه که هست و دو طرف روش توافق کردن.
    من جایه دیگه هم صحبت کردم و گفتم که اصلاً نباید با کشورهای خارجی مقایسه کرد ! نکته آخر شما کاملاً درسته اما نه برای اکو 128 چون روی 512 بستن و درواقع لطف کردن و اگه سرعت پایینتر بیاد نباید شاکی بشن چون سرعت اونها باید 128 باشه ! اما برای اکو 512 توی روز اگه پایین بود باید اعتراض کنن ! اما توی شب قضیه فرق می کنه ! بازم اگه ناراحت شدید شرمنده

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ناراحت که شدیم!

دقیقا همینطوره چون سرعتش خوبه همینجور داره تعریف میکنه. من پول آش 512 رو دادم دوست دارم هر وقت دلم خواست بخورم نه فقط روزها. جریان دزدی هم عین حقیقت میمونه کدوم دزدی تو روز میره دزدی کنه؟ خوب شاتل هم مثل بقیه دزدها تو شب دزدی میکنه.
    حتما دوباره سرعت آرت 1 رو بردند رو 1 مگ که انقدر طرفداری میکنه. شاید هم وعده دادن بهشون.
    اما میرسیم سر سرویس اقتصادی. یعنی سرویسی ترافیکش به جای گیگی 3000 تومان 9000 تومان بود که حالا رضایت مشتری جلب شده به 5000 تومان. راستی adsl مثلا قراره ارزون بشه نگران نباشید شاتل جلوتر ترافیکها رو ارزونتر کرد دیگه شما سراغش رو نگیرید. جریان 2 سال پیشه که به جای اینکه 2000 تومان آبونمان رو از سرویسها کم کنه. هر سرویس رو 1 گیگ اضافه کرد.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

13

من جایه دیگه هم صحبت کردم و گفتم که اصلاً نباید با کشورهای خارجی مقایسه کرد ! نکته آخر شما کاملاً درسته اما نه برای اکو 128 چون روی 512 بستن و درواقع لطف کردن و اگه سرعت پایینتر بیاد نباید شاکی بشن چون سرعت اونها باید 128 باشه ! اما برای اکو 512 توی روز اگه پایین بود باید اعتراض کنن ! اما توی شب قضیه فرق می کنه ! بازم اگه ناراحت شدید شرمنده
    باور کنید اگه همین تاپیک رو بگردید روزهایی رو پیدا می کنید که بچه ها با Dialup کانکت شدن.
    آیا سرویس 128 باید چنین وضعیتی داشته باشه؟
    ما خدا خدا میکردیم تا 512 رو بردارن و همون 128 رو بهمون بدن.
    چون دوست نداشتیم شبها با DialUp کانکت بشیم.
    به راحتی میتونید گزارش سرعتهای زیر 5 کیلوبایت و دانلودهای ناقص در اثر قطعی های مکرر رو پیدا کنید.
    اما توی شب قضیه فرق می کنه
    نکته مهم همینه. همونطور که شما هم تصدیق کردید اونا باید به قرارداد پایبند باشن.
    در قرارداد هم تفاوتی بین روز و شب نیست و نباید هم باشه.
    اصلا عامل اصلی تمایل کاربران به سرویسهای ECO همین ترافیک رایگان شبانه ست.
    در غیر اینصورت سرویسهای ART با صرفه تر هستن.
    Last edited by *Batman*; 16-06-2010 at 11:14.

12. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •