تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 202 از 544 اولاول ... 102152192198199200201202203204205206212252302 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,011 به 2,020 از 5431

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من از Wifi دستگاه استفاده نمیکنم خیلی ها شنیدم میگفتن بردش کمه. فعلا سیستم فیبر همیته مثل ابتدای ADSL اصلا تو بازار مودمی نبود بخری خود ISP مودم میداد. هواوی هم که رو یه مدل 10 تا زیر مدل داره هر کدوم یه ریزه کاری کم یا زیاد دارن. فکر کنم با این وضع بازار طول میکشه تا مثل DSL تنوع زیاد بشه و راحت بشه چیزی رو که میخوای بخری.
    برای تقویت وایرلس میتونید از یک access point قدرتمند که قیمت مناسبی هم داره استفاده کنید. یعنی ont شما (مودم) فقط برای اتصال به اینترنت خواهد بود و access point تبدیل اینترنت به امواج وایرلس.

در مورد بعدی هم خیلی امیدوار به ورود گسترده و منوع ont ها به بازار نباشید چون بازار تحت انحصار تانوما خیلی ظرفیت گسترش رو نداره به دلایل مختلف.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

برای تقویت وایرلس میتونید از یک access point قدرتمند که قیمت مناسبی هم داره استفاده کنید. یعنی ont شما (مودم) فقط برای اتصال به اینترنت خواهد بود و access point تبدیل اینترنت به امواج وایرلس.

در مورد بعدی هم خیلی امیدوار به ورود گسترده و منوع ont ها به بازار نباشید چون بازار تحت انحصار تانوما خیلی ظرفیت گسترش رو نداره به دلایل مختلف.
    من دقیقا همین کار رو میکنم و مودم ont بریج شده به یه روتر اکسس پوینت و یه AP دیگه هم جای دیگه خونه فقط از روتر راضی نیستم دارم رو DD-wrt و Open wrt , ... بررسی میکنم دوست دارم یه روتر نرم افزاری رو PC راه بندازم فکر کنم خیلی انعطاف پذیر باشه فقط یادگیری زمان می خواد.

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من دقیقا همین کار رو میکنم و مودم ont بریج شده به یه روتر اکسس پوینت و یه AP دیگه هم جای دیگه خونه فقط از روتر راضی نیستم دارم رو DD-wrt و Open wrt , ... بررسی میکنم دوست دارم یه روتر نرم افزاری رو PC راه بندازم فکر کنم خیلی انعطاف پذیر باشه فقط یادگیری زمان می خواد.
    روترهایی که فریمور dd wrt قابل نصب روشون باشه هم موجوده با قیمت نسبتا مناسب مثل بعضی از لینکسیس ها ولی اگه قدرت و انعطاف نرم افزاری زیاد میخواید لاجرم بسمت میکروتیک باید برید. کمی گرونتر تموم میشه ولی دست شما رو در طیف وسیعی از تغییرات باز میزاره.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

روترهایی که فریمور dd wrt قابل نصب روشون باشه هم موجوده با قیمت نسبتا مناسب مثل بعضی از لینکسیس ها ولی اگه قدرت و انعطاف نرم افزاری زیاد میخواید لاجرم بسمت میکروتیک باید برید. کمی گرونتر تموم میشه ولی دست شما رو در طیف وسیعی از تغییرات باز میزاره.
    روتر خودم ساپورت میکنه DDwrt , open WRT رو اما فعلا با این قیمتها میترسم خراب بشه دارم فعلا مطالعه میکنم و الان حوصله پیچیدگی و هزینه میکروتیک رو ندارم PC دسنه دو زیاد دارم فکر کنم روتر نرم افرازی قابلیتهای خوبی بده مرسی از راهنمایی

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

از دیجی خریدم، پورتش سبز هست که کابل سه متری دو سر سیز هم توشه.
    ولی متاسفانه آنتن مودم 2dB هست من فکر کردم 5dB. میشه آنتنش رو عوض کرد؟ اون هایی که تو بازاره همه اینجوری هستند؟

دو تا فایل تو سای هوایی هست ولی باید اکانت داشت تا بشه دانلود کرد، کسی دسترسی داره به اشتراک بزاه؟ بعد جایی تو سایت firmware پیدا نکردم.
    لینک اون مدل که از دیجی خریدی خصوصی میفرستی امکانش هست؟

فرستاده شده از Redmi Note 7ِ من با Tapatalk

تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

چرا خودتون پیگیری نمی کنید؟ حداقل مشهد و قم احتمالش هست.
    والا هربار که زنگ زدم مخابرات اراجیف تحویلم دادن بدهکارتم میکنن

7. این کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

لینک اون مدل که از دیجی خریدی خصوصی میفرستی امکانش هست؟

برات فرستادم.

- - - Updated - - -

قدرت db دستگاه مگه به آنتن ربط داره ؟ به قدرت فرستنده داخلی ربط نداره ؟ من اینو تو سایت هواوی دیده بودم اما از کجا مشخص میشه کدوم 5 هست کدوم 2 ؟
    فکر کنم اگه تو سایت اکانت بسازی و دستگاه رو رجیستر کنی دسترسی باز بشه امتحان نکردم.
    پیمانکار پریز سبز میزنه ؟
    برای شما سبز زده؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

برات فرستادم.

- - - Updated - - -

برای شما سبز زده؟
    پستهای قبلی کامل داستانشو توضیح دادم. مودمی که پیمانکار به من داده بود جالب نبود کار پسیو هم تموم شده بود. مودم رو مرجوع کردم از دیجی خریدم سبز هست دیگه زیر بار تعویض پریز نرفت حوصله درگیر شدن هم نداشتم داره کار میکنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستانی که ftth گرفتید . اعلام کنید سرعت دانلود از سرور های داخل ایران چند MB هستش...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

پستهای قبلی کامل داستانشو توضیح دادم. مودمی که پیمانکار به من داده بود جالب نبود کار پسیو هم تموم شده بود. مودم رو مرجوع کردم از دیجی خریدم سبز هست دیگه زیر بار تعویض پریز نرفت حوصله درگیر شدن هم نداشتم داره کار میکنه.
    الان یه سر سیم آبی زدی به پریز آبی و سر دیگه سیم سبز به پورت سبز مودم؟

برای من پیمانکار میگه از اول همه رو آبی زده اینم باید آبی باشی که من قبول نکردم. گفت یک جا فقط سیز زده اون هم مشکل پیدا کرده!
    اینجا بودن کسی هایی که سبز زده باشند؟
    Last edited by youngeagle; 15-10-2019 at 22:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. babriman

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •