تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 201 از 3195 اولاول ... 1011511911971981992002012022032042052112513017011201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,001 به 2,010 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام . 1- آره چون یه سه چهار ساعتی داداشم بازی میکنه بعدش که من میام خونه سه چهار ساعتی هم من بازی میکنم !! جالبه نه !! 2- آره تو میز تلوزیونه ولی از این میز تلویزیونها که دورش تماما بازه و شیشه نداره . 3-ریجنش حرف نداره تا حالا تمام سی دی هایی رو که هم ماله دوستم و هم ماله خودم گرفتیم اجرا کرده در حالی که ماله دوستم خیلیهاش رو اجرا نکرده و اینکه تا حالا دو تا بازی گذاشتم توش خودشو آپدیت کرده خیلی حال میده تازه مغازه دار بهم گفت بازی های J راحت تر گیر میاد و بیشتر هستن. در ضمن اونجا پالو بهم 580 یا 520 ( یادم نیست ) قیمت داد و J رو 615 گفتم چرا اینقدر اختلاف قیمت گفت چون J بازیاش بیشتر و راحتتر گیر میاد و یه خبر خوشحال کننده این که گفت تمام بازیهای جدید FREE REGION هستن و فقط بعضی بازیهای خاص ( ACE COMBAT ) ریجن بندی دارن. 4- ماله دوستم ریجنش NTSC_UC هستش اما بردشو هنوز وقت نکردم برم ببینم چیه . نه اینطوری نیست ، دستگاه خاموش میشه ، بعد چند بار ( حدود پنج ثانیه ) سه چراغ قرمز به صورت چشمک زن روشن میکنه ( به همون ترتیبی که قبلا گفتم ) . راحت باش دوست عزیز کاملا بهت حق میدم و درکت میکنم بالاخره من خودمم این دوره رو طی کردم . پیشنهاد من اینه که حتما از دنیای دمو بگیر چون اضطرابتو کاملا بر طرف میکنه . موفق باشی . ( چرا این نقل و قوله این جوری شد !!)
    سلام دوست عزيز
    مرسي از توضيحات كاملت
    اما من باز هم جواب يك سوالم رو نگرفتم
    تو مثلا الان ميخواي بري بازار يك بازي دلخواهت رو بگيري
    وي ميبيني كه فقط Region نوع pal يا NTSC/UC اون رو دارن
    تكليف چيه ؟

همچنين بر عكس يك بازي فقط NTSC/J اون موچوده
    حالا اوني كه PAL يا UC داره بايد چه كنه؟

در صورتي كه اكثر جاها يا بهتر بگم همه فروشنده ها فقط اون نوع خاص از REGION رو دارن
    و هيچ جاي پيدا نميكني كه هر 3 REGION خاص از اون رو داشته باشه كه همه بتونن بگيرن
    اين الان دغدغه جديده منه

داره خودمونی میشه bmwm3gtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ناکجاباد

پيش فرض

نگران نباش من از تو بدتر بودم همونطور که گفتم تا حالا هر بازی دلخواهمو که خواستم اجرا کرده تازه گفتم که مغازه دار گفت بازی های جدید خیلی خیلی خیلی کم پیدا میشن که ریجن بندی باشن و گفت تعداد معدودی از بازی ها هستن که به ریجن خاصی تعلق دارند و منهم بهش حق میدم چون بازی های جدید مثل اساسینز کرید ، پرو استریت ، گیرز آف وار و ... هم تو دستگاه من اومده هم تو دستگاه دوستم فقط بازی های قدیمی هستن که انقدر تو ریجن بندیشون سخت گیری شده مثل کنان و... پس نگران نباش. حالا میل خودته میتونی بازم بیشتر تحقیق کنی اما اگه نظر منو بخوای ریجن J بخری بهتره همونطور که p3yman جان گفت پشیمون نمیشی. موفق باشی.

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

اما من باز هم جواب يك سوالم رو نگرفتم
    تو مثلا الان ميخواي بري بازار يك بازي دلخواهت رو بگيري
    وي ميبيني كه فقط Region نوع pal يا NTSC/UC اون رو دارن
    تكليف چيه ؟

همچنين بر عكس يك بازي فقط NTSC/J اون موچوده
    حالا اوني كه PAL يا UC داره بايد چه كنه؟

در صورتي كه اكثر جاها يا بهتر بگم همه فروشنده ها فقط اون نوع خاص از REGION رو دارن
    و هيچ جاي پيدا نميكني كه هر 3 REGION خاص از اون رو داشته باشه كه همه بتونن بگيرن
    اين الان دغدغه جديده منه
    آقا پدرام شما هم چه قدر وسواسی هستی. بابا هر کدومو خواستی بگیر
    الان اکثر بازیا free هستن اونایی هم که فری نیستن برا هر سه ریجن میاد. مگر بعضی بازیا که برا یه ریجن خاص میاد که اونا هم ارزش چندانی ندارن.(بیشتر از این بازی ژاپنیا میاد برای J) که بازی نکنی سنگین تری.من بهت پیشنهاد میکنم پال بگیری چون برخی بازیا برای ای ریجن زودتر ریلیز میشه(در حد 1 هفته)

داره خودمونی میشه bmwm3gtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ناکجاباد

پيش فرض

راستی یکی از معیارهای خیلی مهم من تو انتخاب J این بود که با برق 220 ولت کار میکنه چون اگر از نوع دوست من بخوای بخری باید یه مبدل ولتاژم ( نزدیک 17 تومن ) واسش بخری که یه خرج اضافیه و اینکه ایرانه دیگه کاریش نمیشه کرد اگر یک لحظه و فقط یک لحظه تبدیل کننده مشکل پیدا کنه دستگاهت منفجر میشه چون فکر کن دستگاه داره با ولتاژ 110 کار میکنه یهو تبدیل کننده مشکل پیدا کنه و برق 220 ولت وارد دستگاه بشه اون وقت خودت فکر کن چی میشه !! احتمالا باید هر قطعشو از یه گوشه ایران پیدا کنی!!! ( فکر اینم بکن که تو ایرانی واین چیزا عادیه دیگه )

آخر فروم باز playstation 3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    همین نزدیکیا

پيش فرض

ميشه بگين چجوري ميشه بازي رو به هارد xbox(R) 360 platinum TM منتقل كرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

منم با نظر دوست عزیزم موافقم.پال بگیری بهتره چون هم بازیاش زودتر میاد هم برقش 220 ولته و نیازیم به مبدل نیست و من الان ایس کومبات و اسیسینز کرید را به صورت فیری خریدم و راضیم.الیت بگیر پشیمون نمیشی.من خودم الیت دارم وگرنه بهت می گفتم برو همون جی را بگیر در ضمن کلی وسایل و کابل اضافه روشه که اونا کمتر دارند.موفق باشی.

پروفشنال reza fontana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Armenia

پيش فرض

الان قیمت کنسول Xbox360 تو ایران چقدره؟البته مدل اکستریم

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

آقا پدرام شما هم چه قدر وسواسی هستی. بابا هر کدومو خواستی بگیر
    الان اکثر بازیا free هستن اونایی هم که فری نیستن برا هر سه ریجن میاد. مگر بعضی بازیا که برا یه ریجن خاص میاد که اونا هم ارزش چندانی ندارن.(بیشتر از این بازی ژاپنیا میاد برای J) که بازی نکنی سنگین تری.من بهت پیشنهاد میکنم پال بگیری چون برخی بازیا برای ای ریجن زودتر ریلیز میشه(در حد 1 هفته)
    دوست عزيز
    مشكل همين جاست
    شما ميگين بقيه بازيها براي هر 3 REGION مياد
    ولي ميشه يك جايي معرفي كني كه هر 3 تاش رو با هم داشته باشه ؟

مثلا همين PARTO نسخه هاي NEED FOR SPEED رو
    فقط در REGION مربوط به NTSC_UC داره
    خوب مني كه PAL يابر فرض ل دارم تكليفم چيه اين وسط ؟
    از كجا بايد REGION هاي ديگه اون رو گير بيارم ؟
    وقتي جاي معتبري مثل NETXGEN و PARTO ندارن
    از چه جاي ديگه ميشه تهيه كزد ؟
    مورد NFS يك مثال بود
    از اين موارد زياد هست

ولي باز هم ممنونم بابت توضيحاتتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

خدمت دوست عزیز عرض کنم که اگر نکست جن و پرتو ندارن چون تنها جای مطمین تو تهران اند ،به نظر من دو راه می مونه یا به قول معروف دندون رو جیگر بزار تا فیریهای دلخوات بیان یا می تونی بگی از دبی برات بیارند من که هر چی گرفتم فیری گرفتم.خرسند باش ناراحت نبش.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

خدمت دوست عزیز عرض کنم که اگر نکست جن و پرتو ندارن چون تنها جای مطمین تو تهران اند ،به نظر من دو راه می مونه یا به قول معروف دندون رو جیگر بزار تا فیریهای دلخوات بیان یا می تونی بگی از دبی برات بیارند من که هر چی گرفتم فیری گرفتم.خرسند باش ناراحت نبش.
    خوب منظور من هم همينه
    منظور من اينه كه :
    وقتي يك PUBLISHER يك بازي رو براي بازار RELEASE ميكنه
    در هر 3 ريجن اون رو ميده بيرون
    يعني :
    PAL
    NTSC_J
    NTSC_UC
    و همچنين FREE
    درسته ؟
    يا دارم اشتباه ميكنم ؟

يعني اگه يك جايي تو ايران يك region خاصي از يك بازي رو نداشتن
    دليل نميشه كه خارج از ايران موجود نباشه اون بازي
    اره ؟
    حالا مطمني كه تمام بازي ها free هم دارن ؟

براي من غير قابل تحمله كه بازي دلخواهم رو پشت ويترين مغازه اي ببينم
    در حالي كه دستگاه رو هم دارم
    نتونم بخرم
    اونم به خاطر اين كه هم region دستگاه من نباشه
    Last edited by pedram_sad; 24-06-2008 at 01:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •