تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 121 اولاول ... 101617181920212223243070120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه alishabani1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

یعنی کد رو ازت نمی خواد جور در نمییاد ببین اگه از هدفون راضی هستی و نمی خوای پسش بدی و تلویزیونت به شبکه وصله (البته اگه با کابل باشه بهتره)یه راه حل دیگه دارم بگو تا برات بگم

2. این کاربر از alishabani1358 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

یعنی کد رو ازت نمی خواد جور در نمییاد ببین اگه از هدفون راضی هستی و نمی خوای پسش بدی و تلویزیونت به شبکه وصله (البته اگه با کابل باشه بهتره)یه راه حل دیگه دارم بگو تا برات بگم
    اره وصله بگو. مرسیی

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان توجه کنن بدرد همه میخوره :خوب نرم افزار lg tv plus رو روی گوشیت نصب میکنی گوشی باید به شبکه داخلیت وصل باشه بعد وارد نرم افزار میشی و گزینه فول کنترل رو میزنی از طریق نرم افزار تی وی رو پیدا میکنی و متصل میشی کلی امکانات بهت میده که واقعا کاربردیه توصیه میکنم حتما امتحان کنید خوب توی گزینه منوی سمت راست گزینه BT AGENT رو انتخاب کرده و هدفون بلوتوث رو به گوشی وصل کنید و حالشو ببرید

5. 2 کاربر از alishabani1358 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

حالا به نظرتون عکسهای دوربین باکیفیت تر هستن یا نه برعکس تصاویر واقعی باکیفیت تر هستن؟
    من یادمه قبلا عنوان کردید که قبل از تنظیم ، احساس کردین کیفیت تصویر تلویزیون قبلیتون بهتر بود.خب الان وضعیت چطوره؟کیفیت پخش تصاویر sd بهتر از تلویزیون قبلیتون شده؟تصاویر خیلی نرم به نظر نمیان؟
    شما زا کجا خریدین؟
    .ببخشید من چپ و راست از شما سوال میکنم.
    (قیمت این تلویزیون بین 100 تا 200 تومن گرونتر شد :/ )

داره خودمونی میشه DIGITAL3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

13

دوستان عزیز این مدل تلویزیون UH850V درزمینه سه بعدی حتمان تست کنید من که مشکل دارم ایا شماهم مشکل دارید
    Last edited by DIGITAL3D; 10-11-2016 at 18:36.

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

مورد 3 بعدی رو هم کامل و دقیق تست میکنم و خبرش رو میدم ، ولی اینو میدونم که این tv تو سایتهای ارزیابی و بررسی امتیاز بالایی در بخش 3D گرفته .
    اگه لطف کنی امشب خبر تست سه بعدی رو بهم بدی مشکل من تا حدودی رفع میشه در خصوص نورسفید پایین تلویزون پس شما نوری از تلویزون شما نزده بیرون بچشم بیاد ولی مار من نورسیفید رنگی دیده میشه پس نتیجه میگیرم پنل من ظربه دیده

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

حالا به نظرتون عکسهای دوربین باکیفیت تر هستن یا نه برعکس تصاویر واقعی باکیفیت تر هستن؟
    من یادمه قبلا عنوان کردید که قبل از تنظیم ، احساس کردین کیفیت تصویر تلویزیون قبلیتون بهتر بود.خب الان وضعیت چطوره؟کیفیت پخش تصاویر sd بهتر از تلویزیون قبلیتون شده؟تصاویر خیلی نرم به نظر نمیان؟
    شما زا کجا خریدین؟
    .ببخشید من چپ و راست از شما سوال میکنم.
    (قیمت این تلویزیون بین 100 تا 200 تومن گرونتر شد :/ )
    به نظر من تصویر تلویزیون از عکس بهتره چون برتری مطلق در تصویر برداری با چشم انسانه و مطمئناً تصاویر دوربین با واقعیت تصویر تلویزیون یکی نیست
    تلویزیون قبلی من پلاسما بود و بر حسب تکنولوژیش حرکت تصاویر رو بسیار طبیعی و واضح نشون میداد و رنگ مشکی که عالی بود اما در مورد رنگ اون زلالی این تلویزیون رو نداشت شایدم اغراقش رو در کل از تصویر راضیم هر چند وسواس گرفتم و مدام دستکاری میکنم

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اقای شبانی ممنون از پاسختون.البته من منظورم آقا دانیال بود چون گفت تلویزیونش این مشکلاتو نداره و عکس هم گرفته بود.منتظر جواب ایشون هم هستیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

بنظر منم تصاویر دوربین یکم بی کیفیت تر از تصویر واقعیه من در کل نسبت به اوایل از تصاویر این تلویزیون راضیتر شدم و این قطعا بدلیل ریزه کاریهای زیادیه که تو تنظیمات انجام دادم ولی همچنان نظرم اینه که تو تصاویر SD تلویزیون قبلیم یکم بهتر بود ولی نه اونقدری که خیلی محسوس باشه .

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

متاصفانه دوستان تواین تاپیک دقیق جواب مشکل سه بعدی تلویزیون UH850V رو نمیدهند ما ازاین سردرگمی دربیام اگه از دوستان کسی کمک کنه لطف بزرگی انجام داده دقیق مشکل عرض کنم درصحنه های که فریم فیلم سه بعدی بالامیره سه بعدی بد بنطر مرسه واقعان تین مشکل خیلی بده کسی این مشکل داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •