تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 205 از 1045 اولاول ... 105155195201202203204205206207208209215255305705 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,041 به 2,050 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_infernal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehrun ... En nuestra casa

14 security warning

سلام بر اساتید
    و عرض ارادت به wordist عزیز
    مشکل : توی ورد 2007 برای ساخت ماکرو باید به security warning اون مراجعه کنم (طبق راهنمای آموزشی) که هر چقدر گشتم پیداش نکردم که نکردم .

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام بر اساتید
    و عرض ارادت به wordist عزیز
    مشکل : توی ورد 2007 برای ساخت ماکرو باید به security warning اون مراجعه کنم (طبق راهنمای آموزشی) که هر چقدر گشتم پیداش نکردم که نکردم .

سلام

Word Option --> Trust Center --> Trust Center Setting (Button) --> Macro Setting

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_infernal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehrun ... En nuestra casa

پيش فرض

سلام

Word Option --> Trust Center --> Trust Center Setting (Button) --> Macro Setting
    wordist جان من این کارایی که گفتی رو انجام دادم قبلا
    در بخش macro settings هم گذاشتم رو حالت Enable یا همون گزینه ی آخر (باید همین کار رو بکنم دیگه؟)
    ولی بازم اون security warning اکتیو نشد ...
    هنوز هم اونایی که گفتم ندارم (تو شکل پست قبلم) رو ندارم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان من وقتي چيزي رو تايپ مي كنم تو يه يك كادر به نام formatted توضيحاتي را مي نويسد و نميشه پاكشون كرد رنگ قلمم هم قرمز است و تغيير نمي كنه چه كار بايد بكنم تا رنگ قلم تغيير كنه و اون كادر formatted پاك بشه؟

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

سلام دوستان من وقتي چيزي رو تايپ مي كنم تو يه يك كادر به نام formatted توضيحاتي را مي نويسد و نميشه پاكشون كرد رنگ قلمم هم قرمز است و تغيير نمي كنه چه كار بايد بكنم تا رنگ قلم تغيير كنه و اون كادر formatted پاك بشه؟
    درود

این مشکل و یا ویروس نیست، بلکه گزینه Track Changes برنامه ورد فعال و روشن هست. اگر از نسخه ورد 2007 استفاده می کنید می توانید روی گزینه نوار وضعیت در پایین پنجره ورد با کلیک روی آن، آن را روشن یا خاموش کنید (فعال یا غیر فعال) اگر نوشته Track Changes را نمی بینید، روی نوار وضعیت راست کلیک کنید و این گزینه را تیک بزنید.
    یا می توانید از قسمت نوار تب بالا به تب Review بروید آیکون Track Changes را در اینجا می بینید. اگر روی آن کلیک کنید روشن و اگر دوباره کلیک کنید خاموش می شود. و دوباره به حالت سابق بر می گردد.
    البته با راست کلیک روی کادر Formatted که فرمودید و انتخاب گزینه Rejected (اگر درست نوشته باشم) می توانید عدم تایید کنید و کادر را حذف کنید و تغییر انجام شده را نپذیرید. ولی در کل باید 'گزینه Track Changes را خاموش کنید تا دیگر وقتی چیزی تایپ می کنید به رنگ قرمز نباشد و همان حالت عادی نوشته ها را نشان دهد.

اما اینکه نوشته ها به رنگ قرمز و خطی از میان نوشته ها عبور کرده و ورد به شما اجازه نمی دهد پاک کنید به این خاطر است که Track Changes فعال است و جلوی تغییرات شما را به صورت عادی (عمل پاک کردن و یا هر تغییری) می گیرد. یعنی وقتی شما خطی را پاک می کنید به این صورت به شما نشان می دهد که این خط از متن شما عمل حذف و یا هر عمل دیگری رویش واقع شده است. و در مواقعی که کاربری دیگری روی این متن کار می کند آن کاربر آگاه می شود که شما می خواستید این خط حذف شود.
    دوست عزیز به قسمت Track Changes Options… بروید، در آنجا با تنظیمات این بخش زیبا و بسیار بدرد بخور برنامه واژه پرداز ورد بیشتر آشنا می شوید. در ضمن شما می توانید تنظیمات دلخواه خود را از جمله رنگ دلخواه برای بعضی از اعمال ویرایش خود را در در همین قسمت از نو تعریف کنید.
    در آخر همه اینها در ورد 2003 می باشد و فرقی نمی کند ولی چون من از ورد 2007 استفاده می کنم در حال حاضر به یاد ندارم از کدام گزینه از نوار منوی 2003 انجام می شد. ولی با می توانید به راحتی این گزینه را پیدا کنید.

در پایان اگر نکته ای از قلم افتاده و یا اشتباهی مرتکب شدم از دوستان با تجربه ترم مثل دوست خوبم وردیست گرامی درخواست اصلاح می نمایم.

موفق باشی
    بدرود

پروفشنال hamid2006gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض کار نکردن کلیدهای ترکیبی (shift +space) ؟

کلیدهای ترکیبی( shift + space) همونطور که میدونید براین برداشتن فاصله بین حروف یک کلمه تو word است .این کلیدها برای من کار نمیکنه .
    میخواستم بدونم این مشکل رو چطوری باید رفع کنم ؟ لطفا سریعتر کمک کنید کارم گیره .
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

درود

این مشکل و یا ویروس نیست، بلکه گزینه Track Changes برنامه ورد فعال و روشن هست. اگر از نسخه ورد 2007 استفاده می کنید ... از دوستان با تجربه ترم مثل دوست خوبم وردیست گرامی درخواست اصلاح می نمایم.

موفق باشی
    بدرود
    ممنون دوست عزيز، رنگ قلم تغيير كرد ولي اون كادرها پاك نمي شه كليك راست هم كه مي كنم reject نداره با اون reject بالا هم كه كار ميكنم كل متني كه توضيحات براش نوشته و همچنين توضيحاتش پاك ميشه.چه بايد بكنم؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

wordist جان من این کارایی که گفتی رو انجام دادم قبلا
    در بخش macro settings هم گذاشتم رو حالت Enable یا همون گزینه ی آخر (باید همین کار رو بکنم دیگه؟)
    ولی بازم اون security warning اکتیو نشد ...
    هنوز هم اونایی که گفتم ندارم (تو شکل پست قبلم) رو ندارم.
    سلام

اميرجان كامل ، باحوصله و دقيق توضيح بده چيكار ميخواي بكني و چي ميخواي؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

کلیدهای ترکیبی( shift + space) همونطور که میدونید براین برداشتن فاصله بین حروف یک کلمه تو word است .این کلیدها برای من کار نمیکنه .
    میخواستم بدونم این مشکل رو چطوری باید رفع کنم ؟ لطفا سریعتر کمک کنید کارم گیره .
    با تشکر
    سلام دوست عزيز

بصورت پيش فرض توي ويندوز اون كليد تركيبي كه اشاره كردي فعال نيست و با نصب DLL هاي مخصوص اون يا برنامه‌هايي كه اينكارو ميكنن ميتوني مشكل رو بر طرف كني

مانند اين دو تا :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

ممنون دوست عزيز، رنگ قلم تغيير كرد ولي اون كادرها پاك نمي شه كليك راست هم كه مي كنم reject نداره با اون reject بالا هم كه كار ميكنم كل متني كه توضيحات براش نوشته و همچنين توضيحاتش پاك ميشه.چه بايد بكنم؟!
    سلام دوست عزيز

شما چك كنيد ببينيد اصلا فايلتون نسبت به تغييرات قفل شده هستش يا نه

بعضي اوقات براي محافظت از فايلها اينكار رو انجام ميدن كه اصل فايل تغييرپذير نباشه و هر تغييري به همون صورت كه ديديد به چشم بياد

از منوي tools ببينيد گزينه Unprotect Document داريد يا نه

اگه اين گزينه باشه به اين معني هست كه سند شما محافظت شده هست و سندهاي محافظت شده به اينگونه قابل Reject كردن تغييرات نيستند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •