تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 203 از 419 اولاول ... 103153193199200201202203204205206207213253303 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,021 به 2,030 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان

مودم E3372 دارم

وارد تنظیمات 192.168.8.1 نمیشه

احتمال 99% هم مشکل از kaspersky هست ...... چون دوستم (مودما رو با هم گرفتیم) وقتی kaspersky رو حذف کرد از رو سیستمش، مشکلش حل شد و صفحه 192.168.8.1 براش باز شد

چطور این مشکلو برطرف کنم؟
    سلام.
    منم کسپر رو پاک کردم مشکلم حل شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    مودم E3372 دارم .... وارد تنظیمات 192.168.8.1 نمیشه
    احتمال 99% هم مشکل از kaspersky هست ...... چون دوستم (مودما رو با هم گرفتیم) وقتی kaspersky رو حذف کرد از رو سیستمش، مشکلش حل شد و صفحه 192.168.8.1 براش باز شد

چطور این مشکلو برطرف کنم؟
    سلام.
    منم کسپر رو پاک کردم مشکلم حل شد
    من چون لایسنس دارم، نمیتونم پاکش کنم، برا همین دنبال یه راه حل میگردم

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

داداش دکلی نزدیکت ست فرکانس 2700 پشتیبانی نمیکنه ... پس نمیتونی استفاده کنی مشکل از شما نیست ازدکله

برای خود منم همینجوره ... متاسفانه ایرانسل خیلی کنده تا تجزهیزاتش آپدیت کنه
    برا من روی هرکدوم میام Failed میزنه، فقط روی گذینه آتو کار میکنه
    نکته وقتی تغییر میدم باید کاری انجام بدم ؟

من چون لایسنس دارم، نمیتونم پاکش کنم، برا همین دنبال یه راه حل میگردم
    آره درسته
    منم همین مشکلو دارم
    هروقت نیاز به تنظیمات مودم دارم مجبور میشم کسپرو حذف کنم
    حتی با غیر فعال کردنش یا بستن برنامه هم نمیتونم وارد تنظیمات مودم بشم
    گاهی وقتا هم کلا هیچ سایتی برام باز نمیشه مجبورم کسپرو دوباره حذف کنم
    در کل روزانه یکی دوبار حذف و نصب روی شاخشه

درضمن فکر میکنم کسپر یه امکانی داره (باید بپرسی چون منم شنیدم) که میتونی لایسنستو حفظ کنی حتی اگه ویندوزت عوض شه یا پاکش کنی

آخر فروم باز Amin.P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام

یک مودم خوب برای LTE ایرانسل معرفی کنید؟
    هم در لپ تاپ و هم در کامپیوتر شخصی میشه ازش استفاده کرد دیگه؟

یک مودم TP LINK وایرلس حدود 60 تومن گرفته بودم هم دارم.

در آغاز فعالیت Mostafa_1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام دوستان...

راستش یه مودم ایرانسل مدل E3372 دارم که خیلی وقته خریدم و همون اوایل آنلاکش کردم و سیم کارت همراه اول رو هم میگیره ولی وقتی همراه اول تو منطقه ی ما 4G شد رفتم سیم کارت 4G همراه اول گرفتم ولی وقتی میذارم تو مودم آنتن نمیده ولی حالت 3G همراه اول رو میگیره... حتی تو سرچ دستی شبکه هم حالت 4G رو پیدا میکنه ولی وقتی میزنم بعد چند ثانیه Faild میشه... واقعا یه دنیا ممنون میشم کمک یا راهنمایی کنین ...

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان...

راستش یه مودم ایرانسل مدل E3372 دارم که خیلی وقته خریدم و همون اوایل آنلاکش کردم و سیم کارت همراه اول رو هم میگیره ولی وقتی همراه اول تو منطقه ی ما 4G شد رفتم سیم کارت 4G همراه اول گرفتم ولی وقتی میذارم تو مودم آنتن نمیده ولی حالت 3G همراه اول رو میگیره... حتی تو سرچ دستی شبکه هم حالت 4G رو پیدا میکنه ولی وقتی میزنم بعد چند ثانیه Faild میشه... واقعا یه دنیا ممنون میشم کمک یا راهنمایی کنین ...
    سلام
    به احتمال زياد بايد بسته داشته باشين

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام خدمت یکایک دوستان گلم،من دانگل E3372s-153 رو از راستین بازار خریدم ، مودم فوق العاده ای بود حتی بعد از آبدیت به آخرین ورژن عالی تر هم شد تا اینکه خواستم از برنامه LTE WATCH استفاده کنم که کانکت نمیشد منم رفتم تو تنظیمات مودم و تیک قسمت لاگین رو فعال کردم که مودم خاموش وروشن شد و تمام قسمتهاش قفل شده و برای ورود یوزر وپسورد لاگین میخاد اما من هیچ یوزر و پسوردی تعیین نکردم؟!!!! تو صفحه اصلی هم یه قسمتی ظاهر شده میگه سریال نامبر رو وارد کنید تا دستگاه ریست فکتوری شود منم با دقت چندین مرتبه سریال نامبر رو هم از روی خود مودم وهم از روی جعبه مودم وارد کردم که پیغام میده سریال نامبر نامعتبر است؟؟!!!! واقعا گیج شدم نمی دونم چکار کنم من به واسطه کارم خیلی به این مودم احتیاج دارم لطفا ازدوستان اگر کسی راهی بلده کمکم کنه ممنون میشم با تشکر ازهمه پی سی ووردی های عزیز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوست من 4G فقط برای بسته آلفا+ نوترینو جواب میده

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام خدمت یکایک دوستان گلم،من دانگل E3372s-153 رو از راستین بازار خریدم ، مودم فوق العاده ای بود حتی بعد از آبدیت به آخرین ورژن عالی تر هم شد تا اینکه خواستم از برنامه LTE WATCH استفاده کنم که کانکت نمیشد منم رفتم تو تنظیمات مودم و تیک قسمت لاگین رو فعال کردم که مودم خاموش وروشن شد و تمام قسمتهاش قفل شده و برای ورود یوزر وپسورد لاگین میخاد اما من هیچ یوزر و پسوردی تعیین نکردم؟!!!! تو صفحه اصلی هم یه قسمتی ظاهر شده میگه سریال نامبر رو وارد کنید تا دستگاه ریست فکتوری شود منم با دقت چندین مرتبه سریال نامبر رو هم از روی خود مودم وهم از روی جعبه مودم وارد کردم که پیغام میده سریال نامبر نامعتبر است؟؟!!!! واقعا گیج شدم نمی دونم چکار کنم من به واسطه کارم خیلی به این مودم احتیاج دارم لطفا ازدوستان اگر کسی راهی بلده کمکم کنه ممنون میشم با تشکر ازهمه پی سی ووردی های عزیز

یوزر پس ورد پیش فرض
    admin
    admin
    هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوست من (ak313) امتحان کردم نشد؟؟!!!! انواع رمز 00000 و 11111 و...... نمیشه که نمیشه
    مدل E3372s-153 هستش،فریم ویر رو هم عوض کردم بازم نشد؟؟!!!!! تنها راه ریست فکتوری یا حذف تنظیمات شخصی کاربر هستش ولی من راهش رو نمیدونم!!! نرم افزاری؟ فریم ویر اورجینالی، چیزی نیست مشکلم رو حل کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •