تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 201 از 451 اولاول ... 101151191197198199200201202203204205211251301 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,001 به 2,010 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

داره خودمونی میشه m_y_68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض سلام

سلام به همه
    دوستان شما که من رو هم ترسوندین !!!!!!
    دیگه جرات نمیکنم دست به بایوس و درایورهاش بزنم حتی میترسم ویندوز رو هم عوض کنم آخه سرعتش خیلی اومده پایین.
    از شانس من گارانتی من هم مثل حسن آقا ویستا هست و اینطور که ایشون تعریف کردن فقط اسمش گارانتی هست !!!!!!!!!
    در ضمن دوستانی که مشهد هستن اگه کارشون واسه گارانتی خیلی گیر داشت من شاید بتونم واسشون یه کاری بکنم البته اونایی که گارانتیشون ویستا هست
    هر کی واقعا کارش گیر کرده به آی دی من پی ام بده ببینم واسش میتونم کاری بکنم یا نه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من آقای yperion(-) این دمایی که شما دادید در مقایسه با دمای لپ تاپ من خیلی پایین هست !!!!!!! چطوری به این دما رسوندی ؟
    مال من تو بازی ها رو 94 میچرخه یعنی آب رو جوش میاره!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی خوشبختانه با اینکه بیشتر اوقات رو این دما بوده کاریش نشده و منم دلم به گارانتی خوش بود اما حالا با این اوضاع گارانتی میترسم دست بهش بزنم !!!!!!!
    فعلا بای

اگه نباشه جاش خالی می مونه lucky_luke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

میشه مدل لپ تاپتون رو بگید
    دارم شک می کنم که نکنه این سفارش ایران باشه و ...
    یا اینکه از شانس من اینطور دراومده
    البته شما اگه از یک برنامه ای استفاده کنی که حداکثر را رو ثبت کنه مقایسه راحت تر میشه
    همونی که توی امضاتونه
    با گارانتی ویستا
    خودت رو نگران نکن وقتی تست کردم کولر روشن بود و کاملا خنک
    به نظرمن چند درجه اختلاف دما طبیعه (بستگی به دمای محیط داره داره)

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadshekoohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز . بلاخره تصمیم گرفتم که n61jq بخرم و فردا دارم میرم برش دارم . گارانتی vista قیمت 1430 ( شانس ما تو شیراز گیر نمیاد )
    حالا می خواستم ببینم موقعی که بازش کنه به چه چیزایی نگاه کنم
    بعد تو سری n61 بالاترین کانفیگ مربوط به jq هست
    هارد 640 با 7400 rpm هم داریم ؟
    کسی هست ما رو راهنمایی کنه ؟
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز . بلاخره تصمیم گرفتم که n61jq بخرم و فردا دارم میرم برش دارم . گارانتی vista قیمت 1430 ( شانس ما تو شیراز گیر نمیاد )
    با تشکر
    سلام عزیز.نه متاسفانه من هم پرسیدم ولی نداره همچین هاردی!!!
    من هم همین قیمت گرفتم! 1.430!!
    من که موردی باهاش ندارم .فقط نمیدونم دما لپ تاپا دیگه هم همینقده یا asus 1کم بالاست! دما cpu بعد بازی pesشد 78 اینا!!!
    عادیه؟
    در ضمن هر از چندگاهی حدود 5 ثانیه گیر کرد بازی! این هم عادیه؟البته همه تنظیمات در حد بالا ترین بود!

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

سلام عزیز.نه متاسفانه من هم پرسیدم ولی نداره همچین هاردی!!!
    من هم همین قیمت گرفتم! 1.430!!
    من که موردی باهاش ندارم .فقط نمیدونم دما لپ تاپا دیگه هم همینقده یا asus 1کم بالاست! دما cpu بعد بازی pesشد 78 اینا!!!
    عادیه؟
    در ضمن هر از چندگاهی حدود 5 ثانیه گیر کرد بازی! این هم عادیه؟البته همه تنظیمات در حد بالا ترین بود!
    تنظیمات که چیزه خاصی نیست. مشکل گرما مال Core i7 هستش که تو همه ی لپ تاپ هایی که هست گرما ی زیاد تولید میکنه تازه ایسوس خنکه!!!!!!. گیر کردن بازیم دلیلش احتمالا بدلیل پچ هاییه که نصب کردی بازی رو کامل پاک کن فایلی اگه موند دیلیت کن دوباره بازی رو نصب کن خوب میشه

راستی من با ریپیر خود ویندوز زودم ویندوزم درست شد ولی ریکاوری شد به 3-4 روز پیش

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

من تو دستاپم یه بار این مشکل رو داشتم. خوب یادم نیست مال چه نرمافزاری بود ولی هاردش چشمک میزد میفهمیدم میخواد یه چیزی رو لود کنه و بیچاره نمیتونه. بعد آناینستال و اینا کردم ردیف شد ولی خوب یادم نیست چی بود قصه.

شما یه کاری کن. ببین هاردت چشمک میزنه یا نه ؟ همین چراغ هارد رو میگم که بالاش عکس استوانه داره فکر کنم.
    اگه دیدی صفحه سیاه میشه باز داره هارد کار میکنه مشکل یه برنامه ای درایوری چیزیه که نصب کردی.

برای آن اینستال هم با سیف مود میتونی بری تو ویندوزت.

اصلا همین کار رو هم تست کن. هم چراغ هارد رو بررسی کن و هم وقتی لپ تاپ رو روشن کردی هی تند تند بزن اف 8 که آپشنای استارت آپ ویندوز بیاد. گزینه ی سیف مود هم که دیگه میدونی کدومه. اگه با سیف مود بره تو معلومه مشکل درایوری هست. ممکنه نرمافزار خاصی هم باشه. دیگه اینش کار خودته که بررسی کنی ببینی کدوم برنامه مشکل داره یا کدوم درایور رو جدیدا ریختی گیر کرده.

زیان فارسی رو نگرفتم مشکلش چیه ؟؟؟؟ اگه زبان فارسی ویندوز نداری که تو کنترل پنل میشه اضافه کرد.
    یعنی با پرمیر cs5 که 64 بیت هست مشکل داره!!!!!
    من یکی میخوام تیری دی مکس استفاده کنم یکی پرمیر یکی فوتوشاپ. نشه من پولم رو ریختم دور یعنی!!!!

داره خودمونی میشه Ali_B1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان سلام
    خبر جدید اینکه همین الان با گارانتی سازگار تماس گرفتم . سیستم تلفن گویای خیلی مرتبی داشت و یک قسمت هم برای طرح سوال فنی بود که وصل شدم و سوالم رو پرسیدم. گفتم بعد از آپگرید بایوس این مشکل پیش اومده و طرف گفت که مشکلی نیست براتون درست می کنیم و دانگرید می کنیم . بعد پرسیدم این مورد جزو گارانتی هست گفت بله جزو گارانتیه و بعد پرسیدم چقدر طول میکشه گفت بین سه تا 5 روز طول میکشه .
    من که خیالم راحت شد و خیلی هم خوب جوابم رو داد مسوول فنیشون.
    امیدوارم در عمل هم وقتی مراجعه می کنم همه چیز به همین خوبی پیش بره.

8. این کاربر از Ali_B1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه yperion(-)'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    اصفهان

11

دوستان سلام
    خبر جدید اینکه همین الان با گارانتی سازگار تماس گرفتم . سیستم تلفن گویای خیلی مرتبی داشت و یک قسمت هم برای طرح سوال فنی بود که وصل شدم و سوالم رو پرسیدم. گفتم بعد از آپگرید بایوس این مشکل پیش اومده و طرف گفت که مشکلی نیست براتون درست می کنیم و دانگرید می کنیم . بعد پرسیدم این مورد جزو گارانتی هست گفت بله جزو گارانتیه و بعد پرسیدم چقدر طول میکشه گفت بین سه تا 5 روز طول میکشه .
    من که خیالم راحت شد و خیلی هم خوب جوابم رو داد مسوول فنیشون.
    امیدوارم در عمل هم وقتی مراجعه می کنم همه چیز به همین خوبی پیش بره.
    منظورش چی بوده که گفته دانگرید میکنیم؟یعنی واست 210 نصب میکنند؟اگه مجبور بشن بازش کنند چیزی بهمون میدند که اگه دوباره کارمون به گارانتی افتاد نگه قبلا" درش باز شده؟

داره خودمونی میشه Ali_B1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

والا من خیلی واضح گفتم بهش که بعد از آپگرید بایوس که تو سایت اسوس منتشر شده بود که بطور موفق هم انجام شد ، سیستم دیگه بالا نمیاد! و طرف هم پاسخگوی بخش فنی بود یعنی سرش تو حساب کتابه من بگم ""ف"" قاعدتا تا تهش رو می خونه! احتمالا شاید امکانی داشته باشه لپ تاپ های اسوس که مثلا از طریق یکی از پورت ها یتونن چیپ بایوس رو دوباره برنامه ریزی کنن . شاید هم نیاز باشه که درش باز بشه نمی دونم ولی قاعدتا برای روال کاری خودشون حتما یک سری استاندارد های تعریف شده دارن.
    اولا که حتی روی تلفن گویاش ، خانومه که صدای ضبط شدش پخش میشد گفت که مکالمتون برای رسیدگی های بهتر بعدی ضبط میشه با مسوولین
    پس حتما اطلاعات شما کاملا ثبت میشه اینکه مراجعه کردی و مشکل چی بوده و رفع شده خلاصه و حتما هم گواهی اگر نیاز باشه میدن.
    من خیالم راحت شد سیستم سازگار همونطور که از قبل تحقیق کرده بودم مرتبه (البته تا اینجا ) حالا حتما خبرش رو به دوستان میدم که چی شد و چی گذشت !

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

یعنی با پرمیر cs5 که 64 بیت هست مشکل داره!!!!!
    من یکی میخوام تیری دی مکس استفاده کنم یکی پرمیر یکی فوتوشاپ. نشه من پولم رو ریختم دور یعنی!!!!
    خب کلا که نه. شاید یه بخشی از برنامه هایی که نصب شده مشکل داره. مثلا فتوشاپ که میریزی پیام میده میگه درایور گرافیکتون رو هم نگاه کنین بروز باشه. میخواد صفحه سایت باز کنه واسه دانلود و نصب ... حالا فرض کن تو پکیجی که نصب می کنی درایور و این جور چیزا هم باشه. احتمالش هست مشکل واسه همون باشه. به هر حال تست کن ببین مشکل با آن اینستال کردنش حل میشه یا نه. یادت نره سیف مود رو نگاه کنی ببینی کلا ویندوزی وجود داره یا نه!!!

الان دیدم مشکل با ریکاوری حل شده. خب به سلامتی ...
    حال این سری برنامه نصب میکنی دقیقا همه چیزایی که نصب میشه رو نگاه کن ببین چی به چیه. من فتوشاپ 64 نصب کردم. البته واسه نصب 64 بیتی خودش میره 32 بیتی رو هم نصب میکنه . بعد میخواستم بازش کنم (البته شاید گیر از کرک برنامه بود ولی احتمالش کمه) دیدم نمیتونه باز کنه. الان لپ تاپم نیست بگم ارورش چی بود. رفتم گشتم تو فولدرش و یه فایل دیگه رو باز کردم و اومد. الان یادم نیست ... شاید 32 بیتی بود و شاید 64 بیتی ولی به هر حال اون شرت کاتی که تو استارت منو میذاره کار نمیکرد.

شما این طوری گفتی من یه خورده مشکوک شدم که نکنه مشکل کرک نبوده و خود برنامه گیری توش هست. بعدا باید بررسی کنم و اگه نتیجه ای گرفتم خبر میدم.

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

با تشکر
    آقا هارد با دور 7400 کلا وجود نداره. دور هارهای موجود این هاست:
    5400 rpm
    7200
    10000
    15000
    که هاردهای این مدل دو جوره. سیگیت و وسترن دیجیتال با دور 5400 هست و با دور 7200 هم فکر کنم مارک سیگیت داره.
    اگه 7200 گیر آوردی بهتره. البته زمان تاخیرش و ایناش رو نمیگم. واسه کپی فایل سرعتش تقریبا 1.33 برابر میشه. به نسبت همون دورشونه یعنی 4 به 3. تو باز کردن برنامه ها دیگه این نسبت وجود نداره. بسته به برنامش ممکنه این سریعتر باشه یا اون.

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

والا من خیلی واضح گفتم بهش که بعد از آپگرید بایوس که تو سایت اسوس منتشر شده بود که بطور موفق هم انجام شد ، سیستم دیگه بالا نمیاد! و طرف هم پاسخگوی بخش فنی بود یعنی سرش تو حساب کتابه من بگم ""ف"" قاعدتا تا تهش رو می خونه! احتمالا شاید امکانی داشته باشه لپ تاپ های اسوس که مثلا از طریق یکی از پورت ها یتونن چیپ بایوس رو دوباره برنامه ریزی کنن . شاید هم نیاز باشه که درش باز بشه نمی دونم ولی قاعدتا برای روال کاری خودشون حتما یک سری استاندارد های تعریف شده دارن.
    اولا که حتی روی تلفن گویاش ، خانومه که صدای ضبط شدش پخش میشد گفت که مکالمتون برای رسیدگی های بهتر بعدی ضبط میشه با مسوولین
    پس حتما اطلاعات شما کاملا ثبت میشه اینکه مراجعه کردی و مشکل چی بوده و رفع شده خلاصه و حتما هم گواهی اگر نیاز باشه میدن.
    من خیالم راحت شد سیستم سازگار همونطور که از قبل تحقیق کرده بودم مرتبه (البته تا اینجا ) حالا حتما خبرش رو به دوستان میدم که چی شد و چی گذشت !
    عجب .... آقا اگه درستش کردن بیا عوض کنیم با هم. منم سازگار میخوام. کلا من اهل سازش و سازگاری و اینا هستم. آن شاء الله همین جوری راحت قضیه حل بشه. خبرش رو بعدا بهم بده !!!!
    Last edited by alireza1411; 08-09-2010 at 11:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •