تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2050 از 2600 اولاول ... 105015501950200020402046204720482049205020512052205320542060210021502550 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,491 به 20,500 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من جندبار حضوری رفتم و پیگیری کردم، اما جواب نگرفتم، گویا سایتی که وجود داره مشکل داره و برای اینکه پاسخگوی کاربراش باشه، گفتن که بیشتر از 1 مگ سرویس ندن. از لحاظ کشش خط هم وضعیت خط بسیار خوبه و حتی تا 16 مگ هم کشش داره. میتونن اصلاحش کنن یا حداقل سیم کشی رو تعویض کنن اما نمیخوان. ما هم کاری نمیتونیم بکنیم. من خودم چندسال شاتل داشتم و سرجمع 10 بارم زنگ نزدم بهشون، به خاطر اینکه هیچ مشکلی نداشتم که بخوام زنگ بزنم، اما تو این دو ماهه حداقل 20 بار زنگ زدم و پیگیری کردم. حتی شکایتم تو 195 ثبت کردم، اما بی فایده بود و همون حرفهای هم و میزدند.
    شما از طریق سامانه سپاس شکایت کنید و در بخش تلفن ثابت اعلام کنید خرابی خط... یکبار هم اینطوری شکایت کن و بگو از نظر من مشترک خطم نویز داره و باعث افت سرعت اینترنت من شده و طبق قانون مخابرات موظف به رفع این موضوع هست،اگر باز همون جواب رو دادن با اداره کل مخابرات مرکز منطقه خودتون تماس بگیرید و بگید مشکلتون چیه و حتما درخواست اکید کنید تا مشکل برطرف شه،مطمئن باش اگر راه حلی داشته باشه 100% این موضوع رو ایشون حل میکنه...
    موفق باشید.

2. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

آقا من دیشب زنگ زدم 2020 پشتیبانی adsl مخابرات...واقعا خودشون رو با نفهمی میزنن....بهش میگم داداش من سرعت من باید بیشتر از این باشه الان خطم رو 8 مگابیت بسته شده باید سرعت دانلودم حداقل 800 کیلوبایت باشه...میگه 8 مگ تقسیم بر 1000 میشه 100 شما باید سرعت دانلودتون 100 کیلوبایت باشه...

به جون مادرم بدجور اعصاب آدم رو خورد میکنن...هر چی هم میگم داداش من 2 ساله 2 مگ داشتم سرعت دانلودم 240 کیلوبایت بود حالا که 8 مگ گرفتم باید 800 کیلوبایت باشه حداقل..میگه نه 8 مگ تقسیم بر 1000 باید بکنیم میشه 100 کیلوبایت شما که الان 200 کیلوبایت میگیری داری 100 تا هم اضافه می گیری...

هیچی منم آخرش خونم به جوش اومد قاطی کردم داد زدم ک...ش بی سواد گوشی رو قطع کردم..
    .من دیگه گ..ه بخورم زنگ بزنم 2020 پشتیبانی مخابرات ...آدم رو مسخره میکنن فقط

4. این کاربر از راشبل بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آقا فندق شکن رو خیلی جالب به کار بردی واقعا احسنتم خیلی باحالی

6. 2 کاربر از thought بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه raya2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

طبق تعرفه هر گیگ ۲۰۰۰ تومان شده تفاوتی هم تو اینکه چه مقدار بخرید نداره
    شما هر مقدار گیگ که میخواین ضربدر ۲ هزارتومان کنید ۹ درصد مالیات هم اضافه کنید
    باید تو همون پنلتون نشون بده بهتون

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    من الان رفتم تعرفه ی گیگ های اضافه برای 5-6 تا ISP دیگه رو دیدم. تقریبا تو همشون اگه گیگ اضافه ی بالا بخریم (مثلا 50 گیگ به بالا), قیمت هر گیگ کمتر حساب میشه.

پس با این حساب, الان مخابرات گرونترین ISP حساب میشه. (یادش بخیر زمانی ارزونترین بود). کدوم آدم عاقلی حاضر میشه که از گرونترین ISP اینترنت بخره؟!

انگار وقت رفتنه

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

من الان رفتم تعرفه ی گیگ های اضافه برای 5-6 تا ISP دیگه رو دیدم. تقریبا تو همشون اگه گیگ اضافه ی بالا بخریم (مثلا 50 گیگ به بالا), قیمت هر گیگ کمتر حساب میشه.

پس با این حساب, الان مخابرات گرونترین ISP حساب میشه. (یادش بخیر زمانی ارزونترین بود). کدوم آدم عاقلی حاضر میشه که از گرونترین ISP اینترنت بخره؟!

انگار وقت رفتنه
    اکثرا مثل من به غیر مخابرات راه دیگه ای ندارند
    چون همه جا به سمت فیبر شدن داره میره
    مگر اینکه زودتر این قراردادهایی که میگن اجرایی بشه

9. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

پس به چه دلیل سرعت دانلود من از 800 کیلو بایت بیشتر نمیشه ؟
    دلایل زیادی می تونه داشته باشه. ولی مهمترینش کم فروشی isp، نویز بالای خط، کمبود پهنای باند تو مرکز مخابرات و ... هست
    80 درصد مواقع همون گزینه اوله
    واسه اینکه بفهمی دومی چقدر تاثیر داره باید بری از سر خط دانلود کنی ببینی سرعت میره بالا یا نه
    واسه اینکه بفهمی سومی هست یا نه باید توی ساعت خلوت مثلا صبح از یه سایت که سرورهاش توی ایرانه دانلود کنی و ببینی سرعت میره بالا یا نه. چون پهنای باند اینترنت ایران چند برابر بین الملله (در صورتی که باید برعکس باشه!)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دلایل زیادی می تونه داشته باشه. ولی مهمترینش کم فروشی isp، نویز بالای خط، کمبود پهنای باند تو مرکز مخابرات و ... هست
    80 درصد مواقع همون گزینه اوله
    واسه اینکه بفهمی دومی چقدر تاثیر داره باید بری از سر خط دانلود کنی ببینی سرعت میره بالا یا نه
    واسه اینکه بفهمی سومی هست یا نه باید توی ساعت خلوت مثلا صبح از یه سایت که سرورهاش توی ایرانه دانلود کنی و ببینی سرعت میره بالا یا نه. چون پهنای باند اینترنت ایران چند برابر بین الملله (در صورتی که باید برعکس باشه!)

ممنون از پاسخ گوییتون
    من خطم فیبره با این مشخصات
    Line Stats
    Downstream Upstream
    TCM On On
    SNR 36.3 dB 7.1 dB
    Line Attenuation 0.0 dB 7.6 dB
    Path Mode FastPath FastPath
    Interleave Depth 1 1
    Data Rate 8107 kbps
    1205 kbps
    MAX Rate 27348 kbps 1223 kbps

توی تمای ساعات و چه سرور داخلی چه خارجی سرعتم از 800 بیشتر نمیشه اولی که گرفته بودم زنگ زدم گفت خطط از 16 بیشترم میکشه
    قبلا از فیبر شدنم از اسیاتک داشتم 16 مگ بود ولی ریتم رو روی 19 خورده ای بود سرعت دانلودم هم از 2 مگ کمتر نمیشد این مگه نباید ریت و رو 10000 ببنده تا سرعت دانلود 1 مگ بده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اره. درخواست جمع اوری دادم بعد اون شرکت ها گفتن خطت فیبر هست و نمیتونیم سرویس بدیم. تحقیق کردم دیدم خطم MDU هست
    این پروسه چقدر طول کشید؟ از زمان درخواست تخلیه تا برقراری دوباره اینترنت از طرف مخابرات؟ بیشتر منظورم مدت زمان تخلیه از طرف مخابرات و مدت زمان اتصال مجدد توسط مخابرات هست.
    آخه من هم دقیقا همین داستان رو دارم و فکر میکنم شاید مخابرات الکی میگه که خط فیبر هست برای همین یک هفته دیگه که طرح سرویس مخابرات تموم میشه میخوام تخلیه کنم و از یه شرکت دیگه درخواست بدم ولی مخابرات اینجا میگه اگه تخلیه کنی معلوم نیست که دوباره پورت خالی داشته باشم و ممکنه چند ماه اینترنت ندیم بهتون.
    حالا میخوام بدونم کل این داستان یعنی از زمان درخواست تخلیه از مخابرات و درخواست به یه شرکت دیگه و اگر جواب منفی بود گرفتن دوباره اینترنت از مخابرات چقدر زمان می بره؟
    Last edited by mostafa_gm; 12-02-2018 at 16:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

از زمان درخواست تخلیه تا برقراری دوباره اینترنت از طرف مخابرات؟ بیشتر منظورم مدت زمان تخلیه از طرف مخابرات و مدت زمان اتصال مجدد توسط مخابرات هست.
    آخه من هم دقیقا همین داستان رو دارم و فکر میکنم شاید مخابرات الکی میگه که خط فیبر هست برای همین یک هفته دیگه که طرح سرویس مخابرات تموم میشه میخوام تخلیه کنم و از یه شرکت دیگه درخواست بدم ولی مخابرات اینجا میگه اگه تخلیه کنی معلوم نیست که دوباره پورت خالی داشته باشم و ممکنه چند ماه اینترنت ندیم بهتون.
    حالا میخوام بدونم کل این داستان یعنی از زمان درخواست تخلیه از مخابرات و درخواست به یه شرکت دیگه و اگر جواب منفی بود گرفتن دوباره اینترنت از مخابرات چقدر زمان می بره؟
    منم همین مشکل و داشتم واقعیت اینه که از پایه دروغه و باید سیریش باشی تا برات تخلیه کنن یه سری جاها فیبر هست ولی کلا تو کل ایران دو درصده ولی اینا به همه میگن فیبره برای من تقریبا هفت روز طول کشید با شکایت و این داستانا قطع تا وصل اینکه زیر بار نرو فرق مخابرات اینه که حجمش فقط کمه والا از لحاظ سرعتی و قیمتی اون قدر با هم فرقی ندارن البته اگر کشش خطت خوبه خیلی خوب نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_gm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

منم همین مشکل و داشتم واقعیت اینه که از پایه دروغه و باید سیریش باشی تا برات تخلیه کنن یه سری جاها فیبر هست ولی کلا تو کل ایران دو درصده ولی اینا به همه میگن فیبره برای من تقریبا هفت روز طول کشید با شکایت و این داستانا قطع تا وصل اینکه زیر بار نرو فرق مخابرات اینه که حجمش فقط کمه والا از لحاظ سرعتی و قیمتی اون قدر با هم فرقی ندارن البته اگر کشش خطت خوبه خیلی خوب نیست
    همینو میخوام بدونم
    اگه تخلیه و واگذاری مجدد زیاد طول بکشه ارزش نداره ولی اگه 2-3 هفته ای بشه می ارزه از شر مخابرات راحت بشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •